Головна » Блог » TikTok представив нові рекламні інструменти для співпраці між брендами та авторами відео

TikTok представив нові рекламні інструменти для співпраці між брендами та авторами відео

30.09.2021

Редакція: Ольга Коцофане. Автор: Оксана Харьковчук


На платформі TikTok з’являться нові рекламні інструменти, які допоможуть маркетологам бути в тренді спільноти. Про це розповіли на бізнес-презентації TikTok World. Описуємо можливості нових динамічних відеооголошень, інтерактивної реклами та цільових сторінок з миттєвим завантаженням.

У TikTok Creator Marketplace можливо легко знайти потрібних авторів для вашого бренду, скласти бюджет, керувати спільною роботою, отримувати докладні дані і просувати брендований контент за допомогою таргетованої реклами. Інструменти для пошуку, спостереження за творчим процесом і відстеження ефективності кампанії в реальному часі, управління всіма процесами від планування і виконання до аналізу результатів.

На платформі TikTok з'являться нові рекламні інструменти, які допоможуть маркетологам бути в тренді спільноти. Про це розповіли на бізнес-презентації TikTok World. Описуємо можливості нових динамічних відеооголошень, інтерактивної реклами та цільових сторінок з миттєвим завантаженням.Для рекламодавців TikTok з’являться нові інтерактивні формати взаємодії з аудиторією:

  1. Динамічна сцена або Dynamic Scene для створення динамічної реклами з існуючого контенту. Інструмент працює на основі машинного навчання для розбивки відео на кілька сцен, їх збору в сотні креативів, додавання ефектів переходу і музики в залежності від уподобань аудиторії. Варіанти роликів проходять тестування на ефективність.
  2. Індивідуальна сторінка або Customized Instant Page цільова сторінка зі швидкістю завантаження в 11 разів вище, ніж у стандартних мобільних сторінок. Таким чином, інструмент виключає час очікування користувача. Такі сторінки можна налаштовувати додаючи текст, зображення, відео, каруселі та кнопки.
  3. Спливаюча вітрина або Pop-up Showcase бібліотека зображень та стікерів, які можна використовувати для ілюстрації історії на відео або як динамічні CTA для спонукання користувача до дії.
  4. Жестова реклама (Gesture Ads) та Super Like 2.0 інструменти, які дозволяють відповідати нагородами на реакції аудиторії (лайки до відео і жести, як натискання на відео, слайд).
  5. Вибір історії або Story Selection формат інтерактивної реклами, коли TikTok запрошує користувачів брати участь в історії реклами або того, що відбувається в ролику. Інструмент дозволяє персоналізувати результат відео бренду і підвищувати рівень залученості аудиторії.

Анонсовані платформою TikTok інструменти дозволять рекламодавцям створювати ще більш привабливу рекламу та задіювати творчий потенціал аудиторії.

Нагадаємо, що раніше TikTok представив новий формат інтерактивних оголошень Spark Ads для підвищення органічного контенту серед користувачів і перетворення його в рекламу.

Анонсовані платформою TikTok інструменти дозволять рекламодавцям створювати ще більш привабливу рекламу та задіювати творчий потенціал аудиторії. 

Также читайте інші новини в блозі Webpromo:

І підписуйтеся на наш Telegram-канал про маркетинг.

Последние материалы рубрики

«Вітамінізований кейс», або Як за допомогою структурованого сайту та ребрендингу просувати екопродукцію: історія компанії VitaminBox

«Вітамінізований кейс», або Як за допомогою...

На прикладі нового кейсу ми покажемо, як підвищити впізнаваність бренду, розробити візуальний контент спеціально для ніші...

Аудит Google Ads

Аудит Google Ads: на що звернути увагу маркетологу?

Що таке аудит Google Ads? Які задачі виконує та як правильно провести аналіз облікового запису?

Оголошення Google Local Inventory Ads

Оголошення Google Local Inventory Ads: як вони працюють та кому...

Оголошення Google Local Inventory Ads — ефективний спосіб просування в інтернеті фізичних торгових точок. Про переваги та недоліки LIA, а також...

Аналоги Canva

Аналоги Canva: 8 зручних онлайн-сервісів для роботи з...

Графічний онлайн-редактор Canva — справжній фаворит багатьох digital-фахівців, які працюють із зображеннями чи презентаціями. Зважаючи на...

Підпишіться на нашу розсилку
Будьте в курсі останніх новин та спецпропозицій
Підписка на розсилку в Telegram
Залишились питання?
Наші експерти готові відповісти на них

 

Зв’яжіться за вказаним нижче телефоном з нашим менеджером або скористайтеся послугою «Зателефонуйте мені». Ми зв’яжемося з вами найближчим часом.

Виконують всі задачі, досягаючи кращих КРІ
Рекомендую Webpromo як надійних партнерів
Кратно зросли показники приросту органічного трафіку
Серед багатьох ми обрали Webpromo
Кожен в команді— майстер своєї справи
Ціную Webpromo за гнучкість
Команда Webpromo - це продовження нашого відділу маркетингу
Спокійний за просування своїх проєктів в інтернеті

Ми використовуємо cookie-файли для надання найбільш актуальної інформації.

Продовжуючи використовувати сайт, Ви погоджуєтесь з використанням файлів cookie.

Політика конфіденційності