Головна » Контекстна реклама у Харкові

Контекстна реклама у Харкові

17.12.2022

Олексій Бакуменко


Реклама в Google — один із найшвидших способів залучити цільовий трафік. І, на перший погляд, це дуже просто — зайти у Google Ads, пройти інструкції — і готово. Але це прямий шлях до втрати бюджету на просування: для налаштування контекстної реклами у Харкові необхідний ретельний аналіз цільової аудиторії, скрупульозний збір семантики, розуміння цілей кампанії та інструментів, які цим цілям відповідають.

Замовити контекстну рекламу у Харкові

Замовити рекламу в Google у спеціалістів агентства інтернет-маркетингу Webpromo можна по телефону, або залишивши заявку на сайті. У послуги немає фіксованої ціни. Повідомте менеджерам інформацію про свій бізнес, вони передадуть дані експертам, і лише тоді стане відома вартість налаштування контекстної реклами у Харкові.

Робота над вашим проєктом проходитиме за таким алгоритмом:

 1. Аналіз цільової аудиторії, продукту та конкурентів. Аудит поточних та минулих рекламних кампаній. Отримані дані дозволять зробити висновки про нинішній стан маркетингового середовища та побудувати гіпотези для подальшої роботи.
 2. Визначення цілей контекстної реклами, вибір інструментів досягнення цих цілей, розробка стратегії налаштування рекламної кампанії.
 3. Пошук ключових слів. Чим ширша структура сайту, тим більше ключових слів (аж до декількох тисяч). Враховуємо непрямі входження, локальні “хвости”, комбінуємо ключі різної частотності. Тут же опрацьовуються стоп-слова.
 4. Налаштування сніпетів та рекламних банерів.
 5. Запуск та налаштування контекстної реклами.
 6. Щоденна оптимізація роботи.
 7. Створення звіту про виконану роботу.

Навіщо вашому бізнесу потрібна контекстна реклама?

Головна причина замовити послуги контекстної реклами у Харкові — це швидкість. Ви отримаєте трафік першого ж дня, а якщо PPC налаштовано якісно — то й конверсії. Усього ж контекстна реклама вирішує 2 завдання: покращення впізнаваності бренду та отримання якісного трафіку. Залежно від того, що потрібне вашому бізнесу, є різні варіанти розміщення реклами:

 • Пошукова реклама Сніпет буде відображено усередині рекламного блоку над пошуковою видачею. Імовірність показу і позиція залежать від релевантності оголошення запиту користувача і стратегії ставок — аукціону вартості за клік.
 • Банерна реклама у додатках.
 • Товарна реклама.
 • Відеореклама у Youtube.
 • Банерна реклама в Медійній мережі Google.

ЧОМУ МИ?

13 років роботи в РРС у Харкові — за цей час наші експерти встигли не лише здобути сертифікацію, а й вивчити всі тонкощі налаштування контекстної реклами. У процесі роботи з такими великими компаніями, як Ашан, Київстар, Vodafone та Tui, ми відточили навички до автоматизму, а результати оформили в кейси, з якими можна ознайомитися тут (все, як є, без перебільшень). Webpromo — офіційний партнер Google у статусі premier partner.

Про експертність наших фахівців говорить і той факт, що вони викладають в академії інтернет-маркетингу WebpromoExpert, створеній партнерами.

Працюємо швидко. Понад 100 фахівців під керівництвом досвідчених менеджерів рівномірно розподіляють завдання з урахуванням пріоритетності. Ставимо реалістичні терміни виконання, і завжди дотримуємося дедлайнів (крім форс-мажорних обставин).

Поточні питання вирішуються у режимі реального часу — наші менеджери завжди на зв’язку.

Реклама в Google може виявитися менш ефективною, ніж ви планували. Digital середовище постійно змінюється, оновлюються механізми Google, додаються нові конкуренти. Усе це створює додаткові чинники ризику успішно запущеної рекламної кампанії. Але ми не зникаємо після завершення робіт. Експерти Webpromo працюють на довготривалий результат, коригуючи PPC-стратегію, якщо вона раптом стала неефективною.

Замовити контекстну рекламу (ціна в Харкові для всіх індивідуальна) — найкраще рішення, якщо вам потрібен швидкий результат, а ваш продукт затребуваний на ринку!

Нас обирають
маркетологи кращих компаній

В'ячеслав Сотник, директор з маркетингу та PR Hh.ua

Кожен в команді— майстер своєї справи

За час роботи над проєктом впровадили багато цікавих рішень для бізнесу, компанія виросла та отримала нових клієнтів.

Сергій Вічев, директор з маркетингу Ресторану "Прага"

Ціную Webpromo за гнучкість

Працівникам агентства вдалося успішно реалізувати комплекс робіт для просування нашого сайту.

Євген Папанін, керівник відділу digital Coral Travel

Команда Webpromo, як продовження нашого відділу маркетингу

Завжди в пошуку цікавих рішень для нашої компанії, готові підтримати та допомогти впровадити будь-які ідеї.

Сергій Нарожняк, керівник інтернет-маркетингу Ощадбанку

Спокійний за просування своїх проєктів в інтернеті

Вони в руках професіоналів, які знають свою роботу. Разом з Webpromo досягли відмінних результатів

Алієв Рустам, СМО Freedom Finance Bank

Кратно зросли показники приросту органічного трафіку

З командою Webpromo працювати дуже легко, зручно. Вони великі професіонали своєї справи

Жекебатирова Айнура, керівник відділу digital-маркетингу Вazis А

Рекомендую Webpromo, як надійних партнерів

Вся робота йшла легко, невимушено і дуже ефективно

Євген Демченко, директор департаменту маркетингу та реклами Alser

Серед багатьох, ми обрали Webpromo

Ми задоволені комплексним підходом, оперативним зворотнім зв'язком та динамічним ростом показників. Рекомендую зупинити свій вибір агенції інтернет-маркетингу на Webpromo

Дмитро Кулініч, Head of marketing tgrad.kz

Виконують всі задачі, досягаючи кращих КРІ

Якщо ви в пошуку надійного партнера з просування в інтернеті, рекомендую вам Webpromo

Оставить заявку

  Раскрутка сайтов и интернет-реклама от WebPromo

  Наша цель — эффективное увеличение продаж для клиентов, поэтому мы специализируемся на самых результативных инструментах: SEO — раскрутке сайтов, контекстной рекламе и  улучшении конверсии сайтов.

  Почему WebPromo хороший партнер по SEO?

  Если кратко, то комплексный подход к раскрутке сайтов и стабильные результаты.

  1. Продвигаем комплексно. В продвижении сайта в поисковых системах очень много взаимосвязанных нюансов – наполнение сайта,  правильные ссылки, техническая оптимизация, отсутствие ошибок сайта, правильная структура сайта. У нас большой опыт, наши специалисты точно знают что наиболее важно и это дает возможность получать результат быстро и эффективно.

  2. Продвигаем безопасно. Если раскрутка веб-ресурса проходит грамотно, осознанно и корректно, сайту не страшны попадание в «черный список» и под фильтр. Мы действительно используем только самые надежные методы продвижения, нужно признать что результат иногда приходится ждать дольше, но зато продвижение дает устойчивый рост трафика из года в год.

  Почему SEO  раскрутка так важна для бизнеса? Ответ прост — продажи.

  SEO — это самый недорогой источник целевых посетителей.  Только в в SEO со временем стоимость каждой продажи падает а количество растет, SEO — незаменимый инструмент увеличения продаж и узнаваемости бренда.

  Контекстная реклама и реклама в социальных сетях

  Контекстная реклама — это самый быстрый способ увеличения продаж.  Сейчас контекстная реклама это очень мощный инструмент в котором очень много возможностей и форматов.  В случае правильной настройки контекстная реклама практически всегда окупаемо увеличивает продажи.

  У нас следующий подход к запуску контекстной рекламы

  1. Медиа Планирование — определение целей, аудиторий, составление плана рекламной кампании и определение используемых инструментов.

  2. Настройка аналитики — очень важный этап, так как без отслеживания результата не возможно добится эффективности, также сейчас без правильно й настройки не работают автоматические стратегии которые очень эффективны.

  3. Поэтапный запуск рекламы — обычно мы не рекомендуем и не стараемся запустить сразу все, мы запускаем рекламу поэтапно отслеживая эффективность.

  4. Постоянный анализ и контроль результатов наших клиентов.

  Мы не просто размещаем контекстную рекламу, мы проводим комплекс работ, который увеличивает продажи наших клиентов. Webpromo — премиум партнер Google что дает возможность нашим клиентам первыми внедрять все новинки, решать сложные вопросы и получать максимум эффективности.

  Улучшение  юзабилити повышение конверсии сайта

  Создает ли ваш сайт стабильно высокий поток клиентов и окупается ли реклама? К сожалению у многих бизнесов — нет.

  Привлечение посетителей в интернете постоянно дорожает, суммы в счетах на контекстную рекламу также растут, работать над увеличением конверсии — необходимость.

  В результате нашей работы над сайтом, мы добиваемся результатов:

  1. Увеличение количество заказов с сайта при том же бюджете на рекламу.

  2. Рост количества постоянных покупателей.

  3. Снижение стоимости заказа за счет повышения конверсии.

  Мы проводим сначала комплексный юзабилити анализ вашего сайта (исходя из целей бизнеса), потом внедряем изменения на сайт и проводим А/Б тестирование результатов.

  Наш опыт показывает, что постоянная работа над юзабилити всегда приносит рост объема продаж.

  Залишились питання?
  Наші експерти готові відповісти на них

   

  Зв’яжіться за вказаним нижче телефоном з нашим менеджером або скористайтеся послугою «Зателефонуйте мені». Ми зв’яжемося з вами найближчим часом.

  Кожен в команді— майстер своєї справи
  Ціную Webpromo за гнучкість
  Команда Webpromo, як продовження нашого відділу маркетингу
  Спокійний за просування своїх проєктів в інтернеті
  Кратно зросли показники приросту органічного трафіку
  Рекомендую Webpromo, як надійних партнерів
  Серед багатьох, ми обрали Webpromo
  Виконують всі задачі, досягаючи кращих КРІ

  Ми використовуємо cookie-файли для надання найбільш актуальної інформації.

  Продовжуючи використовувати сайт, Ви погоджуєтесь з використанням файлів cookie.

  Політика конфіденційності