Просування будівельного сайту

Будівельна сфера — дуже специфічна ніша. На ринку уживаються обмежена кількість великих гравців і розсип підрядників, які борються буквально за кожного клієнта, зокрема й в інтернеті. Тому просування будівельної компанії — це вигідне вкладення. За таких масштабів 1 закрита угода здатна окупити всі витрати на маркетинг.

SEO на этапе создания сайта
Нас обирають
маркетологи кращих компаній

Особливості просування сайту будівельної тематики

Відразу уточнимо: мова саме про будівельні компанії. Інтернет-магазини інструментів і будівельної техніки не мають до них жодного стосунку. Перелічимо відмінності розкрутки будівельного сайту від інших:

 • Висока конкуренція. Будівельний ринок насичений різними пропозиціями, тому для того, щоб виділитися серед конкурентів, необхідно надавати якісний контент, підтверджувати свою експертизу і репутацію, а також використовувати різні канали комунікації з потенційними клієнтами.
 • Тривалий цикл прийняття рішення. Клієнти, які шукають будівельну компанію, зазвичай не поспішають з вибором і ретельно вивчають усі варіанти. Тому щоб утримати їхню увагу і підвищити лояльність, необхідно підтримувати з ними довгострокові стосунки, надавати корисну інформацію, а також використовувати ремаркетинг і email-маркетинг.
 • Складність вимірювання ефективності. Просування сайту будівельної компанії не завжди призводить до прямих заявок і замовлень. Часто клієнти звертаються до компанії телефоном або через інші канали зв’язку. Тому щоб оцінити результативність просування сайтів будівельної тематики, необхідно використовувати різні інструменти аналітики та відстеження конверсій.
 • Висока ціна на послуги. Ціни на послуги у сфері будівництва досить високі, що призводить до того, що конверсія може бути нижчою, ніж в інших галузях.

Етапи SEO просування будівельного сайту

Просування будівельної фірми відбувається за таким алгоритмом:

 1. Аудит сайту. Починати розкрутку будівельної компанії необхідно з аудиту, який допоможе виявити технічні проблеми і помилки на сайті. Під час аналізу необхідно звернути увагу на швидкість завантаження сторінок, адаптивність, наявність помилок і позицію вебресурсу в пошуковій видачі.
 2. Дослідження семантичного ядра. Для ефективного просування сайту необхідно провести пошук ключових слів, які найбільш релевантні вашому бізнесу. У цьому разі важливо враховувати конкуренцію за кожним запитом, а також їхній обсяг і середню ціну на клік у контекстній рекламі.
 3. Оптимізація контенту. Контент є одним з найбільш важливих елементів для розкрутки будівельної фірми. Він має бути якісним, унікальним і релевантним ключовим словам. Важливо враховувати, що контент має бути написаний для людей, а не для пошукових роботів.
 4. Технічна SEO-оптимізація. Необхідно перевірити, щоб сайт був оптимізований під мобільні пристрої, був безпечним і мав правильну структуру, налаштовані метатеги і заголовки сторінок.
 5. Робота із зовнішніми посиланнями. Нарощування зовнішньої посилальної маси, за умови правильного налаштування всіх інших аспектів SEO, дасть змогу вивести ваш вебресурс у топ видачі Google. Необхідно безперервно працювати над отриманням якісних і релевантних посилань на свій сайт. Це може бути досягнуто шляхом публікації аутріч і крауд-маркетингу.
 6. Аналітика та моніторинг. Допомагає визначити ефективність проведених заходів і вносити необхідні корективи в стратегію просування.

Сертифіковані партнери

Дмитро Кулініч, Head of marketing tgrad.kz

Виконують всі задачі, досягаючи кращих КРІ

Якщо ви в пошуку надійного партнера з просування в інтернеті, рекомендую вам Webpromo

Жекебатирова Айнура, керівник відділу digital-маркетингу Вazis А

Рекомендую Webpromo як надійних партнерів

Вся робота йшла легко, невимушено і дуже ефективно

Алієв Рустам, СМО Freedom Finance Bank

Кратно зросли показники приросту органічного трафіку

З командою Webpromo працювати дуже легко, зручно. Вони великі професіонали своєї справи

Євген Демченко, директор департаменту маркетингу та реклами Alser

Серед багатьох ми обрали Webpromo

Ми задоволені комплексним підходом, оперативним зворотнім зв'язком та динамічним ростом показників. Рекомендую зупинити свій вибір агенції інтернет-маркетингу на Webpromo

В'ячеслав Сотник, директор з маркетингу та PR hh.ua

Кожен в команді— майстер своєї справи

За час роботи над проєктом впровадили багато цікавих рішень для бізнесу. Компанія виросла та отримала нових клієнтів.

Сергій Вічев, директор з маркетингу Ресторану "Прага"

Ціную Webpromo за гнучкість

Працівникам агентства вдалося успішно реалізувати комплекс робіт для просування нашого сайту.

Євген Папанін, керівник відділу digital Coral Travel

Команда Webpromo - це продовження нашого відділу маркетингу

Завжди в пошуку цікавих рішень для нашої компанії, готові підтримати та допомогти впровадити будь-які ідеї.

Сергій Нарожняк, керівник інтернет-маркетингу Ощадбанку

Спокійний за просування своїх проєктів в інтернеті

Вони в руках професіоналів, які знають свою роботу. Разом з Webpromo досягли відмінних результатів

Розкрутка сайту будівельної тематики: замовити у Webpromo

Агентство результативного інтернет-маркетингу Webpromo виведе ваш бізнес на новий рівень, забезпечивши зростання позицій і трафіку, зміцнивши репутацію бренду і підвищивши його впізнаваність. Webpromo — це:

 • Досвід і професіоналізм. Наша команда працює у сфері digital-маркетингу понад 13 років, має досвід просування будівельних компаній в інтернеті та сертифікованих експертів у своїй команді.
 • Індивідуальний підхід. Ми не працюємо “під копірку”: кожен проєкт ми просуваємо, виходячи зі своїх особливостей, а також цілей і потреб клієнта. Тому і вартість розраховується індивідуально.
 • Комплексність. Webpromo пропонує комплексне просування, що охоплює SEO, контекстну рекламу, СММ та інші інструменти, які дають змогу домогтися максимального ефекту.
 • Прозорість. Компанія працює у відкритому форматі, надаючи клієнтам повний доступ до звітів та аналітики просування, що дає їм змогу завжди розуміти ступінь прогресу і готовності проєкту.
 • Гарантії. Webpromo несе відповідальність за результати своєї роботи, що є додатковим фактором успіху просування.

Замовити розкрутку сайтів будівельних фірм можна за телефоном, або заповнивши заявку на сайті.

Відправити заявку

  Залишились питання?
  Наші експерти готові відповісти на них

  Зв’яжіться за вказаним нижче телефоном з нашим менеджером або скористайтеся послугою «Зателефонуйте мені». Ми зв’яжемося з вами найближчим часом.

  Виконують всі задачі, досягаючи кращих КРІ
  Рекомендую Webpromo як надійних партнерів
  Кратно зросли показники приросту органічного трафіку
  Серед багатьох ми обрали Webpromo
  Кожен в команді— майстер своєї справи
  Ціную Webpromo за гнучкість
  Команда Webpromo - це продовження нашого відділу маркетингу
  Спокійний за просування своїх проєктів в інтернеті

  Ми використовуємо cookie-файли для надання найбільш актуальної інформації.

  Продовжуючи використовувати сайт, Ви погоджуєтесь з використанням файлів cookie.

  Політика конфіденційності