Просування інтернет-магазину одягу

Онлайн шопінг — це вельми популярне явище, незважаючи на ризик “не вгадати” з розміром одягу. Це зручно, адже можна вибрати модель і колір, сидячи вдома в затишному кріслі.

Для користувачів тепер усе простіше. А ось бізнес зіткнувся з найсильнішою конкуренцією. Кілька великих мережевих брендів міцно влаштувалися на чолі ніші, а за трафік, що залишився, сперечаються сотні камерних бутиків поменше. Щоб у цьому хаосі знайти нових клієнтів і утримати старих, необхідно зайнятися розкручуванням магазину одягу в інтернеті.

SEO на этапе создания сайта
Нас обирають
маркетологи кращих компаній

Переваги просування сайту магазину одягу

Просування інтернет-магазину жіночого, чоловічого та дитячого одягу для сайту — це як паливо для машини. Без нього руху не буде. Але є і цілком конкретні переваги:

 • Залучення нових клієнтів. Це особливо важливо для магазинів, які тільки починають свою роботу і не мають великої кількості постійних клієнтів. Реклама і просування допомагають зробити магазин більш помітним і привабливим для користувачів.
 • Збільшення продажів. Що більше людей дізнаються про ваш магазин одягу, то більша ймовірність того, що вони зроблять у вас покупку.
 • Зміцнення бренду. Реклама і просування дитячого та дорослого одягу допомагають створити позитивний імідж магазину і привернути увагу потенційних клієнтів. Якщо магазин успішно просувається і має хорошу репутацію, люди будуть схильні робити в ньому покупки і рекомендувати його своїм друзям і знайомим.

Етапи просування магазину одягу в інтернеті

У просуванні магазину одягу важливо враховувати необхідність у якісному візуальному оформленні реклами та карток товарів, адже для користувачів це один із найважливіших чинників ухвалення рішення. Ще одна особливість, що сприяє розкрутці магазину жіночого одягу — онлайн-примірочні. Вони допомагають користувачам візуалізувати товар на собі.

 

Стратегія просування магазину одягу може складатися з комплексу ефективних методів, які реалізуються в кілька етапів:

 1. Аналіз маркетингового середовища. Інтернет-магазини розраховані на різну цільову аудиторію в рамках ніші: жіноча, дитяча, чоловіча, дизайнерська, карнавальна, luxury одяг і ділові костюми — під всі ці категорії потрібно підбирати окрему цільову аудиторію з окремою стратегією просування. Також на цьому етапі проводять дослідження роботи конкурентів.
 2. SEO просування магазину одягу. Це процес поліпшення позицій сайту в результатах пошуку. Досягається шляхом оптимізації контенту, ключових слів, мета-тегів, внутрішньої структури веб-ресурсу і нарощування зовнішньої посилальної маси. Добре оптимізований сайт має більше шансів з’явитися в результатах пошуку і залучити більше трафіку.  
 3. Поліпшення юзабіліті. Просуванню магазину жіночого одягу, з погляду юзабіліті, сприяє створення унікального дизайну сайту — він має бути привабливим, легким для використання і відображатися коректно на всіх пристроях. Також потрібно прискорити завантаження сторінок і спростити логіку виконання цільової дії.
 4. Реклама в пошукових системах (SEM) — це оголошення, які показуються в результатах пошуку. SEM є одним із найефективніших способів залучення трафіку на сайт. Цю рекламу побачать тільки ті, хто зацікавлений у вашій продукції. За правильної оптимізації кампанії SEM може призвести до збільшення продажів і поліпшення репутації бренду.
 5. Просування сайту жіночого одягу в соціальних мережах (SMM) — це спосіб залучення нових клієнтів через використання соціальних медіа. Включає створення сторінки магазину, розміщення реклами та взаємодію з клієнтами у Facebook, Instagram, TikTok і Telegram.
 6. Email-маркетинг — спосіб просування сайту одягу через надсилання електронних листів (реклами, інформаційних бюлетенів, знижок та акцій).
 7. Інфлюенс-маркетинг. Багато користувачів люблять наслідувати популярних блогерів з TikTok і Youtube, і прислухаються до їхньої думки. Реклама у блогера з великою аудиторією може значно підвищити продажі.

Сертифіковані партнери

Дмитро Кулініч, Head of marketing tgrad.kz

Виконують всі задачі, досягаючи кращих КРІ

Якщо ви в пошуку надійного партнера з просування в інтернеті, рекомендую вам Webpromo

Жекебатирова Айнура, керівник відділу digital-маркетингу Вazis А

Рекомендую Webpromo як надійних партнерів

Вся робота йшла легко, невимушено і дуже ефективно

Алієв Рустам, СМО Freedom Finance Bank

Кратно зросли показники приросту органічного трафіку

З командою Webpromo працювати дуже легко, зручно. Вони великі професіонали своєї справи

Євген Демченко, директор департаменту маркетингу та реклами Alser

Серед багатьох ми обрали Webpromo

Ми задоволені комплексним підходом, оперативним зворотнім зв'язком та динамічним ростом показників. Рекомендую зупинити свій вибір агенції інтернет-маркетингу на Webpromo

В'ячеслав Сотник, директор з маркетингу та PR hh.ua

Кожен в команді— майстер своєї справи

За час роботи над проєктом впровадили багато цікавих рішень для бізнесу. Компанія виросла та отримала нових клієнтів.

Сергій Вічев, директор з маркетингу Ресторану "Прага"

Ціную Webpromo за гнучкість

Працівникам агентства вдалося успішно реалізувати комплекс робіт для просування нашого сайту.

Євген Папанін, керівник відділу digital Coral Travel

Команда Webpromo - це продовження нашого відділу маркетингу

Завжди в пошуку цікавих рішень для нашої компанії, готові підтримати та допомогти впровадити будь-які ідеї.

Сергій Нарожняк, керівник інтернет-маркетингу Ощадбанку

Спокійний за просування своїх проєктів в інтернеті

Вони в руках професіоналів, які знають свою роботу. Разом з Webpromo досягли відмінних результатів

Довіртеся Webpromo: чому саме ми?

Агентство інтернет-маркетингу Webpromo — це команда сертифікованих експертів, які працюють на результат. За 13 років успішно реалізовано понад 1500 проєктів — це понад 100 на рік! Найкращі ми зібрали в кейси, з якими можна ознайомитися у нас на сайті.

Ми вміємо слухати і чути, і якщо клієнт хоче донести до нас важливі моменти — завжди готові це врахувати. При цьому будь-які вступні проходять крізь призму нашого досвіду і знань — адже ми відповідаємо за результат і даємо гарантії.

Замовити розкрутку інтернет магазину одягу можна, залишивши заявку телефоном або на сайті. Наші менеджери зв’яжуться з вами для уточнення всіх деталей!

Відправити заявку

  Залишились питання?
  Наші експерти готові відповісти на них

  Зв’яжіться за вказаним нижче телефоном з нашим менеджером або скористайтеся послугою «Зателефонуйте мені». Ми зв’яжемося з вами найближчим часом.

  Виконують всі задачі, досягаючи кращих КРІ
  Рекомендую Webpromo як надійних партнерів
  Кратно зросли показники приросту органічного трафіку
  Серед багатьох ми обрали Webpromo
  Кожен в команді— майстер своєї справи
  Ціную Webpromo за гнучкість
  Команда Webpromo - це продовження нашого відділу маркетингу
  Спокійний за просування своїх проєктів в інтернеті

  Ми використовуємо cookie-файли для надання найбільш актуальної інформації.

  Продовжуючи використовувати сайт, Ви погоджуєтесь з використанням файлів cookie.

  Політика конфіденційності