Головна » Просування корпоративних сайтів

Просування корпоративних сайтів

19.12.2022

Олексій Бакуменко


Пошукова оптимізація немає фінальної точки. Неможливо одного прекрасного дня сказати: «Все! Ми в топі, згортаємо SEO, всі молодці! Навіть коли бренд виходить на рівень глобальної популярності, просування корпоративних сайтів продовжує приносити додатковий цільовий трафік із органічної видачі. Ви можете замовити SEO просування корпоративного сайту в агентстві інтернет-маркетингу Webpromo.

Основні причини просування корпоративного сайту

Пошукова оптимізація призначена для покращення ранжування сайту у пошуковій видачі. Таким чином, залучається більше органічного цільового трафіку. Логічно запитати: навіщо великим і відомим бізнесам просування корпоративного сайту в Google, якщо користувачі і так їх знаходять, у тому числі за брендовими запитами? Справа в тому, що трафіку ніколи не буває надто багато. Є й інші причини:

 • Поліпшення впізнаваності бренду. Так, вашу компанію й так знають. Але конкуренти також працюють над підвищенням своєї популярності. Відставши від них, ви втратите значну частину своїх клієнтів.
 • Залучення партнерів. У Google вводять запити не лише користувачі-споживачі. Якщо ваш сайт буде в топі — на нього звернуть увагу і потенційні інвестори та партнери.
 • Зміцнення репутації бренду. Якщо вас шукатимуть, не застосовуючи брендовий запит, а результат виявиться на 4–5 сторінці видачі — це негативно позначиться на вашій репутації та на поведінкових факторах користувачів.
 • Підвищення лояльності до цільової аудиторії. Зустрічаючи в топі видачі ваш веб-ресурс, користувачі зайвий раз переконуватимуться в силі вашого бренду.
 • Зміцнення конкурентних позицій. Не так багато компаній комплексно займаються SEO. За якісної оптимізації ви отримаєте органічний трафік своїх конкурентів!

Етапи просування сайту компанії

SEO просування корпоративних сайтів складається з таких етапів:

 1. Аудит технічного стану сайту: шукаємо помилки, сторінки 404, дублі, некоректно працюючі редиректи, перевіряємо швидкість завантаження сторінок, адаптивність сайту під мобільні пристрої, коректність URL, файл robots, метатеги. Аналізуємо ключові слова, за якими сайт ранжується у пошуку, перевіряємо зовнішню масу посилань.
 2. Аналіз ніші: наші експерти вивчають продукт, цільову аудиторію, здійснюють конкурентний аналіз.
 3. Збір семантичного ядра: доповнюємо наявні ключові слова синонімами, словосполученнями, ключами конкурентів, брендовими запитами. Далі семантичне ядро поділяємо на групи зручності просування. Якщо частина кластерів не співвідноситься з існуючою структурою сайту — погоджуємо її розширення.
 4. Технічне SEO: виправляємо знайдені помилки, прискорюємо завантаження сторінок, прописуємо SEO-орієнтовані title та description, впроваджуємо мікророзмітку, карту сайту та внутрішнє перелінкування.
 5. Оптимізація контенту: наші копірайтери перепишуть наявні та створять нові структуровані та LSI-орієнтовані тексти для веб-ресурсу, з використанням заголовків різного ступеня вкладеності (h1–h4) та списків (маркованих та нумерованих). Наша команда пропише тег Alt для всіх зображень, а також зменшить їхню вагу без помітних змін якості для прискорення завантаження.
 6. Розширення зовнішньої маси посилань.
 7. Щоденний моніторинг пошукової видачі, пошук нових конкурентів з подальшим аналізом їхньої SEO-стратегії, регулярне поповнення семантичного ядра.
 8. Формування звіту з виконаної роботи.

Чому варто довірити сайт нам?

Навколишня реальність постійно кидає виклик звичному порядку речей. Проте, що б не відбувалося навколо —пандемії, війни, кризи —, ми працюємо, і ви завжди можете замовити просування корпоративного сайту в агентстві інтернет-маркетингу Webpromo.

13 років ми надаємо послуги різних способів просування бізнесу в інтернеті. За цей час наші експерти у найдрібніших подробицях вивчили механізми SEO-оптимізації. Глибинний професіоналізм дозволяє їм викладати в академії інтернет-маркетингу Webpromoexperts.

Ви можете бути впевненими у швидкості виконання робіт: менеджери раціонально розподіляють завдання у команді, що складається з понад 100 сертифікованих фахівців.

Особливо важливо для нас підтримувати постійну комунікацію із клієнтом. Питання, що виникли у вас, ви можете поставити менеджерам компанії в будь-який час доби і в будь-який день. З нашого ж боку обговорюватимемо всі можливі зміни, пропозиції, форс-мажори.

Наше агентство дає гарантії результативності: ми не припиняємо роботу, доки не вийдемо на заплановані показники.

Замовити індивідуальний розрахунок вартості послуги можна, залишивши заявку на сайті або зателефонувавши.

Нас обирають
маркетологи кращих компаній

Дмитро Кулініч, Head of marketing tgrad.kz

Виконують всі задачі, досягаючи кращих КРІ

Якщо ви в пошуку надійного партнера з просування в інтернеті, рекомендую вам Webpromo

Жекебатирова Айнура, керівник відділу digital-маркетингу Вazis А

Рекомендую Webpromo як надійних партнерів

Вся робота йшла легко, невимушено і дуже ефективно

Алієв Рустам, СМО Freedom Finance Bank

Кратно зросли показники приросту органічного трафіку

З командою Webpromo працювати дуже легко, зручно. Вони великі професіонали своєї справи

Євген Демченко, директор департаменту маркетингу та реклами Alser

Серед багатьох ми обрали Webpromo

Ми задоволені комплексним підходом, оперативним зворотнім зв'язком та динамічним ростом показників. Рекомендую зупинити свій вибір агенції інтернет-маркетингу на Webpromo

В'ячеслав Сотник, директор з маркетингу та PR hh.ua

Кожен в команді— майстер своєї справи

За час роботи над проєктом впровадили багато цікавих рішень для бізнесу. Компанія виросла та отримала нових клієнтів.

Сергій Вічев, директор з маркетингу Ресторану "Прага"

Ціную Webpromo за гнучкість

Працівникам агентства вдалося успішно реалізувати комплекс робіт для просування нашого сайту.

Євген Папанін, керівник відділу digital Coral Travel

Команда Webpromo - це продовження нашого відділу маркетингу

Завжди в пошуку цікавих рішень для нашої компанії, готові підтримати та допомогти впровадити будь-які ідеї.

Сергій Нарожняк, керівник інтернет-маркетингу Ощадбанку

Спокійний за просування своїх проєктів в інтернеті

Вони в руках професіоналів, які знають свою роботу. Разом з Webpromo досягли відмінних результатів

Оставить заявку

  Раскрутка сайтов и интернет-реклама от WebPromo

  Наша цель — эффективное увеличение продаж для клиентов, поэтому мы специализируемся на самых результативных инструментах: SEO — раскрутке сайтов, контекстной рекламе и  улучшении конверсии сайтов.

  Почему WebPromo хороший партнер по SEO?

  Если кратко, то комплексный подход к раскрутке сайтов и стабильные результаты.

  1. Продвигаем комплексно. В продвижении сайта в поисковых системах очень много взаимосвязанных нюансов – наполнение сайта,  правильные ссылки, техническая оптимизация, отсутствие ошибок сайта, правильная структура сайта. У нас большой опыт, наши специалисты точно знают что наиболее важно и это дает возможность получать результат быстро и эффективно.

  2. Продвигаем безопасно. Если раскрутка веб-ресурса проходит грамотно, осознанно и корректно, сайту не страшны попадание в «черный список» и под фильтр. Мы действительно используем только самые надежные методы продвижения, нужно признать что результат иногда приходится ждать дольше, но зато продвижение дает устойчивый рост трафика из года в год.

  Почему SEO  раскрутка так важна для бизнеса? Ответ прост — продажи.

  SEO — это самый недорогой источник целевых посетителей.  Только в в SEO со временем стоимость каждой продажи падает а количество растет, SEO — незаменимый инструмент увеличения продаж и узнаваемости бренда.

  Контекстная реклама и реклама в социальных сетях

  Контекстная реклама — это самый быстрый способ увеличения продаж.  Сейчас контекстная реклама это очень мощный инструмент в котором очень много возможностей и форматов.  В случае правильной настройки контекстная реклама практически всегда окупаемо увеличивает продажи.

  У нас следующий подход к запуску контекстной рекламы

  1. Медиа Планирование — определение целей, аудиторий, составление плана рекламной кампании и определение используемых инструментов.

  2. Настройка аналитики — очень важный этап, так как без отслеживания результата не возможно добится эффективности, также сейчас без правильно й настройки не работают автоматические стратегии которые очень эффективны.

  3. Поэтапный запуск рекламы — обычно мы не рекомендуем и не стараемся запустить сразу все, мы запускаем рекламу поэтапно отслеживая эффективность.

  4. Постоянный анализ и контроль результатов наших клиентов.

  Мы не просто размещаем контекстную рекламу, мы проводим комплекс работ, который увеличивает продажи наших клиентов. Webpromo — премиум партнер Google что дает возможность нашим клиентам первыми внедрять все новинки, решать сложные вопросы и получать максимум эффективности.

  Улучшение  юзабилити повышение конверсии сайта

  Создает ли ваш сайт стабильно высокий поток клиентов и окупается ли реклама? К сожалению у многих бизнесов — нет.

  Привлечение посетителей в интернете постоянно дорожает, суммы в счетах на контекстную рекламу также растут, работать над увеличением конверсии — необходимость.

  В результате нашей работы над сайтом, мы добиваемся результатов:

  1. Увеличение количество заказов с сайта при том же бюджете на рекламу.

  2. Рост количества постоянных покупателей.

  3. Снижение стоимости заказа за счет повышения конверсии.

  Мы проводим сначала комплексный юзабилити анализ вашего сайта (исходя из целей бизнеса), потом внедряем изменения на сайт и проводим А/Б тестирование результатов.

  Наш опыт показывает, что постоянная работа над юзабилити всегда приносит рост объема продаж.

  Залишились питання?
  Наші експерти готові відповісти на них

   

  Зв’яжіться за вказаним нижче телефоном з нашим менеджером або скористайтеся послугою «Зателефонуйте мені». Ми зв’яжемося з вами найближчим часом.

  Виконують всі задачі, досягаючи кращих КРІ
  Рекомендую Webpromo як надійних партнерів
  Кратно зросли показники приросту органічного трафіку
  Серед багатьох ми обрали Webpromo
  Кожен в команді— майстер своєї справи
  Ціную Webpromo за гнучкість
  Команда Webpromo - це продовження нашого відділу маркетингу
  Спокійний за просування своїх проєктів в інтернеті

  Ми використовуємо cookie-файли для надання найбільш актуальної інформації.

  Продовжуючи використовувати сайт, Ви погоджуєтесь з використанням файлів cookie.

  Політика конфіденційності