Головна » Просування сайту на піддомені

Просування сайту на піддомені

19.12.2022

Олексій Бакуменко


Просування сайту на піддомені принесе вам багаторазове збільшення трафіку, якщо все зробити правильно. Процес складний, виконується в режимі багатозадачності, а в оптимізації кількох вебресурсів однієї групи легко загубиться. Однак, якщо такий метод просування задіє команда висококваліфікованих експертів — агентство інтернет-маркетингу Webpromo —, довгостроковий позитивний ефект буде неодмінно!

Просування у великій кількості регіонів

Просування піддоменів у великій кількості регіонів використовують компанії із широкою географією діяльності. Суть полягає у створенні кількох сайтів на одному домені 1-го рівня, які оптимізують кожен під свою локацію. Це дозволяє зробити веб-ресурси вузькоспеціалізованими та релевантними для конкретного сегмента цільової аудиторії. В результаті ви отримаєте зростання локального трафіку на кожен піддомен, що значно перевищить кількість користувачів на основному сайті.

Особливості просування сайтів на піддоменах

В цілому просування піддоменів мало чим відрізняється від стандартного SEO, але кілька особливостей, які потрібно враховувати, все ж таки є:

 • Відсутність оптимізації юзабіліті. Дизайн та механіки лідогенерації вже розроблені та оптимізовані на основному сайті, та використовуються на всіх піддоменах.
 • Збір локальної семантики для кожного піддомену. Найчастіше пул ключових слів із основного сайту доповнюють локальними ключами.
 • Складніше підтримувати унікальність контенту. Оскільки більшість текстів і картинок дублюються на піддоменах з основного веб-ресурсу, з метою SEO-оптимізації потрібно робити рерайт.
 • Довгий вихід у топ. Сайти на піддоменах пошукові системи розцінюють як нові, які ще не мають репутації. Для поліпшення ранжування потрібен час.
 • Складніша пошукова оптимізація. Не для кожного окремого піддомену, а загалом: чим більше піддоменів, тим більше робіт потрібно здійснити. І кожен такий сайт вимагає повноцінну зовнішню масу посилань. Це підвищує вартість просування.
 • Важливість внутрішнього перелінкування. Піддомени повинні бути пов’язані між собою та з основним сайтом внутрішніми посиланнями.

У чому наші сильні сторони?

Просування сайту піддоменами може бути ефективним лише у разі виконання цього процесу командою експертів. Агентство інтернет-маркетингу Webpromo виконає весь комплекс робіт:

 • Швидко. У нашому штаті налічується понад 100 сертифікованих спеціалістів. Оперативне виконання завдань з урахуванням пріоритетності забезпечується раціональним розподілом навантаження у команді досвідченими менеджерами.
 • Якісно. Експертність команди підтверджується досвідом (13 років просування сайтів у Google та інших завдань у сфері digital), кейсами (ознайомитись тут), співпрацею з великими брендами. Також наші спеціалісти читають лекції в академії інтернет-маркетингу WebpromoExperts.
 • Клієнтоорієнтовано. Ми завжди відкриті до діалогу: враховуємо побажання клієнтів, обговорюємо із замовниками пропозиції та різні варіанти розвитку подій. Ви можете зв’язатися з нашими менеджерами 24/7, і ваше питання буде вирішено в режимі реального часу.
 • Технологічно. У своїй роботі ми враховуємо останні тренди та новинки світу digital.
 • Відповідально. Фіналом роботи нашої команди може бути лише звіт із досягненнями планових показників. Тому ми регулярно аналізуємо результати та шукаємо потенційні точки зростання для подальшого їх опрацювання.

Ціна послуги обговорюється індивідуально і залежить від багатьох факторів. Замовити просування піддоменів у Гугл ви можете, залишивши заявку на сайті або по телефону.

Нас обирають
маркетологи кращих компаній

В'ячеслав Сотник, директор з маркетингу та PR Hh.ua

Кожен в команді— майстер своєї справи

За час роботи над проєктом впровадили багато цікавих рішень для бізнесу, компанія виросла та отримала нових клієнтів.

Сергій Вічев, директор з маркетингу Ресторану "Прага"

Ціную Webpromo за гнучкість

Працівникам агентства вдалося успішно реалізувати комплекс робіт для просування нашого сайту.

Євген Папанін, керівник відділу digital Coral Travel

Команда Webpromo, як продовження нашого відділу маркетингу

Завжди в пошуку цікавих рішень для нашої компанії, готові підтримати та допомогти впровадити будь-які ідеї.

Сергій Нарожняк, керівник інтернет-маркетингу Ощадбанку

Спокійний за просування своїх проєктів в інтернеті

Вони в руках професіоналів, які знають свою роботу. Разом з Webpromo досягли відмінних результатів

Алієв Рустам, СМО Freedom Finance Bank

Кратно зросли показники приросту органічного трафіку

З командою Webpromo працювати дуже легко, зручно. Вони великі професіонали своєї справи

Жекебатирова Айнура, керівник відділу digital-маркетингу Вazis А

Рекомендую Webpromo, як надійних партнерів

Вся робота йшла легко, невимушено і дуже ефективно

Євген Демченко, директор департаменту маркетингу та реклами Alser

Серед багатьох, ми обрали Webpromo

Ми задоволені комплексним підходом, оперативним зворотнім зв'язком та динамічним ростом показників. Рекомендую зупинити свій вибір агенції інтернет-маркетингу на Webpromo

Дмитро Кулініч, Head of marketing tgrad.kz

Виконують всі задачі, досягаючи кращих КРІ

Якщо ви в пошуку надійного партнера з просування в інтернеті, рекомендую вам Webpromo

Оставить заявку

  Раскрутка сайтов и интернет-реклама от WebPromo

  Наша цель — эффективное увеличение продаж для клиентов, поэтому мы специализируемся на самых результативных инструментах: SEO — раскрутке сайтов, контекстной рекламе и  улучшении конверсии сайтов.

  Почему WebPromo хороший партнер по SEO?

  Если кратко, то комплексный подход к раскрутке сайтов и стабильные результаты.

  1. Продвигаем комплексно. В продвижении сайта в поисковых системах очень много взаимосвязанных нюансов – наполнение сайта,  правильные ссылки, техническая оптимизация, отсутствие ошибок сайта, правильная структура сайта. У нас большой опыт, наши специалисты точно знают что наиболее важно и это дает возможность получать результат быстро и эффективно.

  2. Продвигаем безопасно. Если раскрутка веб-ресурса проходит грамотно, осознанно и корректно, сайту не страшны попадание в «черный список» и под фильтр. Мы действительно используем только самые надежные методы продвижения, нужно признать что результат иногда приходится ждать дольше, но зато продвижение дает устойчивый рост трафика из года в год.

  Почему SEO  раскрутка так важна для бизнеса? Ответ прост — продажи.

  SEO — это самый недорогой источник целевых посетителей.  Только в в SEO со временем стоимость каждой продажи падает а количество растет, SEO — незаменимый инструмент увеличения продаж и узнаваемости бренда.

  Контекстная реклама и реклама в социальных сетях

  Контекстная реклама — это самый быстрый способ увеличения продаж.  Сейчас контекстная реклама это очень мощный инструмент в котором очень много возможностей и форматов.  В случае правильной настройки контекстная реклама практически всегда окупаемо увеличивает продажи.

  У нас следующий подход к запуску контекстной рекламы

  1. Медиа Планирование — определение целей, аудиторий, составление плана рекламной кампании и определение используемых инструментов.

  2. Настройка аналитики — очень важный этап, так как без отслеживания результата не возможно добится эффективности, также сейчас без правильно й настройки не работают автоматические стратегии которые очень эффективны.

  3. Поэтапный запуск рекламы — обычно мы не рекомендуем и не стараемся запустить сразу все, мы запускаем рекламу поэтапно отслеживая эффективность.

  4. Постоянный анализ и контроль результатов наших клиентов.

  Мы не просто размещаем контекстную рекламу, мы проводим комплекс работ, который увеличивает продажи наших клиентов. Webpromo — премиум партнер Google что дает возможность нашим клиентам первыми внедрять все новинки, решать сложные вопросы и получать максимум эффективности.

  Улучшение  юзабилити повышение конверсии сайта

  Создает ли ваш сайт стабильно высокий поток клиентов и окупается ли реклама? К сожалению у многих бизнесов — нет.

  Привлечение посетителей в интернете постоянно дорожает, суммы в счетах на контекстную рекламу также растут, работать над увеличением конверсии — необходимость.

  В результате нашей работы над сайтом, мы добиваемся результатов:

  1. Увеличение количество заказов с сайта при том же бюджете на рекламу.

  2. Рост количества постоянных покупателей.

  3. Снижение стоимости заказа за счет повышения конверсии.

  Мы проводим сначала комплексный юзабилити анализ вашего сайта (исходя из целей бизнеса), потом внедряем изменения на сайт и проводим А/Б тестирование результатов.

  Наш опыт показывает, что постоянная работа над юзабилити всегда приносит рост объема продаж.

  Залишились питання?
  Наші експерти готові відповісти на них

   

  Зв’яжіться за вказаним нижче телефоном з нашим менеджером або скористайтеся послугою «Зателефонуйте мені». Ми зв’яжемося з вами найближчим часом.

  Кожен в команді— майстер своєї справи
  Ціную Webpromo за гнучкість
  Команда Webpromo, як продовження нашого відділу маркетингу
  Спокійний за просування своїх проєктів в інтернеті
  Кратно зросли показники приросту органічного трафіку
  Рекомендую Webpromo, як надійних партнерів
  Серед багатьох, ми обрали Webpromo
  Виконують всі задачі, досягаючи кращих КРІ

  Ми використовуємо cookie-файли для надання найбільш актуальної інформації.

  Продовжуючи використовувати сайт, Ви погоджуєтесь з використанням файлів cookie.

  Політика конфіденційності