Головна » Просування сайту на Тільді

Просування сайту на Тільді

24.12.2022

Олексій Бакуменко


Tilda — дуже популярна та проста у використанні cms. Створення сайтів на цьому движку не вимагає технічних навичок та знань html, а односторінковий лендинг чи візитку можна скомпілювати із готових шаблонів за кілька годин. Однак seo оптимізація сайту на тільді — завдання з “зірочкою”, тому що незважаючи на вбудовані інструменти пошукового просування двигун погано пристосований для виведення веб-ресурсу в топ видачі. Для виконання цього завдання необхідні зусилля команди професійних сео експертів, наприклад, агенції інтернет-маркетингу Webpromo.

Seo просування tilda: особливості та рішення

У своїх навчальних матеріалах розробники конструктора сайтів tilda безпосередньо рекомендують наголошувати на оптимізації контенту вручну. Вкладка seo налаштувань дозволяє виконати базові дії для пошукового просування, але про гнучкість та автоматизацію не йдеться.

Особливості seo на tilda:

 • Вам в принципі не вдасться створити на цьому двигуні великий інтернет-магазин. Безкоштовна версія cms передбачає наявність до 50 сторінок, але навіть якщо ви заплатите — великі обсяги сайту буде вкрай складно адмініструвати і усувати помилки.
 • Налаштування seo на Тільді неможливе без підключення Google search console.
 • Двигун не має шаблонів для метатегів — для кожної сторінки їх потрібно вводити вручну.
 • Tilda регулярно оновлюється: якщо зараз у конструкторі немає потрібного вам функціоналу, він може з’явитися при наступному оновленні.
 • Як і більшість аналогів, Тільда має велику бібліотеку дизайнів та шаблонів сторінок.
 • Фішка движка — Zero Block. Це інструмент, що дозволяє створювати унікальні шаблони блоків з гнучкими налаштуваннями, що дозволить вам покращити досвід користувача.
 • У ЦМС є вбудований інструмент email-розсилок.
 • Last-modified — функція, яка автоматично оптимізує індексацію сторінок сайту.
 • Повільне завантаження сторінок.
 • Сайт буде автоматично адаптований під мобільні пристрої.

Самостійне seo на движку Тільда пов’язане з цілим списком технічних труднощів: налаштування масових редиректів спричиняє створення дублів сторінок, неможливо задати пріоритет індексації в sitemap, унікальні zero-блоки потрібно адаптувати під відображення на смартфонах та планшетах вручну. Таким чином створення веб-ресурсу на Тільді відбувається швидко і просто, але для його просування в Google краще запросити експертів.

Етапи seo просування сайту на Тільді

На нашому сайті ви не знайдете фіксованої ціни на SEO оптимізацію сайтів на Тільді. Вартість послуги формується індивідуально під кожного клієнта залежно від поточного положення сайту у пошуковій видачі, кількості сторінок, обсягів семантичного ядра, рівня конкуренції та специфіки ніші. Далі ж ми працюємо за таким алгоритмом:

 1. Підготовчі роботи: вивчення конкурентів, цільової аудиторії, збирання семантичного ядра. Якщо на сайті не встановлено лічильники Google Analytics, ми їх підключаємо для отримання інформації про трафік безпосередньо з веб-ресурсу.
 2. Технічний аудит сайту із подальшою оптимізацією. Наша команда перевірить швидкість завантаження сайту, адаптивність створених zero-блоків, коректність редиректів, файлу robots, наявність помилок 404 та дублів сторінок. За результатами аудиту сформуємо ТЗ для технічного відділу. На цьому етапі заповнюємо метатеги, впроваджуємо внутрішнє перелінкування, sitemap і мікророзмітку.
 3. Оптимізація контенту. Наші експерти зроблять рерайт текстів на сайті, підвищивши їхню унікальність та органічно вписавши ключові слова. Ми проведемо системну роботу зі структурування контенту: згрупуємо текстові полотна в компактні абзаци, доповнимо їх нумерованими та маркованими списками, заголовками різного рівня вкладеності. Для кожного зображення ми пропишемо seo-орієнтовані заголовки та теги alt, а самі файли картинок стиснемо без помітної втрати якості для збільшення швидкості завантаження сторінок.
 4. Нарощування зовнішніх посилань.
 5. Щоденна робота щодо підтримки сайту на високих позиціях у видачі, створення звітності.

Чому нам довіряють seo просування сайту на Тільді

Просування свого бізнесу в інтернеті нам довірили вже понад 1500 великих брендів, серед яких — Tui, Vodafone, Ашан, Київстар, Metro. Ви можете скласти враження про формат співпраці, почитавши кейси тут без перебільшень, все як є.

Причина такої довіри — 13 років досвіду, бездоганна репутація та гарантований результат. Ми працюємо швидко і завжди встигаємо в дедлайн. Це можливо завдяки ефективній взаємодії досвідчених менеджерів та більш ніж 100 сертифікованих експертів.

Ще сумніваєтеся? Webpromo — офіційний партнер Google, а ця пошукова система вибіркова у своїх ділових контактах. Замовити послугу можна за телефоном або залишивши заявку на сайті.

Нас обирають
маркетологи кращих компаній

В'ячеслав Сотник, директор з маркетингу та PR Hh.ua

Кожен в команді— майстер своєї справи

За час роботи над проєктом впровадили багато цікавих рішень для бізнесу, компанія виросла та отримала нових клієнтів.

Сергій Вічев, директор з маркетингу Ресторану "Прага"

Ціную Webpromo за гнучкість

Працівникам агентства вдалося успішно реалізувати комплекс робіт для просування нашого сайту.

Євген Папанін, керівник відділу digital Coral Travel

Команда Webpromo, як продовження нашого відділу маркетингу

Завжди в пошуку цікавих рішень для нашої компанії, готові підтримати та допомогти впровадити будь-які ідеї.

Сергій Нарожняк, керівник інтернет-маркетингу Ощадбанку

Спокійний за просування своїх проєктів в інтернеті

Вони в руках професіоналів, які знають свою роботу. Разом з Webpromo досягли відмінних результатів

Алієв Рустам, СМО Freedom Finance Bank

Кратно зросли показники приросту органічного трафіку

З командою Webpromo працювати дуже легко, зручно. Вони великі професіонали своєї справи

Жекебатирова Айнура, керівник відділу digital-маркетингу Вazis А

Рекомендую Webpromo, як надійних партнерів

Вся робота йшла легко, невимушено і дуже ефективно

Євген Демченко, директор департаменту маркетингу та реклами Alser

Серед багатьох, ми обрали Webpromo

Ми задоволені комплексним підходом, оперативним зворотнім зв'язком та динамічним ростом показників. Рекомендую зупинити свій вибір агенції інтернет-маркетингу на Webpromo

Дмитро Кулініч, Head of marketing tgrad.kz

Виконують всі задачі, досягаючи кращих КРІ

Якщо ви в пошуку надійного партнера з просування в інтернеті, рекомендую вам Webpromo

Оставить заявку

  Раскрутка сайтов и интернет-реклама от WebPromo

  Наша цель — эффективное увеличение продаж для клиентов, поэтому мы специализируемся на самых результативных инструментах: SEO — раскрутке сайтов, контекстной рекламе и  улучшении конверсии сайтов.

  Почему WebPromo хороший партнер по SEO?

  Если кратко, то комплексный подход к раскрутке сайтов и стабильные результаты.

  1. Продвигаем комплексно. В продвижении сайта в поисковых системах очень много взаимосвязанных нюансов – наполнение сайта,  правильные ссылки, техническая оптимизация, отсутствие ошибок сайта, правильная структура сайта. У нас большой опыт, наши специалисты точно знают что наиболее важно и это дает возможность получать результат быстро и эффективно.

  2. Продвигаем безопасно. Если раскрутка веб-ресурса проходит грамотно, осознанно и корректно, сайту не страшны попадание в «черный список» и под фильтр. Мы действительно используем только самые надежные методы продвижения, нужно признать что результат иногда приходится ждать дольше, но зато продвижение дает устойчивый рост трафика из года в год.

  Почему SEO  раскрутка так важна для бизнеса? Ответ прост — продажи.

  SEO — это самый недорогой источник целевых посетителей.  Только в в SEO со временем стоимость каждой продажи падает а количество растет, SEO — незаменимый инструмент увеличения продаж и узнаваемости бренда.

  Контекстная реклама и реклама в социальных сетях

  Контекстная реклама — это самый быстрый способ увеличения продаж.  Сейчас контекстная реклама это очень мощный инструмент в котором очень много возможностей и форматов.  В случае правильной настройки контекстная реклама практически всегда окупаемо увеличивает продажи.

  У нас следующий подход к запуску контекстной рекламы

  1. Медиа Планирование — определение целей, аудиторий, составление плана рекламной кампании и определение используемых инструментов.

  2. Настройка аналитики — очень важный этап, так как без отслеживания результата не возможно добится эффективности, также сейчас без правильно й настройки не работают автоматические стратегии которые очень эффективны.

  3. Поэтапный запуск рекламы — обычно мы не рекомендуем и не стараемся запустить сразу все, мы запускаем рекламу поэтапно отслеживая эффективность.

  4. Постоянный анализ и контроль результатов наших клиентов.

  Мы не просто размещаем контекстную рекламу, мы проводим комплекс работ, который увеличивает продажи наших клиентов. Webpromo — премиум партнер Google что дает возможность нашим клиентам первыми внедрять все новинки, решать сложные вопросы и получать максимум эффективности.

  Улучшение  юзабилити повышение конверсии сайта

  Создает ли ваш сайт стабильно высокий поток клиентов и окупается ли реклама? К сожалению у многих бизнесов — нет.

  Привлечение посетителей в интернете постоянно дорожает, суммы в счетах на контекстную рекламу также растут, работать над увеличением конверсии — необходимость.

  В результате нашей работы над сайтом, мы добиваемся результатов:

  1. Увеличение количество заказов с сайта при том же бюджете на рекламу.

  2. Рост количества постоянных покупателей.

  3. Снижение стоимости заказа за счет повышения конверсии.

  Мы проводим сначала комплексный юзабилити анализ вашего сайта (исходя из целей бизнеса), потом внедряем изменения на сайт и проводим А/Б тестирование результатов.

  Наш опыт показывает, что постоянная работа над юзабилити всегда приносит рост объема продаж.

  Залишились питання?
  Наші експерти готові відповісти на них

   

  Зв’яжіться за вказаним нижче телефоном з нашим менеджером або скористайтеся послугою «Зателефонуйте мені». Ми зв’яжемося з вами найближчим часом.

  Кожен в команді— майстер своєї справи
  Ціную Webpromo за гнучкість
  Команда Webpromo, як продовження нашого відділу маркетингу
  Спокійний за просування своїх проєктів в інтернеті
  Кратно зросли показники приросту органічного трафіку
  Рекомендую Webpromo, як надійних партнерів
  Серед багатьох, ми обрали Webpromo
  Виконують всі задачі, досягаючи кращих КРІ

  Ми використовуємо cookie-файли для надання найбільш актуальної інформації.

  Продовжуючи використовувати сайт, Ви погоджуєтесь з використанням файлів cookie.

  Політика конфіденційності