Головна » Просування сайту в Google

Просування сайту в Google

18.01.2023

Олексій Бакуменко


Пошукова система Google лідирує в рейтингу пошукових систем по всьому світу з помітним відривом (*за винятком Китаю, де Гугл заборонений). Тому в оптимізаторів не виникає сумнівів, під чиї алгоритми просувати сайти — саме Google здатний забезпечити максимальну кількість органічного трафіку. Замовити послугу seo-просування в Google можна в агентстві результативного інтернет-маркетингу Webpromo.

Що входить у вартість просування сайтів у Google?

Вартість просування сайту в Google визначається індивідуально для кожного замовника залежно від масштабів його сайту, поточної ситуації з оптимізацією, рівня конкуренції та специфіки ніші. Перелічимо роботи, які виконує наша команда в рамках послуги:

 1. Аналіз конкурентів і цільової аудиторії. Перше визначить вектор розвитку ресурсу і подарує інсайти для просування сайту в Google. Вивчення ж аудиторії дасть змогу точніше визначати ключові слова.
 2. Seo аудит вебресурсу. Для розроблення стратегії просування необхідно визначити, за якими ключовими словами сайт уже ранжується і яке місце посідає у видачі. Ціна на просування сайтів у Google також покриває технічний аналіз вебсайту на цьому етапі. 
 3. Збір семантики. Це найважливіший етап оптимізації, який повинен регулярно і систематично повторюватися. Адже семантичне ядро необхідно весь час оновлювати для утримання сайту на високих позиціях у ранжуванні.
 4. Технічна оптимізація. Розробляємо технічне завдання для програмістів щодо впровадження адаптивності сайту, усунення помилок 404, некоректних редиректів, дзеркал і дублів. Прискорюємо роботу вебресурсу, налаштовуємо мікророзмітку, мапу сайту, внутрішню перелінковку, створюємо і редагуємо файл robots.txt. Заповнюємо метаописи і title для кожної сторінки. 
 5. Оптимізація контенту. Наші копірайтери роблять рерайт і унікалізацію текстів сайту, органічно насичуючи їх ключовими словами, підвищуючи актуальність і загальну читабельність. Для зображень заповнюються теги alt, а самі картинки стискають для прискорення їх відображення. 
 6. Зовнішня оптимізація. Шукаємо якісні сайти-донори для розміщення зворотних посилань, пишемо аутріч, формуємо правильні анкори для них, розміщуємо сайт у каталогах і агрегаторах, відповідаємо на коментарі про вебресурс на майданчиках-відгуках. 
 7. Аналітика та звітність. Моніторимо ситуацію в режимі реального часу, шукаємо точки зростання, регулярно звітуємо про виконану роботу.
 8. Систематичне оновлення семантики і контенту

З чого почати пошукове просування в Google?

Найкраще починати пошукове просування сайтів у Google ще на етапі розробки вебресурсу. Тоді ефект буде максимально швидким. Однак у будь-якому разі перед розкручуванням сайту необхідно зібрати інформацію про конкурентів і цільову аудиторію. Це фундамент, на якому вибудовується стратегія просування. Так ви зможете використовувати напрацювання колег, уникнувши їхніх помилок. 

При створенні сайту з нуля, SEO починається зі збору семантичного ядра. Паралельно кластеризації зібраних ключів відбувається формування структури вебресурсу. Сео-орієнтована структура полегшує подальше просування. 

Якщо сайт уже функціонує, то почати можна з переходу на захищений протокол https. Це відразу збільшить репутацію вебресурсу і в очах користувачів, і з точки зору пошукового алгоритму.   

На що робити наголос в оптимізації сайту в Google

Просунути сайт у Google допоможе якісний контент — унікальний, актуальний, експертний і корисний. Ви вже знаєте запити своєї ЦА, а тепер зробіть контент релевантним їм. Будь-якою ціною домагайтеся точної відповідності між ключовими словами та текстами на сайті. Google враховує поведінкові фактори, тому якщо користувачі на вашому вебресурсі не знаходять те, що очікували, і швидко залишають сторінку — це теж позначиться на ранжуванні.

Чому краще довірити просування команді Webpromo?

Агентство результативного інтернет-маркетингу Webpromo працює у сфері digital вже 13 років. За цей час з нами співпрацювало понад 1500 клієнтів, серед яких і відомі бренди. Нам є чим пишатися — результати нашої роботи зафіксовані в кейсах

Нас обирають, тому що співпраця з Webpromo дає гарантію результату. Ми у 100% випадків виконуємо взяті на себе зобов’язання. Це частина нашої корпоративної культури та основа репутації.

Понад 100 сертифікованих експертів забезпечують швидке виконання завдань будь-якої складності. А в роботі їм допомагає профільне програмне забезпечення останніх версій. 

У 2016-му році Webpromo став офіційним партнером Google. Це ще один факт, що свідчить про експертність і відповідальність нашої команди.

Щоб розрахувати попередню вартість послуги, поділіться вступними даними про свій бізнес з нашим менеджером. Просування сайту в Google можна замовити за телефоном, або залишивши заявку на сайті.

Нас обирають
маркетологи кращих компаній

Дмитро Кулініч, Head of marketing tgrad.kz

Виконують всі задачі, досягаючи кращих КРІ

Якщо ви в пошуку надійного партнера з просування в інтернеті, рекомендую вам Webpromo

Жекебатирова Айнура, керівник відділу digital-маркетингу Вazis А

Рекомендую Webpromo як надійних партнерів

Вся робота йшла легко, невимушено і дуже ефективно

Алієв Рустам, СМО Freedom Finance Bank

Кратно зросли показники приросту органічного трафіку

З командою Webpromo працювати дуже легко, зручно. Вони великі професіонали своєї справи

Євген Демченко, директор департаменту маркетингу та реклами Alser

Серед багатьох ми обрали Webpromo

Ми задоволені комплексним підходом, оперативним зворотнім зв'язком та динамічним ростом показників. Рекомендую зупинити свій вибір агенції інтернет-маркетингу на Webpromo

В'ячеслав Сотник, директор з маркетингу та PR hh.ua

Кожен в команді— майстер своєї справи

За час роботи над проєктом впровадили багато цікавих рішень для бізнесу. Компанія виросла та отримала нових клієнтів.

Сергій Вічев, директор з маркетингу Ресторану "Прага"

Ціную Webpromo за гнучкість

Працівникам агентства вдалося успішно реалізувати комплекс робіт для просування нашого сайту.

Євген Папанін, керівник відділу digital Coral Travel

Команда Webpromo - це продовження нашого відділу маркетингу

Завжди в пошуку цікавих рішень для нашої компанії, готові підтримати та допомогти впровадити будь-які ідеї.

Сергій Нарожняк, керівник інтернет-маркетингу Ощадбанку

Спокійний за просування своїх проєктів в інтернеті

Вони в руках професіоналів, які знають свою роботу. Разом з Webpromo досягли відмінних результатів

Оставить заявку

  Раскрутка сайтов и интернет-реклама от WebPromo

  Наша цель — эффективное увеличение продаж для клиентов, поэтому мы специализируемся на самых результативных инструментах: SEO — раскрутке сайтов, контекстной рекламе и  улучшении конверсии сайтов.

  Почему WebPromo хороший партнер по SEO?

  Если кратко, то комплексный подход к раскрутке сайтов и стабильные результаты.

  1. Продвигаем комплексно. В продвижении сайта в поисковых системах очень много взаимосвязанных нюансов – наполнение сайта,  правильные ссылки, техническая оптимизация, отсутствие ошибок сайта, правильная структура сайта. У нас большой опыт, наши специалисты точно знают что наиболее важно и это дает возможность получать результат быстро и эффективно.

  2. Продвигаем безопасно. Если раскрутка веб-ресурса проходит грамотно, осознанно и корректно, сайту не страшны попадание в «черный список» и под фильтр. Мы действительно используем только самые надежные методы продвижения, нужно признать что результат иногда приходится ждать дольше, но зато продвижение дает устойчивый рост трафика из года в год.

  Почему SEO  раскрутка так важна для бизнеса? Ответ прост — продажи.

  SEO — это самый недорогой источник целевых посетителей.  Только в в SEO со временем стоимость каждой продажи падает а количество растет, SEO — незаменимый инструмент увеличения продаж и узнаваемости бренда.

  Контекстная реклама и реклама в социальных сетях

  Контекстная реклама — это самый быстрый способ увеличения продаж.  Сейчас контекстная реклама это очень мощный инструмент в котором очень много возможностей и форматов.  В случае правильной настройки контекстная реклама практически всегда окупаемо увеличивает продажи.

  У нас следующий подход к запуску контекстной рекламы

  1. Медиа Планирование — определение целей, аудиторий, составление плана рекламной кампании и определение используемых инструментов.

  2. Настройка аналитики — очень важный этап, так как без отслеживания результата не возможно добится эффективности, также сейчас без правильно й настройки не работают автоматические стратегии которые очень эффективны.

  3. Поэтапный запуск рекламы — обычно мы не рекомендуем и не стараемся запустить сразу все, мы запускаем рекламу поэтапно отслеживая эффективность.

  4. Постоянный анализ и контроль результатов наших клиентов.

  Мы не просто размещаем контекстную рекламу, мы проводим комплекс работ, который увеличивает продажи наших клиентов. Webpromo — премиум партнер Google что дает возможность нашим клиентам первыми внедрять все новинки, решать сложные вопросы и получать максимум эффективности.

  Улучшение  юзабилити повышение конверсии сайта

  Создает ли ваш сайт стабильно высокий поток клиентов и окупается ли реклама? К сожалению у многих бизнесов — нет.

  Привлечение посетителей в интернете постоянно дорожает, суммы в счетах на контекстную рекламу также растут, работать над увеличением конверсии — необходимость.

  В результате нашей работы над сайтом, мы добиваемся результатов:

  1. Увеличение количество заказов с сайта при том же бюджете на рекламу.

  2. Рост количества постоянных покупателей.

  3. Снижение стоимости заказа за счет повышения конверсии.

  Мы проводим сначала комплексный юзабилити анализ вашего сайта (исходя из целей бизнеса), потом внедряем изменения на сайт и проводим А/Б тестирование результатов.

  Наш опыт показывает, что постоянная работа над юзабилити всегда приносит рост объема продаж.

  Залишились питання?
  Наші експерти готові відповісти на них

   

  Зв’яжіться за вказаним нижче телефоном з нашим менеджером або скористайтеся послугою «Зателефонуйте мені». Ми зв’яжемося з вами найближчим часом.

  Виконують всі задачі, досягаючи кращих КРІ
  Рекомендую Webpromo як надійних партнерів
  Кратно зросли показники приросту органічного трафіку
  Серед багатьох ми обрали Webpromo
  Кожен в команді— майстер своєї справи
  Ціную Webpromo за гнучкість
  Команда Webpromo - це продовження нашого відділу маркетингу
  Спокійний за просування своїх проєктів в інтернеті

  Ми використовуємо cookie-файли для надання найбільш актуальної інформації.

  Продовжуючи використовувати сайт, Ви погоджуєтесь з використанням файлів cookie.

  Політика конфіденційності