Просування сайту Запоріжжя

Запоріжжя по праву вважається економічним центром всього південного регіону України. Потужні промислові підприємства межують з надзвичайно розвиненою сферою послуг, процвітають інтернет-магазини виробів ручної роботи, десятки фірм живуть завдяки оптовій та роздрібній торгівлі в інтернеті і офлайн. Утримати бізнес на плаву без сайту вкрай складно. Якщо ви хочете не просто спокійно працювати в своїй ніші, а випереджати конкурентів — скористайтеся послугою SEO в Запоріжжі.

SEO на этапе создания сайта
Нас обирають
маркетологи кращих компаній

Замовити просування сайту в Запоріжжі

Розкрутка сайту в Запоріжжі — складний і багатогранний процес. Самостійно врахувати всі тонкощі виведення вебресурсу в ТОП практично неможливо. Для цього потрібна ціла команда сертифікованих профільних фахівців, які б займалися просуванням в цілому. 

Агентство продуктивного інтернет-маркетингу Webpromo — це саме та команда, яка здатна забезпечити вашому сайту стабільне зростання позицій і відвідуваності. Замовити послугу SEO в Запоріжжі ви можете на нашому сайті, або зв’язавшись з нами по телефону. Розкажіть нам про свою компанію, щоб ми могли розрахувати вартість просування індивідуально для вас. 

Етапи SEO просування в Запоріжжі

Webpromo найчастіше виконує seo просування в Запоріжжі в наступному порядку:

 1. Аналіз маркетингового середовища бізнесу. Для того, щоб побудувати надійну стратегію оптимізації, ми повинні спочатку отримати інформацію про склад цільової аудиторії, виділити унікальну торгову пропозицію клієнта і дослідити способи просування конкурентів. 
 2. Підготовка семантичного ядра. За допомогою допоміжного програмного забезпечення ми визначаємо запити, за якими користувачі шукають інформацію на вашу тематику в Google. Збагачуємо семантику синонімами, схожими словами, брендовими та географічними ключовими словами для збільшення охоплення. 
 3. SEO-аудит. Виявляємо фактори, що негативно впливають на ранжування сайту: помилки, некоректні редиректи, дзеркала та дублі, швидкість завантаження сторінок, безпеку протоколу з’єднання, наявність метатегів, адаптивність. Також перевіряється якість зовнішньої посилальної маси і поточна позиція вебресурсу за основними запитами. 
 4. Технічна оптимізація. Крім виправлення помилок, виявлених під час аудиту, ми також вносимо на сайт мікроперелінкування, внутрішнє перелінкування і карту сайту, налаштовуємо параметри індексації у файлі robots.txt, оптимізуємо теги description і title.
 5. Оптимізація контенту. Копірайтери Webpromo виконають якісний копірайтинг текстів сайту, розбавляючи їх додатковими ключовими словами, підвищуючи їх унікальність, релевантність і EAT-фактори. Також будуть оптимізовані зображення і структура контенту: ми додамо розбивку текстів на невеликі абзаци, розділивши їх заголовками різного рівня. Для зображень пропишуть alt-теги і зменшать їхню вагу. 
 6. Покращення юзабіліті. Комфорт користувача — важливий фактор ранжування. Тому ми спрощуємо структуру вебресурсу, робимо більш стриманий і мінімалістичний дизайн і скорочуємо шлях користувачів до виконання цільової дії. 
 7. Зовнішня оптимізація. Згадування вашого сайту на інших вебресурсах надає йому експертності та значущості. Процес отримання зворотних посилань з перевірених сайтів повинен бути безперервним протягом усього життя вашого бізнесу. Для цього наші фахівці пишуть нативний контент і займаються крауд-маркетингом.
 8. Підсумкова аналітика та корекція. Ви знаєте, що результати SEO-просування сайту приходять не відразу. Однак динаміка ранжування дозволяє зрозуміти успішність роботи вже на початковому етапі. Ми уважно стежимо за ситуацією в інтернеті і своєчасно вносимо зміни в стратегію просування.

Сертифіковані партнери

Дмитро Кулініч, Head of marketing tgrad.kz

Виконують всі задачі, досягаючи кращих КРІ

Якщо ви в пошуку надійного партнера з просування в інтернеті, рекомендую вам Webpromo

Жекебатирова Айнура, керівник відділу digital-маркетингу Вazis А

Рекомендую Webpromo як надійних партнерів

Вся робота йшла легко, невимушено і дуже ефективно

Алієв Рустам, СМО Freedom Finance Bank

Кратно зросли показники приросту органічного трафіку

З командою Webpromo працювати дуже легко, зручно. Вони великі професіонали своєї справи

Євген Демченко, директор департаменту маркетингу та реклами Alser

Серед багатьох ми обрали Webpromo

Ми задоволені комплексним підходом, оперативним зворотнім зв'язком та динамічним ростом показників. Рекомендую зупинити свій вибір агенції інтернет-маркетингу на Webpromo

В'ячеслав Сотник, директор з маркетингу та PR hh.ua

Кожен в команді— майстер своєї справи

За час роботи над проєктом впровадили багато цікавих рішень для бізнесу. Компанія виросла та отримала нових клієнтів.

Сергій Вічев, директор з маркетингу Ресторану "Прага"

Ціную Webpromo за гнучкість

Працівникам агентства вдалося успішно реалізувати комплекс робіт для просування нашого сайту.

Євген Папанін, керівник відділу digital Coral Travel

Команда Webpromo - це продовження нашого відділу маркетингу

Завжди в пошуку цікавих рішень для нашої компанії, готові підтримати та допомогти впровадити будь-які ідеї.

Сергій Нарожняк, керівник інтернет-маркетингу Ощадбанку

Спокійний за просування своїх проєктів в інтернеті

Вони в руках професіоналів, які знають свою роботу. Разом з Webpromo досягли відмінних результатів

Переваги роботи з Webpromo

Ви можете сміливо довірити нам свій вебресурс, оскільки команда Webpromo працює якісно і з гарантією. Незадовільний результат завдає шкоди не тільки бізнесу клієнта, але і нашій репутації, а ми цінуємо і те, і інше. 

Webpromo має досвід просування сайтів в абсолютно різних нішах: від автосалонів до меблевих магазинів. Для кожного клієнта розробляється індивідуальна стратегія пошукової оптимізації з урахуванням специфіки бізнесу. Ціна послуги залежить від рівня конкуренції та масштабу компанії.

Відправити заявку

  Залишились питання?
  Наші експерти готові відповісти на них

  Зв’яжіться за вказаним нижче телефоном з нашим менеджером або скористайтеся послугою «Зателефонуйте мені». Ми зв’яжемося з вами найближчим часом.

  Виконують всі задачі, досягаючи кращих КРІ
  Рекомендую Webpromo як надійних партнерів
  Кратно зросли показники приросту органічного трафіку
  Серед багатьох ми обрали Webpromo
  Кожен в команді— майстер своєї справи
  Ціную Webpromo за гнучкість
  Команда Webpromo - це продовження нашого відділу маркетингу
  Спокійний за просування своїх проєктів в інтернеті

  Ми використовуємо cookie-файли для надання найбільш актуальної інформації.

  Продовжуючи використовувати сайт, Ви погоджуєтесь з використанням файлів cookie.

  Політика конфіденційності