SEO Кривий Ріг

Кривий Ріг — промислове місто. Великі підприємства генерують грошові потоки, що живлять сферу послуг і торгівлю. Для місцевого бізнесу присутність в інтернеті — обов’язкова умова виживання. А щоб сайт служив не тільки додатковим інформаційним придатком компанії, а повноцінним джерелом доходу, необхідно seo просування в Кривому Розі.  

SEO на этапе создания сайта
Нас обирають
маркетологи кращих компаній

Просування сайту Кривий Ріг

Розкрутка сайту в Кривому Розі допоможе вам домогтися зростання позицій і трафіку завдяки вищому положенню сайту в пошуковій видачі Google. Користувачі самі будуть відвідувати ваш вебресурс без додаткової реклами і фінансових витрат. 

Замовити таку послугу можна в агентстві результативного інтернет-маркетингу Webpromo. Вартість розкрутки визначається індивідуально під ваші потреби і масштаби, а ціна просування в кінцевому підсумку з лишком окупить себе за допомогою припливу конверсійного трафіку. 

Етапи SEO просування

SEO-просування — це процес оптимізації сайту для пошукових систем, спрямований на поліпшення його ранжирування і виведення в топ. Це довгостроковий процес, який включає кілька етапів. Розглянемо їх докладніше:

 1. Аналіз сайту і конкурентів. Допоможе визначити, які ключові слова і фрази найважливіші для вашого вебресурсу і наскільки складно буде конкурувати з іншими проєктами, що працюють у вашій ніші.
 2. Підготовка сайту до оптимізації. На цьому етапі важливо визначити технічні проблеми, які можуть вплинути на індексацію вебресурсу пошуковими системами. Це охоплює виправлення помилок на сторінках, оновлення метаданих, прискорення завантаження сайту і налаштування його адаптивності.
 3. Підбір ключових слів і фраз. Це один із найважливіших аспектів SEO-оптимізації. Необхідно провести дослідження і визначити, які пошукові запити найрелевантніші вашій цільовій аудиторії, і використовувати їх на сайті, в метаданих і контенті.
 4. Оптимізація контенту. Це органічний розподіл ключових слів по текстах і поліпшення якості матеріалів (підвищення унікальності, експертності, релевантності та структурованості). 
 5. Отримання зворотних посилань. Необхідно організовувати якісні посилання на свій сайт з інших ресурсів, щоб підвищити його авторитетність в очах пошукових систем.
 6. Аналіз результатів. Постійний моніторинг і аналіз підсумків дасть змогу зрозуміти, наскільки успішною була стратегія просування, і визначити, яких заходів потрібно вжити для поліпшення результатів. 
 7. Поліпшення та оптимізація. Після аналізу результатів потрібно внести зміни на сайті, щоб поліпшити його ранжування в пошукових системах. Це охоплює оптимізацію контенту, поліпшення користувацького досвіду і збільшення кількості зворотних посилань.

SEO-просування — це перманентний процес, який не має кінцевої точки.  Регулярна оптимізація сайту та аналіз результатів допоможуть підтримувати високе ранжування в пошукових системах і залучати більше трафіку.

Сертифіковані партнери

Дмитро Кулініч, Head of marketing tgrad.kz

Виконують всі задачі, досягаючи кращих КРІ

Якщо ви в пошуку надійного партнера з просування в інтернеті, рекомендую вам Webpromo

Жекебатирова Айнура, керівник відділу digital-маркетингу Вazis А

Рекомендую Webpromo як надійних партнерів

Вся робота йшла легко, невимушено і дуже ефективно

Алієв Рустам, СМО Freedom Finance Bank

Кратно зросли показники приросту органічного трафіку

З командою Webpromo працювати дуже легко, зручно. Вони великі професіонали своєї справи

Євген Демченко, директор департаменту маркетингу та реклами Alser

Серед багатьох ми обрали Webpromo

Ми задоволені комплексним підходом, оперативним зворотнім зв'язком та динамічним ростом показників. Рекомендую зупинити свій вибір агенції інтернет-маркетингу на Webpromo

В'ячеслав Сотник, директор з маркетингу та PR hh.ua

Кожен в команді— майстер своєї справи

За час роботи над проєктом впровадили багато цікавих рішень для бізнесу. Компанія виросла та отримала нових клієнтів.

Сергій Вічев, директор з маркетингу Ресторану "Прага"

Ціную Webpromo за гнучкість

Працівникам агентства вдалося успішно реалізувати комплекс робіт для просування нашого сайту.

Євген Папанін, керівник відділу digital Coral Travel

Команда Webpromo - це продовження нашого відділу маркетингу

Завжди в пошуку цікавих рішень для нашої компанії, готові підтримати та допомогти впровадити будь-які ідеї.

Сергій Нарожняк, керівник інтернет-маркетингу Ощадбанку

Спокійний за просування своїх проєктів в інтернеті

Вони в руках професіоналів, які знають свою роботу. Разом з Webpromo досягли відмінних результатів

Переваги роботи з нами

Агентство результативного інтернет-маркетингу Webpromo працює з просуванням сайтів в Україні вже понад 13 років. За цей час ми зіткнулися з найрізноманітнішими ситуаціями і вивчили всі можливі варіанти налаштування SEO. Зараз команду агентства з понад 100 сертифікованих експертів майже нічим не здивуєш: яке б перед нами не стояло завдання, ми виконаємо його спокійно, якісно і в дедлайн.

Ми є офіційними партнерами Гугл, тому знаємо про принципи ранжування майже все. Глибоко заглиблюючись у суть вашого бізнесу, ми знаходимо необхідні важелі впливу, здатні підняти сайт у видачі та забезпечити стабільне зростання трафіку.

Замовити пошукову оптимізацію можна у нас на сайті або за телефоном.

Відправити заявку

  Залишились питання?
  Наші експерти готові відповісти на них

  Зв’яжіться за вказаним нижче телефоном з нашим менеджером або скористайтеся послугою «Зателефонуйте мені». Ми зв’яжемося з вами найближчим часом.

  Виконують всі задачі, досягаючи кращих КРІ
  Рекомендую Webpromo як надійних партнерів
  Кратно зросли показники приросту органічного трафіку
  Серед багатьох ми обрали Webpromo
  Кожен в команді— майстер своєї справи
  Ціную Webpromo за гнучкість
  Команда Webpromo - це продовження нашого відділу маркетингу
  Спокійний за просування своїх проєктів в інтернеті

  Ми використовуємо cookie-файли для надання найбільш актуальної інформації.

  Продовжуючи використовувати сайт, Ви погоджуєтесь з використанням файлів cookie.

  Політика конфіденційності