Головна » SEO-просування в Одесі

SEO-просування в Одесі

15.12.2022

Олексій Бакуменко


Як збільшити відвідуваність сайту, залучити цільову аудиторію та підвищити обсяги продажу? Це завдання допоможе вирішити SEO просування в Одесі. Що кращу позицію займає ваш сайт на сторінці видачі, тим більше користувачів його відвідає, а зі збільшенням трафіку підвищиться й впізнаваність та зростуть продажі.

Агентство Webpromo займається SEO просуванням сайтів в Одесі вже більше 13 років і за цей час команда напрацювала величезний досвід. Ми створюємо та просуваємо сайти з нуля, а також оптимізуємо вже існуючі веб-ресурси. Webpromo гарантує професійне вирішення поставлених завдань та максимально продуктивну співпрацю.

Навіщо потрібна SEO-оптимізація:

 1. Завдяки підвищенню позиції сайту в пошукових системах збільшується його відвідуваність. За даними Google, користувачі на 30% частіше натискають на топові позиції в порівнянні з іншими. Причому найнижчій позиції ТОПу дістається лише 3% відвідувачів. Це наочно показує важливість робіт із SEO-просування.
 2. Оскільки результатом оптимізації є зростання органічного трафіку, підвищується конверсія користувачів у клієнтів, зростають продажі та збільшується прибуток. В такому випадку трафік складає зацікавлена ​​аудиторія, адже користувачі самі вводять запит, а значить, шукають подібний до вашого продукт. Зазвичай, це люди, які вивчають товар, вибирають його або вже готові до покупки.
 3. На відміну від контекстної реклами, коли рекламодавець оплачує кожен клік, переходи з пошуку не потрібно оплачувати. Ваші витрати стосуються лише послуги з просування та виведення сайту в ТОП.
 4. Комплекс заходів щодо пошукової оптимізації сайту реалізують один раз, а надалі просто проводять підтримуючі роботи. Таким чином, SEO — одна з найвигідніших технологій розкручування сайту в Одесі.

SEO: що буде у послузі?

SEO просування в Одесі командою Webpromo складається із наступних етапів.

Аналіз конкурентного середовища та ніші

Наші фахівці досліджують сайти подібної тематики, що посідають високі позиції у ТОПі. Особлива увага приділяється посиланням, роботі у соціальних мережах, зручності користування ресурсом, кількості трафіку. Це дозволяє виявити ефективні інструменти, які застосовуються конкурентами. З іншого боку, здійснюється аналіз ніші, щоб знайти джерела максимального органічного трафіку.

Аудит стану сайту

Перед початком оптимізації важливо вивчити стан веб-ресурсу. Фахівці досліджують сайт щодо технічних помилок, що негативно впливають на його роботу. Якщо ресурс перебуває у процесі оптимізації, аналізується його поточний стан і ключові слова. Велике значення має зручність користування сайтом. Просування йде набагато швидше, якщо ресурс є зручним для відвідувачів. Усі знайдені помилки та недоліки оперативно усуваються.

Створення семантичного ядра

Фахівці збирають максимально можливу кількість релевантних запитів. Оскільки для кожного проєкту запити підбираються індивідуально, їх кількість може бути різною. Відповідно, щомісячні витрати на просування можуть відрізнятися для різних типів сайтів.

Внутрішня оптимізація

Йдеться про роботи з удосконалення самого ресурсу. Перш за все це унікальний контент, створення сторінок під групи запитів, метатеги, створення або оновлення структури на основі семантичного ядра. Крім того, приділяється увага перелінуванню — розміщенню посилань із переходами на інші внутрішні сторінки ресурсу. І це далеко не весь перелік робіт із внутрішньої оптимізації.

Зовнішня оптимізація

Складається докладний план з нарощування маси посилань. Попередньо сайти-донори перевіряються на авторитетність та наявність заборонених тематик (вони можуть перешкоджати просуванню). План повинен передбачати поступове збільшення трафіку посилань, оскільки пошукові системи негативно оцінюють різкі стрибки.

Просування сайту в Одесі: як замовити?

Ефективне просування сайтів в Одесі потребує кваліфікованого підходу, тому це питання варто довірити професіоналам. Замовити професійні послуги SEO оптимізації можна в компанії Webpromo. Ми здійснюємо комплексні рішення та отримуємо прогнозований результат за різних обсягів бюджету. Наші фахівці практикують індивідуальний підхід до кожного проєкту, що дозволяє досягти максимального ефекту в найкоротший термін.

Чому вигідно співпрацювати з Webpromo

Якщо вас цікавить професійне просування сайту в пошукових системах в Одесі, звертайтесь до фахівців агентства Webpromo.

Переваги співпраці з нами:

 1. Експертність. Ми є офіційним партнером Google у статусі Premier. За вашим проєктом буде закріплено сертифікованих фахівців, компетентних у різних напрямках.
 2. Напрацьований досвід. Оптимізація сайту в Одесі здійснюється досвідченими фахівцями, в арсеналі яких понад 13 років роботи в діджитал маркетингу та вміння обходити будь-які підводні камені.
 3. Гарантований результат. Ми коригуємо оптимізацію під ваш проєкт задля досягнення потрібного результату.
 4. Прозора та зрозуміла звітність. Інформація про здійснені роботи та ефективність просування надається у наочному вигляді.

Щоб замовити просування в Одесі, залиште заявку на сайті онлайн або зв’яжіться з нами за телефоном.

Нас обирають
маркетологи кращих компаній

В'ячеслав Сотник, директор з маркетингу та PR Hh.ua

Кожен в команді— майстер своєї справи

За час роботи над проєктом впровадили багато цікавих рішень для бізнесу, компанія виросла та отримала нових клієнтів.

Сергій Вічев, директор з маркетингу Ресторану "Прага"

Ціную Webpromo за гнучкість

Працівникам агентства вдалося успішно реалізувати комплекс робіт для просування нашого сайту.

Євген Папанін, керівник відділу digital Coral Travel

Команда Webpromo, як продовження нашого відділу маркетингу

Завжди в пошуку цікавих рішень для нашої компанії, готові підтримати та допомогти впровадити будь-які ідеї.

Сергій Нарожняк, керівник інтернет-маркетингу Ощадбанку

Спокійний за просування своїх проєктів в інтернеті

Вони в руках професіоналів, які знають свою роботу. Разом з Webpromo досягли відмінних результатів

Алієв Рустам, СМО Freedom Finance Bank

Кратно зросли показники приросту органічного трафіку

З командою Webpromo працювати дуже легко, зручно. Вони великі професіонали своєї справи

Жекебатирова Айнура, керівник відділу digital-маркетингу Вazis А

Рекомендую Webpromo, як надійних партнерів

Вся робота йшла легко, невимушено і дуже ефективно

Євген Демченко, директор департаменту маркетингу та реклами Alser

Серед багатьох, ми обрали Webpromo

Ми задоволені комплексним підходом, оперативним зворотнім зв'язком та динамічним ростом показників. Рекомендую зупинити свій вибір агенції інтернет-маркетингу на Webpromo

Дмитро Кулініч, Head of marketing tgrad.kz

Виконують всі задачі, досягаючи кращих КРІ

Якщо ви в пошуку надійного партнера з просування в інтернеті, рекомендую вам Webpromo

Оставить заявку

  Раскрутка сайтов и интернет-реклама от WebPromo

  Наша цель — эффективное увеличение продаж для клиентов, поэтому мы специализируемся на самых результативных инструментах: SEO — раскрутке сайтов, контекстной рекламе и  улучшении конверсии сайтов.

  Почему WebPromo хороший партнер по SEO?

  Если кратко, то комплексный подход к раскрутке сайтов и стабильные результаты.

  1. Продвигаем комплексно. В продвижении сайта в поисковых системах очень много взаимосвязанных нюансов – наполнение сайта,  правильные ссылки, техническая оптимизация, отсутствие ошибок сайта, правильная структура сайта. У нас большой опыт, наши специалисты точно знают что наиболее важно и это дает возможность получать результат быстро и эффективно.

  2. Продвигаем безопасно. Если раскрутка веб-ресурса проходит грамотно, осознанно и корректно, сайту не страшны попадание в «черный список» и под фильтр. Мы действительно используем только самые надежные методы продвижения, нужно признать что результат иногда приходится ждать дольше, но зато продвижение дает устойчивый рост трафика из года в год.

  Почему SEO  раскрутка так важна для бизнеса? Ответ прост — продажи.

  SEO — это самый недорогой источник целевых посетителей.  Только в в SEO со временем стоимость каждой продажи падает а количество растет, SEO — незаменимый инструмент увеличения продаж и узнаваемости бренда.

  Контекстная реклама и реклама в социальных сетях

  Контекстная реклама — это самый быстрый способ увеличения продаж.  Сейчас контекстная реклама это очень мощный инструмент в котором очень много возможностей и форматов.  В случае правильной настройки контекстная реклама практически всегда окупаемо увеличивает продажи.

  У нас следующий подход к запуску контекстной рекламы

  1. Медиа Планирование — определение целей, аудиторий, составление плана рекламной кампании и определение используемых инструментов.

  2. Настройка аналитики — очень важный этап, так как без отслеживания результата не возможно добится эффективности, также сейчас без правильно й настройки не работают автоматические стратегии которые очень эффективны.

  3. Поэтапный запуск рекламы — обычно мы не рекомендуем и не стараемся запустить сразу все, мы запускаем рекламу поэтапно отслеживая эффективность.

  4. Постоянный анализ и контроль результатов наших клиентов.

  Мы не просто размещаем контекстную рекламу, мы проводим комплекс работ, который увеличивает продажи наших клиентов. Webpromo — премиум партнер Google что дает возможность нашим клиентам первыми внедрять все новинки, решать сложные вопросы и получать максимум эффективности.

  Улучшение  юзабилити повышение конверсии сайта

  Создает ли ваш сайт стабильно высокий поток клиентов и окупается ли реклама? К сожалению у многих бизнесов — нет.

  Привлечение посетителей в интернете постоянно дорожает, суммы в счетах на контекстную рекламу также растут, работать над увеличением конверсии — необходимость.

  В результате нашей работы над сайтом, мы добиваемся результатов:

  1. Увеличение количество заказов с сайта при том же бюджете на рекламу.

  2. Рост количества постоянных покупателей.

  3. Снижение стоимости заказа за счет повышения конверсии.

  Мы проводим сначала комплексный юзабилити анализ вашего сайта (исходя из целей бизнеса), потом внедряем изменения на сайт и проводим А/Б тестирование результатов.

  Наш опыт показывает, что постоянная работа над юзабилити всегда приносит рост объема продаж.

  Залишились питання?
  Наші експерти готові відповісти на них

   

  Зв’яжіться за вказаним нижче телефоном з нашим менеджером або скористайтеся послугою «Зателефонуйте мені». Ми зв’яжемося з вами найближчим часом.

  Кожен в команді— майстер своєї справи
  Ціную Webpromo за гнучкість
  Команда Webpromo, як продовження нашого відділу маркетингу
  Спокійний за просування своїх проєктів в інтернеті
  Кратно зросли показники приросту органічного трафіку
  Рекомендую Webpromo, як надійних партнерів
  Серед багатьох, ми обрали Webpromo
  Виконують всі задачі, досягаючи кращих КРІ

  Ми використовуємо cookie-файли для надання найбільш актуальної інформації.

  Продовжуючи використовувати сайт, Ви погоджуєтесь з використанням файлів cookie.

  Політика конфіденційності