Головна » SEO просування сайту на bitrix

SEO просування сайту на bitrix

24.12.2022

Олексій Бакуменко


Сайт, розроблений на движку bitrix, рідко існує сам собою. Найчастіше це компонент великої екосистеми, у якій разом із cms використовують інші програмні рішення від Bitrix. Однак комплексність роботи системи не дає переваг для просування сайту на бітрікс. Вебресурс все одно потребує професійної пошукової оптимізації, замовити яку ви можете у компанії Webpromo.

Просування сайту бітрікс: особливості та рішення

Використання двигуна Бітрикс в Україні пов’язане з рядом складнощів. Наприклад, модуль для прискорення завантаження сторінок CDN через специфіку зберігання даних на російських серверах, за фактом уповільнює роботу сайту — адже інформація зберігається далеко. Однак у движка є і свої переваги та особливості просування сайтів на бітрікс.

Перше, що необхідно враховувати під час seo оптимізації бітрикс в Google — двигун вкрай вимогливий до потужності серверів. Щоб веб-ресурс працював безперебійно, слід забезпечити надійний хостинг із високою швидкістю пропускного каналу.

Просування сайту на бітрікс значно полегшується наявністю численних модулів пошукової оптимізації. Серед можливостей двигуна:

 • Кешування для прискорення завантаження сторінок.
 • Композитність. Розбивка сторінок на динамічну та статичну складові, що також прискорює роботу сайту. Загалом швидкість — одна з “фішок” двигуна.
 • Оптимізація картинок. Двигун надає шаблони для введення title, alt та найменування зображень. Є можливість зменшити вагу файлу та нанести водяний знак.
 • Модуль метатегів. Це шаблон для введення description, title, keywords та h1. Наявні фільтри-обробники та набір змінних. 
 • Карта сайту. Цей модуль seo bitrix може згенерувати xml-файл, має гнучкі налаштування.
 • Створення файлу Robots.txt.
 • Формування “хлібних крихт”.
 • SEO-аналітика. Двигун аналізує готовий сайт, і дає рекомендації щодо покращення використання тегів, інформацію про якість перелінкування та про атрибути nofollow.
 • Установка canonical.
 • Створення seo-орієнтованих URL-адрес.
 • Інтеграція з Google Search Console.

Перелічені модулі входять до базової комплектації Бітрикс. Крім безплатних стандартних функцій можна сплатити додаткові модулі від сторонніх виробників (але довіряйте лише перевіреним!).

Перед організацією на bitrix seo-заходів важливо знати, що двигун важко інтегрується в будь-яку систему, крім 1с (оскільки під неї він і створювався — це елементи однієї екосистеми).

Етапи bitrix seo просування

Будь-які роботи в компанії Webpromo починаються з визначення вартості послуги та укладання договору. Оскільки на ціну сео просування сайтів впливає безліч факторів (наприклад, масштаби бізнесу, поточні позиції сайту в ранжуванні, кількість сторінок сайту тощо), розмір оплати визначається індивідуально під кожного клієнта.

Далі слідує ретельне вивчення маркетингового середовища. Наші експерти повинні розуміти, який саме товар чи послугу вони просуватимуть, хто їхня цільова аудиторія, і з ким доведеться конкурувати. Усі три питання опрацьовуються у найдрібніших деталях, оскільки виходячи з зібраної інформації формується вся стратегія просування.

Щоб зрозуміти сильні та слабкі сторони пошукової оптимізації вашого сайту, спеціалісти Webpromo проведуть технічний аудит: перевірять наявність помилок, дзеркал, дублів. Для програмістів будуть розроблені ТЗ щодо прискорення роботи вебресурсу та адаптації відображення на смартфонах та планшетах. Також буде проаналізовано зовнішній посилальний профіль та наявність метатегів.

Остання стадія підготовки — збирання ключових слів. Наші експерти за допомогою спеціальних сервісів шукають слова та словосполучення в різних варіаціях та частотності, щоб сторінки сайту краще відповідали пошуковим запитам користувачів.

Безпосередньо seo на Бітрікс буває зовнішнім та внутрішнім. Зовнішнє — це закупівля (за гроші, або за бартером) зворотніх лінків у сайтів з гарною репутацією (сумнівні ресурси можуть потрапити під фільтр). Внутрішня пошукова оптимізація передбачає рівномірний розподіл по текстам ключових слів, оптимізацію картинок, використання мікророзмітки, sitemap, внутрішнє перелінкування.

Вся подальша робота — це створення звітності та підтримуючі заходи.

Чому Webpromo?

Webpromo — це швидко, якісно та надійно! І це не просто слова: наша компанія є офіційним партнером Google. 13 років досвіду та більш ніж 1500 задоволених клієнтів — наш актив на сьогодні. Наочні приклади співпраці з нами — кейси (без перебільшень, лише факти).

Високі темпи роботи забезпечують понад 100 сертифікованих експертів під керівництвом досвідчених менеджерів — усі завдання виконуються в дедлайн або раніше. Ми не даємо порожніх обіцянок. Якщо беремося за проєкт, отже результат буде 100%. Залишайте заявку на сайті або зателефонуйте, щоб замовити послугу!

Нас обирають
маркетологи кращих компаній

В'ячеслав Сотник, директор з маркетингу та PR Hh.ua

Кожен в команді— майстер своєї справи

За час роботи над проєктом впровадили багато цікавих рішень для бізнесу, компанія виросла та отримала нових клієнтів.

Сергій Вічев, директор з маркетингу Ресторану "Прага"

Ціную Webpromo за гнучкість

Працівникам агентства вдалося успішно реалізувати комплекс робіт для просування нашого сайту.

Євген Папанін, керівник відділу digital Coral Travel

Команда Webpromo, як продовження нашого відділу маркетингу

Завжди в пошуку цікавих рішень для нашої компанії, готові підтримати та допомогти впровадити будь-які ідеї.

Сергій Нарожняк, керівник інтернет-маркетингу Ощадбанку

Спокійний за просування своїх проєктів в інтернеті

Вони в руках професіоналів, які знають свою роботу. Разом з Webpromo досягли відмінних результатів

Алієв Рустам, СМО Freedom Finance Bank

Кратно зросли показники приросту органічного трафіку

З командою Webpromo працювати дуже легко, зручно. Вони великі професіонали своєї справи

Жекебатирова Айнура, керівник відділу digital-маркетингу Вazis А

Рекомендую Webpromo, як надійних партнерів

Вся робота йшла легко, невимушено і дуже ефективно

Євген Демченко, директор департаменту маркетингу та реклами Alser

Серед багатьох, ми обрали Webpromo

Ми задоволені комплексним підходом, оперативним зворотнім зв'язком та динамічним ростом показників. Рекомендую зупинити свій вибір агенції інтернет-маркетингу на Webpromo

Дмитро Кулініч, Head of marketing tgrad.kz

Виконують всі задачі, досягаючи кращих КРІ

Якщо ви в пошуку надійного партнера з просування в інтернеті, рекомендую вам Webpromo

Оставить заявку

  Раскрутка сайтов и интернет-реклама от WebPromo

  Наша цель — эффективное увеличение продаж для клиентов, поэтому мы специализируемся на самых результативных инструментах: SEO — раскрутке сайтов, контекстной рекламе и  улучшении конверсии сайтов.

  Почему WebPromo хороший партнер по SEO?

  Если кратко, то комплексный подход к раскрутке сайтов и стабильные результаты.

  1. Продвигаем комплексно. В продвижении сайта в поисковых системах очень много взаимосвязанных нюансов – наполнение сайта,  правильные ссылки, техническая оптимизация, отсутствие ошибок сайта, правильная структура сайта. У нас большой опыт, наши специалисты точно знают что наиболее важно и это дает возможность получать результат быстро и эффективно.

  2. Продвигаем безопасно. Если раскрутка веб-ресурса проходит грамотно, осознанно и корректно, сайту не страшны попадание в «черный список» и под фильтр. Мы действительно используем только самые надежные методы продвижения, нужно признать что результат иногда приходится ждать дольше, но зато продвижение дает устойчивый рост трафика из года в год.

  Почему SEO  раскрутка так важна для бизнеса? Ответ прост — продажи.

  SEO — это самый недорогой источник целевых посетителей.  Только в в SEO со временем стоимость каждой продажи падает а количество растет, SEO — незаменимый инструмент увеличения продаж и узнаваемости бренда.

  Контекстная реклама и реклама в социальных сетях

  Контекстная реклама — это самый быстрый способ увеличения продаж.  Сейчас контекстная реклама это очень мощный инструмент в котором очень много возможностей и форматов.  В случае правильной настройки контекстная реклама практически всегда окупаемо увеличивает продажи.

  У нас следующий подход к запуску контекстной рекламы

  1. Медиа Планирование — определение целей, аудиторий, составление плана рекламной кампании и определение используемых инструментов.

  2. Настройка аналитики — очень важный этап, так как без отслеживания результата не возможно добится эффективности, также сейчас без правильно й настройки не работают автоматические стратегии которые очень эффективны.

  3. Поэтапный запуск рекламы — обычно мы не рекомендуем и не стараемся запустить сразу все, мы запускаем рекламу поэтапно отслеживая эффективность.

  4. Постоянный анализ и контроль результатов наших клиентов.

  Мы не просто размещаем контекстную рекламу, мы проводим комплекс работ, который увеличивает продажи наших клиентов. Webpromo — премиум партнер Google что дает возможность нашим клиентам первыми внедрять все новинки, решать сложные вопросы и получать максимум эффективности.

  Улучшение  юзабилити повышение конверсии сайта

  Создает ли ваш сайт стабильно высокий поток клиентов и окупается ли реклама? К сожалению у многих бизнесов — нет.

  Привлечение посетителей в интернете постоянно дорожает, суммы в счетах на контекстную рекламу также растут, работать над увеличением конверсии — необходимость.

  В результате нашей работы над сайтом, мы добиваемся результатов:

  1. Увеличение количество заказов с сайта при том же бюджете на рекламу.

  2. Рост количества постоянных покупателей.

  3. Снижение стоимости заказа за счет повышения конверсии.

  Мы проводим сначала комплексный юзабилити анализ вашего сайта (исходя из целей бизнеса), потом внедряем изменения на сайт и проводим А/Б тестирование результатов.

  Наш опыт показывает, что постоянная работа над юзабилити всегда приносит рост объема продаж.

  Залишились питання?
  Наші експерти готові відповісти на них

   

  Зв’яжіться за вказаним нижче телефоном з нашим менеджером або скористайтеся послугою «Зателефонуйте мені». Ми зв’яжемося з вами найближчим часом.

  Кожен в команді— майстер своєї справи
  Ціную Webpromo за гнучкість
  Команда Webpromo, як продовження нашого відділу маркетингу
  Спокійний за просування своїх проєктів в інтернеті
  Кратно зросли показники приросту органічного трафіку
  Рекомендую Webpromo, як надійних партнерів
  Серед багатьох, ми обрали Webpromo
  Виконують всі задачі, досягаючи кращих КРІ

  Ми використовуємо cookie-файли для надання найбільш актуальної інформації.

  Продовжуючи використовувати сайт, Ви погоджуєтесь з використанням файлів cookie.

  Політика конфіденційності