SEO просування стоматології

Просування стоматології в інтернеті — єдина можливість благополучно існувати такому бізнесу та отримувати достатній прибуток в епоху digital. Справа в тому, що стоматологічних клінік дуже багато: озирніться довкола — ви майже напевно побачите таку в полі зору. З урахуванням запеклої конкуренції на одному “сарафанному радіо” багато не напрацюєш. Користувачі повинні дізнатися саме про вашу стоматологію, і агентство інтернет-маркетингу Webpromo вам у цьому допоможе.

SEO на этапе создания сайта
Нас обирають
маркетологи кращих компаній

Особливості просування сайту стоматології

Кожна конкретна ніша бізнесу у просуванні має низку особливостей, і стоматологія не виняток. Просування сайту стоматологічної клініки має такі нюанси:

 • Висока конкуренція. Клінік багато, у кожному мікрорайоні міста по 2–3 точно є. Тому робота над пошуковою оптимізацією має бути особливо ретельною.
 • Локальне SEO. Стоматологія — це сфера офлайн-послуг. Для кожної офлайн-точки необхідно підібрати локальну семантику. Ще один варіант — просування на субдоменах для кожного окремого регіону, якщо у вас є мережа клінік.
 • Експертність контенту. Просування сайту стоматології — це той випадок, коли якість набагато важливіша за кількість. Тексти на такому вебресурсі мають бути короткими, інформативними та максимально експертними (ціна неякісного контенту — здоров’я ваших користувачів).
 • Фіксація офлайн-конверсій. Це важливо задля аналітики просування стоматології в інтернеті. Для цього налаштовується calltracking.

Основні етапи робіт

Визначившись із ціною та підписавши договір, ми виконуємо просування стоматологічної клініки за таким алгоритмом:

 1. Аналіз рекламного оточення. На цьому етапі ми визначаємо цільову аудиторію проєкту та аналізуємо основних конкурентів із першої сторінки пошукової видачі.
 2. Технічний аудит сайту. Це перевірка технічного стану веб-ресурсу: наявність помилок, швидкість завантаження сторінок, коректність роботи редиректів, адаптивність сайту під мобільні пристрої.
 3. SEO-аудит. Перевірка мета-тегів, визначення ключових слів, за якими сайт з’являється у пошуковій видачі, моніторинг зворотних посилань.
 4. Розробка семантичного ядра. Визначені під час аудиту ключові слова доповнюються тими, які використовують конкуренти. Крім того, вносимо в пул і власні знахідки словосполучень різної частотності.
 5. Налаштування аналітики. Організовуємо наскрізну аналітику, встановлюємо calltracking та Google Analytics.
 6. Внутрішня пошукова оптимізація вмісту. На цьому етапі просування клініки стоматології ми проводимо рерайт текстів із рівномірним органічним розподілом ключових слів. Контент структуруємо, додаємо заголовки h1–h4, списки та абзаци. У зображеннях додаємо тег alt і оптимізуємо їх розмір для прискорення завантаження сторінок.
 7. Опрацювання EAT-факторів. Оскільки сайт стоматологічної клініки належить до категорії YMYL, алгоритм Google перевірятиме EAT максимально суворо.
 8. Технічна пошукова оптимізація. Для просування стоматологічної клініки впроваджуємо внутрішнє перелінкування, sitemap та мікророзмітку, прописуємо з органічним використанням ключових слів теги title та description.
 9. Отримання зворотних посилань. Seo стоматології в Гугл передбачає нарощування зовнішньої маси посилань. Ми шукаємо донорів, стежимо за їх якістю, домовляємося про розміщення лінків та пишемо аутріч.
 10. Коригування результатів, пошук нових ключових слів та створення звіту.

Сертифіковані партнери

Дмитро Кулініч, Head of marketing tgrad.kz

Виконують всі задачі, досягаючи кращих КРІ

Якщо ви в пошуку надійного партнера з просування в інтернеті, рекомендую вам Webpromo

Жекебатирова Айнура, керівник відділу digital-маркетингу Вazis А

Рекомендую Webpromo як надійних партнерів

Вся робота йшла легко, невимушено і дуже ефективно

Алієв Рустам, СМО Freedom Finance Bank

Кратно зросли показники приросту органічного трафіку

З командою Webpromo працювати дуже легко, зручно. Вони великі професіонали своєї справи

Євген Демченко, директор департаменту маркетингу та реклами Alser

Серед багатьох ми обрали Webpromo

Ми задоволені комплексним підходом, оперативним зворотнім зв'язком та динамічним ростом показників. Рекомендую зупинити свій вибір агенції інтернет-маркетингу на Webpromo

В'ячеслав Сотник, директор з маркетингу та PR hh.ua

Кожен в команді— майстер своєї справи

За час роботи над проєктом впровадили багато цікавих рішень для бізнесу. Компанія виросла та отримала нових клієнтів.

Сергій Вічев, директор з маркетингу Ресторану "Прага"

Ціную Webpromo за гнучкість

Працівникам агентства вдалося успішно реалізувати комплекс робіт для просування нашого сайту.

Євген Папанін, керівник відділу digital Coral Travel

Команда Webpromo - це продовження нашого відділу маркетингу

Завжди в пошуку цікавих рішень для нашої компанії, готові підтримати та допомогти впровадити будь-які ідеї.

Сергій Нарожняк, керівник інтернет-маркетингу Ощадбанку

Спокійний за просування своїх проєктів в інтернеті

Вони в руках професіоналів, які знають свою роботу. Разом з Webpromo досягли відмінних результатів

Чому для просування варто вибрати нас?

Причин замовити послугу seo просування стоматології у Webpromo багато, але ми зупинимося на головних:

 • Ми маємо великий досвід. Агентство інтернет-маркетингу Webpromo працює на ринку digital-послуг вже 13 років, і за цей час ми встигли вивести в ТОП сайти більш ніж 1500 клієнтів (серед яких Ашан, Tui, Київстар, Vodafone). Яскраві приклади такої взаємодії ми зафіксували у кейсах.
 • Webpromo — Meta Business Partners з 2020-го року, Google Premier partner з 2016 року, і член асоціації IAB Ukraine. Це говорить про високу кваліфікацію нашої команди, всі учасники якої мають відповідні спеціалізації сертифікати.
 • Ми працюємо швидко. У команді понад 100 експертів, які підстраховують один одного у разі форс-мажорних обставин.
 • Постійна комунікація. Ми не вдаємось до самодіяльності: будь-яке відхилення від проєкту чи нова ідея щодо оптимізації процесу обговорюватиметься з вами. У свою чергу, ви можете звертатися до наших менеджерів 24/7 та дізнаватися про поточну інформацію щодо проєкту.
 • Гарантії та відповідальність. Ми не зупинимося, доки не досягнемо результату. Після закінчення робіт ви завжди можете зв’язатися з нами для уточнення деталей або інших консультацій.
 • Звітність. Підсумок нашої роботи буде оформлено у розгорнутий звіт із графікою, таблицями, діаграмами та порівняльною статистикою.

Залишайте заявку на сайті або телефонуйте, і ми зможемо розрахувати індивідуальну вартість seo просування сайту стоматології для вас.

Відправити заявку

  Залишились питання?
  Наші експерти готові відповісти на них

  Зв’яжіться за вказаним нижче телефоном з нашим менеджером або скористайтеся послугою «Зателефонуйте мені». Ми зв’яжемося з вами найближчим часом.

  Виконують всі задачі, досягаючи кращих КРІ
  Рекомендую Webpromo як надійних партнерів
  Кратно зросли показники приросту органічного трафіку
  Серед багатьох ми обрали Webpromo
  Кожен в команді— майстер своєї справи
  Ціную Webpromo за гнучкість
  Команда Webpromo - це продовження нашого відділу маркетингу
  Спокійний за просування своїх проєктів в інтернеті

  Ми використовуємо cookie-файли для надання найбільш актуальної інформації.

  Продовжуючи використовувати сайт, Ви погоджуєтесь з використанням файлів cookie.

  Політика конфіденційності