Таргетована реклама Одеса

На початку 2023-го року Facebook має майже 2 мільярди активних користувачів по всьому світу щодня. Щомісячна залученість Instagram подолала цю цифру. А TikTok узагалі став найбільш завантажуваним додатком у світі. Майже кожен житель вашої країни обов’язково має акаунт хоча б в одній зі згаданих соціальних мереж. Їхня популярність обіцяє широкі охоплення і високу результативність таргетованої реклами як в Одесі, так і в інших регіонах України.

SEO на этапе создания сайта
Нас обирають
маркетологи кращих компаній

Таргетована реклама в соціальних мережах: Facebook, Instagram, TikTok

Instagram, Facebook і TikTok — найпопулярніші соціальні мережі у світі, і в Одесі вони також перебувають на піку. Реклама в соціальних мережах дає змогу просувати товари та послуги з максимальною ефективністю, оскільки оголошення показуються тільки цільовій аудиторії, яка вже зацікавлена в них. 

Facebook

Facebook приваблює власників бізнесу продуманим рекламним кабінетом і зрілою, платоспроможною цільовою аудиторією. Різноманітністю комерційних форматів Facebook може позмагатися з Google Ads, а гнучкі налаштування цільової аудиторії дають змогу максимально відсікати нецільові покази та переходи. 

Крім того, на Facebook можна налаштувати рекламу на основі поведінки користувачів, наприклад, тих, хто нещодавно здійснив покупку у вашому магазині.

Instagram

Ця соцмережа популярна серед міленіалів, а також старшої аудиторії, яка цікавиться модою, дизайном і фотографією. Оголошення в Instagram можуть бути представлені у форматі фото, відео та сторіз. Налаштування реклами в Instagram можливе на самій платформі, але ефективніше робити це з Facebook Ads. 

TikTok

TikTok — одна з найпопулярніших соціальних мереж серед зумерів, особливо останнім часом. Реклама на TikTok може бути представлена у вигляді коротких відеороликів, які привертають увагу і змушують користувачів зупинитися на момент їх перегляду. Головна перевага таргетингу в Одесі в TikTok — це нативність такої реклами. Користувачі навіть не завжди розуміють, що дивляться комерційний ролик.

Основні відмінності контекстної реклами і таргетингу

Контекстна і таргетована реклама мають деякі схожі риси, але у них принципово різне джерело трафіку. Є й інші відмінності:

 • Канали. Контекстна реклама показується за пошуковими запитами користувачів у Google і на партнерських сайтах. Таргетована реклама показується в соціальних мережах відповідно до характеристик користувачів.
 • ЦА. Контекстна реклама націлена на теплу або гарячу аудиторію, яка вже шукає товар або послугу. Таргетована реклама націлена на холодну або теплу аудиторію, яка може бути зацікавлена в товарі або послузі.
 • Формати. Контекстна реклама має обмежений формат текстового або графічного оголошення. Таргетована реклама має більш різноманітні форми: банер, тизер, пост, відео або кільцева галерея. 
 • Ціноутворення. Контекстна реклама оплачується за кліки по оголошеннях. Таргетована реклама оплачується за покази або за виконання цільових дій.
 • Результат. Контекстна реклама дає швидкий результат у вигляді трафіку і конверсій. Таргетована реклама дає більш довгостроковий результат у вигляді впізнаваності та лояльності.

Сертифіковані партнери

Дмитро Кулініч, Head of marketing tgrad.kz

Виконують всі задачі, досягаючи кращих КРІ

Якщо ви в пошуку надійного партнера з просування в інтернеті, рекомендую вам Webpromo

Жекебатирова Айнура, керівник відділу digital-маркетингу Вazis А

Рекомендую Webpromo як надійних партнерів

Вся робота йшла легко, невимушено і дуже ефективно

Алієв Рустам, СМО Freedom Finance Bank

Кратно зросли показники приросту органічного трафіку

З командою Webpromo працювати дуже легко, зручно. Вони великі професіонали своєї справи

Євген Демченко, директор департаменту маркетингу та реклами Alser

Серед багатьох ми обрали Webpromo

Ми задоволені комплексним підходом, оперативним зворотнім зв'язком та динамічним ростом показників. Рекомендую зупинити свій вибір агенції інтернет-маркетингу на Webpromo

В'ячеслав Сотник, директор з маркетингу та PR hh.ua

Кожен в команді— майстер своєї справи

За час роботи над проєктом впровадили багато цікавих рішень для бізнесу. Компанія виросла та отримала нових клієнтів.

Сергій Вічев, директор з маркетингу Ресторану "Прага"

Ціную Webpromo за гнучкість

Працівникам агентства вдалося успішно реалізувати комплекс робіт для просування нашого сайту.

Євген Папанін, керівник відділу digital Coral Travel

Команда Webpromo - це продовження нашого відділу маркетингу

Завжди в пошуку цікавих рішень для нашої компанії, готові підтримати та допомогти впровадити будь-які ідеї.

Сергій Нарожняк, керівник інтернет-маркетингу Ощадбанку

Спокійний за просування своїх проєктів в інтернеті

Вони в руках професіоналів, які знають свою роботу. Разом з Webpromo досягли відмінних результатів

Переваги роботи з Webpromo

Наше агентство має 13-річний досвід просування в соцмережах бізнесів із різних ніш. Ми заробили репутацію надійних підрядників і партнерів завдяки наполегливості та наполегливості у виконанні завдань: взявшись за справу, досягаємо успіху за всяку ціну. 

Однією з головних переваг роботи з Webpromo є висока ефективність. Наші експерти налаштують рекламну кампанію таким чином, щоб забезпечити максимальну конверсію і прибутковість вашого бізнесу.

Крім того, Webpromo пропонує індивідуальний підхід до кожного клієнта і розробляє унікальні стратегії рекламної кампанії, враховуючи всі особливості вашого бізнесу і його цільову аудиторію. Вартість послуги також для кожного клієнта розраховується окремо. 

Ви можете замовити таргет в Одесі на нашому сайті, або зв’язавшись з нами телефоном.

Відправити заявку

  Залишились питання?
  Наші експерти готові відповісти на них

  Зв’яжіться за вказаним нижче телефоном з нашим менеджером або скористайтеся послугою «Зателефонуйте мені». Ми зв’яжемося з вами найближчим часом.

  Виконують всі задачі, досягаючи кращих КРІ
  Рекомендую Webpromo як надійних партнерів
  Кратно зросли показники приросту органічного трафіку
  Серед багатьох ми обрали Webpromo
  Кожен в команді— майстер своєї справи
  Ціную Webpromo за гнучкість
  Команда Webpromo - це продовження нашого відділу маркетингу
  Спокійний за просування своїх проєктів в інтернеті

  Ми використовуємо cookie-файли для надання найбільш актуальної інформації.

  Продовжуючи використовувати сайт, Ви погоджуєтесь з використанням файлів cookie.

  Політика конфіденційності