Головна » Внутрішня оптимізація сайту

Внутрішня оптимізація сайту

09.12.2022

Олексій Бакуменко


Органічний трафік — ласий шматочок у світі інтернет-маркетингу. Він добрий тим, що користувачі, які відвідують сайт з власної ініціативи, потенційно готові стати клієнтами. Їм не потрібно нічого нав’язувати за допомогою реклами, вони вже шукають ваш продукт. І щоб продукт було придбано не у конкурентів, а у вас, важливо боротися за високу позицію в пошуковій видачі за допомогою внутрішньої оптимізації сайту.

Етапи послуги внутрішньої оптимізації сайту

Після того, як ви замовили seo внутрішню оптимізацію, обговорили ціну та підписали контракт, наші експерти беруться до роботи. Вона складається з таких етапів:

 1. Аналіз маркетингового середовища. Це обов’язковий етап для будь-якої послуги Webpromo, оскільки для ефективної роботи команді проєкту необхідно добре орієнтуватися в продукті, розуміти цільову аудиторію і знати, як поводяться на ринку конкуренти.
 2. Аудит внутрішньої оптимізації сайту. Експерти перевіряють, за якими ключовими словами яку позицію займає веб-ресурс у пошуковій видачі, моніторять теги, вивчають опублікований контент. Аналіз внутрішньої оптимізації сайту дозволяє визначити слабкі місця сео просування та знайти точки зростання.
 3. Розробка семантичного ядра. Експерти Webpromo підбирають ключові слова для основних посадкових сторінок, аналізують пошукові підказки, що цікавлять потенційних користувачів, визначають частотність ключових слів, підбирають синоніми, групують ключі у кластери.
 4. Оптимізація текстів. На цьому етапі за контентом рівномірно та органічно розподіляють ключові слова. Самі тексти структурують, актуалізують, впроваджують заголовки h1–h4, марковані та нумеровані списки. Крім того, весь контент перевіряється на унікальність, водність, спамність. Якщо частина матеріалів виявиться недостатньо унікальною, наші копірайтери зроблять якісний рерайт.
 5. Оптимізація графіки. Зображення не повинні важити надто багато, тому що це гальмує роботу сайту. Ми зменшимо вагу фото-матеріалів, стиснувши їх без помітної втрати якості. До кожного графічного об’єкта пропишемо тег Alt, у якому органічно розмістимо ключові слова, щоб зображення показувалися у вікні результатів пошуку. Усі картинки перевіримо на авторські права.
 6. Заповнення метатегів. Пропишемо релевантні Title та Description до кожної сторінки сайту з органічним вплетенням ключових слів.
 7. Технічний аудит сайту — великий комплекс робіт, спрямований на перевірку ресурсу щодо внутрішніх помилок. На цьому етапі seo-фахівці Webpromo готують технічні завдання зі створення або коригування robots, впровадження Sitemap, мікророзмітки, налаштування canonical та інших внутрішніх помилок.
 8. Налаштування адаптивності веб-ресурсу під мобільні пристрої.
 9. Збільшення швидкості завантаження сторінок.
 10. Внутрішня перелінковка. Цілісність сайту з погляду пошукових алгоритмів досягається внутрішніми посиланнями між сторінками. Це добре впливає на юзабіліті, оскільки користувачі можуть знайти для себе щось цікаве, не залишаючи сайт.
 11. Відстеження ефективності та корекція. Наші експерти спостерігають за прогресом у ранжуванні сайту за допомогою Google Analytics та Google Search Console, що своєчасно вносять зміни до стратегії внутрішньої seo оптимізації.
 12. Звітність. За результатами роботи створюється докладний, графічно оформлений звіт.

Чому варто вибрати нас

Агентство інтернет-маркетингу Webpromo займається внутрішньою SEO оптимізацією сайтів вже 13 років. Досвід без успішних кейсів — це мильна бульбашка. Тому ми готові познайомити вас із прикладами якісних робіт нашої команди тут. За плечима наших експертів співпраця з такими мастодонтами ринку як Нова Пошта, Київстар, Укрсиббанк, Ашан, Vodafone, Tui.

Понад 100 сертифікованих фахівців здатні в стислий термін реалізувати найсміливіші ідеї. Команда менеджерів працює цілодобово та без вихідних, щоб своєчасно консультувати вас щодо проєкту, відповідати на питання, вирішувати проблеми.

Експертність команди підтверджується наявністю в компанії власної академії інтернет-маркетингу, де наші співробітники читають лекції.

Вам не доведеться вкладати додаткові кошти на купівлю тарифних планів для програмного забезпечення, оскільки всі необхідні дані ми отримуємо на свої облікові записи.

Якщо щось пішло не так, наші експерти розберуться у ситуації та скоригують процес із урахуванням правок.

Залишайте заявку на базову оптимізацію на нашому сайті. Вартість робіт встановлюється індивідуально, ви зможете її дізнатися після консультації з нашими менеджерами.

 

Нас обирають
маркетологи кращих компаній

В'ячеслав Сотник, директор з маркетингу та PR Hh.ua

Кожен в команді— майстер своєї справи

За час роботи над проєктом впровадили багато цікавих рішень для бізнесу, компанія виросла та отримала нових клієнтів.

Сергій Вічев, директор з маркетингу Ресторану "Прага"

Ціную Webpromo за гнучкість

Працівникам агентства вдалося успішно реалізувати комплекс робіт для просування нашого сайту.

Євген Папанін, керівник відділу digital Coral Travel

Команда Webpromo, як продовження нашого відділу маркетингу

Завжди в пошуку цікавих рішень для нашої компанії, готові підтримати та допомогти впровадити будь-які ідеї.

Сергій Нарожняк, керівник інтернет-маркетингу Ощадбанку

Спокійний за просування своїх проєктів в інтернеті

Вони в руках професіоналів, які знають свою роботу. Разом з Webpromo досягли відмінних результатів

Алієв Рустам, СМО Freedom Finance Bank

Кратно зросли показники приросту органічного трафіку

З командою Webpromo працювати дуже легко, зручно. Вони великі професіонали своєї справи

Жекебатирова Айнура, керівник відділу digital-маркетингу Вazis А

Рекомендую Webpromo, як надійних партнерів

Вся робота йшла легко, невимушено і дуже ефективно

Євген Демченко, директор департаменту маркетингу та реклами Alser

Серед багатьох, ми обрали Webpromo

Ми задоволені комплексним підходом, оперативним зворотнім зв'язком та динамічним ростом показників. Рекомендую зупинити свій вибір агенції інтернет-маркетингу на Webpromo

Дмитро Кулініч, Head of marketing tgrad.kz

Виконують всі задачі, досягаючи кращих КРІ

Якщо ви в пошуку надійного партнера з просування в інтернеті, рекомендую вам Webpromo

Оставить заявку

  Раскрутка сайтов и интернет-реклама от WebPromo

  Наша цель — эффективное увеличение продаж для клиентов, поэтому мы специализируемся на самых результативных инструментах: SEO — раскрутке сайтов, контекстной рекламе и  улучшении конверсии сайтов.

  Почему WebPromo хороший партнер по SEO?

  Если кратко, то комплексный подход к раскрутке сайтов и стабильные результаты.

  1. Продвигаем комплексно. В продвижении сайта в поисковых системах очень много взаимосвязанных нюансов – наполнение сайта,  правильные ссылки, техническая оптимизация, отсутствие ошибок сайта, правильная структура сайта. У нас большой опыт, наши специалисты точно знают что наиболее важно и это дает возможность получать результат быстро и эффективно.

  2. Продвигаем безопасно. Если раскрутка веб-ресурса проходит грамотно, осознанно и корректно, сайту не страшны попадание в «черный список» и под фильтр. Мы действительно используем только самые надежные методы продвижения, нужно признать что результат иногда приходится ждать дольше, но зато продвижение дает устойчивый рост трафика из года в год.

  Почему SEO  раскрутка так важна для бизнеса? Ответ прост — продажи.

  SEO — это самый недорогой источник целевых посетителей.  Только в в SEO со временем стоимость каждой продажи падает а количество растет, SEO — незаменимый инструмент увеличения продаж и узнаваемости бренда.

  Контекстная реклама и реклама в социальных сетях

  Контекстная реклама — это самый быстрый способ увеличения продаж.  Сейчас контекстная реклама это очень мощный инструмент в котором очень много возможностей и форматов.  В случае правильной настройки контекстная реклама практически всегда окупаемо увеличивает продажи.

  У нас следующий подход к запуску контекстной рекламы

  1. Медиа Планирование — определение целей, аудиторий, составление плана рекламной кампании и определение используемых инструментов.

  2. Настройка аналитики — очень важный этап, так как без отслеживания результата не возможно добится эффективности, также сейчас без правильно й настройки не работают автоматические стратегии которые очень эффективны.

  3. Поэтапный запуск рекламы — обычно мы не рекомендуем и не стараемся запустить сразу все, мы запускаем рекламу поэтапно отслеживая эффективность.

  4. Постоянный анализ и контроль результатов наших клиентов.

  Мы не просто размещаем контекстную рекламу, мы проводим комплекс работ, который увеличивает продажи наших клиентов. Webpromo — премиум партнер Google что дает возможность нашим клиентам первыми внедрять все новинки, решать сложные вопросы и получать максимум эффективности.

  Улучшение  юзабилити повышение конверсии сайта

  Создает ли ваш сайт стабильно высокий поток клиентов и окупается ли реклама? К сожалению у многих бизнесов — нет.

  Привлечение посетителей в интернете постоянно дорожает, суммы в счетах на контекстную рекламу также растут, работать над увеличением конверсии — необходимость.

  В результате нашей работы над сайтом, мы добиваемся результатов:

  1. Увеличение количество заказов с сайта при том же бюджете на рекламу.

  2. Рост количества постоянных покупателей.

  3. Снижение стоимости заказа за счет повышения конверсии.

  Мы проводим сначала комплексный юзабилити анализ вашего сайта (исходя из целей бизнеса), потом внедряем изменения на сайт и проводим А/Б тестирование результатов.

  Наш опыт показывает, что постоянная работа над юзабилити всегда приносит рост объема продаж.

  Залишились питання?
  Наші експерти готові відповісти на них

   

  Зв’яжіться за вказаним нижче телефоном з нашим менеджером або скористайтеся послугою «Зателефонуйте мені». Ми зв’яжемося з вами найближчим часом.

  Кожен в команді— майстер своєї справи
  Ціную Webpromo за гнучкість
  Команда Webpromo, як продовження нашого відділу маркетингу
  Спокійний за просування своїх проєктів в інтернеті
  Кратно зросли показники приросту органічного трафіку
  Рекомендую Webpromo, як надійних партнерів
  Серед багатьох, ми обрали Webpromo
  Виконують всі задачі, досягаючи кращих КРІ

  Ми використовуємо cookie-файли для надання найбільш актуальної інформації.

  Продовжуючи використовувати сайт, Ви погоджуєтесь з використанням файлів cookie.

  Політика конфіденційності