Внутрішня оптимізація сайту

Органічний трафік — ласий шматочок у світі інтернет-маркетингу. Він добрий тим, що користувачі, які відвідують сайт з власної ініціативи, потенційно готові стати клієнтами. Їм не потрібно нічого нав’язувати за допомогою реклами, вони вже шукають ваш продукт. І щоб продукт було придбано не у конкурентів, а у вас, важливо боротися за високу позицію в пошуковій видачі за допомогою внутрішньої оптимізації сайту.

SEO на этапе создания сайта
Нас обирають
маркетологи кращих компаній

Етапи послуги внутрішньої оптимізації сайту

Після того, як ви замовили seo внутрішню оптимізацію, обговорили ціну та підписали контракт, наші експерти беруться до роботи. Вона складається з таких етапів:

 1. Аналіз маркетингового середовища. Це обов’язковий етап для будь-якої послуги Webpromo, оскільки для ефективної роботи команді проєкту необхідно добре орієнтуватися в продукті, розуміти цільову аудиторію і знати, як поводяться на ринку конкуренти.
 2. Аудит внутрішньої оптимізації сайту. Експерти перевіряють, за якими ключовими словами яку позицію займає веб-ресурс у пошуковій видачі, моніторять теги, вивчають опублікований контент. Аналіз внутрішньої оптимізації сайту дозволяє визначити слабкі місця сео просування та знайти точки зростання.
 3. Розробка семантичного ядра. Експерти Webpromo підбирають ключові слова для основних посадкових сторінок, аналізують пошукові підказки, що цікавлять потенційних користувачів, визначають частотність ключових слів, підбирають синоніми, групують ключі у кластери.
 4. Оптимізація текстів. На цьому етапі за контентом рівномірно та органічно розподіляють ключові слова. Самі тексти структурують, актуалізують, впроваджують заголовки h1–h4, марковані та нумеровані списки. Крім того, весь контент перевіряється на унікальність, водність, спамність. Якщо частина матеріалів виявиться недостатньо унікальною, наші копірайтери зроблять якісний рерайт.
 5. Оптимізація графіки. Зображення не повинні важити надто багато, тому що це гальмує роботу сайту. Ми зменшимо вагу фото-матеріалів, стиснувши їх без помітної втрати якості. До кожного графічного об’єкта пропишемо тег Alt, у якому органічно розмістимо ключові слова, щоб зображення показувалися у вікні результатів пошуку. Усі картинки перевіримо на авторські права.
 6. Заповнення метатегів. Пропишемо релевантні Title та Description до кожної сторінки сайту з органічним вплетенням ключових слів.
 7. Технічний аудит сайту — великий комплекс робіт, спрямований на перевірку ресурсу щодо внутрішніх помилок. На цьому етапі seo-фахівці Webpromo готують технічні завдання зі створення або коригування robots, впровадження Sitemap, мікророзмітки, налаштування canonical та інших внутрішніх помилок.
 8. Налаштування адаптивності веб-ресурсу під мобільні пристрої.
 9. Збільшення швидкості завантаження сторінок.
 10. Внутрішня перелінковка. Цілісність сайту з погляду пошукових алгоритмів досягається внутрішніми посиланнями між сторінками. Це добре впливає на юзабіліті, оскільки користувачі можуть знайти для себе щось цікаве, не залишаючи сайт.
 11. Відстеження ефективності та корекція. Наші експерти спостерігають за прогресом у ранжуванні сайту за допомогою Google Analytics та Google Search Console, що своєчасно вносять зміни до стратегії внутрішньої seo оптимізації.
 12. Звітність. За результатами роботи створюється докладний, графічно оформлений звіт.

Сертифіковані партнери

Дмитро Кулініч, Head of marketing tgrad.kz

Виконують всі задачі, досягаючи кращих КРІ

Якщо ви в пошуку надійного партнера з просування в інтернеті, рекомендую вам Webpromo

Жекебатирова Айнура, керівник відділу digital-маркетингу Вazis А

Рекомендую Webpromo як надійних партнерів

Вся робота йшла легко, невимушено і дуже ефективно

Алієв Рустам, СМО Freedom Finance Bank

Кратно зросли показники приросту органічного трафіку

З командою Webpromo працювати дуже легко, зручно. Вони великі професіонали своєї справи

Євген Демченко, директор департаменту маркетингу та реклами Alser

Серед багатьох ми обрали Webpromo

Ми задоволені комплексним підходом, оперативним зворотнім зв'язком та динамічним ростом показників. Рекомендую зупинити свій вибір агенції інтернет-маркетингу на Webpromo

В'ячеслав Сотник, директор з маркетингу та PR hh.ua

Кожен в команді— майстер своєї справи

За час роботи над проєктом впровадили багато цікавих рішень для бізнесу. Компанія виросла та отримала нових клієнтів.

Сергій Вічев, директор з маркетингу Ресторану "Прага"

Ціную Webpromo за гнучкість

Працівникам агентства вдалося успішно реалізувати комплекс робіт для просування нашого сайту.

Євген Папанін, керівник відділу digital Coral Travel

Команда Webpromo - це продовження нашого відділу маркетингу

Завжди в пошуку цікавих рішень для нашої компанії, готові підтримати та допомогти впровадити будь-які ідеї.

Сергій Нарожняк, керівник інтернет-маркетингу Ощадбанку

Спокійний за просування своїх проєктів в інтернеті

Вони в руках професіоналів, які знають свою роботу. Разом з Webpromo досягли відмінних результатів

Чому варто вибрати нас

Агентство інтернет-маркетингу Webpromo займається внутрішньою SEO оптимізацією сайтів вже 13 років. Досвід без успішних кейсів — це мильна бульбашка. Тому ми готові познайомити вас із прикладами якісних робіт нашої команди тут. За плечима наших експертів співпраця з такими мастодонтами ринку як Нова Пошта, Київстар, Укрсиббанк, Ашан, Vodafone, Tui.

Понад 100 сертифікованих фахівців здатні в стислий термін реалізувати найсміливіші ідеї. Команда менеджерів працює цілодобово та без вихідних, щоб своєчасно консультувати вас щодо проєкту, відповідати на питання, вирішувати проблеми.

Експертність команди підтверджується наявністю в компанії власної академії інтернет-маркетингу, де наші співробітники читають лекції.

Вам не доведеться вкладати додаткові кошти на купівлю тарифних планів для програмного забезпечення, оскільки всі необхідні дані ми отримуємо на свої облікові записи.

Якщо щось пішло не так, наші експерти розберуться у ситуації та скоригують процес із урахуванням правок.

Залишайте заявку на базову оптимізацію на нашому сайті. Вартість робіт встановлюється індивідуально, ви зможете її дізнатися після консультації з нашими менеджерами.

Відправити заявку

  Залишились питання?
  Наші експерти готові відповісти на них

  Зв’яжіться за вказаним нижче телефоном з нашим менеджером або скористайтеся послугою «Зателефонуйте мені». Ми зв’яжемося з вами найближчим часом.

  Виконують всі задачі, досягаючи кращих КРІ
  Рекомендую Webpromo як надійних партнерів
  Кратно зросли показники приросту органічного трафіку
  Серед багатьох ми обрали Webpromo
  Кожен в команді— майстер своєї справи
  Ціную Webpromo за гнучкість
  Команда Webpromo - це продовження нашого відділу маркетингу
  Спокійний за просування своїх проєктів в інтернеті

  Ми використовуємо cookie-файли для надання найбільш актуальної інформації.

  Продовжуючи використовувати сайт, Ви погоджуєтесь з використанням файлів cookie.

  Політика конфіденційності