Головна » Просування інформаційного сайту

Просування інформаційного сайту

18.01.2023

Олексій Бакуменко


Інформаційні сайти відрізняються від комерційних відсутністю пропозицій що-небудь купити. Однак мова зовсім не про альтруїзм, адже навіть власники благодійних ресурсів змушені оплачувати хостинг і технічне обслуговування. Інформаційні сайти отримують дохід найчастіше від розміщення на своїх сторінках реклами. Природно, рекламодавців цікавлять лише ресурси з високим рівнем трафіку. Отримати його можна, замовивши seo інформаційних сайтів в агентстві інтернет-маркетингу Webpromo.

Навіщо seo просування інформаційному сайту?

Як ми вже згадали, просування сайтів ЗМІ, блогів, довідників і форумів виконується для отримання органічного трафіку. Однак продаж реклами — не єдина можлива мета залучення користувачів. У деяких випадках бренди за допомогою некомерційних порталів підвищують свою впізнаваність. Ще одна поширена схема існування інформаційних сайтів — залучення з їхньою допомогою трафіку на комерційні ресурси.   

Особливості просування інформаційних сайтів

Існує 2 важливі особливості просування інформаційного порталу:

 • Упор на якість контенту. Для некомерційних веб-ресурсів першорядної важливості набувають унікальність текстів, їхня актуальність, експертність і авторитетність джерел інформації.
 • Постійно оновлюване семантичне ядро. Сайти, що продають товари і послуги, орієнтуються в просуванні на стабільний пул ключових слів. Для інформаційних сайтів семантичне ядро необхідно планувати під кожен опублікований матеріал.

Наша команда виконує просування ЗМІ ресурсів, інтернет-довідників і блогів за таким алгоритмом:

 1. Збір даних про маркетингове середовище замовника. Ми вивчаємо конкурентів, глибоко занурюємося в тематику вебресурсу і формуємо портрет цільової аудиторії. 
 2. SEO аудит. З’ясовуємо, за якими ключовими словами ранжується сайт і які місця він посідає в пошуковій видачі. Аналізуємо зовнішню кількість посилань.
 3. Технічний аудит вебресурсу. Навіть найцікавіший і найкорисніший контент не врятують сайт від просідання в пошуковій видачі, якщо він повільно завантажується, не адаптований під мобільні пристрої та має безліч внутрішніх помилок. 
 4. Збір семантики під уже наявні сторінки. 
 5. Технічна пошукова оптимізація. Заповнюємо метатеги description і title, організовуємо внутрішнє перелінкування, адаптивність вебресурсу, мікророзмітку (якщо актуально) і sitemap. Створюємо файл robots.txt.
 6. Оптимізація текстів і зображень. Розбиваємо тексти на абзаци з використанням заголовків, прописуємо теги alt для картинок і стискаємо їхні розміри. Опрацьовуємо EAT-фактори.
 7. Зовнішня оптимізація. Розміщення аутріч зі зворотними посиланнями на сайтах-донорах і розміщення матеріалів ресурсу в соціальних мережах.
 8. Налаштування аналітики. Для контролю результатів впроваджуємо наскрізну аналітику і підключаємо сайт до Google Analytics.
 9. Підбір ключових слів і seo-оптимізація для кожної нової публікації.

Чому варто працювати з нами?

Агентство інтернет-маркетингу Webpromo приваблює замовників не цінами, а якістю виконуваних робіт. Вартість послуг залежить від багатьох факторів, і визначається для кожного клієнта індивідуально, з урахуванням особливостей його бізнесу. 

Наша компанія займається просуванням сайтів в інтернеті вже 13 років. За цей час ми накопичили солідний портфель успішних кейсів і задоволених клієнтів.

Усі експерти компанії мають сертифікацію відповідно до свого профілю. Високий рівень кваліфікації команди дозволив нам відкрити власну академію інтернет-маркетингу WebpromoExperts.

З 2016 року Webpromo — офіційний партнер Google. Це ще одне свідчення професіоналізму команди та відповідальності менеджменту.

У роботі ми використовуємо останні версії профільного програмного забезпечення. Кожне оновлення вивчається і відразу впроваджується в процес просування. 

З нами легко вести комунікацію. З радістю йдемо назустріч побажанням клієнта, не перевантажуємо переговори специфічною термінологією і завжди готові поділитися своєю експертною думкою. Спілкування з нами виходить простим, зрозумілим і ефективним!

Ми даємо гарантію результативності — кожне взяте зобов’язання доводиться до кінця. 

Замовити seo просування інформаційного сайту можна за телефоном, або залишивши заявку на сайті — наші менеджери з вами зв’яжуться.

Нас обирають
маркетологи кращих компаній

Дмитро Кулініч, Head of marketing tgrad.kz

Виконують всі задачі, досягаючи кращих КРІ

Якщо ви в пошуку надійного партнера з просування в інтернеті, рекомендую вам Webpromo

Жекебатирова Айнура, керівник відділу digital-маркетингу Вazis А

Рекомендую Webpromo як надійних партнерів

Вся робота йшла легко, невимушено і дуже ефективно

Алієв Рустам, СМО Freedom Finance Bank

Кратно зросли показники приросту органічного трафіку

З командою Webpromo працювати дуже легко, зручно. Вони великі професіонали своєї справи

Євген Демченко, директор департаменту маркетингу та реклами Alser

Серед багатьох ми обрали Webpromo

Ми задоволені комплексним підходом, оперативним зворотнім зв'язком та динамічним ростом показників. Рекомендую зупинити свій вибір агенції інтернет-маркетингу на Webpromo

В'ячеслав Сотник, директор з маркетингу та PR hh.ua

Кожен в команді— майстер своєї справи

За час роботи над проєктом впровадили багато цікавих рішень для бізнесу. Компанія виросла та отримала нових клієнтів.

Сергій Вічев, директор з маркетингу Ресторану "Прага"

Ціную Webpromo за гнучкість

Працівникам агентства вдалося успішно реалізувати комплекс робіт для просування нашого сайту.

Євген Папанін, керівник відділу digital Coral Travel

Команда Webpromo - це продовження нашого відділу маркетингу

Завжди в пошуку цікавих рішень для нашої компанії, готові підтримати та допомогти впровадити будь-які ідеї.

Сергій Нарожняк, керівник інтернет-маркетингу Ощадбанку

Спокійний за просування своїх проєктів в інтернеті

Вони в руках професіоналів, які знають свою роботу. Разом з Webpromo досягли відмінних результатів

Оставить заявку

  Раскрутка сайтов и интернет-реклама от WebPromo

  Наша цель — эффективное увеличение продаж для клиентов, поэтому мы специализируемся на самых результативных инструментах: SEO — раскрутке сайтов, контекстной рекламе и  улучшении конверсии сайтов.

  Почему WebPromo хороший партнер по SEO?

  Если кратко, то комплексный подход к раскрутке сайтов и стабильные результаты.

  1. Продвигаем комплексно. В продвижении сайта в поисковых системах очень много взаимосвязанных нюансов – наполнение сайта,  правильные ссылки, техническая оптимизация, отсутствие ошибок сайта, правильная структура сайта. У нас большой опыт, наши специалисты точно знают что наиболее важно и это дает возможность получать результат быстро и эффективно.

  2. Продвигаем безопасно. Если раскрутка веб-ресурса проходит грамотно, осознанно и корректно, сайту не страшны попадание в «черный список» и под фильтр. Мы действительно используем только самые надежные методы продвижения, нужно признать что результат иногда приходится ждать дольше, но зато продвижение дает устойчивый рост трафика из года в год.

  Почему SEO  раскрутка так важна для бизнеса? Ответ прост — продажи.

  SEO — это самый недорогой источник целевых посетителей.  Только в в SEO со временем стоимость каждой продажи падает а количество растет, SEO — незаменимый инструмент увеличения продаж и узнаваемости бренда.

  Контекстная реклама и реклама в социальных сетях

  Контекстная реклама — это самый быстрый способ увеличения продаж.  Сейчас контекстная реклама это очень мощный инструмент в котором очень много возможностей и форматов.  В случае правильной настройки контекстная реклама практически всегда окупаемо увеличивает продажи.

  У нас следующий подход к запуску контекстной рекламы

  1. Медиа Планирование — определение целей, аудиторий, составление плана рекламной кампании и определение используемых инструментов.

  2. Настройка аналитики — очень важный этап, так как без отслеживания результата не возможно добится эффективности, также сейчас без правильно й настройки не работают автоматические стратегии которые очень эффективны.

  3. Поэтапный запуск рекламы — обычно мы не рекомендуем и не стараемся запустить сразу все, мы запускаем рекламу поэтапно отслеживая эффективность.

  4. Постоянный анализ и контроль результатов наших клиентов.

  Мы не просто размещаем контекстную рекламу, мы проводим комплекс работ, который увеличивает продажи наших клиентов. Webpromo — премиум партнер Google что дает возможность нашим клиентам первыми внедрять все новинки, решать сложные вопросы и получать максимум эффективности.

  Улучшение  юзабилити повышение конверсии сайта

  Создает ли ваш сайт стабильно высокий поток клиентов и окупается ли реклама? К сожалению у многих бизнесов — нет.

  Привлечение посетителей в интернете постоянно дорожает, суммы в счетах на контекстную рекламу также растут, работать над увеличением конверсии — необходимость.

  В результате нашей работы над сайтом, мы добиваемся результатов:

  1. Увеличение количество заказов с сайта при том же бюджете на рекламу.

  2. Рост количества постоянных покупателей.

  3. Снижение стоимости заказа за счет повышения конверсии.

  Мы проводим сначала комплексный юзабилити анализ вашего сайта (исходя из целей бизнеса), потом внедряем изменения на сайт и проводим А/Б тестирование результатов.

  Наш опыт показывает, что постоянная работа над юзабилити всегда приносит рост объема продаж.

  Залишились питання?
  Наші експерти готові відповісти на них

   

  Зв’яжіться за вказаним нижче телефоном з нашим менеджером або скористайтеся послугою «Зателефонуйте мені». Ми зв’яжемося з вами найближчим часом.

  Виконують всі задачі, досягаючи кращих КРІ
  Рекомендую Webpromo як надійних партнерів
  Кратно зросли показники приросту органічного трафіку
  Серед багатьох ми обрали Webpromo
  Кожен в команді— майстер своєї справи
  Ціную Webpromo за гнучкість
  Команда Webpromo - це продовження нашого відділу маркетингу
  Спокійний за просування своїх проєктів в інтернеті

  Ми використовуємо cookie-файли для надання найбільш актуальної інформації.

  Продовжуючи використовувати сайт, Ви погоджуєтесь з використанням файлів cookie.

  Політика конфіденційності