Головна » Просування медичних сайтів

Просування медичних сайтів

19.12.2022

Олексій Бакуменко


SEO просування медичних сайтів — один з небагатьох способів просування медичних послуг в інтернеті, і беззаперечно найрезультативніший. Контекстна реклама в Google не допоможе через обмеження, пов’язані з цією тематикою. Таргетинг у соціальних мережах теж не пройде модерацію, а побудувати стратегію просування вебресурсу на якісному юзабіліті не вийде — користувачі мають спочатку потрапити на сайт. А як вони зможуть це зробити, не знаючи про нього?

Просування у медичній сфері

SEO просування медичних сайтів — це комплекс заходів, спрямованих на залучення органічного трафіку. Це досягається за допомогою підвищення позиції сайту в пошуковій видачі.

Теоретично запорука хорошого ранжирування — експертність, релевантність ключовим запитам користувачів, актуальність, корисність та унікальність контенту. На практиці ж багато залежить від швидкості індексування пошуковим алгоритмом вашого веб-ресурсу, технічної справності сайту, репутації домену.

SEO прискорює індексацію. Пошуковий алгоритм краще “розуміє” вміст веб-ресурсу. Відповідно, надає такому сайту пріоритет у ранжуванні (якщо контент відповідає зазначеним вище критеріям).

Етапи просування медичного сайту

SEO медичних сайтів агентством інтернет-маркетингу Webpromo починається після визначення ціни послуги та укладання договору. Процес складається з таких етапів:

 1. Аналіз рекламного оточення. Наші спеціалісти вивчають продукцію, цільову аудиторію, конкурентів. Ми встановлюємо, за якими ключовими словами просуваються конкуренти, досліджуємо їхню стратегію, вивчаємо конкурентні сайти з топу видачі.
 2. Аудит сайту. Перевіряємо технічний стан веб-ресурсу, його адаптивність під екрани різних пристроїв, якість відображення різними браузерами, швидкість завантаження сторінок, шукаємо помилки 404. На цьому ж етапі проводимо аудит метатегів, аналізуємо зовнішню масу посилань.
 3. Збір семантики. Визначаємо, за якими ключовими словами користувачі знаходять ваш сайт у пошуку. Доповнюємо список ключами конкурентів, синонімами та словосполученнями різної частотності. Отриманий пул кластеризуємо за групами. На цьому ж етапі приймається рішення про зміну структури веб-ресурсу відповідно до кластерів ключових слів.
 4. Оптимізація тегів: заповнення title та description контентом з органічним використанням ключових слів.
 5. SEO-оптимізація текстів. Експерти Webpromo структурують контент на сторінці, розбиваючи його на абзаци, впроваджуючи заголовки h1–h4, марковані та нумеровані списки. Наші копірайтери зроблять якісний рерайт текстів з рівномірним розподілом ключових слів, а також створять новий унікальний матеріал.
 6. Оптимізація контенту під EAT-фактори. Google перевіряє EAT у медичних сайтів особливо суворо, оскільки вони належать до YMYL-категорії.
 7. Пошукова оптимізація зображень. Графіка на сайті буде стиснута до мінімальних розмірів із збереженням якості картинок. Ми підпишемо кожен файл відповідним ключовим словом, пропишемо кожному зображенню тег alt.
 8. Внутрішнє перелінкування. Зв’яжемо сторінки сайту одна з одною за допомогою внутрішніх посилань.
 9. Нарощування зовнішньої маси посилань. Знайдемо якісних донорів, домовимося про розміщення зворотних посилань, а наші копірайтери напишуть нативні аутріч-статті.
 10. Перевірка результатів та підтримувальні роботи. Процес SEO немає кінцевої точки. Ми постійно знаходимося в пошуку нових ключових слів та додаткових способів підняти позицію сайту в ранжуванні.
 11. Створення звіту.

Особливості просування медичного сайту

Розкрутка сайту медичної тематики має 2 особливості, що відрізняють цю тему від інших:

 • Складнощі з контекстною та таргетованою рекламою (ми вже писали про це вище);
 • Контент для сайту має бути максимально експертним. Неякісні тексти медичної тематики ставлять під загрозу життя та здоров’я ваших читачів.

Чому нас обирають?

Вирішивши замовити послуги розкрутки медичних сайтів, ви опинитеся в компанії, з якою працювали: Johnson’s Baby, Buyer, Віталюкс, Інститут вертебрології та реабілітації, Porcelain. Це перша, але не єдина причина залишити заявку на просування сайтів медичної тематики агенцією інтернет-маркетингу Webpromo.

Ми займаємось сферою digital вже 13 років. За цей час наші експерти навчилися працювати швидко та злагоджено. Досвідчені менеджери розподіляють завдання з урахуванням пріоритетності між сертифікованими спеціалістами, яких у нас працює понад 100. Команда досконало розуміє механізми пошукової оптимізації. Webpromo — офіційний партнер Google.

У разі виникнення питань ви можете звернутися до наших менеджерів у будь-який час доби та будь-якого дня. Проблеми вирішуються одразу, в режимі реального часу. Завдання виконуються точно в дедлайн.

Команда Webpromo гарантує результат: якщо до кінця робіт ми не вийшли на обумовлені показники – проаналізуємо роботу, з’ясуємо причину та усунемо її. Крім того, послуга передбачає сервісне обслуговування та підтримуючі роботи.

Замовити просування сайту медичної клініки та медичних послуг можна, залишивши заявку на сайті, або зателефонувавши. Протягом дня ви отримаєте розраховану вартість робіт і план просування.

Нас обирають
маркетологи кращих компаній

В'ячеслав Сотник, директор з маркетингу та PR Hh.ua

Кожен в команді— майстер своєї справи

За час роботи над проєктом впровадили багато цікавих рішень для бізнесу, компанія виросла та отримала нових клієнтів.

Сергій Вічев, директор з маркетингу Ресторану "Прага"

Ціную Webpromo за гнучкість

Працівникам агентства вдалося успішно реалізувати комплекс робіт для просування нашого сайту.

Євген Папанін, керівник відділу digital Coral Travel

Команда Webpromo, як продовження нашого відділу маркетингу

Завжди в пошуку цікавих рішень для нашої компанії, готові підтримати та допомогти впровадити будь-які ідеї.

Сергій Нарожняк, керівник інтернет-маркетингу Ощадбанку

Спокійний за просування своїх проєктів в інтернеті

Вони в руках професіоналів, які знають свою роботу. Разом з Webpromo досягли відмінних результатів

Алієв Рустам, СМО Freedom Finance Bank

Кратно зросли показники приросту органічного трафіку

З командою Webpromo працювати дуже легко, зручно. Вони великі професіонали своєї справи

Жекебатирова Айнура, керівник відділу digital-маркетингу Вazis А

Рекомендую Webpromo, як надійних партнерів

Вся робота йшла легко, невимушено і дуже ефективно

Євген Демченко, директор департаменту маркетингу та реклами Alser

Серед багатьох, ми обрали Webpromo

Ми задоволені комплексним підходом, оперативним зворотнім зв'язком та динамічним ростом показників. Рекомендую зупинити свій вибір агенції інтернет-маркетингу на Webpromo

Дмитро Кулініч, Head of marketing tgrad.kz

Виконують всі задачі, досягаючи кращих КРІ

Якщо ви в пошуку надійного партнера з просування в інтернеті, рекомендую вам Webpromo

Оставить заявку

  Раскрутка сайтов и интернет-реклама от WebPromo

  Наша цель — эффективное увеличение продаж для клиентов, поэтому мы специализируемся на самых результативных инструментах: SEO — раскрутке сайтов, контекстной рекламе и  улучшении конверсии сайтов.

  Почему WebPromo хороший партнер по SEO?

  Если кратко, то комплексный подход к раскрутке сайтов и стабильные результаты.

  1. Продвигаем комплексно. В продвижении сайта в поисковых системах очень много взаимосвязанных нюансов – наполнение сайта,  правильные ссылки, техническая оптимизация, отсутствие ошибок сайта, правильная структура сайта. У нас большой опыт, наши специалисты точно знают что наиболее важно и это дает возможность получать результат быстро и эффективно.

  2. Продвигаем безопасно. Если раскрутка веб-ресурса проходит грамотно, осознанно и корректно, сайту не страшны попадание в «черный список» и под фильтр. Мы действительно используем только самые надежные методы продвижения, нужно признать что результат иногда приходится ждать дольше, но зато продвижение дает устойчивый рост трафика из года в год.

  Почему SEO  раскрутка так важна для бизнеса? Ответ прост — продажи.

  SEO — это самый недорогой источник целевых посетителей.  Только в в SEO со временем стоимость каждой продажи падает а количество растет, SEO — незаменимый инструмент увеличения продаж и узнаваемости бренда.

  Контекстная реклама и реклама в социальных сетях

  Контекстная реклама — это самый быстрый способ увеличения продаж.  Сейчас контекстная реклама это очень мощный инструмент в котором очень много возможностей и форматов.  В случае правильной настройки контекстная реклама практически всегда окупаемо увеличивает продажи.

  У нас следующий подход к запуску контекстной рекламы

  1. Медиа Планирование — определение целей, аудиторий, составление плана рекламной кампании и определение используемых инструментов.

  2. Настройка аналитики — очень важный этап, так как без отслеживания результата не возможно добится эффективности, также сейчас без правильно й настройки не работают автоматические стратегии которые очень эффективны.

  3. Поэтапный запуск рекламы — обычно мы не рекомендуем и не стараемся запустить сразу все, мы запускаем рекламу поэтапно отслеживая эффективность.

  4. Постоянный анализ и контроль результатов наших клиентов.

  Мы не просто размещаем контекстную рекламу, мы проводим комплекс работ, который увеличивает продажи наших клиентов. Webpromo — премиум партнер Google что дает возможность нашим клиентам первыми внедрять все новинки, решать сложные вопросы и получать максимум эффективности.

  Улучшение  юзабилити повышение конверсии сайта

  Создает ли ваш сайт стабильно высокий поток клиентов и окупается ли реклама? К сожалению у многих бизнесов — нет.

  Привлечение посетителей в интернете постоянно дорожает, суммы в счетах на контекстную рекламу также растут, работать над увеличением конверсии — необходимость.

  В результате нашей работы над сайтом, мы добиваемся результатов:

  1. Увеличение количество заказов с сайта при том же бюджете на рекламу.

  2. Рост количества постоянных покупателей.

  3. Снижение стоимости заказа за счет повышения конверсии.

  Мы проводим сначала комплексный юзабилити анализ вашего сайта (исходя из целей бизнеса), потом внедряем изменения на сайт и проводим А/Б тестирование результатов.

  Наш опыт показывает, что постоянная работа над юзабилити всегда приносит рост объема продаж.

  Залишились питання?
  Наші експерти готові відповісти на них

   

  Зв’яжіться за вказаним нижче телефоном з нашим менеджером або скористайтеся послугою «Зателефонуйте мені». Ми зв’яжемося з вами найближчим часом.

  Кожен в команді— майстер своєї справи
  Ціную Webpromo за гнучкість
  Команда Webpromo, як продовження нашого відділу маркетингу
  Спокійний за просування своїх проєктів в інтернеті
  Кратно зросли показники приросту органічного трафіку
  Рекомендую Webpromo, як надійних партнерів
  Серед багатьох, ми обрали Webpromo
  Виконують всі задачі, досягаючи кращих КРІ

  Ми використовуємо cookie-файли для надання найбільш актуальної інформації.

  Продовжуючи використовувати сайт, Ви погоджуєтесь з використанням файлів cookie.

  Політика конфіденційності