Просування сайту на joomla

Joomla — одна з найпопулярніших ЦМС (CMS = Content Management System, система управління контентом). Широкому поширенню сприяє простота освоєння, безкоштовний доступ та відкритий вихідний код. Агентство інтернет-маркетингу Webpromo забезпечить просування сайту на joomla та виведення його в топ у Google незалежно від масштабів вашого вебресурсу.

SEO на этапе создания сайта
Нас обирають
маркетологи кращих компаній

Просування сайтів на joomla: особливості та рішення

Перше, що слід пам’ятати, використовуючи cms Joomla — це підвищені вимоги до безпеки. Система має відкритий вихідний код. З одного боку, це дає певний рівень свободи: у будь-який момент ви можете “перекроїти” адмінку на свій лад, скориставшись послугами досвідчених кодерів. З іншого боку, відкритий вихідний код відкриває можливості і для хакерів-зловмисників.

Відмінні риси SEO просування сайту на joomla:

 • Вбудований базовий SEO-функціонал: у початковій комплектації cms дозволяє підключити мультимовність, створити файл robots.txt, прописати теги, налаштувати кешування.
 • Варіативність налаштувань юзабіліті завдяки великій бібліотеці дизайну сайтів. Це раніше юзабіліті жодним чином не впливало на просування сайту, зараз же Google враховує досвід користувача при оцінці вебресурсів.
 • Багато додаткових модулів та плагінів — у тому числі й для seo просування joomla.
 • Дублі сторінок. Ми розглядаємо двигун з різних боків, помічаючи і негативні риси cms. Чим масштабніший ваш веб-ресурс, тим більше з’являтиметься сторінок дублів. На joomla їх необхідно регулярно чистити.

Серед плагінів движка є кілька особливо вдалих рішень для розкрутки сайту на joomla, що полегшує пошукову оптимізацію веб-ресурсу:

 • sh404SEF. Плагін допомагає формувати SEO-орієнтовані URL (в joomla текст лінків генерується автоматично, і не завжди збігається з тим, що потрібно). Крім цього, за допомогою плагіна можна пофіксити сторінки 404 і дублі.
 • JCE-редактор. При створенні сайту можна обійтися стандартним редактором контенту. Проте з плагіном функціонал стає значно ширшим. У контексті джумла просування сайту вшитий редактор “ріже” теги. З JCE такої проблеми немає.
 • OSMap. Плагін дозволяє в кілька кліків сформувати карту сайту, що важливо для просування сайту на джумла. Сам собою двигун не передбачає застосування sitemap.
 • Speed Cache. Розширення покращує кешування сторінок, що прискорює їхнє завантаження — ще один елемент joomla оптимізації сайту.

Етапи просування

Наша співпраця з вами починається з первинної консультації, на якій ми з’ясовуємо подробиці про ваш бізнес, формуємо індивідуальну вартість послуги та укладаємо договір. Після цього seo оптимізація joomla проходить за таким алгоритмом:

 1. Оцінка рекламного середовища. На цьому етапі ми даємо собі відповіді на запитання: що сайт продає? кому продає? хто складає вебресурсу конкуренцію і від чого процвітає? Попередня робота дуже важлива, оскільки отримані дані стають фундаментом для формування стратегії joomla просування.
 2. Оцінка технічного стану веб-ресурсу. “Здоров’я” сайту — важливий параметр ранжування, тому для подальшого просування необхідно знайти та усунути дублі сторінок та помилки, перевірити теги та редиректи, прискорити завантаження та налаштувати коректне відображення сторінок на різних пристроях та браузерах.
 3. Збір ключових слів. Для цього ми перевіряємо, за якими ключами сайт вже з’являється у пошуку. Далі доповнюємо список ключовими словами конкурентів і самі шукаємо додаткові комбінації словосполучень різної частотності. Отримане семантичне ядро кластеризуємо, співвідносячи отримані групи зі структурою сайту.
 4. Внутрішня SEO оптимізація веб-ресурсу. Складається з кількох етапів:
  • Технічна оптимізація: впровадження карти сайту, метатегів, мікророзмітки та перелінкування, створення файлу robots.txt.
  • Оптимізація текстів: покращення структури, розбивка на заголовки та підзаголовки, підвищення унікальності, робота з водністю та заспамленістю.
  • Оптимізація зображень: використання тега alt, використання ключових слів у назві файлів, стиснення до мінімальних розмірів.
 5. Зовнішня SEO оптимізація: отримання зворотних посилань з авторитетних веб-ресурсів.
 6. Пошук нових шляхів пошукової оптимізації, створення підсумкового звіту.

Сертифіковані партнери

Дмитро Кулініч, Head of marketing tgrad.kz

Виконують всі задачі, досягаючи кращих КРІ

Якщо ви в пошуку надійного партнера з просування в інтернеті, рекомендую вам Webpromo

Жекебатирова Айнура, керівник відділу digital-маркетингу Вazis А

Рекомендую Webpromo як надійних партнерів

Вся робота йшла легко, невимушено і дуже ефективно

Алієв Рустам, СМО Freedom Finance Bank

Кратно зросли показники приросту органічного трафіку

З командою Webpromo працювати дуже легко, зручно. Вони великі професіонали своєї справи

Євген Демченко, директор департаменту маркетингу та реклами Alser

Серед багатьох ми обрали Webpromo

Ми задоволені комплексним підходом, оперативним зворотнім зв'язком та динамічним ростом показників. Рекомендую зупинити свій вибір агенції інтернет-маркетингу на Webpromo

В'ячеслав Сотник, директор з маркетингу та PR hh.ua

Кожен в команді— майстер своєї справи

За час роботи над проєктом впровадили багато цікавих рішень для бізнесу. Компанія виросла та отримала нових клієнтів.

Сергій Вічев, директор з маркетингу Ресторану "Прага"

Ціную Webpromo за гнучкість

Працівникам агентства вдалося успішно реалізувати комплекс робіт для просування нашого сайту.

Євген Папанін, керівник відділу digital Coral Travel

Команда Webpromo - це продовження нашого відділу маркетингу

Завжди в пошуку цікавих рішень для нашої компанії, готові підтримати та допомогти впровадити будь-які ідеї.

Сергій Нарожняк, керівник інтернет-маркетингу Ощадбанку

Спокійний за просування своїх проєктів в інтернеті

Вони в руках професіоналів, які знають свою роботу. Разом з Webpromo досягли відмінних результатів

Чому ми?

Webpromo — офіційний партнер Google, і це вже чудова рекомендація для агентства, яке займається SEO просуванням сайтів на Джумла. Є й інші причини замовити послугу в нас:

 • Працюємо швидко. У нашому штаті понад 100 спеціалістів. Досвідчені менеджери раціонально розподіляють завдання, домагаючись максимальної швидкості роботи команди.
 • Працюємо сучасно. На озброєнні команди — останні версії допоміжних сервісів та найактуальніші підходи у роботі.
 • Працюємо на совість. Не даємо порожніх обіцянок, а якщо пообіцяли — обов’язково виконаємо. Якщо ми взялися за ваш проєкт — результат гарантований! 
 • Відкритість до комунікацій. Звертайтеся до наших менеджерів за консультаціями та уточненнями, а ми обговорюватимемо з вами можливі ​​зміни у планах, коригування та інсайти.

Ціна просування для кожного клієнта підбирається індивідуально. Залишайте заявку на сайті або телефонуйте нашим менеджерам для отримання первинної консультації.

Відправити заявку

  Залишились питання?
  Наші експерти готові відповісти на них

  Зв’яжіться за вказаним нижче телефоном з нашим менеджером або скористайтеся послугою «Зателефонуйте мені». Ми зв’яжемося з вами найближчим часом.

  Виконують всі задачі, досягаючи кращих КРІ
  Рекомендую Webpromo як надійних партнерів
  Кратно зросли показники приросту органічного трафіку
  Серед багатьох ми обрали Webpromo
  Кожен в команді— майстер своєї справи
  Ціную Webpromo за гнучкість
  Команда Webpromo - це продовження нашого відділу маркетингу
  Спокійний за просування своїх проєктів в інтернеті

  Ми використовуємо cookie-файли для надання найбільш актуальної інформації.

  Продовжуючи використовувати сайт, Ви погоджуєтесь з використанням файлів cookie.

  Політика конфіденційності