Головна » Просування сайту на joomla

Просування сайту на joomla

19.12.2022

Олексій Бакуменко


Joomla — одна з найпопулярніших ЦМС (CMS = Content Management System, система управління контентом). Широкому поширенню сприяє простота освоєння, безкоштовний доступ та відкритий вихідний код. Агентство інтернет-маркетингу Webpromo забезпечить просування сайту на joomla та виведення його в топ у Google незалежно від масштабів вашого вебресурсу.

Просування сайтів на joomla: особливості та рішення

Перше, що слід пам’ятати, використовуючи cms Joomla — це підвищені вимоги до безпеки. Система має відкритий вихідний код. З одного боку, це дає певний рівень свободи: у будь-який момент ви можете “перекроїти” адмінку на свій лад, скориставшись послугами досвідчених кодерів. З іншого боку, відкритий вихідний код відкриває можливості і для хакерів-зловмисників.

Відмінні риси SEO просування сайту на joomla:

 • Вбудований базовий SEO-функціонал: у початковій комплектації cms дозволяє підключити мультимовність, створити файл robots.txt, прописати теги, налаштувати кешування.
 • Варіативність налаштувань юзабіліті завдяки великій бібліотеці дизайну сайтів. Це раніше юзабіліті жодним чином не впливало на просування сайту, зараз же Google враховує досвід користувача при оцінці вебресурсів.
 • Багато додаткових модулів та плагінів — у тому числі й для seo просування joomla.
 • Дублі сторінок. Ми розглядаємо двигун з різних боків, помічаючи і негативні риси cms. Чим масштабніший ваш веб-ресурс, тим більше з’являтиметься сторінок дублів. На joomla їх необхідно регулярно чистити.

Серед плагінів движка є кілька особливо вдалих рішень для розкрутки сайту на joomla, що полегшує пошукову оптимізацію веб-ресурсу:

 • sh404SEF. Плагін допомагає формувати SEO-орієнтовані URL (в joomla текст лінків генерується автоматично, і не завжди збігається з тим, що потрібно). Крім цього, за допомогою плагіна можна пофіксити сторінки 404 і дублі.
 • JCE-редактор. При створенні сайту можна обійтися стандартним редактором контенту. Проте з плагіном функціонал стає значно ширшим. У контексті джумла просування сайту вшитий редактор “ріже” теги. З JCE такої проблеми немає.
 • OSMap. Плагін дозволяє в кілька кліків сформувати карту сайту, що важливо для просування сайту на джумла. Сам собою двигун не передбачає застосування sitemap.
 • Speed Cache. Розширення покращує кешування сторінок, що прискорює їхнє завантаження — ще один елемент joomla оптимізації сайту.

Етапи просування

Наша співпраця з вами починається з первинної консультації, на якій ми з’ясовуємо подробиці про ваш бізнес, формуємо індивідуальну вартість послуги та укладаємо договір. Після цього seo оптимізація joomla проходить за таким алгоритмом:

 1. Оцінка рекламного середовища. На цьому етапі ми даємо собі відповіді на запитання: що сайт продає? кому продає? хто складає вебресурсу конкуренцію і від чого процвітає? Попередня робота дуже важлива, оскільки отримані дані стають фундаментом для формування стратегії joomla просування.
 2. Оцінка технічного стану веб-ресурсу. “Здоров’я” сайту — важливий параметр ранжування, тому для подальшого просування необхідно знайти та усунути дублі сторінок та помилки, перевірити теги та редиректи, прискорити завантаження та налаштувати коректне відображення сторінок на різних пристроях та браузерах.
 3. Збір ключових слів. Для цього ми перевіряємо, за якими ключами сайт вже з’являється у пошуку. Далі доповнюємо список ключовими словами конкурентів і самі шукаємо додаткові комбінації словосполучень різної частотності. Отримане семантичне ядро кластеризуємо, співвідносячи отримані групи зі структурою сайту.
 4. Внутрішня SEO оптимізація веб-ресурсу. Складається з кількох етапів:
  • Технічна оптимізація: впровадження карти сайту, метатегів, мікророзмітки та перелінкування, створення файлу robots.txt.
  • Оптимізація текстів: покращення структури, розбивка на заголовки та підзаголовки, підвищення унікальності, робота з водністю та заспамленістю.
  • Оптимізація зображень: використання тега alt, використання ключових слів у назві файлів, стиснення до мінімальних розмірів.
 5. Зовнішня SEO оптимізація: отримання зворотних посилань з авторитетних веб-ресурсів.
 6. Пошук нових шляхів пошукової оптимізації, створення підсумкового звіту.

Чому ми?

Webpromo — офіційний партнер Google, і це вже чудова рекомендація для агентства, яке займається SEO просуванням сайтів на Джумла. Є й інші причини замовити послугу в нас:

 • Працюємо швидко. У нашому штаті понад 100 спеціалістів. Досвідчені менеджери раціонально розподіляють завдання, домагаючись максимальної швидкості роботи команди.
 • Працюємо сучасно. На озброєнні команди — останні версії допоміжних сервісів та найактуальніші підходи у роботі.
 • Працюємо на совість. Не даємо порожніх обіцянок, а якщо пообіцяли — обов’язково виконаємо. Якщо ми взялися за ваш проєкт — результат гарантований! 
 • Відкритість до комунікацій. Звертайтеся до наших менеджерів за консультаціями та уточненнями, а ми обговорюватимемо з вами можливі ​​зміни у планах, коригування та інсайти.

Ціна просування для кожного клієнта підбирається індивідуально. Залишайте заявку на сайті або телефонуйте нашим менеджерам для отримання первинної консультації.

Нас обирають
маркетологи кращих компаній

В'ячеслав Сотник, директор з маркетингу та PR Hh.ua

Кожен в команді— майстер своєї справи

За час роботи над проєктом впровадили багато цікавих рішень для бізнесу, компанія виросла та отримала нових клієнтів.

Сергій Вічев, директор з маркетингу Ресторану "Прага"

Ціную Webpromo за гнучкість

Працівникам агентства вдалося успішно реалізувати комплекс робіт для просування нашого сайту.

Євген Папанін, керівник відділу digital Coral Travel

Команда Webpromo, як продовження нашого відділу маркетингу

Завжди в пошуку цікавих рішень для нашої компанії, готові підтримати та допомогти впровадити будь-які ідеї.

Сергій Нарожняк, керівник інтернет-маркетингу Ощадбанку

Спокійний за просування своїх проєктів в інтернеті

Вони в руках професіоналів, які знають свою роботу. Разом з Webpromo досягли відмінних результатів

Алієв Рустам, СМО Freedom Finance Bank

Кратно зросли показники приросту органічного трафіку

З командою Webpromo працювати дуже легко, зручно. Вони великі професіонали своєї справи

Жекебатирова Айнура, керівник відділу digital-маркетингу Вazis А

Рекомендую Webpromo, як надійних партнерів

Вся робота йшла легко, невимушено і дуже ефективно

Євген Демченко, директор департаменту маркетингу та реклами Alser

Серед багатьох, ми обрали Webpromo

Ми задоволені комплексним підходом, оперативним зворотнім зв'язком та динамічним ростом показників. Рекомендую зупинити свій вибір агенції інтернет-маркетингу на Webpromo

Дмитро Кулініч, Head of marketing tgrad.kz

Виконують всі задачі, досягаючи кращих КРІ

Якщо ви в пошуку надійного партнера з просування в інтернеті, рекомендую вам Webpromo

Оставить заявку

  Раскрутка сайтов и интернет-реклама от WebPromo

  Наша цель — эффективное увеличение продаж для клиентов, поэтому мы специализируемся на самых результативных инструментах: SEO — раскрутке сайтов, контекстной рекламе и  улучшении конверсии сайтов.

  Почему WebPromo хороший партнер по SEO?

  Если кратко, то комплексный подход к раскрутке сайтов и стабильные результаты.

  1. Продвигаем комплексно. В продвижении сайта в поисковых системах очень много взаимосвязанных нюансов – наполнение сайта,  правильные ссылки, техническая оптимизация, отсутствие ошибок сайта, правильная структура сайта. У нас большой опыт, наши специалисты точно знают что наиболее важно и это дает возможность получать результат быстро и эффективно.

  2. Продвигаем безопасно. Если раскрутка веб-ресурса проходит грамотно, осознанно и корректно, сайту не страшны попадание в «черный список» и под фильтр. Мы действительно используем только самые надежные методы продвижения, нужно признать что результат иногда приходится ждать дольше, но зато продвижение дает устойчивый рост трафика из года в год.

  Почему SEO  раскрутка так важна для бизнеса? Ответ прост — продажи.

  SEO — это самый недорогой источник целевых посетителей.  Только в в SEO со временем стоимость каждой продажи падает а количество растет, SEO — незаменимый инструмент увеличения продаж и узнаваемости бренда.

  Контекстная реклама и реклама в социальных сетях

  Контекстная реклама — это самый быстрый способ увеличения продаж.  Сейчас контекстная реклама это очень мощный инструмент в котором очень много возможностей и форматов.  В случае правильной настройки контекстная реклама практически всегда окупаемо увеличивает продажи.

  У нас следующий подход к запуску контекстной рекламы

  1. Медиа Планирование — определение целей, аудиторий, составление плана рекламной кампании и определение используемых инструментов.

  2. Настройка аналитики — очень важный этап, так как без отслеживания результата не возможно добится эффективности, также сейчас без правильно й настройки не работают автоматические стратегии которые очень эффективны.

  3. Поэтапный запуск рекламы — обычно мы не рекомендуем и не стараемся запустить сразу все, мы запускаем рекламу поэтапно отслеживая эффективность.

  4. Постоянный анализ и контроль результатов наших клиентов.

  Мы не просто размещаем контекстную рекламу, мы проводим комплекс работ, который увеличивает продажи наших клиентов. Webpromo — премиум партнер Google что дает возможность нашим клиентам первыми внедрять все новинки, решать сложные вопросы и получать максимум эффективности.

  Улучшение  юзабилити повышение конверсии сайта

  Создает ли ваш сайт стабильно высокий поток клиентов и окупается ли реклама? К сожалению у многих бизнесов — нет.

  Привлечение посетителей в интернете постоянно дорожает, суммы в счетах на контекстную рекламу также растут, работать над увеличением конверсии — необходимость.

  В результате нашей работы над сайтом, мы добиваемся результатов:

  1. Увеличение количество заказов с сайта при том же бюджете на рекламу.

  2. Рост количества постоянных покупателей.

  3. Снижение стоимости заказа за счет повышения конверсии.

  Мы проводим сначала комплексный юзабилити анализ вашего сайта (исходя из целей бизнеса), потом внедряем изменения на сайт и проводим А/Б тестирование результатов.

  Наш опыт показывает, что постоянная работа над юзабилити всегда приносит рост объема продаж.

  Залишились питання?
  Наші експерти готові відповісти на них

   

  Зв’яжіться за вказаним нижче телефоном з нашим менеджером або скористайтеся послугою «Зателефонуйте мені». Ми зв’яжемося з вами найближчим часом.

  Кожен в команді— майстер своєї справи
  Ціную Webpromo за гнучкість
  Команда Webpromo, як продовження нашого відділу маркетингу
  Спокійний за просування своїх проєктів в інтернеті
  Кратно зросли показники приросту органічного трафіку
  Рекомендую Webpromo, як надійних партнерів
  Серед багатьох, ми обрали Webpromo
  Виконують всі задачі, досягаючи кращих КРІ

  Ми використовуємо cookie-файли для надання найбільш актуальної інформації.

  Продовжуючи використовувати сайт, Ви погоджуєтесь з використанням файлів cookie.

  Політика конфіденційності