Головна » Просування сайту на Wix

Просування сайту на Wix

18.01.2023

Олексій Бакуменко


Рішення про створення і просування сайту на Wix на перший погляд здається спокусливим: cms приваблює своєю простотою і широтою бібліотеки шаблонів. Навіть новачок зможе створити свій вебресурс на Wix, адже конструктор максимально спрощений. Але ось з оптимізацією сайту Wix все не так райдужно: система надає лише базовий функціонал SEO, тому для виведення ресурсу в топ найкраще замовити послугу в агентстві інтернет-маркетингу Webpromo.  

Особливості seo просування сайту Wix

Головне, про що потрібно пам’ятати під час seo просування вебресурсу на Wix — у вас не буде доступу до коду cms. Тобто внести правку там, де це не передбачено конструктором, не вийде. Це накладає обмеження на технічну пошукову оптимізацію:

 • неможливо прискорити роботу сайту;
 • sitemap закрита для редагування (при цьому вона генерується автоматично);
 • немає доступу до файлу .htaccess;
 • для редагування robots.txt необхідно підключити власний домен;
 • неможливо змінити сторінку 404;
 • не можна додати nofollow-посилання;
 • неможливо видалити циклічні посилання.

Водночас для базової Wix seo оптимізації в cms передбачено модуль Wix SEO Wiz — інструмент, який на підставі ваших відповідей на запитання сформує стратегію просування.  

Що потрібно для успішного просування інтернет-магазину на Wix

Wix передбачає створення інтернет-магазинів за допомогою аддона Wix Stores. Однак без сплаченого тарифу E-commerce функціонал буде недоступний. Для більш ефективного просування вивчіть Wix App Market і підберіть для себе кілька seo-доповнень. 

Що потрібно для успішного просування сайту послуг на Wix

Під час оптимізації сайту послуг основний акцент слід зробити на опрацюванні EAT-факторів. Необхідно докласти максимум зусиль, щоб переконати алгоритм Google в авторитетності, експертності та надійності пропонованих на сайті контенту і послуг.  

SEO просування сайту на Wix: як це робиться?

Wix просування сайту нашими фахівцями завжди починається з ретельної підготовки — збору інформації про цільову аудиторію проєкту і про основних конкурентів (беремо 2–3 компанії з верхівки пошукової видачі). Отримані дані стають фундаментом для подальших робіт з seo оптимізації Wix. Розпишемо докладніше дії команди Webpromo після аналізу зібраної інформації:

 1. Аудит технічного стану вебресурсу. Адміністрація Wix запевняє, що технічних проблем з їхніми сайтами не буває, оскільки специфіка cms не передбачає генерацію помилок. Однак ми не рекомендуємо цілком покладатися на надійність движка. Сайти на вікс можуть містити дублі, сторінки 404, некоректні редиректи — так само, як і на будь-якій іншій cms. Крім того, ми перевіряємо швидкість роботи вебресурсу, метатеги, адаптивність сайту і коректність його відображення на різних браузерах.
 2. SEO аудит. Перш, ніж розпочати основні роботи, ми перевіряємо наявну зовнішню кількість посилань на сайт і його позицію в пошуковій видачі за різними ключовими запитами. Таким чином з’ясовуємо масштаби майбутньої оптимізації. Уже на цьому етапі з’являються інсайти щодо змісту семантичного ядра.
 3. Підбір ключових слів. Це найвідповідальніший етап. Якщо зібрати слабке семантичне ядро, всі подальші зусилля з оптимізації будуть неефективними. Один великий пул ключових слів поділяють на кластери, які відповідають структурі вебресурсу. 
 4. Технічна оптимізація. Незважаючи на урізаний функціонал Wix у контексті технічного SEO, дещо ми все ж можемо зробити: заповнити ключовими словами мета-описи сторінок і тег title, а також впровадити внутрішнє перелінкування. 
 5. Оптимізація контенту. На цьому етапі наші копірайтери доповнюють тексти на сайті зібраними раніше ключовими словами. Велика увага приділяється EAT-факторам і структуруванню: полотна рядків діляться на короткі абзаци, впроваджуються списки (нумеровані та марковані) і заголовки. Оптимізація картинок на Wix спрощена — движок самостійно стискає розміри файлів і змінює їхнє розширення на WEBP. Ми ж прописуємо назви і теги ALT.
 6. Нарощування зовнішньої посилальної маси. Якісні зворотні посилання — один з найвагоміших аргументів для алгоритму Гугл в арсеналі сайтів на Вікс.  
 7. Підтримуючі роботи і створення звіту.

Вартість просування сайту на Вікс формується індивідуально для кожного клієнта залежно від складності структури ресурсу і ніші вашого бізнесу.

Просування сайту Wix агентством Webpromo: чому ми?

Агентство інтернет-маркетингу Webpromo обирають не через ціну послуг, а їхню якість. Ми працюємо на совість, завжди домагаючись обумовлених результатів — у цьому секрет нашої репутації. 

Команда з більш ніж 100 сертифікованих фахівців під керівництвом досвідчених менеджерів забезпечує швидке виконання завдань без зривів дедлайнів, а 13 років досвіду гарантують експертність. 

Комунікації — ще одна сильна сторона нашої команди. Ми вміємо чути клієнтів, вміємо йти назустріч. Замовте послугу за телефоном, або залишайте заявку на сайті.

Нас обирають
маркетологи кращих компаній

В'ячеслав Сотник, директор з маркетингу та PR Hh.ua

Кожен в команді— майстер своєї справи

За час роботи над проєктом впровадили багато цікавих рішень для бізнесу, компанія виросла та отримала нових клієнтів.

Сергій Вічев, директор з маркетингу Ресторану "Прага"

Ціную Webpromo за гнучкість

Працівникам агентства вдалося успішно реалізувати комплекс робіт для просування нашого сайту.

Євген Папанін, керівник відділу digital Coral Travel

Команда Webpromo, як продовження нашого відділу маркетингу

Завжди в пошуку цікавих рішень для нашої компанії, готові підтримати та допомогти впровадити будь-які ідеї.

Сергій Нарожняк, керівник інтернет-маркетингу Ощадбанку

Спокійний за просування своїх проєктів в інтернеті

Вони в руках професіоналів, які знають свою роботу. Разом з Webpromo досягли відмінних результатів

Алієв Рустам, СМО Freedom Finance Bank

Кратно зросли показники приросту органічного трафіку

З командою Webpromo працювати дуже легко, зручно. Вони великі професіонали своєї справи

Жекебатирова Айнура, керівник відділу digital-маркетингу Вazis А

Рекомендую Webpromo, як надійних партнерів

Вся робота йшла легко, невимушено і дуже ефективно

Євген Демченко, директор департаменту маркетингу та реклами Alser

Серед багатьох, ми обрали Webpromo

Ми задоволені комплексним підходом, оперативним зворотнім зв'язком та динамічним ростом показників. Рекомендую зупинити свій вибір агенції інтернет-маркетингу на Webpromo

Дмитро Кулініч, Head of marketing tgrad.kz

Виконують всі задачі, досягаючи кращих КРІ

Якщо ви в пошуку надійного партнера з просування в інтернеті, рекомендую вам Webpromo

Оставить заявку

  Раскрутка сайтов и интернет-реклама от WebPromo

  Наша цель — эффективное увеличение продаж для клиентов, поэтому мы специализируемся на самых результативных инструментах: SEO — раскрутке сайтов, контекстной рекламе и  улучшении конверсии сайтов.

  Почему WebPromo хороший партнер по SEO?

  Если кратко, то комплексный подход к раскрутке сайтов и стабильные результаты.

  1. Продвигаем комплексно. В продвижении сайта в поисковых системах очень много взаимосвязанных нюансов – наполнение сайта,  правильные ссылки, техническая оптимизация, отсутствие ошибок сайта, правильная структура сайта. У нас большой опыт, наши специалисты точно знают что наиболее важно и это дает возможность получать результат быстро и эффективно.

  2. Продвигаем безопасно. Если раскрутка веб-ресурса проходит грамотно, осознанно и корректно, сайту не страшны попадание в «черный список» и под фильтр. Мы действительно используем только самые надежные методы продвижения, нужно признать что результат иногда приходится ждать дольше, но зато продвижение дает устойчивый рост трафика из года в год.

  Почему SEO  раскрутка так важна для бизнеса? Ответ прост — продажи.

  SEO — это самый недорогой источник целевых посетителей.  Только в в SEO со временем стоимость каждой продажи падает а количество растет, SEO — незаменимый инструмент увеличения продаж и узнаваемости бренда.

  Контекстная реклама и реклама в социальных сетях

  Контекстная реклама — это самый быстрый способ увеличения продаж.  Сейчас контекстная реклама это очень мощный инструмент в котором очень много возможностей и форматов.  В случае правильной настройки контекстная реклама практически всегда окупаемо увеличивает продажи.

  У нас следующий подход к запуску контекстной рекламы

  1. Медиа Планирование — определение целей, аудиторий, составление плана рекламной кампании и определение используемых инструментов.

  2. Настройка аналитики — очень важный этап, так как без отслеживания результата не возможно добится эффективности, также сейчас без правильно й настройки не работают автоматические стратегии которые очень эффективны.

  3. Поэтапный запуск рекламы — обычно мы не рекомендуем и не стараемся запустить сразу все, мы запускаем рекламу поэтапно отслеживая эффективность.

  4. Постоянный анализ и контроль результатов наших клиентов.

  Мы не просто размещаем контекстную рекламу, мы проводим комплекс работ, который увеличивает продажи наших клиентов. Webpromo — премиум партнер Google что дает возможность нашим клиентам первыми внедрять все новинки, решать сложные вопросы и получать максимум эффективности.

  Улучшение  юзабилити повышение конверсии сайта

  Создает ли ваш сайт стабильно высокий поток клиентов и окупается ли реклама? К сожалению у многих бизнесов — нет.

  Привлечение посетителей в интернете постоянно дорожает, суммы в счетах на контекстную рекламу также растут, работать над увеличением конверсии — необходимость.

  В результате нашей работы над сайтом, мы добиваемся результатов:

  1. Увеличение количество заказов с сайта при том же бюджете на рекламу.

  2. Рост количества постоянных покупателей.

  3. Снижение стоимости заказа за счет повышения конверсии.

  Мы проводим сначала комплексный юзабилити анализ вашего сайта (исходя из целей бизнеса), потом внедряем изменения на сайт и проводим А/Б тестирование результатов.

  Наш опыт показывает, что постоянная работа над юзабилити всегда приносит рост объема продаж.

  Залишились питання?
  Наші експерти готові відповісти на них

   

  Зв’яжіться за вказаним нижче телефоном з нашим менеджером або скористайтеся послугою «Зателефонуйте мені». Ми зв’яжемося з вами найближчим часом.

  Кожен в команді— майстер своєї справи
  Ціную Webpromo за гнучкість
  Команда Webpromo, як продовження нашого відділу маркетингу
  Спокійний за просування своїх проєктів в інтернеті
  Кратно зросли показники приросту органічного трафіку
  Рекомендую Webpromo, як надійних партнерів
  Серед багатьох, ми обрали Webpromo
  Виконують всі задачі, досягаючи кращих КРІ

  Ми використовуємо cookie-файли для надання найбільш актуальної інформації.

  Продовжуючи використовувати сайт, Ви погоджуєтесь з використанням файлів cookie.

  Політика конфіденційності