Просування сайту на Wix

Рішення про створення і просування сайту на Wix на перший погляд здається спокусливим: cms приваблює своєю простотою і широтою бібліотеки шаблонів. Навіть новачок зможе створити свій вебресурс на Wix, адже конструктор максимально спрощений. Але ось з оптимізацією сайту Wix все не так райдужно: система надає лише базовий функціонал SEO, тому для виведення ресурсу в топ найкраще замовити послугу в агентстві інтернет-маркетингу Webpromo.  

SEO на этапе создания сайта
Нас обирають
маркетологи кращих компаній

Особливості seo просування сайту Wix

Головне, про що потрібно пам’ятати під час seo просування вебресурсу на Wix — у вас не буде доступу до коду cms. Тобто внести правку там, де це не передбачено конструктором, не вийде. Це накладає обмеження на технічну пошукову оптимізацію:

 • неможливо прискорити роботу сайту;
 • sitemap закрита для редагування (при цьому вона генерується автоматично);
 • немає доступу до файлу .htaccess;
 • для редагування robots.txt необхідно підключити власний домен;
 • неможливо змінити сторінку 404;
 • не можна додати nofollow-посилання;
 • неможливо видалити циклічні посилання.

Водночас для базової Wix seo оптимізації в cms передбачено модуль Wix SEO Wiz — інструмент, який на підставі ваших відповідей на запитання сформує стратегію просування.  

Що потрібно для успішного просування інтернет-магазину на Wix

Wix передбачає створення інтернет-магазинів за допомогою аддона Wix Stores. Однак без сплаченого тарифу E-commerce функціонал буде недоступний. Для більш ефективного просування вивчіть Wix App Market і підберіть для себе кілька seo-доповнень. 

Що потрібно для успішного просування сайту послуг на Wix

Під час оптимізації сайту послуг основний акцент слід зробити на опрацюванні EAT-факторів. Необхідно докласти максимум зусиль, щоб переконати алгоритм Google в авторитетності, експертності та надійності пропонованих на сайті контенту і послуг.  

Сертифіковані партнери

Дмитро Кулініч, Head of marketing tgrad.kz

Виконують всі задачі, досягаючи кращих КРІ

Якщо ви в пошуку надійного партнера з просування в інтернеті, рекомендую вам Webpromo

Жекебатирова Айнура, керівник відділу digital-маркетингу Вazis А

Рекомендую Webpromo як надійних партнерів

Вся робота йшла легко, невимушено і дуже ефективно

Алієв Рустам, СМО Freedom Finance Bank

Кратно зросли показники приросту органічного трафіку

З командою Webpromo працювати дуже легко, зручно. Вони великі професіонали своєї справи

Євген Демченко, директор департаменту маркетингу та реклами Alser

Серед багатьох ми обрали Webpromo

Ми задоволені комплексним підходом, оперативним зворотнім зв'язком та динамічним ростом показників. Рекомендую зупинити свій вибір агенції інтернет-маркетингу на Webpromo

В'ячеслав Сотник, директор з маркетингу та PR hh.ua

Кожен в команді— майстер своєї справи

За час роботи над проєктом впровадили багато цікавих рішень для бізнесу. Компанія виросла та отримала нових клієнтів.

Сергій Вічев, директор з маркетингу Ресторану "Прага"

Ціную Webpromo за гнучкість

Працівникам агентства вдалося успішно реалізувати комплекс робіт для просування нашого сайту.

Євген Папанін, керівник відділу digital Coral Travel

Команда Webpromo - це продовження нашого відділу маркетингу

Завжди в пошуку цікавих рішень для нашої компанії, готові підтримати та допомогти впровадити будь-які ідеї.

Сергій Нарожняк, керівник інтернет-маркетингу Ощадбанку

Спокійний за просування своїх проєктів в інтернеті

Вони в руках професіоналів, які знають свою роботу. Разом з Webpromo досягли відмінних результатів

SEO просування сайту на Wix: як це робиться?

Wix просування сайту нашими фахівцями завжди починається з ретельної підготовки — збору інформації про цільову аудиторію проєкту і про основних конкурентів (беремо 2–3 компанії з верхівки пошукової видачі). Отримані дані стають фундаментом для подальших робіт з seo оптимізації Wix. Розпишемо докладніше дії команди Webpromo після аналізу зібраної інформації:

 1. Аудит технічного стану вебресурсу. Адміністрація Wix запевняє, що технічних проблем з їхніми сайтами не буває, оскільки специфіка cms не передбачає генерацію помилок. Однак ми не рекомендуємо цілком покладатися на надійність движка. Сайти на вікс можуть містити дублі, сторінки 404, некоректні редиректи — так само, як і на будь-якій іншій cms. Крім того, ми перевіряємо швидкість роботи вебресурсу, метатеги, адаптивність сайту і коректність його відображення на різних браузерах.
 2. SEO аудит. Перш, ніж розпочати основні роботи, ми перевіряємо наявну зовнішню кількість посилань на сайт і його позицію в пошуковій видачі за різними ключовими запитами. Таким чином з’ясовуємо масштаби майбутньої оптимізації. Уже на цьому етапі з’являються інсайти щодо змісту семантичного ядра.
 3. Підбір ключових слів. Це найвідповідальніший етап. Якщо зібрати слабке семантичне ядро, всі подальші зусилля з оптимізації будуть неефективними. Один великий пул ключових слів поділяють на кластери, які відповідають структурі вебресурсу. 
 4. Технічна оптимізація. Незважаючи на урізаний функціонал Wix у контексті технічного SEO, дещо ми все ж можемо зробити: заповнити ключовими словами мета-описи сторінок і тег title, а також впровадити внутрішнє перелінкування. 
 5. Оптимізація контенту. На цьому етапі наші копірайтери доповнюють тексти на сайті зібраними раніше ключовими словами. Велика увага приділяється EAT-факторам і структуруванню: полотна рядків діляться на короткі абзаци, впроваджуються списки (нумеровані та марковані) і заголовки. Оптимізація картинок на Wix спрощена — движок самостійно стискає розміри файлів і змінює їхнє розширення на WEBP. Ми ж прописуємо назви і теги ALT.
 6. Нарощування зовнішньої посилальної маси. Якісні зворотні посилання — один з найвагоміших аргументів для алгоритму Гугл в арсеналі сайтів на Вікс.  
 7. Підтримуючі роботи і створення звіту.

Вартість просування сайту на Вікс формується індивідуально для кожного клієнта залежно від складності структури ресурсу і ніші вашого бізнесу.

Просування сайту Wix агентством Webpromo: чому ми?

Агентство інтернет-маркетингу Webpromo обирають не через ціну послуг, а їхню якість. Ми працюємо на совість, завжди домагаючись обумовлених результатів — у цьому секрет нашої репутації. 

Команда з більш ніж 100 сертифікованих фахівців під керівництвом досвідчених менеджерів забезпечує швидке виконання завдань без зривів дедлайнів, а 13 років досвіду гарантують експертність. 

Комунікації — ще одна сильна сторона нашої команди. Ми вміємо чути клієнтів, вміємо йти назустріч. Замовте послугу за телефоном, або залишайте заявку на сайті.

Відправити заявку

  Залишились питання?
  Наші експерти готові відповісти на них

  Зв’яжіться за вказаним нижче телефоном з нашим менеджером або скористайтеся послугою «Зателефонуйте мені». Ми зв’яжемося з вами найближчим часом.

  Виконують всі задачі, досягаючи кращих КРІ
  Рекомендую Webpromo як надійних партнерів
  Кратно зросли показники приросту органічного трафіку
  Серед багатьох ми обрали Webpromo
  Кожен в команді— майстер своєї справи
  Ціную Webpromo за гнучкість
  Команда Webpromo - це продовження нашого відділу маркетингу
  Спокійний за просування своїх проєктів в інтернеті

  Ми використовуємо cookie-файли для надання найбільш актуальної інформації.

  Продовжуючи використовувати сайт, Ви погоджуєтесь з використанням файлів cookie.

  Політика конфіденційності