Просування юридичного сайту

Просування юридичних сайтів — це важливий фактор успіху будь-якої юридичної компанії або соло-адвокатів. Адже більшість потенційних клієнтів шукають інформацію про послуги ніші в пошукових системах. Тому, якщо ви хочете отримати зростання позицій і трафіку на сайт, вам необхідна професійна розкрутка юридичної фірми в інтернеті.

SEO на этапе создания сайта
Нас обирають
маркетологи кращих компаній

Етапи просування сайту юридичної компанії

Розкрутка сайту юридичних послуг буде ефективною, тільки якщо виконувати її комплексно, запускаючи кілька процесів паралельно. Загальна послідовність відбувається за формулою: підготовка — просування різними способами — підсумкова аналітика. Самі етапи розкрутки мають такий вигляд:

 1. Аналіз ринку і конкурентів. Перший крок — це вивчити попит на юридичні послуги у вашому регіоні, визначити цільову аудиторію і виділити основні конкурентні переваги. Також потрібно проаналізувати сайти конкурентів: як вони виглядають, яку інформацію надають, які ключові слова використовують для просування юридичних послуг.
 2. Аудит сайту. На цьому етапі оцінюється технічна складова вебресурсу та юзабіліті, а також виконується пошук помилок, що впливають на ранжування сайту в пошукових системах.
 3. Підбір ключових слів — це процес вибору термінів, які найточніше відображають діяльність компанії. Ключові слова підбираються з урахуванням синонімів, сленгу, їхньої конкуренції та частотності.
 4. Сео просування юридичних послуг. Це оптимізація сайту для підвищення його видимості в пошукових системах за релевантними запитами. SEO охоплює технічну оптимізацію (виправлення помилок, прискорення завантаження, адаптацію під мобільні пристрої, впровадження метатегів, перелінкування, карти сайту і мікророзмітки), контентну оптимізацію (розподіл по текстах ключових слів, структурування контенту, поліпшення релевантності та унікальності) і зовнішню оптимізацію (отримання якісних посилань з інших сайтів). SEO допомагає вивести вебресурс у топ видачі Google, а також збільшити трафік на сайт і конверсію клієнтів.
 5. Контекстна реклама в Google і таргетована реклама в соціальних мережах. Якісно опрацьовані креативи дають змогу знизити ціну за клік і швидко залучити трафік.
 6. SMM-просування сайту юридичної фірми та робота з відгуками. Розкрутка в соціальних мережах допомагає формувати імідж компанії, встановлювати довірчі відносини з аудиторією і залучати нових клієнтів. Для цього потрібно створювати цікавий і корисний контент для соцмереж: статті, відео, інфографіку, кейси, опитування. Також потрібно активно спілкуватися з передплатниками, відповідати на запитання і коментарі, збирати відгуки та рекомендації.
 7. Аналітика та коригування стратегії. Останній крок — це процес відстеження ефективності просування сайту юридичних послуг. На цьому етапі проводиться аналіз трафіку, конверсії, поведінки користувачів на сайті. За результатами моніторингу можна коригувати стратегію просування і вносити зміни в роботу вебресурсу.

Ключові особливості розкрутки сайту юридичної фірми

Просування юридичної фірми в інтернеті має базуватися на розумінні специфіки ніші, яка характеризується такими факторами:

 • Цільова аудиторія. Юридичні послуги можуть бути спрямовані на фізичних та юридичних осіб. Кожна категорія клієнтів має свої критерії вибору юриста або адвоката, свої проблеми і питання, свої канали пошуку інформації. Тому під час складання семантичного ядра сайту потрібно враховувати специфіку запитів різних груп потенційних клієнтів і підбирати ключові слова, що відповідають їхнім інтересам.
 • Якість контенту. Він має бути не тільки грамотним і оптимізованим під ключові слова, а й корисним, інформативним та експертним для відвідувачів сайту. Контент покликаний демонструвати професіоналізм і експертизу компанії в різних галузях права, розв’язувати проблеми та відповідати на запитання цільової аудиторії, викликати довіру і бажання звернутися по консультацію або допомогу.
 • Унікальність контенту. Ми виділили цей параметр окремо, оскільки 100% унікальності для юридичних текстів — вкрай складне завдання через велику кількість фіксованих формулювань, цитат із законодавства і суворих вимог до логіки викладу. Проблема вирішується за допомогою додаткового контенту, який простою мовою пояснює константи основного тексту.

Сертифіковані партнери

Дмитро Кулініч, Head of marketing tgrad.kz

Виконують всі задачі, досягаючи кращих КРІ

Якщо ви в пошуку надійного партнера з просування в інтернеті, рекомендую вам Webpromo

Жекебатирова Айнура, керівник відділу digital-маркетингу Вazis А

Рекомендую Webpromo як надійних партнерів

Вся робота йшла легко, невимушено і дуже ефективно

Алієв Рустам, СМО Freedom Finance Bank

Кратно зросли показники приросту органічного трафіку

З командою Webpromo працювати дуже легко, зручно. Вони великі професіонали своєї справи

Євген Демченко, директор департаменту маркетингу та реклами Alser

Серед багатьох ми обрали Webpromo

Ми задоволені комплексним підходом, оперативним зворотнім зв'язком та динамічним ростом показників. Рекомендую зупинити свій вибір агенції інтернет-маркетингу на Webpromo

В'ячеслав Сотник, директор з маркетингу та PR hh.ua

Кожен в команді— майстер своєї справи

За час роботи над проєктом впровадили багато цікавих рішень для бізнесу. Компанія виросла та отримала нових клієнтів.

Сергій Вічев, директор з маркетингу Ресторану "Прага"

Ціную Webpromo за гнучкість

Працівникам агентства вдалося успішно реалізувати комплекс робіт для просування нашого сайту.

Євген Папанін, керівник відділу digital Coral Travel

Команда Webpromo - це продовження нашого відділу маркетингу

Завжди в пошуку цікавих рішень для нашої компанії, готові підтримати та допомогти впровадити будь-які ідеї.

Сергій Нарожняк, керівник інтернет-маркетингу Ощадбанку

Спокійний за просування своїх проєктів в інтернеті

Вони в руках професіоналів, які знають свою роботу. Разом з Webpromo досягли відмінних результатів

Розкрутка юридичного сайту в агентстві Webpromo: переваги роботи з нами

Агентству результативного інтернет-маркетингу довіряють просування юридичних компаній не через вартість послуг, а через якість робіт, високий сервіс і бездоганну репутацію. Крім того, є низка й інших переваг:

 1. Досвід. 13 років на ринку digital-послуг дають змогу нашим експертам чудово орієнтуватися в можливостях і проблемах просування в ніші. Ми знаємо, як ефективно залучати цільових користувачів і збільшувати конверсію.
 2. Індивідуальний підхід. Ми аналізуємо потреби та особливості кожного клієнта і розробляємо унікальну стратегію просування, яка буде максимально ефективна саме для вас.
 3. Гарантії. Звернувшись до Webpromo, ви можете бути впевнені в результаті, оскільки ми завжди доводимо справу до кінця.
 4. Комплексність. Ми займаємося не тільки просуванням у пошукових системах, а й роботою в соціальних мережах, створенням контенту і контекстною рекламою.

Ціна послуг для кожного проєкту розраховується індивідуально. Замовити просування юридичного сайту можна за телефоном, або заповнивши заявку на сайті.

Відправити заявку

  Залишились питання?
  Наші експерти готові відповісти на них

  Зв’яжіться за вказаним нижче телефоном з нашим менеджером або скористайтеся послугою «Зателефонуйте мені». Ми зв’яжемося з вами найближчим часом.

  Виконують всі задачі, досягаючи кращих КРІ
  Рекомендую Webpromo як надійних партнерів
  Кратно зросли показники приросту органічного трафіку
  Серед багатьох ми обрали Webpromo
  Кожен в команді— майстер своєї справи
  Ціную Webpromo за гнучкість
  Команда Webpromo - це продовження нашого відділу маркетингу
  Спокійний за просування своїх проєктів в інтернеті

  Ми використовуємо cookie-файли для надання найбільш актуальної інформації.

  Продовжуючи використовувати сайт, Ви погоджуєтесь з використанням файлів cookie.

  Політика конфіденційності