SEO просування сайту в США

Ось уже щонайменше століття США позиціонується у світовому співтоваристві як країна можливостей: принципи демократії, рівності та свободи в сукупності з сильною економікою стали плідним ґрунтом для ведення бізнесу. У Сполучених Штатах реєструють компанії люди з усього світу, а отже, на вас чекає вкрай жорстка конкуренція. Щоб впоратися з нею, скористайтеся SEO просуванням сайту в США.

SEO на этапе создания сайта
Нас обирають
маркетологи кращих компаній

Етапи оптимізації сайтів

Просування сайту в США — процес складний і багаторівневий. Щоб домогтися найкращих результатів у пошуковій видачі, необхідно оптимізувати вебресурс на всіх рівнях, враховувати максимум чинників ранжування.

Фундаментом SEO в Америці є вивчення цільової аудиторії та конкурентів. Без упевненого розуміння того, хто ваші клієнти, як вони мислять і що будуть шукати в Google, не вийде підняти сайт у топ. 

Аналіз стратегії просування конкурентів дасть розуміння стану ринку, допоможе знайти слабкі сторони суперників і згенерувати власні ідеї. 

Однак аналітикою зовнішнього маркетингового середовища розкрутка сайту в США не обмежується. Потрібно ще зібрати велике семантичне ядро. 

Семантика — це набір ключових слів, за допомогою яких користувачі здійснюють пошук товарів і послуг в інтернеті. Що більше варіантів ключів ви зможете визначити, то релевантнішим буде ваш контент для користувачів, що позитивно позначиться на ранжируванні.

Подальше SEO в США відбувається в кілька етапів, які команда фахівців може розробляти паралельно:

 1. Аудит вебресурсу. Просування сайту в Америці передбачає його ідеальний технічний стан. Аудит допоможе знайти помилки і визначити фактори, що негативно впливають на ранжування: некоректні редиректи, сторінки 404, дзеркала, дублі, повільне завантаження сторінок, небезпечний протокол з’єднання, проблеми з кодом, правильність відображення сайту в різних браузерах і на різних пристроях. 
 2. Технічна оптимізація. На цьому етапі виправляються помилки, знайдені в процесі аудиту. Але крім усунення недоліків, технічна частина просування сайту в Гугл у США допускає низку дій, що збільшують шанс підняти ресурс у пошуковій видачі: додавання мікророзмітки, мета-тегів title і description, карти сайту і внутрішньої перелінковки.
 3. Контентна оптимізація. Якщо раніше вона зводилася до додавання великої кількості ключових слів у прямому входженні, то зараз такий підхід не тільки не допоможе, а й зажене ресурс під фільтр. Ключі — це важлива, але не єдина частина контентного SEO в США. До того ж, пошукові фрази мають бути вписані органічно і в розумній кількості, щоб Google не визнав тексти занадто заспамленими. Крім цього, потрібно покращувати якість контенту — унікальність, релевантність, актуальність, корисність і авторитетність. Гугл піклується про комфорт користувачів, тому віддає перевагу сайтам зі структурованими текстами, які зручно читати і легко сприймати. А за допомогою оптимізації зображень ви отримаєте додатковий трафік за рахунок користувачів, які здійснюють пошук за картинками.
 4. Зовнішня оптимізація. Якщо на ваш сайт посилаються інші ресурси — це показник авторитетності та корисності вашого контенту. Тому з моменту появи сайту в мережі потрібно постійно шукати донорів, які розміщували б у себе аутріч (статті з органічними зворотними посиланнями), відгуки та рекомендації. Однак пам’ятайте, що якість донорів важливіша, ніж їхня кількість.

Особливості просування сайтів у США

Розкрутка сайтів у США може здатися складнішою, ніж в Україні, і не без причини. Перелічимо тонкощі, які потрібно врахувати, просуваючи вебресурс в Америці:

 • Конкуренція. USA — це один із найконкурентніших ринків у світі. Суперництво в SEO може бути вкрай жорстким, особливо в деяких галузях. Тому важливо ретельно вивчати своїх конкурентів, щоб виявити їхні сильні та слабкі сторони, розробити стратегію SEO просування, яка дасть змогу виділитися на тлі інших сайтів. Крім того, потрібно бути готовим до високої вартості оптимізації і до більш тривалих термінів її реалізації — будь-який seo-фахівець у США підтвердить це.
 • Регіональність. США — величезна країна. Кожен її штат має своє законодавство та особливості. Тому важливо оптимізувати свій сайт під ключові слова, які використовуються в регіоні, на який ви просуваєтеся, і враховувати місцевий контекст.
 • Мова. Підбирайте семантику й оптимізуйте контент з урахуванням особливостей американського сленгу англійської мови.
 • Альтернативні пошукові системи. Незважаючи на домінуючу позицію Google, в Америці користуються популярністю такі пошуковики, як Bing, Yahoo і DuckduckGo. Просування буде більш ефективним, якщо враховувати роботу і їхніх алгоритмів.

Сертифіковані партнери

Дмитро Кулініч, Head of marketing tgrad.kz

Виконують всі задачі, досягаючи кращих КРІ

Якщо ви в пошуку надійного партнера з просування в інтернеті, рекомендую вам Webpromo

Жекебатирова Айнура, керівник відділу digital-маркетингу Вazis А

Рекомендую Webpromo як надійних партнерів

Вся робота йшла легко, невимушено і дуже ефективно

Алієв Рустам, СМО Freedom Finance Bank

Кратно зросли показники приросту органічного трафіку

З командою Webpromo працювати дуже легко, зручно. Вони великі професіонали своєї справи

Євген Демченко, директор департаменту маркетингу та реклами Alser

Серед багатьох ми обрали Webpromo

Ми задоволені комплексним підходом, оперативним зворотнім зв'язком та динамічним ростом показників. Рекомендую зупинити свій вибір агенції інтернет-маркетингу на Webpromo

В'ячеслав Сотник, директор з маркетингу та PR hh.ua

Кожен в команді— майстер своєї справи

За час роботи над проєктом впровадили багато цікавих рішень для бізнесу. Компанія виросла та отримала нових клієнтів.

Сергій Вічев, директор з маркетингу Ресторану "Прага"

Ціную Webpromo за гнучкість

Працівникам агентства вдалося успішно реалізувати комплекс робіт для просування нашого сайту.

Євген Папанін, керівник відділу digital Coral Travel

Команда Webpromo - це продовження нашого відділу маркетингу

Завжди в пошуку цікавих рішень для нашої компанії, готові підтримати та допомогти впровадити будь-які ідеї.

Сергій Нарожняк, керівник інтернет-маркетингу Ощадбанку

Спокійний за просування своїх проєктів в інтернеті

Вони в руках професіоналів, які знають свою роботу. Разом з Webpromo досягли відмінних результатів

Чому краще замовити seo-просування в США у професіоналів?

Гарантія результативності — ось одна з головних переваг роботи з агентством результативного інтернет-маркетингу Webpromo. Для вирішення поставлених завдань наша команда з понад 100 сертифікованих фахівців використовує 13-річний досвід просування зарубіжних сайтів, глибоке розуміння механізмів роботи пошукових алгоритмів і можливості новітнього програмного забезпечення.

Вам не доведеться ламати голову над розробкою стратегії оптимізації, не потрібно буде шукати теми для публікацій і аналізувати ринок — Webpromo бере на себе весь цикл SEO: від вибору цільової аудиторії до розміщення ключів у заголовках. 

Залишити заявку на сео просування сайту в США можна телефоном або на сайті Webpromo. Наші менеджери зв’яжуться з вами, щоб проконсультувати та індивідуально розрахувати ціну послуги для вашого бізнесу.

Відправити заявку

  Залишились питання?
  Наші експерти готові відповісти на них

  Зв’яжіться за вказаним нижче телефоном з нашим менеджером або скористайтеся послугою «Зателефонуйте мені». Ми зв’яжемося з вами найближчим часом.

  Виконують всі задачі, досягаючи кращих КРІ
  Рекомендую Webpromo як надійних партнерів
  Кратно зросли показники приросту органічного трафіку
  Серед багатьох ми обрали Webpromo
  Кожен в команді— майстер своєї справи
  Ціную Webpromo за гнучкість
  Команда Webpromo - це продовження нашого відділу маркетингу
  Спокійний за просування своїх проєктів в інтернеті

  Ми використовуємо cookie-файли для надання найбільш актуальної інформації.

  Продовжуючи використовувати сайт, Ви погоджуєтесь з використанням файлів cookie.

  Політика конфіденційності