Головна » SEO просування у Львові

SEO просування у Львові

13.01.2023

Олексій Бакуменко


Органічний трафік — це величезний пласт потенційних конверсій. Однак без SEO просування (Львів, Київ, інші регіони України) забезпечити достатню його кількість неможливо. І просто налаштувати розкрутку сайтів у Львові буде недостатньо для успіху вашого ресурсу, адже конкуренти роблять те саме. Щоб посісти топові місця в пошуковій видачі, випередивши конкурентів, замовляйте послуги сео просування в місті Львів від агентства інтернет-маркетингу Webpromo.

Просування сайтів у Львові

SEO оптимізація в місті Львів — це стратегія просування, спрямована на отримання органічного трафіку шляхом підвищення позиції сайту в пошуковій видачі. Алгоритм Google оцінює вебресурси на відповідність до запитів користувачів. За якість перевірки відповідає штучний інтелект, здатний до самонавчання — власна нейромережа пошукової системи. Завдяки постійному вдосконаленню, алгоритм здатен розрізняти не лише ключові слова, а й контекст навколо них. Крім смислової складової Google перевіряє джерела інформації, якість технічного стану сайту, його репутацію і зовнішню посилальну масу. 

Просування сайтів в місті Львів — це приведення вебресурсу у відповідність до вимог пошукового алгоритму. Чим більша ця відповідність — тим вища позиція сайту в ранжуванні.   

Етапи seo оптимізації сайту в місті Львів

Команда спеціалістів Webpromo відповідально ставиться до виконання поставлених завдань на всіх етапах пошукової оптимізації сайту у Львові — від розробки стратегії просування, до створення підсумкового звіту. Розкажемо про етапи детальніше:

 1. Збір даних та аналітика. Для початку команда Webpromo вивчає продукт вашої компанії, складає портрет цільової аудиторії та досліджує діяльність основних конкурентів. Зібраний масив даних дозволяє оцінити маркетингове середовище і розробити реалістичний план просування.
 2. SEO аудит — аналіз позицій сайту в пошуковій видачі та оцінка технічного стану вебресурсу. 
 3. Формування семантичного ядра. Один з найвідповідальніших та найскладніших етапів. Тут постає задача максимально точно визначити всі можливі варіанти пошукових запитів, які стосувалися б вашого сайту. Залежно від кількості сторінок і типу вебресурсу пул ключових слів може сягати кількох тисяч. Для зручності їх групують у кластери.
 4. Технічна оптимізація. Розкрутка сайтів у місті Львів передбачає виконання специфічних робіт вузькопрофільними спеціалістами. У Webpromo такі є! Ми заповнимо метатеги ключовими словами, створимо внутрішнє перелінкування, мікророзмітку та мапу сайту, налаштуємо файл robots.txt. Для програмістів розробимо ТЗ щодо усунення помилок 404, дзеркал, дублів та некоректних редиректів, а також щодо забезпечення адаптивності вебресурсу і швидкості його роботи.  
 5. Оптимізація контенту. Ми співпрацюємо з професійними копірайтерами, які адаптують тексти вашого сайту під вимоги пошукових систем. Для цього автори перепишуть матеріал, рівномірно використовуючи органічні ключові слова. Готові тексти будуть структуровані, розбиті на абзаци з використанням заголовків, підзаголовків та списків. Ми також оптимізуємо зображення, присвоївши їм seo орієнтовані назви та прописавши для кожного тег alt. Весь контент зробимо відповідним до EAT факторів: підвищимо актуальність, експертність, унікальність та авторитетність.
 6. Нарощування зовнішньої посилальної маси. Це етап зовнішньої оптимізації, під час якого ми формуємо репутацію вашого вебресурсу. Чим більше якісних донорів розмістять у себе зворотні посилання, тим краще для ранжування.
 7. Відстежування результатів за допомогою Google Analytics.
 8. Створення звіту.

Переваги seo просування

Перше, що цікавить кожного власника бізнесу під час вибору методу просування, — ціна. Однак визначити заздалегідь вартість пошукової оптимізації без врахування специфіки компанії просто неможливо. 

Варто звернути увагу на такі переваги цього виду просування:

 • Ріст впізнаваності бренду. Користувачі будуть вас краще знати, якщо сторінки вашого сайту є у топі видачі.
 • Довготривала перспектива. Оскільки результат просування не настає миттєво, кожна дія з пошукової оптимізації — це інвестиція в майбутнє. 
 • Збільшення кількості конверсій. Покращивши ранжування, ви отримаєте додатковий цільовий трафік, що позитивно відобразиться на CTR.

Причини замовити SEO у нас

У Webpromo є все, щоб забезпечити оптимізацію сайту в місті Львів за прийнятною ціною: понад 100 сертифікованих експертів, професійне програмне забезпечення та офіційне партнерство з Google! Наші менеджери вміють уважно вислухати, зрозуміти суть вашої ситуації та запропонувати оптимальний вихід. 

Webpromo завжди доводить справи до кінця — це запорука вашого успіху і нашої репутації!

Замовляйте послугу за телефоном, або залишивши заявку на сайті.

Нас обирають
маркетологи кращих компаній

В'ячеслав Сотник, директор з маркетингу та PR Hh.ua

Кожен в команді— майстер своєї справи

За час роботи над проєктом впровадили багато цікавих рішень для бізнесу, компанія виросла та отримала нових клієнтів.

Сергій Вічев, директор з маркетингу Ресторану "Прага"

Ціную Webpromo за гнучкість

Працівникам агентства вдалося успішно реалізувати комплекс робіт для просування нашого сайту.

Євген Папанін, керівник відділу digital Coral Travel

Команда Webpromo, як продовження нашого відділу маркетингу

Завжди в пошуку цікавих рішень для нашої компанії, готові підтримати та допомогти впровадити будь-які ідеї.

Сергій Нарожняк, керівник інтернет-маркетингу Ощадбанку

Спокійний за просування своїх проєктів в інтернеті

Вони в руках професіоналів, які знають свою роботу. Разом з Webpromo досягли відмінних результатів

Алієв Рустам, СМО Freedom Finance Bank

Кратно зросли показники приросту органічного трафіку

З командою Webpromo працювати дуже легко, зручно. Вони великі професіонали своєї справи

Жекебатирова Айнура, керівник відділу digital-маркетингу Вazis А

Рекомендую Webpromo, як надійних партнерів

Вся робота йшла легко, невимушено і дуже ефективно

Євген Демченко, директор департаменту маркетингу та реклами Alser

Серед багатьох, ми обрали Webpromo

Ми задоволені комплексним підходом, оперативним зворотнім зв'язком та динамічним ростом показників. Рекомендую зупинити свій вибір агенції інтернет-маркетингу на Webpromo

Дмитро Кулініч, Head of marketing tgrad.kz

Виконують всі задачі, досягаючи кращих КРІ

Якщо ви в пошуку надійного партнера з просування в інтернеті, рекомендую вам Webpromo

Оставить заявку

  Раскрутка сайтов и интернет-реклама от WebPromo

  Наша цель — эффективное увеличение продаж для клиентов, поэтому мы специализируемся на самых результативных инструментах: SEO — раскрутке сайтов, контекстной рекламе и  улучшении конверсии сайтов.

  Почему WebPromo хороший партнер по SEO?

  Если кратко, то комплексный подход к раскрутке сайтов и стабильные результаты.

  1. Продвигаем комплексно. В продвижении сайта в поисковых системах очень много взаимосвязанных нюансов – наполнение сайта,  правильные ссылки, техническая оптимизация, отсутствие ошибок сайта, правильная структура сайта. У нас большой опыт, наши специалисты точно знают что наиболее важно и это дает возможность получать результат быстро и эффективно.

  2. Продвигаем безопасно. Если раскрутка веб-ресурса проходит грамотно, осознанно и корректно, сайту не страшны попадание в «черный список» и под фильтр. Мы действительно используем только самые надежные методы продвижения, нужно признать что результат иногда приходится ждать дольше, но зато продвижение дает устойчивый рост трафика из года в год.

  Почему SEO  раскрутка так важна для бизнеса? Ответ прост — продажи.

  SEO — это самый недорогой источник целевых посетителей.  Только в в SEO со временем стоимость каждой продажи падает а количество растет, SEO — незаменимый инструмент увеличения продаж и узнаваемости бренда.

  Контекстная реклама и реклама в социальных сетях

  Контекстная реклама — это самый быстрый способ увеличения продаж.  Сейчас контекстная реклама это очень мощный инструмент в котором очень много возможностей и форматов.  В случае правильной настройки контекстная реклама практически всегда окупаемо увеличивает продажи.

  У нас следующий подход к запуску контекстной рекламы

  1. Медиа Планирование — определение целей, аудиторий, составление плана рекламной кампании и определение используемых инструментов.

  2. Настройка аналитики — очень важный этап, так как без отслеживания результата не возможно добится эффективности, также сейчас без правильно й настройки не работают автоматические стратегии которые очень эффективны.

  3. Поэтапный запуск рекламы — обычно мы не рекомендуем и не стараемся запустить сразу все, мы запускаем рекламу поэтапно отслеживая эффективность.

  4. Постоянный анализ и контроль результатов наших клиентов.

  Мы не просто размещаем контекстную рекламу, мы проводим комплекс работ, который увеличивает продажи наших клиентов. Webpromo — премиум партнер Google что дает возможность нашим клиентам первыми внедрять все новинки, решать сложные вопросы и получать максимум эффективности.

  Улучшение  юзабилити повышение конверсии сайта

  Создает ли ваш сайт стабильно высокий поток клиентов и окупается ли реклама? К сожалению у многих бизнесов — нет.

  Привлечение посетителей в интернете постоянно дорожает, суммы в счетах на контекстную рекламу также растут, работать над увеличением конверсии — необходимость.

  В результате нашей работы над сайтом, мы добиваемся результатов:

  1. Увеличение количество заказов с сайта при том же бюджете на рекламу.

  2. Рост количества постоянных покупателей.

  3. Снижение стоимости заказа за счет повышения конверсии.

  Мы проводим сначала комплексный юзабилити анализ вашего сайта (исходя из целей бизнеса), потом внедряем изменения на сайт и проводим А/Б тестирование результатов.

  Наш опыт показывает, что постоянная работа над юзабилити всегда приносит рост объема продаж.

  Залишились питання?
  Наші експерти готові відповісти на них

   

  Зв’яжіться за вказаним нижче телефоном з нашим менеджером або скористайтеся послугою «Зателефонуйте мені». Ми зв’яжемося з вами найближчим часом.

  Кожен в команді— майстер своєї справи
  Ціную Webpromo за гнучкість
  Команда Webpromo, як продовження нашого відділу маркетингу
  Спокійний за просування своїх проєктів в інтернеті
  Кратно зросли показники приросту органічного трафіку
  Рекомендую Webpromo, як надійних партнерів
  Серед багатьох, ми обрали Webpromo
  Виконують всі задачі, досягаючи кращих КРІ

  Ми використовуємо cookie-файли для надання найбільш актуальної інформації.

  Продовжуючи використовувати сайт, Ви погоджуєтесь з використанням файлів cookie.

  Політика конфіденційності