Технічний аудит сайту

Технічний стан сайту впливає не лише на пошукову оптимізацію, а й на юзабіліті. Коли вебресурс працює, як годинник, без збоїв і неприємних сюрпризів — це показник серйозності його власників. Адже сайт є обличчям компанії в інтернеті, його візитівкою. Наявність проблем у роботі ресурсу не оцінять ані користувачі, ані пошуковий алгоритм. Щоб перевірити вебресурс на наявність помилок і відповідність вимогам Google, замовте послугу повного технічного аудиту сайту в агентстві інтернет-маркетингу Webpromo. 

SEO на этапе создания сайта
Нас обирають
маркетологи кращих компаній

Що входить у технічний seo аудит

Здійснити технічний аудит сео можна за допомогою спеціальних сервісів. Частина з них спрямована на широкий аналіз вебресурсу, а частина перевіряє окремі технічні параметри (Ahrefs, Google Search console, Visual Site Mapper, Google PageSpeed insight). Однак цілісної картини сервіси не дають, надаючи інформацію фрагментарно. По-справжньому глибокий аудит сайту з технічного погляду можливий лише командою профільних експертів, які відзвітують про показники та розгорнуто прокоментують результати. 

Аналізуючи технічну оптимізацію, ми виконуємо такі роботи:

 1. Перевіряємо адаптивність вебсайту під екрани різних мобільних пристроїв. Частка трафіку зі смартфонів і планшетів уже кілька років поспіль неухильно зростає, перевищивши 50% усього трафіку. Тому сайти без автоматичної мобільної версії знижуються у видачі алгоритмом.
 2. Тестуємо відображення сайту на різних браузерах. Через технічні особливості промальовування елементів вебдизайну на Opera, Safari, Chrome і Firefox може відрізнятися. 
 3. Аналізуємо швидкість завантаження сторінок. Найчастіше роботу гальмують великі графічні файли. Ми стискаємо їх без значної втрати якості. Крім того, для прискорення роботи чистимо кеш, мінімізуємо скрипти, оптимізуємо код. 
 4. Перевіряємо код сайту на наявність помилок. Іноді певні блоки вебресурсу відображаються некоректно (або зовсім не відображаються) через помилки в коді. Ми відшукуємо й усуваємо їх.
 5. Аналізуємо структуру вебресурсу. Технічна оптимізація сайту seo передбачає просту плоску структуру. Користувачам простіше в ній орієнтуватися, а Google швидше індексує інформацію. 
 6. Проводимо аудит метатегів. Вони мають бути прописані до кожної сторінки, і містити органічно впроваджені ключові слова. 
 7. Шукаємо помилки 404, дзеркала, дублі та некоректні редиректи.
 8. Аналізуємо файл robots.txt. 
 9. Перевіряємо коректність написання URL. Вони мають містити ключові слова, бути зрозумілими і прописані латинськими символами.
 10. Аналізуємо та коригуємо canonical.
 11. Проводимо аудит хостингу.
 12. Перевіряємо наявність на вебсайті об’єктів, необхідних для технічної seo оптимізації: “хлібні крихти”, мікророзмітка, карта сайту, внутрішнє перелінкування, безпечний протокол з’єднання https.
 13. За підсумками аудиту формуємо звіт з переліком знайдених проблем і рекомендацій щодо їх усунення.

Сертифіковані партнери

Дмитро Кулініч, Head of marketing tgrad.kz

Виконують всі задачі, досягаючи кращих КРІ

Якщо ви в пошуку надійного партнера з просування в інтернеті, рекомендую вам Webpromo

Жекебатирова Айнура, керівник відділу digital-маркетингу Вazis А

Рекомендую Webpromo як надійних партнерів

Вся робота йшла легко, невимушено і дуже ефективно

Алієв Рустам, СМО Freedom Finance Bank

Кратно зросли показники приросту органічного трафіку

З командою Webpromo працювати дуже легко, зручно. Вони великі професіонали своєї справи

Євген Демченко, директор департаменту маркетингу та реклами Alser

Серед багатьох ми обрали Webpromo

Ми задоволені комплексним підходом, оперативним зворотнім зв'язком та динамічним ростом показників. Рекомендую зупинити свій вибір агенції інтернет-маркетингу на Webpromo

В'ячеслав Сотник, директор з маркетингу та PR hh.ua

Кожен в команді— майстер своєї справи

За час роботи над проєктом впровадили багато цікавих рішень для бізнесу. Компанія виросла та отримала нових клієнтів.

Сергій Вічев, директор з маркетингу Ресторану "Прага"

Ціную Webpromo за гнучкість

Працівникам агентства вдалося успішно реалізувати комплекс робіт для просування нашого сайту.

Євген Папанін, керівник відділу digital Coral Travel

Команда Webpromo - це продовження нашого відділу маркетингу

Завжди в пошуку цікавих рішень для нашої компанії, готові підтримати та допомогти впровадити будь-які ідеї.

Сергій Нарожняк, керівник інтернет-маркетингу Ощадбанку

Спокійний за просування своїх проєктів в інтернеті

Вони в руках професіоналів, які знають свою роботу. Разом з Webpromo досягли відмінних результатів

Причини замовити технічний аудит веб сайту в Webpromo

Обираючи наше агентство для технічного seo-аудиту сайту, наші клієнти не керуються питанням ціни. Вартість послуги визначають на підставі специфіки ніші, масштабів сайту і його технічного стану. 

Головна причина звернутися до нас — це гарантія результату. У встановлений термін ми визначимо всі технічні причини, що гальмують просування вашого ресурсу. Виправивши їх, ви виведете сайт на вищі позиції в ранжуванні та залучите більше цільового трафіку. 

Навіть найскладніші ситуації наша команда сприймає як виклик, який обов’язково буде прийнятий гідно і результативно. Наші експерти справляються з такими викликами завдяки високому рівню майстерності, практичного досвіду, відповідальності та великій теоретичній базі. Рівень підготовки та досвід наших фахівців зробили можливим відкриття власної академії інтернет-маркетингу WebpromoExperts.

Ми працюємо швидко і на совість. Високі темпи забезпечує понад 100 сертифікованих експертів під керівництвом досвідчених менеджерів, які грамотно розподіляють завдання за порядком їхньої пріоритетності.

Комунікації між замовниками та менеджерами проходять у невимушеній атмосфері порозуміння. Команда Webpromo завжди йде назустріч клієнтам, а важливі рішення ухвалюються виключно спільно. 

13 років роботи на ринку маркетингових послуг дозволили нам всебічно вивчити процес технічного seo аудиту. Кожне нове завдання — це привід для наших фахівців з головою зануритися в специфіку вашого бізнесу, адже для ефективного розкручування вебресурсу необхідно розуміти суть продукту і всю супутню йому екосистему. Таким чином ми постійно вдосконалюємося, а ви отримуєте якісну послугу.

Технічний аудит вебресурсу можна замовити за телефоном, або залишивши заявку на сайті.

Відправити заявку

  Залишились питання?
  Наші експерти готові відповісти на них

  Зв’яжіться за вказаним нижче телефоном з нашим менеджером або скористайтеся послугою «Зателефонуйте мені». Ми зв’яжемося з вами найближчим часом.

  Виконують всі задачі, досягаючи кращих КРІ
  Рекомендую Webpromo як надійних партнерів
  Кратно зросли показники приросту органічного трафіку
  Серед багатьох ми обрали Webpromo
  Кожен в команді— майстер своєї справи
  Ціную Webpromo за гнучкість
  Команда Webpromo - це продовження нашого відділу маркетингу
  Спокійний за просування своїх проєктів в інтернеті

  Ми використовуємо cookie-файли для надання найбільш актуальної інформації.

  Продовжуючи використовувати сайт, Ви погоджуєтесь з використанням файлів cookie.

  Політика конфіденційності