Головна » Просування інтернет-магазину

Просування інтернет-магазину

09.12.2022

Олексій Бакуменко


Наявність інтернет-магазину ще не гарантує прибутку. Широкий асортимент, низькі ціни — це чудово, але лише для тих, хто знає про їх існування. Розкажіть максимальній кількості користувачів про свій бізнес, замовивши просування інтернет-магазину, щоб збільшити трафік, отримати конверсії та підвищити впізнаваність бренду.

Методи просування інтернет-магазину

 • Пошукова оптимізація інтернет-магазину. Ми оптимізуємо ваш сайт під вимоги пошукових алгоритмів для залучення цільового органічного трафіку. Для кожної категорії товарів підберемо найефективнішу частотність семантичного ядра.
 • Юзабіліті. Покращуючи досвід користувача, ми збільшуємо конверсію сайту. Команда Webpromo проведе аудит веб-ресурсу, скоригує його структуру, дизайн, розташування елементів інтерфейсу. Ми виявимо й видалимо сторінки-дублі та сторінки з помилками.
 • Контекстна реклама у Google. Ваші оголошення побачать лише зацікавлені користувачі, що зменшить відсоток нецільового трафіку.
 • Таргетована реклама у соціальних мережах.
 • SMM. Просування інтернет-магазину в соціальних мережах позитивно впливає на продажі, оскільки багато користувачів бажають робити покупки в Instagram, Facebook або TikTok.

Вибір інструментів залежить від вашої ніші та від поставленої мети. Але застосування 1–2 методів не завжди виправдовує себе. Найкраще працює комплексна розкрутка. Наприклад, seo просування інтернет-магазину буде в рази ефективніше за умови сильного юзабіліті.

Особливості розкрутки інтернет-магазину

Головна відмінність сайту інтернет-магазину від інших веб-ресурсів — це кількість сторінок. Залежно від масштабів їх можуть бути тисячі, що створює певні труднощі в пошуковому просуванні інтернет-магазину. Що це означає і що з цим робити:

 • Структурування каталогу. SEO оптимізація багатосторінкового інтернет-магазину здійснюється не під кожен окремо взятий товар, а для категорій.
 • Заповнення карток товарів. Цей підхід більш трудомісткий: копірайтери за заданими ТЗ зроблять унікальні seo оптимізовані описи. Такі тексти є сигналом для пошукових систем.

Найкращий ефект від SEO оптимізації інтернет-магазину досягається ще на етапі розробки сайту. Впровадивши рекомендації SEO-фахівців, ви запустите в мережу вже оптимізований ресурс, який не потребує глобальних доопрацювань.

Інтернет-магазини, що вже функціонують певний час, потребують SEO-аудиту. На основі його результатів наші експерти зможуть вибудувати спільну стратегію подальшого пошукового просування.

Скільки коштує просування інтернет магазину

Немає єдиного прайсу. Ціна формується на підставі багатьох факторів:

 • Масштаби вашого бізнесу;
 • Кількість товарних груп;
 • Поточні позиції у пошуковій видачі;
 • Особливості ніші;
 • Географія діяльності;
 • Поточне юзабіліті сайту;
 • Стан зовнішньої маси посилань;
 • Вибір інструментів просування;
 • Терміновість.

Остаточну вартість послуги ви дізнаєтесь лише після ознайомлення наших експертів із проєктом.

Чому варто вибрати нас

Вартість послуг не визначає конкурентну перевагу агентства інтернет-маркетингу Webpromo, ми робимо ставку на якість. Наші сильні сторони:

 • Швидкість. Ми працюємо швидко та на результат. Більше 100 сертифікованих фахівців готові взяти проєкт у роботу, або посилити окремі напрямки просування.
 • Досвід. В активі компанії понад 13 років роботи з такими відомими брендами як Нова Пошта, Ашан, Tui, Vodafone та Київстар.
 • Експертність. Навички та знання спеціалістів агентства дозволили відкрити власну академію інтернет-маркетингу, де вони діляться своїм досвідом із усіма охочими.
 • Сервіс. Кожен проєкт отримує персонального менеджера, який організовує канал комунікації у форматі 24/7. Вирішення проблем та внесення правок відбувається в режимі реального часу.
 • Технологічність. Світ digital не стоїть на місці, він безперервно розвивається. Ми уважно відстежуємо всі новинки в інтернет-маркетингу, тестуємо їх та впроваджуємо в роботу.
 • Звітність. За результатами роботи складається розгорнутий звіт, де подано графіки, діаграми, таблиці показників ефективності.

Залишились питання? Телефонуйте за номером на сайті, або замовте зворотний дзвінок. Залишайте заявку на просування сайтів інтернет-магазинів — вдихніть життя у свій вебресурс!

Нас обирають
маркетологи кращих компаній

Дмитро Кулініч, Head of marketing tgrad.kz

Виконують всі задачі, досягаючи кращих КРІ

Якщо ви в пошуку надійного партнера з просування в інтернеті, рекомендую вам Webpromo

Жекебатирова Айнура, керівник відділу digital-маркетингу Вazis А

Рекомендую Webpromo як надійних партнерів

Вся робота йшла легко, невимушено і дуже ефективно

Алієв Рустам, СМО Freedom Finance Bank

Кратно зросли показники приросту органічного трафіку

З командою Webpromo працювати дуже легко, зручно. Вони великі професіонали своєї справи

Євген Демченко, директор департаменту маркетингу та реклами Alser

Серед багатьох ми обрали Webpromo

Ми задоволені комплексним підходом, оперативним зворотнім зв'язком та динамічним ростом показників. Рекомендую зупинити свій вибір агенції інтернет-маркетингу на Webpromo

В'ячеслав Сотник, директор з маркетингу та PR hh.ua

Кожен в команді— майстер своєї справи

За час роботи над проєктом впровадили багато цікавих рішень для бізнесу. Компанія виросла та отримала нових клієнтів.

Сергій Вічев, директор з маркетингу Ресторану "Прага"

Ціную Webpromo за гнучкість

Працівникам агентства вдалося успішно реалізувати комплекс робіт для просування нашого сайту.

Євген Папанін, керівник відділу digital Coral Travel

Команда Webpromo - це продовження нашого відділу маркетингу

Завжди в пошуку цікавих рішень для нашої компанії, готові підтримати та допомогти впровадити будь-які ідеї.

Сергій Нарожняк, керівник інтернет-маркетингу Ощадбанку

Спокійний за просування своїх проєктів в інтернеті

Вони в руках професіоналів, які знають свою роботу. Разом з Webpromo досягли відмінних результатів

Оставить заявку

  Раскрутка сайтов и интернет-реклама от WebPromo

  Наша цель — эффективное увеличение продаж для клиентов, поэтому мы специализируемся на самых результативных инструментах: SEO — раскрутке сайтов, контекстной рекламе и  улучшении конверсии сайтов.

  Почему WebPromo хороший партнер по SEO?

  Если кратко, то комплексный подход к раскрутке сайтов и стабильные результаты.

  1. Продвигаем комплексно. В продвижении сайта в поисковых системах очень много взаимосвязанных нюансов – наполнение сайта,  правильные ссылки, техническая оптимизация, отсутствие ошибок сайта, правильная структура сайта. У нас большой опыт, наши специалисты точно знают что наиболее важно и это дает возможность получать результат быстро и эффективно.

  2. Продвигаем безопасно. Если раскрутка веб-ресурса проходит грамотно, осознанно и корректно, сайту не страшны попадание в «черный список» и под фильтр. Мы действительно используем только самые надежные методы продвижения, нужно признать что результат иногда приходится ждать дольше, но зато продвижение дает устойчивый рост трафика из года в год.

  Почему SEO  раскрутка так важна для бизнеса? Ответ прост — продажи.

  SEO — это самый недорогой источник целевых посетителей.  Только в в SEO со временем стоимость каждой продажи падает а количество растет, SEO — незаменимый инструмент увеличения продаж и узнаваемости бренда.

  Контекстная реклама и реклама в социальных сетях

  Контекстная реклама — это самый быстрый способ увеличения продаж.  Сейчас контекстная реклама это очень мощный инструмент в котором очень много возможностей и форматов.  В случае правильной настройки контекстная реклама практически всегда окупаемо увеличивает продажи.

  У нас следующий подход к запуску контекстной рекламы

  1. Медиа Планирование — определение целей, аудиторий, составление плана рекламной кампании и определение используемых инструментов.

  2. Настройка аналитики — очень важный этап, так как без отслеживания результата не возможно добится эффективности, также сейчас без правильно й настройки не работают автоматические стратегии которые очень эффективны.

  3. Поэтапный запуск рекламы — обычно мы не рекомендуем и не стараемся запустить сразу все, мы запускаем рекламу поэтапно отслеживая эффективность.

  4. Постоянный анализ и контроль результатов наших клиентов.

  Мы не просто размещаем контекстную рекламу, мы проводим комплекс работ, который увеличивает продажи наших клиентов. Webpromo — премиум партнер Google что дает возможность нашим клиентам первыми внедрять все новинки, решать сложные вопросы и получать максимум эффективности.

  Улучшение  юзабилити повышение конверсии сайта

  Создает ли ваш сайт стабильно высокий поток клиентов и окупается ли реклама? К сожалению у многих бизнесов — нет.

  Привлечение посетителей в интернете постоянно дорожает, суммы в счетах на контекстную рекламу также растут, работать над увеличением конверсии — необходимость.

  В результате нашей работы над сайтом, мы добиваемся результатов:

  1. Увеличение количество заказов с сайта при том же бюджете на рекламу.

  2. Рост количества постоянных покупателей.

  3. Снижение стоимости заказа за счет повышения конверсии.

  Мы проводим сначала комплексный юзабилити анализ вашего сайта (исходя из целей бизнеса), потом внедряем изменения на сайт и проводим А/Б тестирование результатов.

  Наш опыт показывает, что постоянная работа над юзабилити всегда приносит рост объема продаж.

  Залишились питання?
  Наші експерти готові відповісти на них

   

  Зв’яжіться за вказаним нижче телефоном з нашим менеджером або скористайтеся послугою «Зателефонуйте мені». Ми зв’яжемося з вами найближчим часом.

  Виконують всі задачі, досягаючи кращих КРІ
  Рекомендую Webpromo як надійних партнерів
  Кратно зросли показники приросту органічного трафіку
  Серед багатьох ми обрали Webpromo
  Кожен в команді— майстер своєї справи
  Ціную Webpromo за гнучкість
  Команда Webpromo - це продовження нашого відділу маркетингу
  Спокійний за просування своїх проєктів в інтернеті

  Ми використовуємо cookie-файли для надання найбільш актуальної інформації.

  Продовжуючи використовувати сайт, Ви погоджуєтесь з використанням файлів cookie.

  Політика конфіденційності