Головна » Блог » В Google Merchant Centre запустили отчет Price competitiveness

В Google Merchant Centre запустили отчет Price competitiveness

10.02.2020

Тала Шилко


 

В Google Merchant Centre запустили новый отчет Price competitiveness («Конкурентоспособность цены»), с помощью которого можно узнать цену на товары у других продавцов. Его разместили в разделе Growth («Развитие аккаунта»). 

По задумке разработчиков, новые данные позитивно повлияют на эффективность назначения ставок для товарных объявлений, что в конечном итоге поможет устанавливать более конкурентоспособные цены.

Для того чтобы в GMC-аккаунте рекламодателя отображался новый отчет, ему нужно подключиться к программе Market Insights («Тенденции рынка»).

Отчет Price competitiveness содержит информацию об усредненной цене товара, отталкиваясь от которой, можно повысить вероятность перехода по своему объявлению. Также в нем содержатся сводные данные о контрольных ценах за выбранный временной промежуток. Отфильтровать данные можно и по конкретному товару, бренду, категории и типу продукции.

В Price competitiveness не будет информации о товарных позициях, чьи объявления имеют мало переходов, а также о товарных позициях, имеющихся в ассортименте у малого количества рекламодателей.

Добавим, что на прошлой неделе в Google анонсировали показ товарных объявлений и объявлений-витрин в почтовой службе Gmail.

Последние материалы рубрики

GMB тестує функцію «Журнал дзвінків», яка допоможе зберегти...

Google почав закрите бета-тестування журналу дзвінків в Google My Business (GMB). Так, у деяких власників акаунтів з США з'явилася можливість...

Утримати не можна втратити: 3 инсайта, які поліпшать CX

Як компанії вижити в умовах жорсткої конкуренції під час кризи? Для цього потрібно вже зараз подбати про «щастя клієнта», підвищуючи і...

Above-the-fold: який контент хочуть бачити люди, а який —...

Як важливий контент у верхній частині сторінки впливає на ранжування сайту в пошуковій системі Google сьогодні? Чи дає таке розташування...

20 порад, як збільшити ефективність відеореклами в App Store і Google Play на етапі створення

20 порад, як збільшити ефективність відеореклами в App Store і...

У просуванні мобільних додатків в інтернеті діє всім відомий закон: відеореклама ефективніше картинки або тексту. Використовуйте...

Залишились питання?
Наші експерти готові відповісти на них

 

Зв’яжіться за вказаним нижче телефоном з нашим менеджером або скористайтеся послугою «Зателефонуйте мені». Ми зв’яжемося з вами найближчим часом.

Кожен в команді— майстер своєї справи
Ціную Webpromo за гнучкість
Команда Webpromo, як продовження нашого відділу маркетингу
Спокійний за просування своїх проєктів в інтернеті