Головна » Блог » Товарные объявления Google появятся в Gmail

Товарные объявления Google появятся в Gmail

07.02.2020

Тала Шилко


 

С марта стандартные товарные объявления и объявления-витрины Google Ads станут отображаться и в Gmail. По аналогии с тем, как они отображаются в Discover Feed и Youtube. Показатели эффективности рекламы, размещенной на этих плейсментах, в будущем объединят в отчетах по КМС.

Новый функционал призван помочь увеличить охват пользователей по всей воронке продаж, тем самым оптимизировав PPC-кампанию в целом.

Настройки argetContentNetwork или target_content_network позволяют одновременно управлять показами объявлений на YouTube, Gmail и Discover.

В Google предупредили, что нововведение может повлиять на снижение CTR в трафике КМС, так как эти показы, вероятно, будут охватывать пользователей, которые по воронке продаж находятся выше тех, которые пришли из поиска.

Хотите быть в курсе последних новостей поисковых систем? Читайте блог Webpromo, а также подписывайтесь на нас в Facebook и Instagram.

Последние материалы рубрики

GMB тестує функцію «Журнал дзвінків», яка допоможе зберегти...

Google почав закрите бета-тестування журналу дзвінків в Google My Business (GMB). Так, у деяких власників акаунтів з США з'явилася можливість...

Утримати не можна втратити: 3 инсайта, які поліпшать CX

Як компанії вижити в умовах жорсткої конкуренції під час кризи? Для цього потрібно вже зараз подбати про «щастя клієнта», підвищуючи і...

Above-the-fold: який контент хочуть бачити люди, а який —...

Як важливий контент у верхній частині сторінки впливає на ранжування сайту в пошуковій системі Google сьогодні? Чи дає таке розташування...

20 порад, як збільшити ефективність відеореклами в App Store і Google Play на етапі створення

20 порад, як збільшити ефективність відеореклами в App Store і...

У просуванні мобільних додатків в інтернеті діє всім відомий закон: відеореклама ефективніше картинки або тексту. Використовуйте...

Залишились питання?
Наші експерти готові відповісти на них

 

Зв’яжіться за вказаним нижче телефоном з нашим менеджером або скористайтеся послугою «Зателефонуйте мені». Ми зв’яжемося з вами найближчим часом.

Кожен в команді— майстер своєї справи
Ціную Webpromo за гнучкість
Команда Webpromo, як продовження нашого відділу маркетингу
Спокійний за просування своїх проєктів в інтернеті