Головна » Блог » Товарные объявления Google появятся в Gmail

Товарные объявления Google появятся в Gmail

07.02.2020

Тала Шилко


07.02.2020


С марта стандартные товарные объявления и объявления-витрины Google Ads станут отображаться и в Gmail. По аналогии с тем, как они отображаются в Discover Feed и Youtube. Показатели эффективности рекламы, размещенной на этих плейсментах, в будущем объединят в отчетах по КМС.

Новый функционал призван помочь увеличить охват пользователей по всей воронке продаж, тем самым оптимизировав PPC-кампанию в целом.

Настройки argetContentNetwork или target_content_network позволяют одновременно управлять показами объявлений на YouTube, Gmail и Discover.

В Google предупредили, что нововведение может повлиять на снижение CTR в трафике КМС, так как эти показы, вероятно, будут охватывать пользователей, которые по воронке продаж находятся выше тех, которые пришли из поиска.

Хотите быть в курсе последних новостей поисковых систем? Читайте блог Webpromo, а также подписывайтесь на нас в Facebook и Instagram.

Последние материалы рубрики

Розбираємо 3 ключових тренда контент-маркетингу в 2021 році

У цій статті ми розповімо про 3 ключових тренда контент-маркетингу в 2021 році. А також спробуємо розібратися, чому саме вони є головними...

Тактики SEO оптимізації мета-тегів Title і Description

Тактики SEO оптимізації мета-тегів Title і Description

Що таке мета-теги Title (Тайтл) і Description (Дескрипшн) і навіщо вони потрібні навіщо він потрібен? Як правильно складати мета-опису сторінок з...

Google BERT як і раніше актуальний Як адаптувати сайт до алгоритму в 2021

Google BERT як і раніше актуальний: як адаптувати сайт до...

У цій статті ми розберемо нюанси функціонування алгоритму BERT (Bidirectional Encoder Representations from Transformers) від Google. Як впливає BERT на просування...

Як зібрати семантичне ядро

Зібрати семантику і не постаріти

Це стаття про те, навіщо потрібна розробка семантичного ядра, як зібрати СЯ своєї мрії, що далі робити з ключовими фразами і як...

Залишились питання?
Наші експерти готові відповісти на них

Зв’яжіться за вказаним нижче телефоном з нашим менеджером або скористайтеся послугою «Зателефонуйте мені». Ми зв’яжемося з вами найближчим часом.

Кожен в команді— майстер своєї справи
Ціную Webpromo за гнучкість
Команда Webpromo, як продовження нашого відділу маркетингу
Спокійний за просування своїх проєктів в інтернеті