Головна » Блог » У лютому в Google Maps оновлять іконку і дизайн

У лютому в Google Maps оновлять іконку і дизайн

06.02.2020

Тала Шилко


З 8 лютого біля користувачів Google Mаps по всьому світу буде зображатися новий значок місця розташування. Також додадуть нові вкладки. Всі зміни присвячені 15-річчю сервісу.

Дизайн основного фавікона Карт тепер буде більше перегукуватися з дизайном інших фавікона Google: іконку карти з піном (графічне зображення канцелярської кнопки) замінять іконкою різнобарвного Піна на білому тлі.

Крім цього, в нижній частині екрана програми з’являться нові вкладки Saved, Contribute і Updates.

Всі вони повинні поліпшити навігацію по недавно з’явилися функцій сервісу. Наприклад, з листопада в Google Maps є можливість підписатися на оновлення користувачів, які публікують огляди на місцеві заклади та установи. Інформація та повідомлення про нові огляди тепер буде показуватися у вкладці Updates.

У Saved користувачі зможуть знайти все локації, які вони зберегли раніше. На основі цієї інформації можна буде будувати майбутні маршрути, а також ділитися рекомендаціями з іншими користувачами Карт.

Через вкладку Contribute можна буде публікувати відомості про дороги й локації, пропущені місця, додавати огляди й публікувати фотографії.

Google також повідомили, що в березні з’являться ще кілька функцій. Наприклад, для користувача інформація про громадський транспорт, така як температура всередині транспортного засобу, облаштовано воно для людей на інвалідних кріслах і ін.

Компанія також готує до запуску AR-функцію Live View, яка буде показувати місце розташування, місця призначення в режимі 3D, без запуску покрокової навігації.

Webpromo активно стежить за оновленнями Google, щоб впроваджувати найефективніші стратегії SEO-просування. Слідкуйте за нами в блозі, а також в Facebook та Instagram.

Последние материалы рубрики

Як дати доступ до рекламного кабінету Facebook: покрокова інструкція та ролі в акаунті

Як дати доступ до рекламного кабінету Facebook: покрокова...

Як відкрити доступ до рекламного кабінету в Facebook? Є два способи: через Facebook Business Manager або Business Suite і через Facebook Ads. Читайте докладну...

101 приклад як оформити сторінку з помилкою 404

101 приклад як оформити сторінку з помилкою 404

Виберіть особистий стиль оформлення досить популярною сторінки з помилкою 404 в інтернеті. Подумайте, якою ви б хотіли її побачити, щоб...

Як надати або прибрати доступ до файлів в Google Docs. Налаштування та обмеження

Як надати або прибрати доступ до файлів в Google Docs....

Чи знали ви, що більшість користувачів мережі не вміють відкривати або забороняти доступ до файлів гугл диску? Створити і надіслати...

Що таке SEO-тексти і як їх правильно писати? Навчіться, щоб опинитися в Топі Google

Що таке SEO-тексти і як їх правильно писати? Навчіться, щоб...

Розповімо про особливості роботи алгоритмів в пошукових системах, чому не кожен текст може бути SЕО-статтею, чим займається і що...

Залишились питання?
Наші експерти готові відповісти на них

 

Зв’яжіться за вказаним нижче телефоном з нашим менеджером або скористайтеся послугою «Зателефонуйте мені». Ми зв’яжемося з вами найближчим часом.

Кожен в команді— майстер своєї справи
Ціную Webpromo за гнучкість
Команда Webpromo, як продовження нашого відділу маркетингу
Спокійний за просування своїх проєктів в інтернеті