Головна » Блог » Топ-8 розширень Google Chrome для створення скріншотів

Топ-8 розширень Google Chrome для створення скріншотів

26.10.2022

Редакція: Таня Шевченко. Автор: Тетяна Шевченко


Google Chrome найпопулярніший веб-браузер, який працює майже на всіх операційних системах (Windows, Mac, Android, iOS, Linux та ін.). За даними Statcounter, частка ринку Chrome складає понад 67% від загальної кількості інтернет-користувачів. Така популярність зумовлена й величезною кількістю налаштувань, що дозволяють значно розширити функціональність браузера.

Пропонуємо розглянути добірку кращих інструментів від Chrome для створення знімків екрану, які допоможуть в збереженні важливої інформації для полегшення навчальних та робочих процесів.

Зміст

  1. Awesome Screenshot
  2. GoFullPage
  3. Lightshot
  4. FireShot
  5. Paint Tool
  6. Diigo Web Collector
  7. Nimbus
  8. ClickUp

Топ-8 розширень Google Chrome для створення скріншотів

 

Awesome Screenshot

«Гучна» назва інструменту цілком виправдана широким спектром можливостей. Awesome Screenshot дозволяє захоплювати як окремі фрагменти так і всю сторінку, робити відеозаписи екрану високої якості (доступні формати 720p, 1080p, 4K), вносити власні коригування за допомогою вбудованого редактора. Матеріали можна зберегти на локальному диску, в «хмарі», а також згенерувати швидке посилання для зручного обміну інформацією. 

Також є окремий веб-додаток від Awesome для редагування не лише скріншотів, а й будь-яких завантажених зображень.

Розширення для скріншотів Awesome Screenshot 

GoFullPage

Одне із найбільш аскетичних розширень Chrome з максимально простим принципом роботи: варто натиснути на іконку плагіну, скористатися комбінацією Alt+Shift+P

 — і перед вами знімок всієї сторінки. Отримані дані за потреби легко відкадрувати та завантажити в форматах PNG, JPEG або PDF на локальний диск. 

Розширення для скріншотів GoFullPage

 

Lightshot

Простий та зручний плагін Lightshot має більше 2 млн. встановлень у Chrome завдяки інтуїтивно зрозумілому інтерфейсу нарівні із «повним набором» потрібного функціоналу. В Lightshot можна виділити будь-який фрагмент сторінки, відредагувати його перед збереженням (підкреслити, виділити кольором, додати напис або фігуру), зберегти офлайн, або ж в онлайн-сховищі, скопіювати посилання для обміну матеріалом. Приємна особливість Lightshot — пошук схожих скріншотів через Google. Крім розширення для ​​Chrome, є окрема десктопна версія.

Розширення для скріншотів Lightroom

 

FireShot

Незважаючи на доволі скромний дизайн «із минулого», Fireshot має понад 3 млн. прихильників. Основна причина — широкий спектр опцій, захоплення окремих фрагментів, повної веб-сторінки, незалежно від її розміру, та, навіть всіх відкритих вкладок «в один клік». Потрібні області легко виділити, зафарбувати, позначити стрілкою, додати власний напис. Скріншоти можна скопіювати в буфер обміну, роздрукувати, надіслати на електронну скриньку Gmail, експортувати в редактор. Доступні також налаштування гарячих клавіш та завантаження файлів в різних форматах — PDF, PNG, GIF, JPEG, BMP. Плагін «працює» навіть без підключення до інтернету, що дозволяє швидко зберегти матеріали у разі відсутності зв’язку. Частина функционалу FireShot доступна лише для користувачів ОС Windows.

Розширення для скріншотів FireShot 

Paint Tool 

Основне призначення Paint Tool — створення графічних позначок та креативних малюнків, а його функціонал у багатьох викликає стійкі асоціації із легендарним Microsoft Paint. Але із встановленим розширенням малювати можна прямо поверх веб-сайтів, результати творчого процесу легко «заскрінувати» та зберегти. 

Paint Tool — чудове рішення для демонстрації дизайнерських ідей, редагування веб-сторінок та просто щоб отримати «заряд» натхнення. Робити знімки екрану можна й без внесення змін у фрагменти сайтів.

Розширення для скріншотів Paint Tool

 

Diigo Web Collector 

В першу чергу Diigo — плагін для створення, сортування, зберігання закладок веб-сторінок. Розширення Diigo Web Collector дозволяє також робити знімки вкладок браузера, додавати на них позначки, коментарі, а також базові графічні елементи. Скріншоти автоматично зберігаються в колекції Diigo, які потім легко знайти за допомогою пошуку. Збереженими сторінками можна ділитися в Twitter, Facebook, Google Buzz, а також пересилати на електронні скриньки Gmail. Окрім веб-версії, є мобільні додатки для Android та iOS.

Розширення для скріншотів Diigo Web Collector 

Nimbus

Nimbus Screenshot & Screen Video Recorder — ще один популярний інструмент з можливістю робити скріншоти веб-сторінок повністю, лише їх видимої частини, або окремих потрібних фрагментів. Також є опції внесення потрібних позначок, стікерів внесення базових коригувань у знімки. Головна перевага Nimbus — функція запису екрану, персональних відео з веб-камерою в форматах HD, FullHD та навіть 4K. Під час зйомки, в режимі реального часу, можна додавати графічні елементи та надписи. Всі матеріали зберігаються на Google Drivе. 

Платна Pro‑версія надає доступ до кадрування та видалення зайвих фрагментів у відео, їх конвертації в MP4 та GIF.

Розширення для скріншотів Nimbus

ClickUp

ClickUp — більше, ніж просто інструмент для створення скріншотів. Це — багатофункціональний плагін з тайм-трекером, планером задач, блокнотом. Зберігати важливі матеріали та ділитися ними з командою можна за допомогою опції створення знімків екрану. Виділені фрагменти легко додати до потрібної задачі, або ж зберегти на ПК. Є базовий редактор скріншотів: пензлик, фігури, текст, розмиття певної області.

Розширення для скріншотів Click Up

Последние материалы рубрики

«Вітамінізований кейс», або Як за допомогою структурованого сайту та ребрендингу просувати екопродукцію: історія компанії VitaminBox

«Вітамінізований кейс», або Як за допомогою...

На прикладі нового кейсу ми покажемо, як підвищити впізнаваність бренду, розробити візуальний контент спеціально для ніші...

Аудит Google Ads

Аудит Google Ads: на що звернути увагу маркетологу?

Що таке аудит Google Ads? Які задачі виконує та як правильно провести аналіз облікового запису?

Оголошення Google Local Inventory Ads

Оголошення Google Local Inventory Ads: як вони працюють та кому...

Оголошення Google Local Inventory Ads — ефективний спосіб просування в інтернеті фізичних торгових точок. Про переваги та недоліки LIA, а також...

Аналоги Canva

Аналоги Canva: 8 зручних онлайн-сервісів для роботи з...

Графічний онлайн-редактор Canva — справжній фаворит багатьох digital-фахівців, які працюють із зображеннями чи презентаціями. Зважаючи на...

Підпишіться на нашу розсилку
Будьте в курсі останніх новин та спецпропозицій
Підписка на розсилку в Telegram
Залишились питання?
Наші експерти готові відповісти на них

 

Зв’яжіться за вказаним нижче телефоном з нашим менеджером або скористайтеся послугою «Зателефонуйте мені». Ми зв’яжемося з вами найближчим часом.

Виконують всі задачі, досягаючи кращих КРІ
Рекомендую Webpromo як надійних партнерів
Кратно зросли показники приросту органічного трафіку
Серед багатьох ми обрали Webpromo
Кожен в команді— майстер своєї справи
Ціную Webpromo за гнучкість
Команда Webpromo - це продовження нашого відділу маркетингу
Спокійний за просування своїх проєктів в інтернеті

Ми використовуємо cookie-файли для надання найбільш актуальної інформації.

Продовжуючи використовувати сайт, Ви погоджуєтесь з використанням файлів cookie.

Політика конфіденційності