Головна » Блог » 14 дієвих способів знайти будь-яку адресу електронної пошти

14 дієвих способів знайти будь-яку адресу електронної пошти

18.10.2022

Редакція: Катя Лифиренко. Автор: Катерина Ліфиренко


Часто маркетологам необхідно дізнатися адресу електронної пошти потенційних партнерів чи клієнтів, щоб надіслати свою пропозицію та співпрацювати в майбутньому. Якщо ви знаєте ім’я людини, ви зможете знайти і її електронну пошту, але важливо знати, де шукати. У цій статті ми розповімо, як дізнатися адресу електронної пошти, використовуючи платні та безкоштовні інструменти.

Зміст:

 1. Використовуйте сервіси для пошуку електронної пошти
 2. Ведіть “@domainname.com” на DuckDuckGo
 3. Як дізнатися адресу електронної пошти через Google?
 4. Як дізнатися адресу електронної пошти за допомогою Facebook?
 5. Як дізнатися адресу електронної пошти за ім’ям та прізвищем?
 6. Як дізнатися адресу електронної пошти за допомогою LinkedIn?
 7. Запитайте через спільну адресу електронної пошти або форму зворотного зв’язку на сайті
 8. Підпишіться на розсилку, щоб дізнатися адресу електронної пошти
 9. Перевірте сторінки контактів та «про нас»
 10. Перевірте сторінки авторів
 11. Виконайте пошук у WHOIS
 12. Використовуйте парсер, щоб знайти адресу електронної пошти
 13. Як дізнатися адресу електронної пошти за номером телефону?
 14. Як дізнатися адресу електронної пошти, якщо жоден спосіб не допоміг?
 15. Як дізнатися, кому належить електронна пошта?
 16. Висновки

Как узнать адрес электронной почты? 

1. Використовуйте сервіси для пошуку електронної пошти

Один із найпростіших і найзручніших способів знайти потрібну адресу електронної пошти — скористатися сервісами пошуку e-mail адрес. Ви вводите ім’я людини або сайт, а інструмент шукає для вас відповідну адресу. Зверніть увагу, що безкоштовні пошуки обмежені, а платні версії можуть бути досить дорогими. При цьому платна підписка не гарантує, що ви отримаєте адресу, яку ви шукаєте.

Как узнать адрес электронной почты?

Джерело: findthatlead.com

 

Декілька інструментів для пошуку електронної пошти:

 • Find That Email — доступно 50 безкоштовних пошуків на місяць. Платна підписка від 29 доларів на місяць.
 • Finder Expert — Ви можете використовувати 300 безкоштовних пошуків на місяць. Платна підписка від 39 доларів.
 • Snov.io — 50 безкоштовних пошуків на місяць. Платна підписка від 29 доларів.
 • Voila Norbert — доступно 50 безкоштовних пошуків на місяць. Платна підписка від 49 доларів.
 • Email Finder — безкоштовна пробна версія на 50 пошуків на місяць. Платна підписка від 49 доларів на місяць.
 • FindThatLead — 50 безкоштовних пошуків на місяць. Платна підписка від 49 доларів.
 • eMail-Prospector Pro — безкоштовна пробна версія на 50 пошуків. Платні облікові записи від 1195 доларів на рік, обмеження до 4000 пошуків.
 • FindEmails.com — 50 безкоштовних пошуків. Платні облікові записи від 19 доларів на місяць.

Якщо у вас обмежений бюджет, ви можете використовувати безкоштовні інструменти:

 • Clearbit Connect — це розширення для Gmail та Outlook, допоможе знайти електронну пошту людини з різних джерел та власної бази даних.
 • GetProspect — розширення для Chrome, яке дозволяє знаходити адресу електронної пошти на ім’я та домен.
 • RocketReach —  агрегатор для пошуку контактів, допоможе швидко дізнатися адресу електронної пошти.

 

2. Введіть “@domainname.com” на DuckDuckGo

Використати альтернативну пошукову систему — ефективний спосіб знайти адреси електронної пошти. Виконайте пошук «@domainname.com» з точною відповідністю для пошукача DuckDuckGo. Пошукова система видасть результати всіх загальнодоступних адрес електронної пошти, пов’язаних з доменом. Також ви можете додати ім’я цільового контакту у пошук, якщо шукаєте когось конкретного. Цей спосіб не спрацює в Google та Bing.

Как узнать адрес электронной почты?

 

3. Як дізнатися адресу електронної пошти через Google?

Цей спосіб дуже банальний та простий. Ви можете знайти адресу електронної пошти так само, як би ви шукали будь-яку іншу інформацію в Google. Просто введіть ім’я потрібної людини, потім адресу електронної пошти або контакти і натисніть пошук.

 

4. Як дізнатися адресу електронної пошти за допомогою Facebook?

Розділи “Про нас” у Facebook —  це ще одне місце, де люди часто вказують свої адреси електронної пошти. Якщо ви знайдете людину на Facebook, вам може пощастити, і ви виявите, що він вказав свою адресу електронної пошти або іншу контактну інформацію прямо у своєму профілі. Ось як це перевірити:

На комп’ютері натисніть вкладку «Про програму» у верхній частині профілю людини, а потім натисніть «Контакти та основна інформація».

На телефоні або планшеті перейдіть до «Переглянути інформацію про» і перейдіть до розділу «Контактна інформація».

Якщо людина також має сторінку Facebook для бізнесу або організації, перевірте і там. Іноді люди також додають адреси електронної пошти до своїх профілів у Twitter, Instagram або будь-яку іншу соціальну мережу. 

5. Як дізнатися адресу електронної пошти на ім’я та прізвище?

Якщо ви знаєте повне ім’я людини та місце її роботи, можна припустити її адресу електронної пошти на основі цієї інформації. Спробуйте знайти загальнодоступну адресу електронної пошти співробітника тієї ж компанії, а потім введіть ім’я людини, яку ви шукаєте. Наприклад, ім’я прізвище@компанія.com або ім’я.прізвище@компанія.com.

Ще кілька інших поєднань:

 • first_last@company.com
 • firstinitialLast@company.com
 • last@company.com

Багато людей мають адреси електронної пошти @gmail.com, тому ви можете використовувати ту ж логіку — просто замініть домен їхньої компанії на @gmail.com. Виконайте пошук в інтернеті електронної пошти, яку ви вигадали. Це може допомогти вам визначити, чи є адреса коректною, перш ніж ви відправите листа. Пошуковик видасть посилання на соціальні мережі людини, і в цьому випадку ви знатимете, що ваша адреса електронної пошти правильна.

 

6. Як дізнатися адресу електронної пошти за допомогою LinkedIn?

LinkedIn дозволяє експортувати контакти. Тому, якщо ви пов’язані з потенційним клієнтом в цій соцмережі, ви можете отримати його адресу електронної пошти.

Як експортувати контакти LinkedIn?

Крок 1. Натисніть «Я» у правому верхньому кутку головної сторінки LinkedIn, потім у списку, що розкривається, перейдіть в «Налаштування та конфіденційність»

Крок 2. Натисніть на вкладку «Конфіденційність» і спустіться вниз до розділу «Отримання копії даних» (у розділі «Як LinkedIn використовує ваші дані»).

Крок 3. Увімкніть галочку «З’єднання» та натисніть «Запросити архів».

Ви отримуєте електронний лист із зручною таблицею всіх адрес електронної пошти ваших контактів. Цією функцією не варто зловживати, щоб LinkedIn не відключив ваш обліковий запис.

 

7. Запитайте через спільну адресу електронної пошти або форму зворотного зв’язку на сайті

Як дізнатися адресу електронної пошти, якщо у вас є лише сайт? Буває й так, що ви не знаєте ані прізвища цільового контакту, ані його соцмереж. Але якщо у вас є сайт компанії —  шанс дізнатися адресу електронної пошти є.

На більшості сайтів є форма зворотного зв’язку або адреса електронної пошти для загальних запитів. Швидше за все, вам відповість підтримка, але ви можете запитати, як зв’язатися з вашим цільовим контактом і дізнатися адресу електронної пошти.

Як знайти будь-яку адресу електронної пошти?

 

8. Підпишіться на розсилку, щоб дізнатися адресу електронної пошти

Як дізнатися адресу електронної пошти за допомогою розсилки? Часто на сайті або в блозі є підписка новин, підпишіться на розсилку, щоб дізнатися адресу електронної пошти. Такі листи часто надсилаються з особистої адреси, але навіть якщо ви отримали розсилку з корпоративної адреси brand@ — дайте відповідь на лист, щоб поділитися враженням або поставити запитання. Це допоможе налагодити стосунки з потенційними партнерами та підвищить шанси отримати особисті адреси електронної пошти у майбутньому.

 

9. Перевірте сторінки контактів та «про нас»

Іноді найпростіші рішення є найкращими. На багатьох сайтах є особисті адреси електронної пошти на сторінках контактів, про нас або сторінках команди. Перевірте нижній колонтитул або спробуйте найпоширеніші формати: site.com/

 • contact
 • contact-us
 • contact-me
 • about
 • about-me
 • about-us
 • team
 • our-team
 • meet-the-team

Как узнать адрес электронной почты? 

10. Перевірте сторінки авторів

Ще один простий спосіб —  сторінка автора в блозі або на сайті потенційного клієнта. На цій сторінці може бути багато інформації, особливо якщо використовуються теми та налаштування WordPress за замовчанням.

 

11. Виконайте пошук у WHOIS

Якщо людина, яку ви шукаєте, має сайт, знайдіть її адресу електронної пошти на сторінці who.is. Якщо інформація про реєстрацію домену цільового контакту є загальнодоступною, ви знайдете адресу електронної пошти власника контактної інформації. Але варто враховувати, що багато хто приховує свої дані при реєстрації з міркувань конфіденційності, тому це не працюватиме для всіх.

Как узнать адрес электронной почты?

 

12. Використовуйте парсер, щоб знайти адресу електронної пошти

Деякі програми можуть переглядати сторінку або весь сайт у пошуках адрес електронної пошти, а потім видавати готовий список. Це може бути корисно, якщо адреса електронної пошти прихована за формою або у вас немає часу переглядати весь сайт.

Один із прикладів такого інструменту — Email Extractor. Це розширення Google Chrome, яке запускається у вашому браузері для пошуку адрес електронної пошти на сторінці.

Как узнать адрес электронной почты?

Джерело: Email Extractor

 

13. Як дізнатися адресу електронної пошти за номером телефону?

Щоб дізнатися адресу електронної пошти за номером телефону, необхідно просто вбити в Google або будь-який інший пошуковик номер людини. У результатах пошуку може відобразитись сайт, особистий блог або соцмережі. Далі слід використовувати всі перераховані вище методи.

 

14. Як дізнатися адресу електронної пошти, якщо жоден спосіб не допоміг?

Якщо жоден з перерахованих вище варіантів не працює, ви можете просто написати людині в соціальних мережах і запитати її адресу електронної пошти. Звучить досить сміливо, але найчастіше найбанальніший варіант — найефективніший. Також, якщо у вас є спільне коло знайомств, ви можете дізнатись адресу електронної пошти через спільних друзів. Це також допоможе ближче познайомитися з потенційним клієнтом чи партнером.

 

Як дізнатися, кому належить електронна пошта?

Коли ви знайшли бажану адресу електронної пошти, далі важливо переконатися, що вона належить потрібній людині. Для цього можна використати декілька способів:

 • Запитайте у Google

Використовуйте адресу електронної пошти як основний пошуковий запит у лапках. Це дозволяє Google відфільтровувати варіанти та шукати у своїй базі даних результати, що містять точний збіг.

 • Скористайтеся Spokeo

Spokeo — сервіс для пошуку людей за телефоном, адресою чи електронною поштою. Просто введіть у рядок потрібний e-mail, щоб зрозуміти, кому він належить.

 

Висновки:

 1. Для того щоб дізнатися адресу електронної пошти важливо знати ім’я, сайт або номер телефону людини, яку ви шукаєте.
 2. Ви можете дізнатись адресу електронної пошти за допомогою пошукових систем, соцмереж або спеціальних сервісів.
 3. Спробуйте спочатку найпростіші варіанти, наприклад, запитати у Google, а потім переходьте до складніших.

Последние материалы рубрики

Аналоги Canva

Аналоги Canva: 8 зручних онлайн-сервісів для роботи з...

Графічний онлайн-редактор Canva — справжній фаворит багатьох digital-фахівців, які працюють із зображеннями чи презентаціями. Зважаючи на...

сума збитків, яких зазнав український бізнес внаслідок війни

Скільки складає загальна сума збитків, яких зазнав...

Скільки українських підприємств постраждало та яка сума збитків?

Практикуємо сторітелінг: як маркетологу створити історію, придумати персонажа та зацікавити потенційних клієнтів

Практикуємо сторітелінг: як маркетологу створити історію,...

Хочете навчитися зацікавлювати потенційних клієнтів? Тоді нова стаття від редакції Webpromo допоможе вам у цьому, адже ви швидко...

Арбітраж трафіка: що це таке і як на ньому заробити

Арбітраж трафіка: що це таке і як на ньому заробити

У новій статті ми не просто розповідаємо про потенціал і користь аффілейт-маркетингу, а пояснюємо, що таке арбітраж трафіка та як від...

Підпишіться на нашу розсилку
Будьте в курсі останніх новин та спецпропозицій
Підписка на розсилку в Telegram
Залишились питання?
Наші експерти готові відповісти на них

 

Зв’яжіться за вказаним нижче телефоном з нашим менеджером або скористайтеся послугою «Зателефонуйте мені». Ми зв’яжемося з вами найближчим часом.

Кожен в команді— майстер своєї справи
Ціную Webpromo за гнучкість
Команда Webpromo, як продовження нашого відділу маркетингу
Спокійний за просування своїх проєктів в інтернеті
Кратно зросли показники приросту органічного трафіку
Рекомендую Webpromo, як надійних партнерів
Серед багатьох, ми обрали Webpromo
Виконують всі задачі, досягаючи кращих КРІ

Ми використовуємо cookie-файли для надання найбільш актуальної інформації.

Продовжуючи використовувати сайт, Ви погоджуєтесь з використанням файлів cookie.

Політика конфіденційності