Головна » Блог » Meta випустила оновлення для груп Facebook

Meta випустила оновлення для груп Facebook

25.10.2022

Редакція: Оля Сомова. Автор: Ольга Сомова


Meta випустила оновлення для груп Facebook, включаючи Reels та нові інструменти управління, що дозволить користувачам ділитися ще більшою кількістю контенту.

Facebook обновленияНові інструменти та функції включають:

  1. Ролики у групах Facebook. Користувачі можуть створювати ролики та ділитися ними виключно усередині груп. Також можна завантажити ролик прямо до групи.
  2. Можливість ділитися подіями Facebook із Instagram. Функція доступна для учасників групи та адміністраторів. Можна надсилати посилання на заходи групи Facebook в історії в Instagram.
  3. Налаштування профілю Facebook. У розділі «Про мене» Facebook, можна виділити будь-яку інформацію, пов’язану з спільнотою. Адміністратори та учасники зможуть додати до профілю індикатор того, що вони відкриті для обміну повідомленнями.
  4. Можливість розпізнавати учасників Facebook Group. Адміністратори можуть виділяти найактивніших членів. Поки що функція на стадії тестування.
  5. Оновлення в інструменті Admin Assist. Адміністратор буде переглядати повідомлення перед видаленням. Крім цього, функція допомагає керувати спільнотою за допомогою щоденного дайджесту зведення дій, які провів помічник адміністратора.
  6. Учасники групи зможуть публікувати контент, який було позначено Facebook. Опція дозволяє адміністраторам використовувати власну думку щодо дозволу контенту, позначеного системою автоматичної модерації Facebook. Поки що функція на стадії тестування.

Останні матеріали рубрики

Як працює монетизація в українському Ютубі

Як працює монетизація в українському YouTube?

Заробляти гроші на YouTube – навряд причина створення каналу, але можливості заробітку приємний бонус. Наразі YouTube пропонує одразу кілька...

Google Analytics 4 для PPC: особливості, метрики, звіти та інше

Google Analytics 4 для PPC: особливості, метрики, звіти та інше

Більшість погодяться, що Google Analytics 4 має свої переваги. Які з них будуть корисними для PPC-спеціалістів – розповімо у цій статті.

Аудит юзабіліті сайту: навіщо його проводити і як це...

Якщо ви не знаєте, які ключові етапи включає в себе проведення аудиту юзабіліті веб-сайту, тоді рекомендуємо до прочитання цю статтю....

Найкращий час для постингу в Telegram у 2023 році

Telegram — це платформа, яку сучасні бренди активно використовують у своїх маркетингових стратегіях. На швидкість розвитку і показники...

Підпишіться на нашу розсилку
Будьте в курсі останніх новин та спецпропозицій
Підписка на розсилку в Telegram
Залишились питання?
Наші експерти готові відповісти на них

 

Зв’яжіться за вказаним нижче телефоном з нашим менеджером або скористайтеся послугою «Зателефонуйте мені». Ми зв’яжемося з вами найближчим часом.

Виконують всі задачі, досягаючи кращих КРІ
Рекомендую Webpromo як надійних партнерів
Кратно зросли показники приросту органічного трафіку
Серед багатьох ми обрали Webpromo
Кожен в команді— майстер своєї справи
Ціную Webpromo за гнучкість
Команда Webpromo - це продовження нашого відділу маркетингу
Спокійний за просування своїх проєктів в інтернеті

Ми використовуємо cookie-файли для надання найбільш актуальної інформації.

Продовжуючи використовувати сайт, Ви погоджуєтесь з використанням файлів cookie.

Політика конфіденційності