Головна » Блог » PPC | Контекстна та таргетингова реклама » 20 порад, як продавати товари преміум-сегменту через Facebook  

20 порад, як продавати товари преміум-сегменту через Facebook  

07.04.2023

Дарія Картавченко


Понад 2,8 мільярдів активних користувачів, легкий доступ до цільової аудиторії, інтерактивні рекламні кампанії, аналітика ефективності промоції та підвищення упізнаваності бренду – це лише кілька переваг бізнесу на Facebook. Однак як продавати на Facebook товари преміум-сегменту? 

 

Поради, які допоможуть підвищити продажі вашого преміум-бренду:

Розумійте свою цільову аудиторію, досліджуйте її

Запорука успішних продажів – розуміння потреб, бажань та цінностей своєї ЦА. 

Якщо цього дозволяє бюджет, то почніть рекламну кампанію з націлення на широку аудиторію. Використовуйте обмежене націлювання – країна, стать і широкий віковий діапазон. 

Якщо ви працюєте з дуже обмеженим бюджетом, ви можете працювати у зворотному напрямку. Почніть із обмеженої аудиторії – ваших «найкращих» клієнтів або підписників із іншої соцмережі. Так ви визначите ефективний варіант рекламної кампанії та згодом зможете запустити її вже серед широкої аудиторії.

Створюйте рекламу, яка не схожа на рекламу 

Привабливий образ бренду допоможе створили реклама, яка не схожа на рекламу. Вона зазвичай надає найкращі результати на Facebook. Якщо користувач Facebook або Instagram бачить щось, що він класифікує як рекламу, він зазвичай продовжує скролити стрічку. Це правило не провідне для брендів преміум-сегменту, але ваша залученість і рейтинг кліків майже завжди будуть вищими, якщо ви розміщуєте оголошення, яке виглядає так, ніби його зняв друг. 

! Рекламна кампанія виключно в журнальному стилі «зів’яне» та «помре» на Facebook.

Ваш контент = користь для ЦА

Розробіть стратегію вмісту сторінки свого бренду. Щоб отримати інтерес до вашого бренду, створюйте цікаві інформаційні матеріали та відео, які будуть корисні для вашої цільової аудиторії.

Корисні дописи для ЦА

Практикуйте правильний таргетинг

Використовуйте можливості реклами на Facebook. Налаштуйте таргетинг своїх рекламних оголошень на конкретні інтереси або особливості поведінки цільової аудиторії. 

Подбайте про особливе ставлення до клієнтів

Створіть можливість для особистої консультації своїх клієнтів. Дізнайтеся, що вони шукають у вашому продукті. Встановіть, як ви можете їм допомогти та обов’язково дайте відповідь на всі питання клієнта. 

Розкажіть чому ваш продукт унікальний?

Товари преміум-сегменту – обмежена ніша, однак це не означає меншу конкуренція. Тому ви маєте підкреслювати унікальність свого продукту. Розкажіть своїй аудиторії, що саме робить ваш продукт особливим і неповторним. Гарно спрацює сторітелінг. Особиста історія зменшить дистанцію між компанією та клієнтами.

Практикуйте огляди продукції: відео та якісні фото

Покажіть, що ваш товар «живий». Використовуйте відео-огляди та якісні фото. Це допоможе показати переваги вашого товару та зробити його більш привабливим для клієнтів.

Додайте відгуки

Клієнти, які розглядають покупку товару преміум-класу, зазвичай мають високі очікування щодо якості та функціональності продукту. Вони хочуть бути впевненими, що в цей товар варто інвестувати кошти. У цьому допоможуть відгуки. Реакції клієнтів, які вже придбали ваш товар, допоможуть довести, що продукт справді задовольнить очікування клієнта. Відгуки роблять аудиторію більш схильною до покупки.

Відгуки клієнтів на ФБ

Пропонуйте ексклюзивні пропозиції для підписників вашої сторінки на Facebook

Запровадьте маленькі сюрпризи до кожної покупки через клієнтів із Facebook. Подібні приклади бачимо в багатьох брендів преміум-класу, які продають свої товари офлайн. При купівлі товару в їх магазині, вони часто пропонують еко-сумки, тестери та інші приємні дрібнички в подарунок. Тож чому б не взяти це для продажів на Facebook. Додайте маленький подарунок до кожної доставки.

Використовуйте інфлюенсер-маркетинг

Щоб привернути увагу своєї цільової аудиторії та побудувати довіру до вашого бренду, залучайте відомих або впливових осіб, які можуть рекламувати ваш продукт на своїх сторінках на Facebook або в інших соціальних мережах.

Не забувайте про ретаргетинг

Клієнт, що вже проявляв інтерес до вашого продукту, з більшою вірогідністю повернеться за покупкою знову, ніж нова аудиторія. Врахуйте це при створенні рекламної кампанії. Запропонуйте спеціальні пропозиції або систему бонусів для постійних клієнтів.

Плануйте мету рекламної кампанії

Не починайте рекламну кампанію просто для реклами. Завжди встановлюйте ціль. Сплануйте, що саме має покращитися в результаті – наприклад, впізнаваність бренду, трафік, конверсії. 

Додайте цільову сторінку

Створіть спеціальну лендинг-сторінку для вашого продукту, розкажіть детальніше про його переваги та надайте додаткову інформацію. Однак будьте впевнені, що маєте достатньо ресурсів для цільової сторінки, щоб робота мала сенс.

Рекламуйте конкретну категорію

Сформуйте сторінку категорії бестселерів. Лідери продажів зазвичай підвищують коефіцієнти конверсії рекламних оголошень. Проте вам потрібні справжні бестселери, а не просто «найкраще з поганого». 

Ще одна альтернатива категорія нових надходжень. Реклама цього сектору добре працюватиме, якщо у вас є значуща впізнаваність бренду. 

Рекомендують також просування окремої категорії. Рекламуйте ті товари, які забезпечують більший відсоток ваших продажів, або ж це можуть бути сезонні товари.

Не ігноруйте клієнтів

Покажіть, що ви цінуєте свою аудиторію. Надавайте відповіді навіть на незначні запитання своїх клієнтів. Стежте за повідомленнями, коментарями, реакціями на фейсбук-сторінці вашого бренду. 

Взаємодійте

Залучайте потенційних клієнтів до обговорення свого продукту на вашій сторінці Facebook. Пропонуйте для оцінки ідеї, які плануєте запровадити, наприклад, запуск нової лінійки товарів. Це може допомогти побудувати спільноту навколо вашого бренду.

Додайте можливість купити безпосередньо на Facebook

Скоротіть шлях клієнта до покупки. Надавайте клієнтам можливість зробити покупку безпосередньо на вашій сторінці на Facebook. Приймайте замовлення в особистих повідомленнях або ж створіть окремий блок «Магазин».

Магазин прямо на ФБ

Ставте питання, відповідь якого «так»

Однією із найпотужніших технік рекламного просування на Facebook є диференціація користувачів. У цьому допоможуть питання, відповідь на які «так». 

! Важливо: вони мають бути націлені на вашу ЦА.

Наприклад, питання «хочете сумку, як у Кім Кардаш’ян?» має вести на сторінку, де продають саме такі чи схожі сумки.  

Перевірте відповідність продукту-ринку-каналу

Відповідність продукту-ринку-каналу (PMCF) є найважливішою концепцією цифрового маркетингу. 

Що передбачає PMCF? Така схема означає, що успішні продажі можливі тоді, коли існує значна кількість людей, які хочуть купити те, що ви продаєте. Тобто продукт відповідає ринку. Водночас ви маєте бути впевнені, що підписники вашої сторінки на Facebook збігаються з портретом потенційних клієнтів. Тобто канал продажу відповідає ринку. 

Рекламуйте не весь асортимент

Ви не можете розмістити весь свій асортимент на сторінці компанії на Facebook  та розраховувати продати його весь. 

! Покупці зазвичай обирають 5-10% виробів, які ви виробляєте кожного сезону.

Тому, якщо ви бажаєте стабільної ефективності реклами, вам потрібна послідовність. В ідеалі визначте 3-5 продуктів, які справді резонують із клієнтами. Зосередьтесь на них, рекламуйте та вдосконалюйте їх.  

! Подбайте про запаси, оскільки ефективність вашої реклами знизиться, якщо «обрані речі» закінчаться.

 

Висновки

Комбінування згаданих порад допоможе запустити успішну рекламну для продажу товарів преміум-сегменту на Facebook. Головне – «познайомтеся» зі своєю цільовою аудиторією та не бійтеся експериментувати. Тільки так ви знайдете свою формулу успіху.

Останні матеріали рубрики

ChatGPT новини

ЄС зобов'язує компанії позначати контент, створений...

В ЄС використання штучного інтелекту викликає все більше занепокоєння. Чим може нашкодити масова інтеграція технології?

Twitter стане X? Ілон Маск підтвердив чутки

Ілон Маск продовжує експериментувати з Twitter. Що зміниться цього разу?

Chat-GPT тепер не брехатиме? OpenAI вигадали нову стратегію

Наразі гостро постала проблема дезінформування користувачів штучним інтелектом, і для боротьби з цим явищем OpenAI запропонувала...

Робочі зустрічі тепер у WhatsApp: розробники додають функцію...

WhatsApp випускає оновлення. Тепер буде доступна функція демонстрації екрану під час відеодзвінка. Як це працюватиме?

Підпишіться на нашу розсилку
Будьте в курсі останніх новин та спецпропозицій
Підписка на розсилку в Telegram
Залишились питання?
Наші експерти готові відповісти на них

 

Зв’яжіться за вказаним нижче телефоном з нашим менеджером або скористайтеся послугою «Зателефонуйте мені». Ми зв’яжемося з вами найближчим часом.

Виконують всі задачі, досягаючи кращих КРІ
Рекомендую Webpromo як надійних партнерів
Кратно зросли показники приросту органічного трафіку
Серед багатьох ми обрали Webpromo
Кожен в команді— майстер своєї справи
Ціную Webpromo за гнучкість
Команда Webpromo - це продовження нашого відділу маркетингу
Спокійний за просування своїх проєктів в інтернеті

Ми використовуємо cookie-файли для надання найбільш актуальної інформації.

Продовжуючи використовувати сайт, Ви погоджуєтесь з використанням файлів cookie.

Політика конфіденційності