Головна » Блог » Facebook змінив назву на Meta?

Facebook змінив назву на Meta?

28.10.2021

Редакція: Ольга Коцофане. Автор: Оксана Харьковчук


На презентації Facebook Connect 2021 Opening Keynote засновник компанії Марк Цукерберг оголосив про зміну назви. Не соціальна мережа, а «метавсесвіт», який зосередиться на роботі з віртуальною реальністю. Відповідь на питання «Чи зміниться назва платформи Facebook?» — далі у матеріалі.

На презентації Facebook Connect 2021 Opening Keynote засновник компанії Марк Цукерберг оголосив про зміну назви. Не соціальна мережа, а «метавсесвіт», який зосередиться на роботі з віртуальною реальністю.Що таке Meta? Метавсесвіт, де користувачі зможуть працювати, відпочивати, спілкуватися та жити, де планується об’єднати всі існуючі пристрої та технології.

Головна мета компанії Meta — у створенні єдиного простору «віртуального всесвіту» із зустрічами у вигляді аватарів та контентом з голограм. Метавсесвіт буде соціальним та інтерактивним за рахунок тривимірних просторів.

Метавсесвіт, де користувачі зможуть працювати, відпочивати, спілкуватися та жити, де планується об'єднати всі існуючі пристрої та технології. Головна мета Meta — у створенні єдиного простору «віртуального всесвіту» із зустрічами у вигляді аватарів та контентом з голограм. Метавсесвіт буде соціальним та інтерактивним за рахунок тривимірних просторів.

Це цікаво! Домен meta.com перенаправляє користувачів на сторінку привітання з описом мети та прагненнями змін компанії:

«Зв’язок розвивається, і ми також. Метавсесвіт це наступний етап еволюції соціальних зв’язків. Бачення нашої компанії полягає у бажанні втілити в життя метавсесвіт, тому ми змінюємо назву заради цього майбутнього».

Це цікаво! Домен meta.com перенаправляє користувачів на сторінку привітання з описом мети та прагненнями змін компанії: «Зв'язок розвивається, і ми також. Метавсесвіт — це наступний етап еволюції соціальних зв'язків. Бачення нашої компанії полягає у бажанні втілити в життя метавсесвіт, тому ми змінюємо назву заради цього майбутнього».

Серед користувачів інтернету поширюються меми, адже всіх цікавить: «Meta це новий Facebook? Чи зміниться ім’я соціальної мережі Facebook? Facebook стане Meta?».

«Американська компанія Facebook відтепер Meta. Наведемо приклад, про який мало хто знає: раніше реорганізована корпорація Alphabet мала назву Google. Тож і для Facebook настав час змінити назву верхнього рівня управління компанії. Адже, Meta — це новий етап еволюції.

Рівень безпеки найбільшого месенджеру та соц. мережі Facebook не зміниться. Всі соціальні мережі компанії Meta залишаться з такими ж іменами: Facebook, Instagram, WhatsApp. Жодних офіційних даних щодо ребрендингу чи оновлень політики цих соціальних платформ немає», — коментує зміну назви компанії Facebook CEO Webpromo Юрій Копишинський.

Тож відповідь на питання «Чи зміниться назва платформи Facebook?» — ні. Марк Цукерберг розроблятиме метавсесвіт Мета і працюватиме над Facebook, WhatsApp, Instagram.

Компанія готується до зміни назви. Замість «лайка» перед штаб-квартирою Facebook тепер зображено логотип Meta.

«Я сподіваюся згодом нас розглядатимуть як компанію-метавсесвіту» — заявив головний виконавчий директор Facebook Марк Цукерберг.

Марк Цукерберг розроблятиме метасвіт Мета і працюватиме над Facebook, WhatsApp, Instagram. Компанія готується до зміни назви. Замість «лайка» перед штаб-квартирою Facebook тепер зображено логотип Meta. «Я сподіваюся згодом нас розглядатимуть як компанію-метавсесвіту» — заявив головний виконавчий директор Facebook Марк Цукерберг.

Які плани американської компанії Facebook (Meta)? Команда Facebook озвучила плани на майбутнє. Рухаючись уперед, пріоритетну увагу приділятимуть трьом областям продуктів: Reels, аналог TikTok; e-commerce, яка відіграватиме велику роль у святкові дні; та метавсесвіт, куди Facebook планує інвестувати цього року $10 млрд.

Ще один орієнтир для Facebook — Facebook Reality Labs, орієнтований на обладнання доповненої та віртуальної реальності (AR/VR). Його ефективність вимірюватиметься в окремому звітному сегменті з наступного кварталу.

Раніше генеральний директор Марк Цукерберг зазначив, що компанія Facebook спробує звузити коло пропозицій, орієнтованих на молодих користувачів, які виявляють зниження інтересу до додатків на тлі стрімкого зростання числа конкурентів, таких як TikTok, який керівництво розглядає як одну з найсерйозніших загроз.

 

Також читайте інші новини в блозі Webpromo:

І підписйтеся на наш Telegram-канал про маркетинг.

Последние материалы рубрики

Аналоги Canva

Аналоги Canva: 8 зручних онлайн-сервісів для роботи з...

Графічний онлайн-редактор Canva — справжній фаворит багатьох digital-фахівців, які працюють із зображеннями чи презентаціями. Зважаючи на...

сума збитків, яких зазнав український бізнес внаслідок війни

Скільки складає загальна сума збитків, яких зазнав...

Скільки українських підприємств постраждало та яка сума збитків?

Практикуємо сторітелінг: як маркетологу створити історію, придумати персонажа та зацікавити потенційних клієнтів

Практикуємо сторітелінг: як маркетологу створити історію,...

Хочете навчитися зацікавлювати потенційних клієнтів? Тоді нова стаття від редакції Webpromo допоможе вам у цьому, адже ви швидко...

Арбітраж трафіка: що це таке і як на ньому заробити

Арбітраж трафіка: що це таке і як на ньому заробити

У новій статті ми не просто розповідаємо про потенціал і користь аффілейт-маркетингу, а пояснюємо, що таке арбітраж трафіка та як від...

Підпишіться на нашу розсилку
Будьте в курсі останніх новин та спецпропозицій
Підписка на розсилку в Telegram
Залишились питання?
Наші експерти готові відповісти на них

 

Зв’яжіться за вказаним нижче телефоном з нашим менеджером або скористайтеся послугою «Зателефонуйте мені». Ми зв’яжемося з вами найближчим часом.

Кожен в команді— майстер своєї справи
Ціную Webpromo за гнучкість
Команда Webpromo, як продовження нашого відділу маркетингу
Спокійний за просування своїх проєктів в інтернеті
Кратно зросли показники приросту органічного трафіку
Рекомендую Webpromo, як надійних партнерів
Серед багатьох, ми обрали Webpromo
Виконують всі задачі, досягаючи кращих КРІ

Ми використовуємо cookie-файли для надання найбільш актуальної інформації.

Продовжуючи використовувати сайт, Ви погоджуєтесь з використанням файлів cookie.

Політика конфіденційності