Головна » Блог » Показник оптимізації в додатку Google Ads розмістили на головному екрані

Показник оптимізації в додатку Google Ads розмістили на головному екрані

03.03.2020

Тала Шилко


Мобильное приложение Google Ads оновили. У ньому з’явилися нові функції, серед яких Dark mode, миттєві повідомлення та дані про показник оптимізації на головному екрані.

Основна частина інтерфейсу програми віддана під показник оптимізації, оскільки зараз він став одним з ключових для учасників програми Google Partners.

Показник оптимізації на головному екрані мобільного додатка Google Ads

Показник оптимізації на головному екрані мобільного додатка Google Ads

При вході в свій аккаунт в додатку Google Ads на головному екрані рекламодавець побачить показник оптимізації, під яким розміщений слайдер з даними по кампаніям. Інформація про кампаніях ранжируватиметься в міру їх впливу на ефективність, від більшого до меншого.

Крім цього, в додаток додали миттєві повідомлення. Включивши їх в налаштуваннях, користувач відразу зможе отримувати інформацію про зміни показників оптимізації.

Для візуальної зручності додали Dark mode. Цей режим перегляду більш зручний при недостатньому освітленні або якщо користувач вважає за краще темний фон екрану свого мобільного пристрою. Якщо відповідні налаштування вже встановлені в смартфоні, то Google Ads App автоматично перейде в темний режим. Якщо немає, функцію можна включити в налаштуваннях програми.

Dark mode в інтерфейсі мобільного додатка Google Ads

Dark mode в інтерфейсі мобільного додатка Google Ads

Хочете бути в курсі останніх новин пошукових систем? Читайте блог Webpromo, а також підписуйтесь на нас в Facebook та Instagram.

Последние материалы рубрики

Як дати доступ до рекламного кабінету Facebook: покрокова інструкція та ролі в акаунті

Як дати доступ до рекламного кабінету Facebook: покрокова...

Як відкрити доступ до рекламного кабінету в Facebook? Є два способи: через Facebook Business Manager або Business Suite і через Facebook Ads. Читайте докладну...

101 приклад як оформити сторінку з помилкою 404

101 приклад як оформити сторінку з помилкою 404

Виберіть особистий стиль оформлення досить популярною сторінки з помилкою 404 в інтернеті. Подумайте, якою ви б хотіли її побачити, щоб...

Як надати або прибрати доступ до файлів в Google Docs. Налаштування та обмеження

Як надати або прибрати доступ до файлів в Google Docs....

Чи знали ви, що більшість користувачів мережі не вміють відкривати або забороняти доступ до файлів гугл диску? Створити і надіслати...

Що таке SEO-тексти і як їх правильно писати? Навчіться, щоб опинитися в Топі Google

Що таке SEO-тексти і як їх правильно писати? Навчіться, щоб...

Розповімо про особливості роботи алгоритмів в пошукових системах, чому не кожен текст може бути SЕО-статтею, чим займається і що...

Залишились питання?
Наші експерти готові відповісти на них

 

Зв’яжіться за вказаним нижче телефоном з нашим менеджером або скористайтеся послугою «Зателефонуйте мені». Ми зв’яжемося з вами найближчим часом.

Кожен в команді— майстер своєї справи
Ціную Webpromo за гнучкість
Команда Webpromo, як продовження нашого відділу маркетингу
Спокійний за просування своїх проєктів в інтернеті