Головна » Блог » Google Search News за грудень 2021 року

Google Search News за грудень 2021 року

28.12.2021

Редакція: Оля Сомова. Автор: Ольга Сомова


Google зібрав список важливих змін у пошуковому сервісі. Спеціальний та останній цього року випуск новин за грудень вийшов на каналі Google Search News. Що пропустили та які оновлення слід відзначити?

Google Search NewsДжон Мюллер представив підсумки року від компанії Google:

1. Google Search Central – новий сайт для блогів Google для розробників. Всі дані тепер знаходяться в одному місці на новому сайті. Щоб отримати доступ до оновлення, жодних додаткових дій не потрібно. Google буде перенаправляти передплатників на нову URL-адресу блогу. Окрім цього, сервіс працює над переміщенням архівів документації та перекладом повідомлень блогу. Коли процес буде завершен, користувач зможе вибрати мову на сайті та отримати перекладений контент.

2. Детальний чек-лист з SEO. Google зібрав список конкретних дій та рекомендацій, які допоможуть покращити SEO сайту.

3. Завершено оновлення November 2021 Core Update та December 2021 Product Reviews Update щодо алгоритмів ранжирування та розгорнутих відгуків про товари.

4. Вразливість Apache Log4j. Google рекомендував, при використанні клієнтської бібліотеки Ads API та порушені версії Apache Log4j, краще оновити сервер до останньої версії 2.15.0. Також, можна знайти кілька порад для тимчасового призупинення сайту, якщо необхідно внести зміни.

5. Вихід Web Almanac 2021 від HTTP Archive. Основне завдання Web Almanac зробити сховище даних HTTP Archive ще більш доступним для веб-спільноти за рахунок того, що експерти надаватимуть повну інформацію. Сервер щомісяця відстежує, як працює інтернет на основі структури мільйонів веб-сторінок. Випуск Web Almanac 2021 від HTTP Archive розбитий на чотири частини: зміст, досвід, публікація та розповсюдження. У кожній частині кілька розділів досліджують спільну тему з різних боків.

6. Новий інтерфейс для сервісу Google Search Console.

Google Search Console

7. Перехід на mobile-first-індексацію. Співробітники Google заявили, що більшість сайтів вже перейшли індексацію за допомогою Googlebot-Smartphone. У Google Search Console є два способи перевірити індексацію, орієнтовану на мобільні пристрої: статус відображається на сторінці налаштувань та інструменті перевірки URL. Для веб-сайтів, які Google переклав на індексацію з мобільних пристроїв, жодних змін не потрібно. Сайтам, які Google ще не переклав на індексування з мобільних пристроїв, необхідно дотримуватися посібника з індексації з пріоритетом на мобільний контент.

Також читайте інші новини в блозі Webpromo:

І підписуйтеся на наш Telegram-канал про маркетинг.

 

Последние материалы рубрики

«Вітамінізований кейс», або Як за допомогою структурованого сайту та ребрендингу просувати екопродукцію: історія компанії VitaminBox

«Вітамінізований кейс», або Як за допомогою...

На прикладі нового кейсу ми покажемо, як підвищити впізнаваність бренду, розробити візуальний контент спеціально для ніші...

Аудит Google Ads

Аудит Google Ads: на що звернути увагу маркетологу?

Що таке аудит Google Ads? Які задачі виконує та як правильно провести аналіз облікового запису?

Оголошення Google Local Inventory Ads

Оголошення Google Local Inventory Ads: як вони працюють та кому...

Оголошення Google Local Inventory Ads — ефективний спосіб просування в інтернеті фізичних торгових точок. Про переваги та недоліки LIA, а також...

Аналоги Canva

Аналоги Canva: 8 зручних онлайн-сервісів для роботи з...

Графічний онлайн-редактор Canva — справжній фаворит багатьох digital-фахівців, які працюють із зображеннями чи презентаціями. Зважаючи на...

Підпишіться на нашу розсилку
Будьте в курсі останніх новин та спецпропозицій
Підписка на розсилку в Telegram
Залишились питання?
Наші експерти готові відповісти на них

 

Зв’яжіться за вказаним нижче телефоном з нашим менеджером або скористайтеся послугою «Зателефонуйте мені». Ми зв’яжемося з вами найближчим часом.

Виконують всі задачі, досягаючи кращих КРІ
Рекомендую Webpromo як надійних партнерів
Кратно зросли показники приросту органічного трафіку
Серед багатьох ми обрали Webpromo
Кожен в команді— майстер своєї справи
Ціную Webpromo за гнучкість
Команда Webpromo - це продовження нашого відділу маркетингу
Спокійний за просування своїх проєктів в інтернеті

Ми використовуємо cookie-файли для надання найбільш актуальної інформації.

Продовжуючи використовувати сайт, Ви погоджуєтесь з використанням файлів cookie.

Політика конфіденційності