Головна » Блог » У Google Search Console з'явився новий розділ Speed report

У Google Search Console з’явився новий розділ Speed report

04.11.2019

Тала Шилко


Google нарешті додав в Search Console статистику швидкості завантаження сторінок сайту Speed report. Розділ розмістили у вкладці «Покращення». У російській версії він отримав назву «Швидкість завантаження». Фахівці Webpromo розібралися, що це за розділ і як він допоможе в ефективному SEO-просуванні.

Розробники представили первинну версію розділу Speed report ще в травні 2019 року на щорічній конференції Google I/O. Протягом пів року вона була доступна деяким вебмайстрам в режимі закритого бета-тестування. А на початку листопада з’явилася у всіх Google Search Console.

Новий розділ містить статистичні дані про швидкість завантаження URL-адрес. Також він класифікує їх на три сегменти по швидкодії. Залежно від цього всі сторінки кластеризуються на швидкі («Fast»), із середньою швидкістю («Moderate») і повільні («Slow»).
Крім того, в Speed report є можливість аналізувати причини повільного завантаження сторінок. За словами розробників, це дає можливість не тільки виявляти проблеми, пов’язані з повільним завантаженням, але і знаходити оптимальний алгоритм для усунення однотипних проблем.

Також вебмайстри зможуть використовувати звіт про швидкість завантаження сторінок для перевірки ефективності оптимізації в цілому і результативності впроваджених виправлень на сайті. Це дозволить краще зрозуміти, який тип оптимізації може бути застосований до конкретної URL-адреси.

Хоча в Google офіційно і презентували новий розділ, він поки ще вважається експериментальним. Розробники просять надсилати відгуки про його роботу через форму зворотного зв’язку в самому розділі й на призначеному для користувача форумі.


Віталій Артеменко, керівник SEO-відділу Webpromo

«Головна перевага даного звіту — зберігання історичних даних. Це спростить завдання для SEO-фахівців і вебмайстрів по відстеженню зміни швидкості завантаження по всьому сайту:

  • після впровадження технічного завдання по SEO в цілому і завдання по оптимізації швидкості завантаження сторінок сайту зокрема;
  • вносити зміни до дизайну/верстку сайту;
  • переїзд на інший сервер/хостинг.

Звичайно, історичні дані поки не фіксуються по кожному окремому URL, як, наприклад, реалізовано у нас в системі моніторингу проектів за допомогою PageSpeed Insights API. Але вже зараз дані в звітах Search Console групуються в залежності від середніх показників, що теж зручно.

Втім, даний звіт тільки запущений в публічний доступ для всіх вебмайстрів і цілком ймовірно, що він ще зміниться ».

Последние материалы рубрики

Як дати доступ до рекламного кабінету Facebook: покрокова інструкція та ролі в акаунті

Як дати доступ до рекламного кабінету Facebook: покрокова...

Як відкрити доступ до рекламного кабінету в Facebook? Є два способи: через Facebook Business Manager або Business Suite і через Facebook Ads. Читайте докладну...

101 приклад як оформити сторінку з помилкою 404

101 приклад як оформити сторінку з помилкою 404

Виберіть особистий стиль оформлення досить популярною сторінки з помилкою 404 в інтернеті. Подумайте, якою ви б хотіли її побачити, щоб...

Як надати або прибрати доступ до файлів в Google Docs. Налаштування та обмеження

Як надати або прибрати доступ до файлів в Google Docs....

Чи знали ви, що більшість користувачів мережі не вміють відкривати або забороняти доступ до файлів гугл диску? Створити і надіслати...

Що таке SEO-тексти і як їх правильно писати? Навчіться, щоб опинитися в Топі Google

Що таке SEO-тексти і як їх правильно писати? Навчіться, щоб...

Розповімо про особливості роботи алгоритмів в пошукових системах, чому не кожен текст може бути SЕО-статтею, чим займається і що...

Залишились питання?
Наші експерти готові відповісти на них

 

Зв’яжіться за вказаним нижче телефоном з нашим менеджером або скористайтеся послугою «Зателефонуйте мені». Ми зв’яжемося з вами найближчим часом.

Кожен в команді— майстер своєї справи
Ціную Webpromo за гнучкість
Команда Webpromo, як продовження нашого відділу маркетингу
Спокійний за просування своїх проєктів в інтернеті