Головна » Блог » Facebook додав перенесення фото на Google Photos, а той — обмін повідомленнями й ручну позначку людей на знімках

Facebook додав перенесення фото на Google Photos, а той — обмін повідомленнями й ручну позначку людей на знімках

04.12.2019

Ольга Коцофане


У Facebook з’явився новий інструмент, що дозволяє переносити фотографії з облікового запису на сервіс зберігання Google Photos. Правда, поки тільки в Ірландії, де знаходиться міжнародний офіс компанії. В інших країнах така можливість з’явиться у 2020 році. Передбачається, що в майбутньому, крім Google Photos, фотографії можна буде експортувати й на інші сервіси зберігання. 

Згідно заяви Facebook, в проєкті передачі данних Data Transfer також беруть участь такі техногіганти, як Apple, Google, Microsoft і Twitter, в рамках якого вони взяли на себе зобов’язання створити спільну платформу з відкритим вихідним кодом. З часом ним зможуть користуватися і сторонні онлайн-сервіси.

Компанія посилається на свій офіційний документ, опублікований ще в вересні, в якому виступає за чіткі правила по управлінню різними типами переношуваних даних і тому, хто несе відповідальність за їх захист (видно, вчиться на своїх помилках?). У документі сказано, що новий інструмент допоможе підтримувати конкуренцію серед онлайн-сервісів.

За задумом, нововведення дозволить користувачам відмовитися від одного домінантного онлайн-сервісу. Однак державні антимонопольні організації сприйняли цю новину не настільки радісно, оскільки поки вибір буде обмежений 5-ма компаніями, у яких і так значна частка на ринку.

Одночасно з Facebook про власну нову функцію заявили в Google. Тепер усередині сервісу Google Photos можна буде відправляти по одній фотографії в особистих повідомленнях (раніше для перегляду фото потрібно було створити альбом із загальним доступом), а також вручну відзначати людей на знімках (раніше була тільки функція автоматичного розпізнавання осіб з подальшим сортуванням по людям). Повідомляється, що принцип обміну фото-повідомленнями такий же, як у Snapchat і Instagram, коли вони доступні для перегляду тільки якийсь час.

Правда, у другому випадку є нюанси. Так, Google не дасть відзначити когось на фото, якщо алгоритм не зміг «побачити» обличчя, якщо видно тільки частину обличчя або його риси.

Функція буде працювати як доповнення до Інтелектуальне розпізнання обличчя і поки доступна не у всіх країнах.

Останні матеріали рубрики

Twitter стане X? Ілон Маск підтвердив чутки

Ілон Маск продовжує експериментувати з Twitter. Що зміниться цього разу?

Chat-GPT тепер не брехатиме? OpenAI вигадали нову стратегію

Наразі гостро постала проблема дезінформування користувачів штучним інтелектом, і для боротьби з цим явищем OpenAI запропонувала...

Робочі зустрічі тепер у WhatsApp: розробники додають функцію...

WhatsApp випускає оновлення. Тепер буде доступна функція демонстрації екрану під час відеодзвінка. Як це працюватиме?

«Якщо хочеш щось змінювати — іди і змінюй». Максим...

Як відновлюється український бізнес? У бесіді з Максимом обговорювали перспективні ніші для розвитку, ефективність програм та...

Підпишіться на нашу розсилку
Будьте в курсі останніх новин та спецпропозицій
Підписка на розсилку в Telegram
Залишились питання?
Наші експерти готові відповісти на них

 

Зв’яжіться за вказаним нижче телефоном з нашим менеджером або скористайтеся послугою «Зателефонуйте мені». Ми зв’яжемося з вами найближчим часом.

Виконують всі задачі, досягаючи кращих КРІ
Рекомендую Webpromo як надійних партнерів
Кратно зросли показники приросту органічного трафіку
Серед багатьох ми обрали Webpromo
Кожен в команді— майстер своєї справи
Ціную Webpromo за гнучкість
Команда Webpromo - це продовження нашого відділу маркетингу
Спокійний за просування своїх проєктів в інтернеті

Ми використовуємо cookie-файли для надання найбільш актуальної інформації.

Продовжуючи використовувати сайт, Ви погоджуєтесь з використанням файлів cookie.

Політика конфіденційності