Головна » Блог » Google зробив безкоштовним розміщення товарів в блоці Shopping

Google зробив безкоштовним розміщення товарів в блоці Shopping

21.04.2020

Редакція: Ольга Коцофане. Автор: Тала Шилко


Найближчим часом з’явиться можливість безкоштовно розміщувати товари в Google Shopping в результатах пошуку. До кінця місяця ця зміна стане доступним в США, а до кінця року – ​і по всьому світу.

Запуск почнеться наступного тижня. Тоді результати пошукової видачі в блоці Google Shopping будуть складатися в основному з безкоштовних списків товарів. Хоча рекламодавці і далі можуть налаштовувати платні кампанії, тепер SEO-фахівці точно так же зможуть використовувати цей блок як один з інструментів органічного просування сайту.

Google Merchant Center free Shopping listing

У Google це рішення пояснюють тим, що цифрова комерція стала рятівним колом як для продавців, так і для споживачів. Але компанії, які намагаються вижити в кризовий час, в основному не можуть дозволити собі платне розміщення товарів в Google Shopping.

«Зараз, коли споживачі переважно купують онлайн і шукають в інтернеті не тільки речі першої необхідності, але і іграшки, одяг, товари для дому, це дає можливість компаніям, які зазнають збитків, відновити з ними зв’язок. Але багато хто не може дозволити собі це зробити. […]

Завдяки сотням мільйонів пошукових запитів в Google кожен день ми знаємо, що чимало роздрібних продавців мають в наявності готові до відправки товари, які потрібні людям, але які не доступні онлайн».

Поряд з цим зміною, почалося партнерство Google з PayPal. Продавці можуть зв’язати свої облікові записи в цій платіжній системі з аккаунтом в сервісі, що, як сказано в блозі компанії, прискорює процес реєстрації.

Стверджується, що блок Shopping «в основному» буде складатися з безкоштовних списків, але платні також залишаться і будуть відображатися на більш видному місці у верхній частині блоку. Крім того, платні списки будуть єдиними, які буде видно в каруселі оголошень в Google Пошуку. Можна припустити, що те ж саме відноситься і до інших товарних оголошеннях, які відображаються за межами блоку Shopping, наприклад, в Gmail.

Існуючим користувачам Merchant Center не доведеться робити нічого додатково, щоб скористатися безкоштовними списками. А для роздрібних продавців, не знайомих з сервісом, процес реєстрації в найближчі тижні буде оптимізований.

Последние материалы рубрики

«Вітамінізований кейс», або Як за допомогою структурованого сайту та ребрендингу просувати екопродукцію: історія компанії VitaminBox

«Вітамінізований кейс», або Як за допомогою...

На прикладі нового кейсу ми покажемо, як підвищити впізнаваність бренду, розробити візуальний контент спеціально для ніші...

Аудит Google Ads

Аудит Google Ads: на що звернути увагу маркетологу?

Що таке аудит Google Ads? Які задачі виконує та як правильно провести аналіз облікового запису?

Оголошення Google Local Inventory Ads

Оголошення Google Local Inventory Ads: як вони працюють та кому...

Оголошення Google Local Inventory Ads — ефективний спосіб просування в інтернеті фізичних торгових точок. Про переваги та недоліки LIA, а також...

Аналоги Canva

Аналоги Canva: 8 зручних онлайн-сервісів для роботи з...

Графічний онлайн-редактор Canva — справжній фаворит багатьох digital-фахівців, які працюють із зображеннями чи презентаціями. Зважаючи на...

Підпишіться на нашу розсилку
Будьте в курсі останніх новин та спецпропозицій
Підписка на розсилку в Telegram
Залишились питання?
Наші експерти готові відповісти на них

 

Зв’яжіться за вказаним нижче телефоном з нашим менеджером або скористайтеся послугою «Зателефонуйте мені». Ми зв’яжемося з вами найближчим часом.

Виконують всі задачі, досягаючи кращих КРІ
Рекомендую Webpromo як надійних партнерів
Кратно зросли показники приросту органічного трафіку
Серед багатьох ми обрали Webpromo
Кожен в команді— майстер своєї справи
Ціную Webpromo за гнучкість
Команда Webpromo - це продовження нашого відділу маркетингу
Спокійний за просування своїх проєктів в інтернеті

Ми використовуємо cookie-файли для надання найбільш актуальної інформації.

Продовжуючи використовувати сайт, Ви погоджуєтесь з використанням файлів cookie.

Політика конфіденційності