Головна » Блог » Instagram розміщуватиме рекламу в стрічці вашого профілю

Instagram розміщуватиме рекламу в стрічці вашого профілю

07.10.2022

Катя Лифиренко


Instagram представив нові можливості та інструменти для створення реклами. Це допоможе бізнесу створювати привабливі оголошення та охоплювати більшу кількість клієнтів.

InstagramОптимізація музики для реклами

Щоб підвищити популярність Reels, Instagram представив безкоштовні високоякісні пісні із бібліотеки Meta Sound Collection. Ці пісні можна додати до реклами. Ви можете вибрати аудіо з бібліотеки або дозволити програмі автоматично вибирати пісню на основі вмісту.

Оголошення на головній сторінці та у стрічці профілю

Instagram тестує рекламу у профілях користувачів. Оголошення показуватимуться у стрічках профілів загальнодоступних облікових записів Instagram користувачів віком від 18 років.

Instagram

Instagram експериментує з можливістю ділитися доходом, отриманим від реклами у профілі, із творцями. Але найімовірніше ця опція не буде широко доступна, прибуток від реклами отримають лише обрані автори.

«В рамках цього тесту ми поекспериментуємо з можливістю монетизації, яка дозволить відповідним категоріям авторів отримувати додатковий прибуток від реклами, що відображається в каналах їх профілів, починаючи з обраних авторів із США.»

Мультиреклама на базі штучного інтелекту

Оголошення з кількома рекламодавцями дозволяють виявляти компанії користувачам, які планують купівлю або нещодавно взаємодіяли з відповідним бізнес-контентом у стрічці. Коли людина висловлює комерційні наміри, взаємодіючи з рекламою, штучний інтелект показує більше реклами інших компаній, які її зацікавити.

AR-оголошення

Instagram запустив відкриту бета-версію AR Ads, яка доступна як у стрічці, так і stories. Завдяки доповненій реальності, що базується на Spark AR, бренди можуть спонукати людей взаємодіяти з ефектом у своїх рекламних кампаніях.

Instagram

Последние материалы рубрики

превью смм юа

Топ-9 трендів SMM у 2023 році, які ви маєте знати

Дізнайтеся, які тренди SMM у 2023 році допоможуть вам просунути компанію, обігнати конкурентів та отримати нових клієнтів

Google for Startups оголосив 25 переможців. Які українські компанії...

Google оголосив переможців третьої групи на підтримку стартапів в Україні

ErsteBank preview ua

Реклама дня: Erste Bank зробив різдвяний анімаційний ролик про...

Віденська банківська група Erste Bank у своєму новому різдвяному ролику «Вірю в Різдво» порушила тему енергетичної кризи.

Чорна п'ятниця

Black Friday: підсумки щорічного розпродажу від Фокстроту за 2022...

Лідери продажів та списки найпопулярніших товарів у 2022 році. Найбільший рітейлер України опублікував результати розпродажу

Підпишіться на нашу розсилку
Будьте в курсі останніх новин та спецпропозицій
Підписка на розсилку в Telegram
Залишились питання?
Наші експерти готові відповісти на них

 

Зв’яжіться за вказаним нижче телефоном з нашим менеджером або скористайтеся послугою «Зателефонуйте мені». Ми зв’яжемося з вами найближчим часом.

Кожен в команді— майстер своєї справи
Ціную Webpromo за гнучкість
Команда Webpromo, як продовження нашого відділу маркетингу
Спокійний за просування своїх проєктів в інтернеті

Ми використовуємо cookie-файли для надання найбільш актуальної інформації.

Продовжуючи використовувати сайт, Ви погоджуєтесь з використанням файлів cookie.

Політика конфіденційності