Головна » Блог » У Search Console з'явився наскрізний розділ про помилки

У Search Console з’явився наскрізний розділ про помилки

05.12.2019

Ольга


У Google Search Console з’явилася можливість переглядати повідомлення про помилки з будь-якої сторінки онлайн-сервісу. Зробити це можна, клацнувши на значок дзвіночка у верхній частині панелі інструментів. Тут же будуть з’являтися повідомлення про наявність і кількість нових повідомлень, повідомляється в блозі Google. 

Оновлення покликане полегшити роботу вебмайстрів в Search Console. Для того, щоб переглянути наявні помилки в роботі вебресурсу, раніше доводилося по черзі заходити в потрібні розділи на бічній панелі інструментів.

Тепер же помилки можна буде не тільки переглядати, але групувати за типом згідно з назвою розділів, до яких вони належать. Серед них:

  • покриття;
  • зручність для мобільних;
  • зв’язки;
  • дозволи;
  • ефективність;
  • відхилення посилань тощо.

Крім того, в «наскрізному» розділі буде доступна історія помилок, починаючи з 23 травня 2019 року. Інформацію про помилки, які виникали до цієї дати, також можна буде переглядати, але тільки в старій версії звітів та інструментів Search Console.

Нагадаємо, що після поновлення інтерфейсу GSC в січні 2018 року інформацію про помилки в окремому розділі переглянути було неможливо (на відміну від старої версії).

Последние материалы рубрики

Як дати доступ до рекламного кабінету Facebook: покрокова інструкція та ролі в акаунті

Як дати доступ до рекламного кабінету Facebook: покрокова...

Як відкрити доступ до рекламного кабінету в Facebook? Є два способи: через Facebook Business Manager або Business Suite і через Facebook Ads. Читайте докладну...

101 приклад як оформити сторінку з помилкою 404

101 приклад як оформити сторінку з помилкою 404

Виберіть особистий стиль оформлення досить популярною сторінки з помилкою 404 в інтернеті. Подумайте, якою ви б хотіли її побачити, щоб...

Як надати або прибрати доступ до файлів в Google Docs. Налаштування та обмеження

Як надати або прибрати доступ до файлів в Google Docs....

Чи знали ви, що більшість користувачів мережі не вміють відкривати або забороняти доступ до файлів гугл диску? Створити і надіслати...

Що таке SEO-тексти і як їх правильно писати? Навчіться, щоб опинитися в Топі Google

Що таке SEO-тексти і як їх правильно писати? Навчіться, щоб...

Розповімо про особливості роботи алгоритмів в пошукових системах, чому не кожен текст може бути SЕО-статтею, чим займається і що...

Залишились питання?
Наші експерти готові відповісти на них

 

Зв’яжіться за вказаним нижче телефоном з нашим менеджером або скористайтеся послугою «Зателефонуйте мені». Ми зв’яжемося з вами найближчим часом.

Кожен в команді— майстер своєї справи
Ціную Webpromo за гнучкість
Команда Webpromo, як продовження нашого відділу маркетингу
Спокійний за просування своїх проєктів в інтернеті