Головна » Блог » Тренди графічного дизайну 2023. Інноваційні ідеї для натхнення чи за межею реальності?

Тренди графічного дизайну 2023. Інноваційні ідеї для натхнення чи за межею реальності?

23.12.2022

Оля Сомова


Важко уявити маркетинг без дизайну. Презентації, банери та плакати будь-яка рекламна продукція не обходиться без роботи графічного дизайнера. Кожен сайт має унікальне оформлення, що відповідає стилістиці компанії. Це також робота веб-дизайнера.

Враховуючи швидкість масштабування інтернет-простору, технологічні та соціальні зміни, сфера графічного дизайну розвивається та вдосконалюється постійно. Фахівці в області вдаються до найкреативніших та найбожевільніших ідей, щоб обігнати конкурента. Відстеження глобальних тенденцій допомагає тримати «руку на пульсі», швидко реагувати на зміни, щоб залишатися в ТОП найкращих.

Зміст:

Тренди графічного дизайну 2023

Висновок: майбутнє графічного дизайну у 2023 році

Тренды графического дизайна 2023 

Тренди графічного дизайну 2023

Пандемія Covid-19 прискорила технологічні процеси, внесла значні корективи. Зараз користувачі прагнуть безмежних онлайн-вражень, що спричиняє створення унікальних графічних елементів, візуальних ефектів. І сьогодні це важливо як ніколи. Тому давайте розбирати головні тренди графічного дизайну на 2023 рік.

Моушн-графіка

Відеографіка багато в чому зобов’язана Тікток, який впевнено задає тренди. 2023 року бренди продовжують створювати власну ідентичність за допомогою руху. Зараз ідеальний час для того, щоб замінити статичні зображення на короткий відеоконтент.

Щорічно споживання відеоконтенту збільшується у масштабних обсягах. Це говорить про те, що відеоконтент є ключовим і вже обов’язковим для брендів. Потрібно визнати, що короткі відеоролики привертають увагу аудиторії, доносять інформацію глядачеві протягом перших секунд, що набагато ефективніше, ніж звичайна картинка.

via GIPHY

Абстрактні форми

Елементи у формі геометричних фігур не залишають списки трендів уже котрий рік або просто повертаються. Кілька років тому бренди активно використовували цей метод для того, щоб полегшити контент, зробити його «розслабленішим».

Абстрактні форми тренд 2023 року лише з невеликими змінами: гострі кути та жорсткі краї поступилися місцем більш округлим формам. Також рекомендуємо додати яскраві кольори та фігури довільної форми. Абстрактні елементи підвищують рівень візуального інтересу завдяки принципу різноманітності та розмаїття.

Тренды графического дизайна 2023

Джерело: theartcenter.nyc

Мистецтво, створене штучним інтелектом (ШІ)

Цього року зображення, створені за допомогою технології штучного інтелекту (ШІ), підкорили світ після запуску OpenAI DALL-E 2. Це онлайн-генератор зображень, що створює графіку на основі текстових описів. Можна сміливо стверджувати, що нас чекає нова ера реалістичних зображень.

Також у жовтні Microsoft оголосила про випуск власної програми для графічного дизайну з інтеграцією DALL-E 2. Незабаром після цього Shutterstock оголосила про стратегічне партнерство з OpenAI, щоб зробити DaLL-E 2 покоління доступними для своєї бази користувача.

Тренды графического дизайна 2023.3D-елементи

Сьогодні не можна не враховувати вплив VR, який регулярно збільшується. Зростання попиту на віртуальний досвід і графіку стирають межі між комп’ютерними зображеннями та реальністю. Ринок 3D-елементів буде зростати, оскільки метавсесвіт тільки розширюється.

Тренды графического дизайна 2023

Останні технологічні досягнення спростили створення високоякісних 3D-зображень. Можна внести різноманітність й додати тіні, рух, текстуру. Важливо знайти переваги для вашого бренду з кожного тренду та отримувати вигоду.

Тренды графического дизайна 2023

Джерело: microsoft.com

Інклюзивний дизайн

Інклюзивність як одна з ключових особливостей графічного дизайну, допомагає аудиторії побачити власне відображення у продуктах та місії бізнесу.

Все більше брендів прагнуть використати методи інклюзивного дизайну, щоб охопити ширшу аудиторію. Ключова відмінність інклюзивного дизайну 2023 це прогресивні візуальні ефекти.

Тренды графического дизайна 2023

Джерело: Sephora Canada

Психоделічні мотиви

На зміну реалізму та мінімалізму приходить сюрреалістичний максималізм. Ізоляція COVID-19 поступилася місцем постпандемічного світу. Ніхто більше не хоче залишатися під замком або обмежувати себе, все навпаки. 2023 несе в собі нові можливості для розширення кордонів.

Сміливо кидайте виклики та створюйте сторінки з ефектними мультимедійними зображеннями. Закони та правила більше не працюють. Покажіть аудиторії, що ви маєте власне бачення, а також креативність та винахідливість.

Тренды графического дизайна 2023Назад у майбутнє: ретро-ілюстрації

Ще одна тенденція, породжена пандемією, призвела до серйозних змін у світі дизайну. Перебуваючи вдома в ізоляції, багато користувачів згадували минуле й сумували за більш звичним життям, легкістю та простотою. Тенденція графічного дизайну збережеться у вигляді ретро-ілюстрацій у стилі 90-х.

Тренды графического дизайна 2023

Джерело: musicweek.mtv.de

Тренд 2023 бере перевірені часом візуальні ефекти минулих років і відтворює їх, виходячи з сьогоднішнього дня. Шукайте натхнення в минулому і додайте трохи ностальгії до майбутніх проектів.

Тренды графического дизайна 2023

Джерело: Инстаграм Spotify

Віртуальна реальність

За останні кілька років глобальний ринок віртуальної реальності (VR) продемонстрував нереальне зростання. У звіті Facts and Factors метавсесвіт оцінюється в 210 мільярдів доларів США в 2021 році, а до 2028 року він зросте до 730 мільярдів доларів. Світ прагне оцифровувати все, що нас оточує.

Сьогодні креативники створюють футуристичні дизайни, а бренди в усьому світі вірять у мистецтво іммерсивного досвіду. У 2023 році на нас чекають дизайн з використанням рідких градієнтів, 3D-компонентів та неонових колірних палітр.

Тренды графического дизайна 2023 

Висновок: майбутнє графічного дизайну у 2023 році

Провідні бренди вже почали впроваджувати стилі, щоби залишатися на крок попереду. Сміливо починайте експериментувати, підхоплюючи один із трендів графічного дизайну.

Світ дизайну постійно розвивається, у чому його величезна перевага. Тут є можливість втілити будь-які шалені ідеї, креативність та фантазію. Частіше відривайте соціальні мережі та надихайтеся сторінками компаній, які освоюють передові технології. Можливо в найближчому майбутньому ми будемо жити в метавсесвіті й ностальгувати по далекому 2022 році.

Останні матеріали рубрики

ChatGPT новини

ЄС зобов'язує компанії позначати контент, створений...

В ЄС використання штучного інтелекту викликає все більше занепокоєння. Чим може нашкодити масова інтеграція технології?

Twitter стане X? Ілон Маск підтвердив чутки

Ілон Маск продовжує експериментувати з Twitter. Що зміниться цього разу?

Chat-GPT тепер не брехатиме? OpenAI вигадали нову стратегію

Наразі гостро постала проблема дезінформування користувачів штучним інтелектом, і для боротьби з цим явищем OpenAI запропонувала...

Робочі зустрічі тепер у WhatsApp: розробники додають функцію...

WhatsApp випускає оновлення. Тепер буде доступна функція демонстрації екрану під час відеодзвінка. Як це працюватиме?

Підпишіться на нашу розсилку
Будьте в курсі останніх новин та спецпропозицій
Підписка на розсилку в Telegram
Залишились питання?
Наші експерти готові відповісти на них

 

Зв’яжіться за вказаним нижче телефоном з нашим менеджером або скористайтеся послугою «Зателефонуйте мені». Ми зв’яжемося з вами найближчим часом.

Виконують всі задачі, досягаючи кращих КРІ
Рекомендую Webpromo як надійних партнерів
Кратно зросли показники приросту органічного трафіку
Серед багатьох ми обрали Webpromo
Кожен в команді— майстер своєї справи
Ціную Webpromo за гнучкість
Команда Webpromo - це продовження нашого відділу маркетингу
Спокійний за просування своїх проєктів в інтернеті

Ми використовуємо cookie-файли для надання найбільш актуальної інформації.

Продовжуючи використовувати сайт, Ви погоджуєтесь з використанням файлів cookie.

Політика конфіденційності