Головна » Блог » Як за 2 тижні запустити новий напрям та отримати конверсію 75% продажів: історія появи Catchill

Як за 2 тижні запустити новий напрям та отримати конверсію 75% продажів: історія появи Catchill

30.12.2022

Тетяна Шевченко


Агентство Webpromo стало маркетинговим партнером пілотного проєкту Мінцифра, Дія.Бизнес, Офісу з розвитку підприємництва та експорту, за підтримки Київської школи економіки та UKAID, спрямованого на допомогу малим та середнім підприємствам у розвитку бізнесу в онлайн-просторі. В рамках програми ми розробили цифрову маркетингову стратегію для 6 українських компаній. Одним із наших клієнтів став сучасний pet-care-бренд Dogchill. 

Як за два тижні запустити новий напрям з конверсією 75% продажів, розповідаємо на прикладі кейсу.

 

Dogchill: про любов до хвостатих клієнтів, цінності та цілі 

Dogchill невелика компанія з представництвами в Києві та Львові, основний профіль якої професійний вигул та перетримка собак. Серед інших послуг зооняня для песиків та котів. Павло, власник бізнесу та господар непосидючого бігля Купера, замислився над створенням сервісу у 2019 році, ґрунтуючись на власних проблемах: потреба у надійній людині, якій можна було б довірити свого улюбленця, коли через роботу або від’їзди немає можливості самостійно про нього подбати. 

Власники Dogchill

Власник бренду Павло Волошин, співвласниця Єгіне Волошина та їх улюбленець Купер
Джерело: Instagram @dogchill.com.ua

Головна цінність компанії хвостаті клієнти. Підхід до ведення бізнесу відповідний всі співробітники безмежно закохані в тварин, проходять навчання та перевірку перед виконанням першого замовлення. Сервіс пропонує максимально комфортні та «домашні» умови для улюбленців: «Якщо песик вдома спить на ліжку в нас він також буде на ньому спати. Прогулянки та годування за звичним для тварини графіком розповів підприємець. Угода із кожним замовником закріплюється договором, обов’язково надаються фото-та відеозвіти виконаних послуг.

Ця ніша бізнесу має і свої мінуси: він дуже залежний від сезонності та соціальних факторів. Наприклад, суттєве зниження попиту спостерігалося під час жорстких карантинних обмежень. 

Основну кількість замовлень Dogchill отримує через сайт, тому у компанії була гостра потреба в масштабуванні онлайн та підвищенні конверсії. Також власник бізнесу замислювався над розширенням спектру послуг, але важливо було максимально знизити ризики. Запит бренду повністю відповідав можливостям та експертизі агентства Webpromo, тому наша співпраця в рамках програми підтримки малого та середнього бізнесу від Мінцифри та Дія.Бізнес виявилася максимально ефективною. Ми отримали від Dogchill мотивацію та натхнення, а бренд — комплексний діджитал-маркетинг для нового напряму та перші продажі з нього.

Власник Dogchill

Павло Волошин з КуперомРозробка CRO-стратегії Webpromo: як ми виявили нову затребувану нішу

Перед розробкою стратегії ми провели інтерв’ю з власником бізнесу та сформували план робіт:

 1. Аналіз бізнес-моделі, ніші, конкурентів, ЦА;
 2. формування стратегії та подальших кроків для розвитку бренду;
 3. робота з сайтом;
 4. складання ТЗ для написання контенту;
 5. налаштування та супровід рекламних кабінетів;
 6. тестування, запуск та аналіз ефективності рекламних кампаній;
 7. фіналізація, отримання фідбеку від клієнта, подальша підтримка.

На першому етапі ми проаналізували ринок за ключовими запитами та помітили:

 • стабільний ріст затребуваності послуг з кожним роком;
 • чітку сезонність (найбільший попит влітку, у сезон відпусток), негативний вплив локдауну;
 • високу популярність послуг по перетримці котів зацікавлення користувачів «котячими» сервісами подібного формату виявилось вищим, ніж послуги для собак. 

Пропонуємо детальніше ознайомитись із динамікою та прогнозами попиту на послуги:

Аналіз ніші

Результати аналізу попиту минулих років на перетримку котів

 

Аналіз ніші

Прогноз попиту на 2022 рік, вигул собак

 

Аналіз ніші

Прогноз попиту на 2022 рік, перетримка котів

 

Після аналізу пошукових оголошень конкурентів, ми виявили відсутність українських брендів, що надають подібний «домашній» формат догляду за улюбленцями. Зважаючи на його затребуваність, ми впевнилися в успіхах запуску нового напряму та скорегували попередній план робіт:

 • розробка нової посадкової сторінки frontend, наповнення контентом, адаптація дизайну під новий напрям згідно із брендбуком Dogchill та ін;
 • налаштування аналітики;
 • розробка PPC-стратегії, створення рекламних макетів, налаштування та запуск реклами на конверсії.

 

Муркотячий «chill»: як зароджувався новий проєкт

Розробка посадкової сторінки

Запуск нового бізнес-напряму для Dogchill ми розпочали зі створення окремої посадкової сторінки під послугу. Це було найкраще рішення для того, щоб при мінімальних ресурсах протестувати нішу і разом з тим отримати зручний та ефективний майданчик для комунікації з потенційними клієнтами.  Основний сайт ми доповнили новою послугою «Для котиків». 

Послуги для котів на сайті Dogchill

Джерело: https://dogchill.com.ua/

Під час розробки landing page Catchill було витримано всі елементи брендбуку та збережено впізнаваний стиль компанії.

Лого catchill

Також ми врахували головні переваги, цінності та специфіку роботи сервісу. При заповненні landing page контентом акцентували увагу клієнтів на:

безпеці та дотриманні зобов’язань за договором;

ретельному відборі та попереднього стажуванні співробітників Catchill;

постійних фотозвітах під час виконання замовлення;

відмінній репутації.

Таким чином ми закрили всі болі ЦА у перші секунди відвідування сайту та знизили показник відмов.

Catchill

Джерело: https://dogchill.com.ua/catchill

В якості інших рекомендацій для збільшення цільових запитів, ми запропонували:

 • налаштування багатомовності сайтів Dogchill та Catchill;
 • виправлення технічних помилок та SEO-оптимізацію (використання CMS, нарощування маси посилань, оптимізацію перелінкування, створення та розвиток блогу).

 

Детальний аналіз соцмереж та рекламних креативів конкурентів

На цьому етапі ми помітили декілька типових помилок, які зустрічаються майже у всіх учасників ринку в налаштуванні реклами:

 • встановлення цілі «звернення через Messenger», що дуже ускладнює відстеження результатів рекламної кампанії;
 • мінімум інформації та відсутність УТП в оголошеннях;
 • використання всього одного-двух креативів, спрямованих лише на один сегмент ЦА.

Наявність УТП в рекламному креативі відразу висвітлює чітку вигоду для ЦА, зменшує кількість нерелевантних звернень та підвищує CTR оголошення.

При розробці макетів ми врахували слабкі сторони конкурентів та запропонували кілька прикладів. Деякі із варіантів:

Креатив для Кетчілл   Креатив для Кетчілл

Ми виявили, що сервіс Dogchill займає лідируючі позиції в соцмережах, в порівнянні із українськими компаніями, що надають схожі послуги. Відкриття нового напряму було презентовано на сторінках соцмереж компанії. 

Інстаграм Догчілл

Джерело: Instagram @dogchill.com.ua

 

Ми порадили бренду розміщувати більше відеоконтенту та просувати бізнес в TikTok. TikTok ідеальна платформа для збільшення охоплень. Відео з домашніми улюбленцями регулярно «залітають в ТОП». Контент однаково популярний як з песиками, так і з котиками. 

PPC-стратегія для Catchill

Для просування послуги по перетримці котиків ми запропонували Catchill діджитал-мікс на основі пошукової, таргетованої та медійної реклами. Згідно медіаплану запуск кожної рекламної кампанії мав бути послідовним:

 1. Search Google Ads
 2. Google Display Network
 3. Facebook Ads — ціль Conversions, Leads

Враховуйте, що робота з будь-яким рекламним каналом обов’язково потребує часу на його тестування та коригування налаштувань після тестового періоду.

Через повномасштабне вторгнення росії в Україну, на жаль, нам не вдалось впровадити всі рекламні кампанії, передбачені медіапланом. Командою наших фахівців було налаштовано таргетинг на Search Google Ads в період з 19.02 по 23.02. Результати, які Catchill отримав всього за тиждень PPC-просування показали: новий бренд точно має гарні перспективи та попит у ЦА.

 

Результати просування

Вже через тиждень після запуску рекламної кампанії Catchill, показник конверсії продажів склав 75%. Створення нового напряму та його просування онлайн за короткий термін дозволили розширити клієнтську базу, зайняти відносно «вільну» нішу в зооіндустрії, запропонувавши поширену послугу в ексклюзивному форматі, та підвищити впізнаваність бренду. Своїми враженнями щодо виконаних робіт нашою командою, поділились партнери по проєкту Дія.Бізнес:

Дія. Бізнес про агентство Webpromo

 Пілотна програма маркетингової підтримки була запущена в січні 2022 року, щоб допомогти представникам малого та середнього бізнесу, які вже досягли певних успіхів в своїй ніші, але перестали зростати та розвиватися. В рамках конкурсу ми відібрали 12 компаній, які на нашу думку мали гарні перспективи масштабування свого бізнесу завдяки digital-просуванню. 

У Dogchill є всі показники для того, щоб стати брендом №1 на українському ринку в своїй ніші. Під час співпраці з Webpromo, компанія зробила великий крок для розвитку свого бізнесу запуск нового проєкту Сatchill значно розширив ЦА, дозволив вийти бренду на новий рівень та став гарним поштовхом для того, щоб просувати свої послуги не тільки в Києві та Львові, а й в інших містах України. 

 

Павло Волошин, учасник програми підтримки малого та середнього бізнеса про співпрацю з агентством Webpromo

«Спочатку ми звернулися до проекту підтримки малого та середнього бізнесу з метою розробки digital-стратегії для підвищення конверсії на нашому поточному сайті Dogchill. У результаті тривалих переговорів із директором агентства Юрієм Копишинським (який, до речі, як власник собаки, одразу оцінив важливість наших послуг для клієнтів), ми спільно оцінили перспективи запуску нового напряму.

Webpromo вдалося успішно реалізувати навіть те, про що ми не думали. Під час підготовки digital-стратегії командою ми не вносили коригувань, вирішили на всі 100% довіритись агентству і не пошкодували про це. Адже ми вважаємо, що кожен має займатися своєю справою: будівельники — будувати, ЗСУ — захищати, ми — надавати якісний сервіс для тварин, Webpromo — performance маркетингом.

Все було зроблено чітко та вчасно. Ми були дуже здивовані, оскільки раніше стикалися з іншим підходом. Його хочу окремо виділити:

вся команда Webpromo максимально включилася у процес. Спеціалісти дуже відповідально заглибилися  у наш бізнес. Чого варте 3-х годинне брифування з 8 фахівцями агентства, які нас докладно розпитували, що і як працює. Зібравши всі необхідні дані на старті співпраці, фахівці мінімально зверталися з питаннями щодо розробки стратегії. Разом з тим, вони були з нами на зв’язку 24/7, брали до уваги наші ідеї, роз’яснювали всі нюанси — партнерство пройшло на дружній ноті і це дуже круто!

Рекомендувати друзям і знайомим Webpromo я почав ще до того, як ми отримали результат їхньої роботи, оскільки був упевнений — він буде топовим. І я не помилився!

Дуже задоволений нашою плідною співпрацею і хочу ще раз висловити окрему подяку Юрію Копишинському, директору агентства, та Кирилу Андрусяку, керівнику відділу продажу!»

Останні матеріали рубрики

Як працює монетизація в українському Ютубі

Як працює монетизація в українському YouTube?

Заробляти гроші на YouTube – навряд причина створення каналу, але можливості заробітку приємний бонус. Наразі YouTube пропонує одразу кілька...

Google Analytics 4 для PPC: особливості, метрики, звіти та інше

Google Analytics 4 для PPC: особливості, метрики, звіти та інше

Більшість погодяться, що Google Analytics 4 має свої переваги. Які з них будуть корисними для PPC-спеціалістів – розповімо у цій статті.

Аудит юзабіліті сайту: навіщо його проводити і як це...

Якщо ви не знаєте, які ключові етапи включає в себе проведення аудиту юзабіліті веб-сайту, тоді рекомендуємо до прочитання цю статтю....

Найкращий час для постингу в Telegram у 2023 році

Telegram — це платформа, яку сучасні бренди активно використовують у своїх маркетингових стратегіях. На швидкість розвитку і показники...

Підпишіться на нашу розсилку
Будьте в курсі останніх новин та спецпропозицій
Підписка на розсилку в Telegram
Залишились питання?
Наші експерти готові відповісти на них

 

Зв’яжіться за вказаним нижче телефоном з нашим менеджером або скористайтеся послугою «Зателефонуйте мені». Ми зв’яжемося з вами найближчим часом.

Виконують всі задачі, досягаючи кращих КРІ
Рекомендую Webpromo як надійних партнерів
Кратно зросли показники приросту органічного трафіку
Серед багатьох ми обрали Webpromo
Кожен в команді— майстер своєї справи
Ціную Webpromo за гнучкість
Команда Webpromo - це продовження нашого відділу маркетингу
Спокійний за просування своїх проєктів в інтернеті

Ми використовуємо cookie-файли для надання найбільш актуальної інформації.

Продовжуючи використовувати сайт, Ви погоджуєтесь з використанням файлів cookie.

Політика конфіденційності