Головна » Блог » PPC | Контекстна та таргетингова реклама » Instagram представив оновлену функцію і рекламу Reels. Як створювати привабливі ролики?

Instagram представив оновлену функцію і рекламу Reels. Як створювати привабливі ролики?

31.07.2021

Редакція: Ольга Коцофане. Автор: Оксана Харьковчук


Користувачі Instagram вже можуть спробувати оновлену функцію Reels. Тепер тривалість ролика збільшилася з 30 до 60 секунд. У компанії заявили, що оновлення зробить контент ще більш зручним, але при бажанні записувати можна і коротші відео.

Користувачі Instagram вже можуть спробувати оновлену функцію Reels. Відтепер тривалість ролика збільшилася з 30 до 60 секунд. У компанії заявили, що оновлення зробить контент зручнішим, однак за бажанням записувати можна і коротші відео.

Важливо! Сервіс Reels від Instagram був вперше представлений в листопаді 2019 року в Бразилії. У червні 2020 він з’явився в Німеччині і Франції, а в липні — в Індії. У серпні минулого року Instagram відкрив доступ до сервісу Reels в 50 країнах світу. Експерти називають його головним конкурентом соціальної мережі TikTok.

Функція Reels розташована в меню Instagram Stories поруч з Boomerang і Super-Zoom. Популярні ролики потрапляють в рекомендації, що дозволяє активним користувачам підвищувати впізнаваність своїх Reels, набирати передплатників, розповідати про бренд і послуги, досягати популярності.

Instagram Reels з оновленою функцією дозволяє створювати 60-секундні відео з різними ефектами і швидкістю відтворення. На ролики можна накладати особисту музику, з каталогу або використовувати трендові ремікси. 

Instagram також представив рекламу Reels. За допомогою зростаючого глобального майданчика ваш бренд може знайти хто завгодно, і це відмінний спосіб для охоплення людей, які не стежать за вами в Instagram.

Розширте свої вертикальні кампанії в Video Stories до формату Reels або запускайте рекламу в Reels як окрему кампанію в Facebook Ads Manager. З рекламою в сервісі Instagram ви зможете домогтися реальних бізнес-результатів.

Ознайомтеся з порадами Instagram зі створення привабливих роликів Reels, які допоможуть вам знайти нових клієнтів і проявити творчий потенціал вашого бренду.

4 поради для роботи з Reels від Instagram

4 поради для работи з Reels від Instagram:

1. Експериментуйте з різними творчими інструментами, щоб створювати автентичний контент бренду.

 • Додайте власний звук
 • Грайте зі швидкістю
 • Встановіть таймери для запису без допомоги рук

2. Діліться своєю стрічкою і обирайте зображення обкладинки, щоб спонукати глядачів подивитися ваше відео. Доступні:

 • Функція Поділитися в стрічці
 • Функція Відзначити продукт

3. Взаємодійте з вашою спільнотою. Комунікація підвищує лояльність аудиторії.

4. Співпрацюйте з іншими і беріть участь в трендах за допомогою Remix.

 

Що пропонує для користувачів Instagram for Business?

 1. Можливість відстежувати результативність реклами. Аналізуйте результативність реклами за допомогою статистики, щоб удосконалювати свої оголошення.
 2. Прості та гнучкі інструменти для досягнення цілей. Перетворюйте будь-які публікації в рекламу всього за кілька хвилин завдяки функції просування або використовуйте Ads Manager, щоб створювати більш складні мультиплатформові кампанії.
 3. Перетворення існуючих публікацій в Instagram в рекламу за кілька хвилин за допомогою функції просування. Перетворіть будь-яку публікацію в оголошення. Просто вкажіть потрібне місце призначення, аудиторію і бюджет.
 4. Створення мультиплатформових кампаній за допомогою Ads Manager. Цей універсальний інструмент з розширеними функціями дозволяє створювати рекламу, яку можна показувати в Instagram, на Facebook і на інших платформах.
 5. Звернення до клієнтів. Вибирайте привабливі формати для створення реклами і залучення клієнтів в Instagram, щоб досягати своїх цілей.

Розширте свої вертикальні кампанії в Video Stories до формату Reels або запускайте рекламу в Reels як окрему кампанію в Facebook Ads Manager. З рекламою в сервісі Instagram ви зможете домогтися реальних бізнес-результатів.

Детальніше ознайомитися з Instagram Reels ви можете на сторінці Facebook Blueprint. Спробуйте підвищити впізнаваність бренду за допомогою коротких розважальних відеороликів:

 • Як використовувати ролики Instagram, щоб продемонструвати свій бізнес і стати відомими;
 • Як створювати ролики для Instagram;
 • Як створювати розважальні ролики, щоб залучити більше людей.

 

Также читайте інші матеріали в блозі Webpromo:

І підписуйтеся на наш Telegram-канал про маркетинг.

Последние материалы рубрики

Аналоги Canva

Аналоги Canva: 8 зручних онлайн-сервісів для роботи з...

Графічний онлайн-редактор Canva — справжній фаворит багатьох digital-фахівців, які працюють із зображеннями чи презентаціями. Зважаючи на...

сума збитків, яких зазнав український бізнес внаслідок війни

Скільки складає загальна сума збитків, яких зазнав...

Скільки українських підприємств постраждало та яка сума збитків?

Практикуємо сторітелінг: як маркетологу створити історію, придумати персонажа та зацікавити потенційних клієнтів

Практикуємо сторітелінг: як маркетологу створити історію,...

Хочете навчитися зацікавлювати потенційних клієнтів? Тоді нова стаття від редакції Webpromo допоможе вам у цьому, адже ви швидко...

Арбітраж трафіка: що це таке і як на ньому заробити

Арбітраж трафіка: що це таке і як на ньому заробити

У новій статті ми не просто розповідаємо про потенціал і користь аффілейт-маркетингу, а пояснюємо, що таке арбітраж трафіка та як від...

Підпишіться на нашу розсилку
Будьте в курсі останніх новин та спецпропозицій
Підписка на розсилку в Telegram
Залишились питання?
Наші експерти готові відповісти на них

 

Зв’яжіться за вказаним нижче телефоном з нашим менеджером або скористайтеся послугою «Зателефонуйте мені». Ми зв’яжемося з вами найближчим часом.

Кожен в команді— майстер своєї справи
Ціную Webpromo за гнучкість
Команда Webpromo, як продовження нашого відділу маркетингу
Спокійний за просування своїх проєктів в інтернеті
Кратно зросли показники приросту органічного трафіку
Рекомендую Webpromo, як надійних партнерів
Серед багатьох, ми обрали Webpromo
Виконують всі задачі, досягаючи кращих КРІ

Ми використовуємо cookie-файли для надання найбільш актуальної інформації.

Продовжуючи використовувати сайт, Ви погоджуєтесь з використанням файлів cookie.

Політика конфіденційності