Головна » Блог » Підсумки, плани та майбутнє Meta — Цукерберг представив квартальний звіт

Підсумки, плани та майбутнє Meta — Цукерберг представив квартальний звіт

02.05.2022

Редакція: Оля Сомова. Автор: Ольга Сомова


Наприкінці квітня засновник всесвіту Meta Марк Цукерберг у щоквартальному звіті про прибутки та збитки розповів про успіхи, а також плани корпорації. Незважаючи на те, що мети очікуваного прибутку не було досягнуто, команда не втрачає оптимізму, навпаки, визначила наступні напрямки на найближче майбутнє. Генеральний директор Meta планує уповільнити темпи деяких інвестицій та обговорив прогрес з Reels та метавсесвіту. Що чекає на Meta?

Итоги, планы и будущее Meta 

Проблеми та причини невдач

Про деякі проблеми Цукерберг написав у пості на своїй сторінці Facebook у день презентації. Вони стосувалися запуску на платформі короткометражних відео. Він зазначив, що інструмент «наразі не так добре монетизується. Проте, ми досить оптимістичні у довгостроковій перспективі». Також причинами стали втрата сигналу через зміни Apple в iOS, уповільнення зростання електронної комерції та війна в Україні.

 

Що нового чекати від Meta?

Щоб впоратися з поточними завданнями, Meta планує використовувати три основні інвестиційні пріоритети для стимулювання зростання: відеоролики, реклама та метавсесвіт.

Платформа має намір активно використовувати штучний інтелект для ефективнішого впливу. Відеорекомендації, які будуть запропоновані штучним інтелектом, забезпечать користувачам цінний та актуальний контент, що спільно використовується на ресурсах компанії.

Функція коротких відеороликів Meta під назвою Reels, запущена у лютому 2022 року, має створити конкуренцію TikTok. Meta планує отримати вигоду з популярності відеоконтенту, покращивши рекомендації штучний інтелект.

Марк Цукерберг стверджує:

«Роліки вже становлять понад 20% часу, який люди проводять у Instagram. Відео загалом становить 50% часу, який люди проводять на Facebook, і Reels також швидко зростає».

 

Майбутнє Meta

Meta будує нову платформу навколо віртуальної та доповненої реальності. Цукерберг розповів про плани щодо запуску нової платформи соціальних мереж, відомої як Horizon, наприкінці цього року.

Horizon буде працювати з платформами віртуальної реальності, такими як Quest, що належить Meta, і включатиме як розважальні заходи, такі як ігри, так і варіанти використання для роботи.

 

Також читайте інші новини у блозі Webpromo:

Та підписуйтесь на наш Telegram-канал про маркетинг.

Останні матеріали рубрики

новини Webpromo

В IAB Ukraine вийшло дослідження Webpromo «Огляд ринків: Польща»

Редакція Webpromo у співпраці з IAB Ukraine підготувала новий огляд європейського ринку

Популярні хештеги для Facebook 2023:

Популярні хештеги для Facebook 2023: де їх шукати?

Трендові хештеги у Facebook допомагають не тільки відстежувати події, а ще й сприяють більшій залученості користувачів та підвищенні їх...

Трендові хештеги у TikTok: як їх використовувати та де шукати?

Хештеги — це ефективний інструмент просування в Tiktok. Якщо ви прагнете досягти успіху на платформі TikTok, тоді неодмінно радимо...

Експерт розповів, як змінився запит бізнесу в маркетингу під час війни

Експерт розповів, як змінився запит бізнесу в маркетингу...

Юрій Копишинський, СЕО-спеціаліст Webpromo, розповів про те, як змінилися запити бізнесу у сфері маркетингу під час війни.

Підпишіться на нашу розсилку
Будьте в курсі останніх новин та спецпропозицій
Підписка на розсилку в Telegram
Залишились питання?
Наші експерти готові відповісти на них

 

Зв’яжіться за вказаним нижче телефоном з нашим менеджером або скористайтеся послугою «Зателефонуйте мені». Ми зв’яжемося з вами найближчим часом.

Виконують всі задачі, досягаючи кращих КРІ
Рекомендую Webpromo як надійних партнерів
Кратно зросли показники приросту органічного трафіку
Серед багатьох ми обрали Webpromo
Кожен в команді— майстер своєї справи
Ціную Webpromo за гнучкість
Команда Webpromo - це продовження нашого відділу маркетингу
Спокійний за просування своїх проєктів в інтернеті

Ми використовуємо cookie-файли для надання найбільш актуальної інформації.

Продовжуючи використовувати сайт, Ви погоджуєтесь з використанням файлів cookie.

Політика конфіденційності