Головна » Блог » Нова політика Meta щодо боротьби з підробленими відгуками

Нова політика Meta щодо боротьби з підробленими відгуками

23.06.2022

Катя Лифиренко


Порушники політики зворотного зв’язку спільноти можуть тимчасово або назавжди втратити доступ до всіх продуктів та функцій Meta.

Нова політика націлена на боротьбу з підробленими відгуками, які з’являються у функціях «Рейтинги», «Огляди», а також «Питання та відповіді» на торговому майданчику та магазинах. У Meta заявили, що відгуки мають ґрунтуватися на реальному досвіді клієнтів.

Meta«Наша політика зворотного зв’язку з спільнотою призначена для забезпечення рівного права голосу для всіх точок зору, які відповідають мета-політиці, включаючи весь спектр позитивних, негативних та нейтральних відгуків. Таким чином, ми однаково ставимося до всіх позитивних та негативних відгуків. Ми не піддаємо негативні відгуки більш ретельній перевірці при розгляді на предмет порушень політики і жодним чином не змінюємо відгуки перед публікацією».

П’ять заборонених речей:

1. Маніпуляції

Відгуки спільноти не можуть використовуватися для спотворення, обману чи шахрайства з метою отримання фінансової чи особистої вигоди.

2. Стимулювання

Відгуки не повинні прямо чи опосередковано стимулюватися, якщо це не відповідає політиці Meta щодо брендованого контенту. За допомогою машинного навчання Meta визначатиме будь-які винагороди (грошовий платіж чи подарунок) в обмін на відгуки, оцінки чи відповіді спільноти.

3. Неактуальність

Відгуки спільноти повинні ґрунтуватися на безпосередньому досвіді щодо продукту, компанії чи продавця. Крім того, відгуки повинні бути пов’язані з використанням продукту та/або бізнесу.

4. Графічний або неприйнятний контент

Відгуки спільноти не повинні включати надмірно графічний або неприйнятний контент (насильницький дискримінаційний чи загрозливий).

5. Спам

Відгуки спільноти повинні відповідати політиці Meta щодо спаму. У тому числі заборонено розміщення контенту з високою частотою, спільне використання або просування. Детальніше ознайомитись із політикою можна тут.

 

Також читайте інші новини в блозі Webpromo:

І підписуйтеся на наш Telegram-канал про маркетинг.

Последние материалы рубрики

превью смм юа

Топ-9 трендів SMM у 2023 році, які ви маєте знати

Дізнайтеся, які тренди SMM у 2023 році допоможуть вам просунути компанію, обігнати конкурентів та отримати нових клієнтів

Google for Startups оголосив 25 переможців. Які українські компанії...

Google оголосив переможців третьої групи на підтримку стартапів в Україні

ErsteBank preview ua

Реклама дня: Erste Bank зробив різдвяний анімаційний ролик про...

Віденська банківська група Erste Bank у своєму новому різдвяному ролику «Вірю в Різдво» порушила тему енергетичної кризи.

Чорна п'ятниця

Black Friday: підсумки щорічного розпродажу від Фокстроту за 2022...

Лідери продажів та списки найпопулярніших товарів у 2022 році. Найбільший рітейлер України опублікував результати розпродажу

Підпишіться на нашу розсилку
Будьте в курсі останніх новин та спецпропозицій
Підписка на розсилку в Telegram
Залишились питання?
Наші експерти готові відповісти на них

 

Зв’яжіться за вказаним нижче телефоном з нашим менеджером або скористайтеся послугою «Зателефонуйте мені». Ми зв’яжемося з вами найближчим часом.

Кожен в команді— майстер своєї справи
Ціную Webpromo за гнучкість
Команда Webpromo, як продовження нашого відділу маркетингу
Спокійний за просування своїх проєктів в інтернеті

Ми використовуємо cookie-файли для надання найбільш актуальної інформації.

Продовжуючи використовувати сайт, Ви погоджуєтесь з використанням файлів cookie.

Політика конфіденційності