Головна » Блог » November 2021 Core Update — запуск оновлення ядра Google

November 2021 Core Update — запуск оновлення ядра Google

19.11.2021

Оксана Харьковчук, редактор блогу Webpromo


17 листопада Google розпочав розгортання нового великого оновлення ядра November 2021 Core Update. Апдейти Google запускає кілька разів на рік для покращення основних алгоритмів роботи пошукової системи. Листопадове оновлення ядра 2021 — не виняток. Про це повідомляють в офіційному обліковому записі твіттера Google Search Central.

17 листопада Google розпочав розгортання нового великого оновлення ядра November 2021 Core Update. Апдейти Google запускає кілька разів на рік для покращення основних алгоритмів роботи пошукової системи. Листопадове оновлення ядра 2021 — не виняток. Про це повідомляють в офіційному обліковому записі твіттера Google Search Central.Зараз проходить оновлення November 2021 Core Update. Для повного розгортання знадобиться кілька тижнів.

Під час оновлень Google Core Update відбувається покращення роботи основних алгоритмів пошукової системи, тому сама видача може бути нестабільною, а позиції сайтів змінюватись. Після завершення повного розгортання апдейту фахівці рекомендують зробити висновки щодо змін вашого сайту.

Зараз проходить оновлення November 2021 Core Update. Для повного розгортання знадобиться кілька тижнів. Під час оновлень Google Core Update відбувається покращення роботи основних алгоритмів пошукової системи, тому сама видача може бути нестабільною, а позиції сайтів змінюватись. Після завершення повного розгортання апдейту фахівці рекомендують зробити висновки щодо змін вашого сайту.

Керівництво з ключових оновлень ядра Google Core Update для веб-майстрів можна прочитати тут.

 

Також читайте інші новини в блозі Webpromo:

І підписуйтеся на наш Telegram-канал про маркетинг.

Последние материалы рубрики

Тренди споживчого попиту під час святкового сезону 2021 в Україні. Як рекламодавцям та ритейлерам підвищити продажі?

Тренди споживчого попиту під час святкового сезону 2021 в...

Споживчий попит під час святкового сезону 2021 року! Дізнайтесь про особливості святкового сезону в Україні, як підготуватися...

Google підвищує вартість послуг на 20% ПДВ

Скільки потрібно буде платити користувачам Google? Для кого діятимуть нові умови?

Рекламна стратегія для лендінгу з метою лідогенерації

Як розробити рекламну стратегію для лендінгу з метою лідогенерації? Спецпроект Landing Page від А до Я створений, щоб допомогти вашому...

Мета-тег viewport — як й де правильно використовувати?...

Адаптація мобільної версії сайту за допомогою мета-тег viewport. Як налаштувати та де прописати? Розбираємо головні нюанси щодо...

Залишились питання?
Наші експерти готові відповісти на них

 

Зв’яжіться за вказаним нижче телефоном з нашим менеджером або скористайтеся послугою «Зателефонуйте мені». Ми зв’яжемося з вами найближчим часом.

Кожен в команді— майстер своєї справи
Ціную Webpromo за гнучкість
Команда Webpromo, як продовження нашого відділу маркетингу
Спокійний за просування своїх проєктів в інтернеті