Головна » Блог » Google запускає оновлення для боротьби зі спамом Spam Update November 2021

Google запускає оновлення для боротьби зі спамом Spam Update November 2021

06.11.2021

Ольга Коцофанэ


4 листопада 2021 року Google розпочав розгортання нового оновлення для боротьби зі спамом у пошукових системах. November 2021 Spam Update має бути розгорнутий протягом одного тижня. Про це повідомляють в офіційному обліковому записі твіттера служби пошуку Google SearchLiaison.

Нагадаємо, що попередній Spam Update Google випустив 23 та 28 червня. Потім, 26 липня було запущено оновлення для боротьби зі спамом посилань Spam Links Update, розгортання якого вдалося завершити через місяць. Spam Update спрямований на нейтралізацію маніпуляцій зі спамом у пошукових системах. Апдейт повинен виявляти маніпуляції з посиланнями і спам, а в результаті покращувати якість пошуку.

4 листопада 2021 року Google розпочав розгортання нового оновлення для боротьби зі спамом у пошукових системах. November 2021 Spam Update має бути розгорнутий протягом одного тижня. Про це повідомляють в офіційному обліковому записі твіттера служби пошуку Google SearchLiaison.У листопаді Google почав розгортати оновлення проти спаму в пошукових системах під назвою November 2021 Spam Update. Водночас, не уточнюється, який саме тип спаму потрапляє під оновлення. Наприклад, посилальний спам, контентний спам або інші форми пошукового спаму. Під час розгортання November 2021 Spam Update власники сайтів можуть спостерігати просідання деяких позицій.

Зазвичай, повне розгортання апдейту Google займає не менше двох тижнів. В цей час пошукова видача буде нестабільною. Оскільки позиції сайтів можуть “стрибати”, важливо на даному етапі не робити кардинальних змін на сайті, а почекати до кінця місяця, коли ситуація стабілізується. Після завершення розгортання оновлення для боротьби зі спамом November 2021 Spam Update можна проаналізувати зміни та зробити висновки щодо покращення вашого ресурсу.

Нагадаємо, що попередній Spam Update Google випустив 23 та 28 червня. Потім, 26 липня було запущено оновлення для боротьби зі спамом посилань Spam Links Update, розгортання якого вдалося завершити через місяць. Spam Update спрямований на нейтралізацію маніпуляцій зі спамом у пошукових системах. Апдейт повинен виявляти маніпуляції з посиланнями і спам, а в результаті покращувати якість пошуку.

Зверніть увагу! У рамках регулярної роботи з покращення результатів у пошуку Google випустив новий November 2021 Spam Update. Оновлення для боротьби зі спамом у листопаді 2021 року має бути розгорнуте протягом тижня. Тому команда Google закликає власників сайтів дотримуватись рекомендацій для веб-майстрів по роботі в Пошуку.

Наприклад, дотримуйтесь ключових принципів створення контенту на сторінках вашого сайту:

  1. Сайти для користувачів, а не пошукових систем.
  2. Не вводьте аудиторію в оману.
  3. Не використовуйте хитрощі для підвищення рейтингу в пошукових системах.
  4. Слідкуйте за актуальністю сайту, створюйте корисний контент, виділяйтеся на фоні конкурентів.

Google рекомендує аналізувати свої ресурси та відслідковувати спроби злому сайту. Ви можете видаляти змінений або доданий контент порушниками, розміщений користувачами спам.

 

Також читайте інші новини в блозі Webpromo:

І підписуйтеся на наш Telegram-канал про маркетинг.

Последние материалы рубрики

Проєкт Дія.Бізнес здобув міжнародну відзнаку European Enterprise Promotion Awards

Проєкт Дія.Бізнес здобув міжнародну відзнаку European Enterprise...

Проєкт Дія.Бізнес здобув відзнаку European Enterprise Promotion Awards, як найкраща ініціатива, що допомагає малому та середньому бізнесу у виході на...

Чорна п'ятниця 2022

«Чорна п’ятниця» 2022: як змінилися витрати українців у...

«Чорна п’ятниця» 2022: де, на що і скільки витратили українці у тиждень наймасштабнішого роспродажу року

превью сторіс ua

Як дивитися сторіс так, щоб про це не дізнався конкурент

Якими сервісами та програмами скористатися, щоб анонімно переглядати сторіс інстаграм?

Як розробити УТП

Як розробити УТП: рекомендації та референси

Як розробити ефективну унікальну торгову пропозицію: рекомендації та вдалі приклади для натхнення

Підпишіться на нашу розсилку
Будьте в курсі останніх новин та спецпропозицій
Підписка на розсилку в Telegram
Залишились питання?
Наші експерти готові відповісти на них

 

Зв’яжіться за вказаним нижче телефоном з нашим менеджером або скористайтеся послугою «Зателефонуйте мені». Ми зв’яжемося з вами найближчим часом.

Кожен в команді— майстер своєї справи
Ціную Webpromo за гнучкість
Команда Webpromo, як продовження нашого відділу маркетингу
Спокійний за просування своїх проєктів в інтернеті

Ми використовуємо cookie-файли для надання найбільш актуальної інформації.

Продовжуючи використовувати сайт, Ви погоджуєтесь з використанням файлів cookie.

Політика конфіденційності