Головна » Блог » ТОП-17 інструментів візуалізації даних для сучасного інтернет-маркетолога

ТОП-17 інструментів візуалізації даних для сучасного інтернет-маркетолога

22.07.2022

Редакція: Оля Сомова. Автор: Ольга Сомова


Людина щодня стикається з величезною кількістю потоку даних. Дослідження підтверджують, що ми забуваємо понад 60% інформації у перші 5-10 хвилин. Щоб дійсно зачепитися у пам’яті користувача, потрібно виділитись.

Найпростіший спосіб привернути увагу, це розбавити контент за допомогою візуалізації. Складні дані у великій кількості легко сприймаються у форматі графіки. Як створити графічні елементи? Ми зібрали ТОП найкращих сервісів, інструментів візуалізації для інтернет-маркетолога, які полегшать йому життя.

визуализация данныхPlotly  обслуговування роботи з великою кількістю даних, де потрібен детальний аналіз. Тут можна створювати графіки, презентації, діаграми у режимі реального часу, імпортувати дані. Plotly має набір готових функцій для аналізу, включаючи JavaScript, Python, R, Matlab, Jupyter чи Excel. Є доступ до бібліотеки візуалізації.

визуализация данных

Google Data Studio безкоштовний інструмент, за допомогою якого можна швидко візуалізувати дані. Сервіс дозволяє створювати та налаштовувати інтерактивні панелі. У бібліотеці є доступні шаблони, щоб “приміряти” графіки, таблиці, діаграми. Плюс інструменту в тому, що можна легко інтегрувати дані з інших сервісів Google.

визуализация данных

Google Charts ще один безкоштовний сервіс Google містить велику кількість необхідних інструментів для розробників. Сервіс ідеально підходить для створення геосхем, а також для персоналізованих візуалізацій. Простий та зручний інтерфейс включає вбудовану функцію керування анімацією.

визуализация данных

Tableau зручний інструмент із простим інтерфейсом. Багато доступних безкоштовних функцій. Можна збирати, завантажувати та обробляти велику кількість даних. Перевага — можливість спільної роботи.

визуализация данных

RAWGraphs дозволяє створювати та завантажувати графіки. Інформацію слід завантажувати із таблиць у форматі tsv, csv, dsv. Це платформа візуалізації даних із відкритим вихідним кодом. RAWGraphs забезпечує зв’язок між програмами для роботи з електронними таблицями (наприклад, Microsoft Excel, Apple Numbers, OpenRefine) та редакторами векторної графіки (наприклад, Adobe Illustrator, Inkscape, Figma).

визуализация данных ZingChart  інструмент з багатою бібліотекою JavaScript. Є можливість створювати унікальні Flash чи HTML5 діаграми. Сервіс включає 100+ шаблонів, тому кожен зможе вибрати більш підходящий, спираючись на цілі та завдання.

визуализация данных

Infogram — сервіс для створення інфографіки, звітів, дашбордів та інші. Готові роботи можна експортувати у форматах .PNG, .JPG, .GIF, .PDF та .HTML. Інструмент включає широке розмаїття функцій, є шаблони для редагування під завдання. Простий інтерфейс, доступний для новачків.

визуализация данных

InstantAtlas створює оригінальні візуалізації у вигляді інформаційної карти, інтерактивні та динамічні звіти. Тут можна поєднати статистику та картографічні дані.визаулизация данных

Datawrapper  сервіс для створення графіків, карт та таблиць з даними. У безкоштовному доступі багато шаблонів. Можна вибирати та переглядати дані в бізнес-аналітиці. Сервіс із простим і зрозумілим інтерфейсом.

визуализация данныхDygraphs підійде для великих обсягів даних. Безкоштовний інструмент для дослідження та аналізу інформації. Програма працює на всіх браузерах, доступна функція стиснення графіків під такі пристрої, як планшет або смартфон.

визуализация данных

Visually простий сервіс візуалізації. Підходить для будь-яких маркетингових цілей, оскільки інформацію можна збирати із кількох джерел. Інструмент створює не тільки інфографіку, а й звіти, презентації, ілюстрації, а також анімоване відео та графіку. Отриманими результатами можна поділитись у соціальних мережах.

визуализация данных

WolframAlpha призначений для візуалізації даних у діаграми за запитами даних. Немає потреби додатково налаштовувати сервіс.

визуализация данных

Visualize Free безкоштовний інструмент візуалізації даних. Ви можете використовувати власну або загальнодоступну інформацію. Сервіс дозволяє створювати цікаві та різноманітні графіки. Щоб працювати з інструментом, потрібно завантажити Flash. Однак результат доступний у HTML5.

визуализация данных

FusionCharts дозволяє візуалізувати на основі JavaScript та HTML5 з широким функціоналом. У бібліотеці зібрано понад 100 макетів та графіків, карти з даними та навіть готові бізнес-моделі. Діаграми та карти легко налаштовувати, вони працюють на будь-якому пристрої. Можна експортувати файли за допомогою електронної пошти. 

визуализация данныхChart.js підходить для невеликих проектів із простим дизайном. Сервіс зручний у використанні, включає лише 6 видів діаграм. Однак інструмент має власну бібліотеку. Програма працює на основі HTML5 Canvas.

визуализация данныхPower BI від Microsoft, призначений для візуалізації та аналітики. Інструмент має широкий функціонал для створення персональних та інформаційних панелей, а також докладних звітів. Сервіс підтримує мобільні та десктопні сайти, може поєднувати дані з різних джерел.визуализация данных

Polymaps дозволяє візуалізувати дані у зображення та векторні карти за допомогою SVG. Тут зібрано бібліотеку з упором на спеціалізовані візуалізатори даних.

визуализация данных

Вибирайте інструменти візуалізації, спираючись на цілі та завдання. Якщо невеликий обсяг даних можна використовувати простий безкоштовний сервіс. Якщо багато інформації, яку потрібно зібрати в одному місці, тоді краще обирати професійні багатофункціональні сервіси.

 

Також читайте інші статті в блозі Webpromo:

І підписуйтеся на наш Telegram-канал про маркетинг.

Последние материалы рубрики

Аналоги Canva

Аналоги Canva: 8 зручних онлайн-сервісів для роботи з...

Графічний онлайн-редактор Canva — справжній фаворит багатьох digital-фахівців, які працюють із зображеннями чи презентаціями. Зважаючи на...

сума збитків, яких зазнав український бізнес внаслідок війни

Скільки складає загальна сума збитків, яких зазнав...

Скільки українських підприємств постраждало та яка сума збитків?

Практикуємо сторітелінг: як маркетологу створити історію, придумати персонажа та зацікавити потенційних клієнтів

Практикуємо сторітелінг: як маркетологу створити історію,...

Хочете навчитися зацікавлювати потенційних клієнтів? Тоді нова стаття від редакції Webpromo допоможе вам у цьому, адже ви швидко...

Арбітраж трафіка: що це таке і як на ньому заробити

Арбітраж трафіка: що це таке і як на ньому заробити

У новій статті ми не просто розповідаємо про потенціал і користь аффілейт-маркетингу, а пояснюємо, що таке арбітраж трафіка та як від...

Підпишіться на нашу розсилку
Будьте в курсі останніх новин та спецпропозицій
Підписка на розсилку в Telegram
Залишились питання?
Наші експерти готові відповісти на них

 

Зв’яжіться за вказаним нижче телефоном з нашим менеджером або скористайтеся послугою «Зателефонуйте мені». Ми зв’яжемося з вами найближчим часом.

Кожен в команді— майстер своєї справи
Ціную Webpromo за гнучкість
Команда Webpromo, як продовження нашого відділу маркетингу
Спокійний за просування своїх проєктів в інтернеті
Кратно зросли показники приросту органічного трафіку
Рекомендую Webpromo, як надійних партнерів
Серед багатьох, ми обрали Webpromo
Виконують всі задачі, досягаючи кращих КРІ

Ми використовуємо cookie-файли для надання найбільш актуальної інформації.

Продовжуючи використовувати сайт, Ви погоджуєтесь з використанням файлів cookie.

Політика конфіденційності