Головна » Блог » 28 розширень Chrome для продуктивної роботи digital-фахівців

28 розширень Chrome для продуктивної роботи digital-фахівців

29.11.2022

Редакція: Таня Шевченко. Автор: Тетяна Шевченко


Один із ключових критеріїв успіху фахівців будь-якої галузі, крім знань та навичок, відмінне володіння набором інструментів, які здатні покращити, та водночас оптимізувати робочі процеси. Інтернет-маркетологи не виключення. Спеціально розроблені програми, додатки та розширення надають більше можливостей для якісного закриття пріоритетних завдань та пришвидшують виконання щоденної «рутини». Останні не потребують встановлення на ПК та витрачають мінімум ресурсів техніки. Пропонуємо добірку корисних плагінів Chrome для ефективного рішення digital-задач.

Зміст:

  1. Для роботи з Email:
  2. Для SEO-аналізу
  3. Для підготовки контенту
  4. Для SMM-фахівців
  5. Для налаштувань PPC
  6. Бонус: плагін для керування встановленними розширеннями
  7. Висновок

 

Для роботи з Email

GMass

Розширення Хром для створення миттєвої розсилки тисячам адресатів одночасно безпосередньо з поштової скриньки Gmail. Плагін синхронізується з Google-таблицями для персоналізації листів. Також розширення Gmass має функцію відкладеної відправки. 

GetEmail

Розширення GetEmail — пошуковик електронних скриньок з вбудованим верифікатором. Плагін надає можливість швидко знаходити потрібні адреси, збирати активні ліди та контактувати з потенційними клієнтами за допомогою розсилок. Розширення підтримує облікові записи Gmail, Google Suite, Outlook, Salesforce, має безкоштовну базову версію та кілька тарифних планів в залежності від потреб. 

Mailtrack

Ще один зручний плагін для відслідковування листів в системах Gmail та Inbox. Розширення Chrome дозволяє дізнатись чи був прочитаний лист та скільки разів користувач його переглянув. Серед додаткових опцій інтеграція з CRM-системами та push або вхідні повідомлення про відкриття листів. Окрім Chrome, розширення доступне для браузерів Firefox, Edge и Opera. Плагін повністю безкоштовний. 

Mailtrack

Джерело: https://chrome.google.com/

 

Unlimited Email Tracker

З Email Tracker від Snov.io легко відслідковувати не тільки відкриті та прочитані листи, але й переходи за посиланнями у розсилках. Розширення також має інструменти аналітики у вигляді звітів та функцію відкладених відправок. Для зручності фахівців налаштована навігація за мітками. 

Для SEO-аналізу

​​Check My Links

«Непрацюючі» посилання на сторінках веб-сайту негативно впливають на його ранжування пошуковими системами. Швидко перевірити та виправити помилки допоможе розширення ​​Check My Links. Плагін сканує веб-сторінки на наявність «битих» лінків та надає звіти з некоректними URL-адресами.

MozBar

Chrome розширення створене для миттєвого комплексного SEO-аудиту сайту. MozBar оцінює авторитетність сторінок та домену в пошукових системах, аналізує різні типи посилань, визначає загальні атрибути, розмітку, статус HTTP, надає низку інших важливих SEO-даних. Для встановлення пропонуються безкоштовна або преміум версії. 

SEO META in 1 CLICK

Плагін відображає метадані та базову важливу SEO-інформацію. З допомогою розширення можна перевірити: метатеги, структуру заголовків, кількість посилань та зображень з прописаним Alt, прев’ю сторінок сайту для їх публікації в соцмережі. 

seo-meta-1-click

 

SEOquake

Веб-інструмент для комплексного SEO-аудиту з широким функціоналом. За допомогою розширення SEOQuake можна провести глибокий аналіз сайту, включаючи перевірку щільності ключових слів, адаптивність для мобільних пристроїв та інші параметри. Вагомий плюс плагіну збір даних не тільки на внутрішніх веб-сторінках, але й із зовнішніх джерел Google, SEMRush, Alexa. В магазині розширень можна встановити плагін для Chrome, є також версії для Firefox та Opera.

vidIQ Vision

Розширення Гугл для оптимізації відео на YouTube стане у нагоді SEO-фахівцям, інтернет-маркетологам та SMMникам, які ви використовують платформу для залучення аудиторії. Плагін допомагає у підборі ключових слів, тегів, заголовків, опису та оцінює рівень оптимізації відео. Також, vidIQ Vision аналізує можливість просування вашого ролика в пошуковому рядку YouTube, які відео з ним будуть пов’язані та рекомендовані вашій аудиторії. 

Similarweb

Плагін показує повну статистику потрібного сайту, надає джерела трафіку та список схожих ресурсів. Корисне розширення для SEO-фахівців та інтернет-маркетологів, щоб швидко проаналізувати конкурентів та майданчики для розміщення контенту.

Similarweb

Джерело: www.similarweb.com

 

Для підготовки контенту

Grammarly

Одне з найпопулярніших розширень в магазині Chrome допоможе в написанні коротких рекламних підводок, лонгрідів, e-mail-розсилок та інших текстів. Grammarly перевіряє орфографію, граматику, пунктуацію, стилістику, рекомендує виправлення, які покращать текст та допоможуть краще донести думку до читача. Плагін підтримує англійську мову. Є безкоштовна та платна версії. 

grammarly

Джерело: https://chrome.google.com

Google Dictionary

Плагін Google Dictionary миттєво перекладає слова або речення на обрану в налаштуваннях мову та позбавляє необхідності кожного разу відкривати Google Translate. Розширення підтримує близько 20 мов. 

Pocket

Збір інформації для написання лонгрідів трудомісткий процес та іноді може займати кілька днів. Не загубити знайдені матеріали допоможе плагін Pocket. Розширення призначене для зручного зберігання потрібних статей, відео, фото, посилань. Знайти потрібний контент можна за допомогою тегів, які варто вказати при збереженні інформації. 

Pocket

Джерело: https://chrome.google.com/

 

Headline Studio

Плагін Headline Studio помічник у створенні клікабельних заголовків. Розширення аналізує поточний варіант, оцінює та пропонує рекомендації для його покращення. Чим вище оцінка, тим краще ваш заголовок. Є безкоштовна та pro-версія. 

LanguageTool

Коректор граматики, орфографії та пунктуації. Плагін працює з будь-якими сайтами в браузері, де потрібно вводити текст поштовими скриньками, соцмережами, Google-документами та швидко виявляє помилки при написанні контенту. Розширення менш популярне та не таке точне, як Grammarly, але має вагомі переваги. Наприклад, не потребує реєстрації та підтримує більше 20 мов, в тому числі і українську. 

Word Counter Plus

Калькулятор для підрахунку с слів, символів з пробілами, середньої довжини слова та найдовшого слова. Плагін максимально простий у використанні щоб отримати статистику, потрібно виділити потрібний фрагмент правою кнопкою миші. 

OneTab

Збір потрібної інформації для підготовки цікавого контенту на сайт чи в соцмережі, як правило, супроводжується десятками відкритих посилань, які можуть значно «гальмувати» роботу ПК. Впорядковуйте всі вкладки в один зручний список із розширенням ​​OneTab та економте до 95% оперативної пам’яті.  

Для SMM-фахівців

Bitly

Генератор коротких URL-адрес та QR-кодів. Плагін дозволяє налаштовувати лінки з тегами UTM та власними доменами для підвищення впізнаваності бренду. Користування безкоштовне, є преміум-версія із щомісячною платою.

Pinterest Save button

Зберігайте цікаві референси в одному місці з Pinterest Save button. За допомогою розширення можна додати будь-яку картинку, знайдену в мережі, до своєї дошки на Pinterest в один клік. Також плагін пропонує схожі ідеї, розміщені на візуальній платформі. 

Pinterest Save button

 

GIPHY

Плагін для швидкого доступу до величезної бібліотеки gif-зображень. Принцип роботи розширення простий: потрібно ввести пошуковий запит, обрати потрібну анімацію та просто «перетягнути» її у потрібне місце. Доступна також окрема версія для додавання гіфок у листування GIPHY для Gmail.

RiteTag

Помічник у формуванні найбільш релевантних хештегів. Розширення синхронізується з Instagram, Pinterest, Twitter, Facebook, LinkedIn. 

RiteTag

Джерело: https://chrome.google.com/

 

Buffer

Buffer допомагає в плануванні дописів у соціальних мережах Twitter, Facebook, LinkedIn та інших. Розширення автоматично генерує кращий час для розміщення постів. Додатково плагін також має вбудовані інструменти для аналітики. 

 

Для налаштувань PPC

Facebook Pixel Helper

Плагін для перевірки коректності роботи Facebook Pixel та пошуку помилок. Розширення працює у фоновому режимі, є можливість налаштувати отримання миттєвих повідомлень при виявлені багів.

Show Title Tag

Show Title Tag призначений для швидкої перевірки повного title на сторінці та полегшує роботу з динамічними пошуковими оголошеннями. Із використанням розширення заголовок відображається в нижній частині вкладки, що позбавляє необхідності відкривати код сторінки або панель розробника.

Show Title Tag

Джерело: https://chrome.google.com/

 

PPC Negative Keywords

Розширення розроблене для швидкого збору мінус-слів та завантаження списків з ними в AdWords в кілька кліків. 

Adswerve dataLayer Inspecto

Плагін дозволяє встановити Google Tag Manager без доступу до коду веб-сайту та полегшує тестування попереднього налаштування відстеження подій. 

Keywords Everywhere

Розширення Chrome для відстеження обсягу пошуку та середньої вартості за клік за введеним запитом. Плагін в магазині Хром безкоштовний для встановлення, але потрібна реєстрація на сайті

Keywords Everywhere - Keyword Tool

Джерело: https://chrome.google.com/

 

Бонус: Extensity для керування встановленими розширеннями

Плагін упорядковує всі розширення браузера в зручний список та дозволяє запустити або відключити потрібні в один клік. Всі функції Extensity доступні безкоштовно.

 

Висновок

Для digital-фахівців браузер основний робочий інструмент. Встановіть розширення Chrome та зробіть з нього ще більш корисного помічника. Тестуйте запропоновані плагіни, обирайте найбільш зручні саме для вас та підвищуйте свою продуктивність з економією часу. 

Последние материалы рубрики

Аналоги Canva

Аналоги Canva: 8 зручних онлайн-сервісів для роботи з...

Графічний онлайн-редактор Canva — справжній фаворит багатьох digital-фахівців, які працюють із зображеннями чи презентаціями. Зважаючи на...

сума збитків, яких зазнав український бізнес внаслідок війни

Скільки складає загальна сума збитків, яких зазнав...

Скільки українських підприємств постраждало та яка сума збитків?

Практикуємо сторітелінг: як маркетологу створити історію, придумати персонажа та зацікавити потенційних клієнтів

Практикуємо сторітелінг: як маркетологу створити історію,...

Хочете навчитися зацікавлювати потенційних клієнтів? Тоді нова стаття від редакції Webpromo допоможе вам у цьому, адже ви швидко...

Арбітраж трафіка: що це таке і як на ньому заробити

Арбітраж трафіка: що це таке і як на ньому заробити

У новій статті ми не просто розповідаємо про потенціал і користь аффілейт-маркетингу, а пояснюємо, що таке арбітраж трафіка та як від...

Підпишіться на нашу розсилку
Будьте в курсі останніх новин та спецпропозицій
Підписка на розсилку в Telegram
Залишились питання?
Наші експерти готові відповісти на них

 

Зв’яжіться за вказаним нижче телефоном з нашим менеджером або скористайтеся послугою «Зателефонуйте мені». Ми зв’яжемося з вами найближчим часом.

Кожен в команді— майстер своєї справи
Ціную Webpromo за гнучкість
Команда Webpromo, як продовження нашого відділу маркетингу
Спокійний за просування своїх проєктів в інтернеті
Кратно зросли показники приросту органічного трафіку
Рекомендую Webpromo, як надійних партнерів
Серед багатьох, ми обрали Webpromo
Виконують всі задачі, досягаючи кращих КРІ

Ми використовуємо cookie-файли для надання найбільш актуальної інформації.

Продовжуючи використовувати сайт, Ви погоджуєтесь з використанням файлів cookie.

Політика конфіденційності