Головна » Блог » Як розблокувати сторінку в Instagram? Звертаємося в технічну підтримку і відновлюємо рекламний акаунт

Як розблокувати сторінку в Instagram? Звертаємося в технічну підтримку і відновлюємо рекламний акаунт

04.09.2021

Оксана Харьковчук, редактор блогу Webpromo


Регламент соціальної мережі Instagram обростає новими правилами регулярно: розробники стежать за контентом, що публікується, оброблюють скарги і тимчасово припиняють доступ до сторінок, що порушують «Норми співтоваристваа».

Кількість вимог росте, а разом з тим збільшуються шанси випадково припуститися помилки і зіткнутися з блокуванням акаунта Instagram. Однак, панікувати завчасно безглуздо – краще зосередитися на зверненні в технічну підтримку соціальної мережі. У цій статті ми розповімо як швидко відновити акаунт Instagram і не допустити блокування надалі.

Зміст:

 1. Причини і типи блокувань акаунтів в Instagram
 2. Текстове звернення в «Довідковий центр» Instagram для розблокування сторінки
 3. Відновлення рекламного акаунта через чат підтримки в Facebook
 4. Часті питання та відповіді про акаунт Instagram (FAQ)
 5. Як не допустити блокування Instagram в майбутньому? Поради щодо безпеки акаунта
 6. Висновки 

Причини і типи блокувань акаунтів в Instagram 

Причини і типи блокувань акаунтів в Instagram

Якщо після авторизації на екрані замість стрічки з новинами з’являється попередження про порушення правил угоди користувача, тоді це означає, що доступ до сторінки обмежений і її заблокували. Важливо дізнатися причини блокування, щоб не допускати цього в майбутньому. Часом навіть банальні проступки здатні привести до безповоротної втрати особистого облікового запису.

У довідковому центрі Instagram розписані функції платформи, управління акаунтом, конфіденційність і безпеку, правила і відправка скарг, Instagram for Business

Якщо ваш акаунт Instagram заблокований, тоді під час спроби увійти в нього ви побачите відповідне повідомлення. У довідковому центрі Instagram попереджають, що блокують акаунти, які суперечать Керівництву спільноти та Угоді користувача. До того ж, якщо ці правила порушуються неодноразово, ваш акаунт можуть видалити назавжди. Тому, варто віднестися уважно до вивчення керівництва і перевіряти публікації у всіх створених акаунтах.

Якщо ви вважаєте, що ваш обліковий запис заблоковано помилково, ви можете оскаржити це рішення. Для цього відкрийте програму, введіть своє ім’я користувача та пароль, а потім виконайте інструкції на екрані.

Важливо! Якщо ви не бачите повідомлення про блокування, можливо, у вас виникла проблема із входом. Якщо ви або людина, у якої є пароль від вашого облікового запису, видалив його, тоді в Instagram не зможуть відновити його. Ви можете створити новий обліковий запис з колишньою електронною адресою, проте використовувати старе ім’я користувача, швидше за все, не вийде.

Если вы не видите сообщение о блокировке, возможно, у вас возникла проблема со входом. Если вы или человек, у которого есть пароль от вашего аккаунта, удалил его, тогда в Instagram не смогут восстановить его. Вы можете создать новый аккаунт с прежним электронным адресом, но использовать старое имя пользователя, скорее всего, не получится.

Часті причини блокування акаунта в Instagram:

 1. Підозріла активність. Активні і часті повідомлення в Direct (спам), передача шаблонних повідомлень, додавання схожих коментарів – через не логічну поведінку для звичайного користувача алгоритми Instagram накладають блокування вже через пару годин;
 2. Заборонений контент. Список неприпустимих публікацій в соціальній мережі складається з півсотні елементів: заклики, пропаганда, відвертий і еротичний контент – чим більше провокацій, тим ближче блокування акаунта Instagram;
 3. Порушення інтересів правовласників. Авторське право актуально в усіх соціальних мережах. Тому в Instagram не можна додавати музику без наявності ліцензії або відповідного дозволу, копіювати фотографії або посилатися на чужі пости без відміток;
 4. Шахрайство і перевищення лімітів. Непотрібно продавати підроблені цінності через акаунт Instagram, намагатися обдурити передплатників дивними акціями або вигаданими пропозиціями.
 5. Накрутка показників активності. Не варто намагатися прославитися за рахунок сервісів для накрутки показників. Лайки, коментарі, перегляди – кожен цент, витрачений на збільшення цифр в статистиці, в перспективі стає проблемою вже через 2-3 дні. Алгоритми Instagram миттєво помітять неприродні зміни у вашому обліковому записі.

За необережність адміністратори соціальної мережі карають. Яким із способів – залежить від ступеня тяжкості та кількості порушень за нещодавній період. Розрізняють три типи блокувань акаунта в Instagram:

 1. Тимчасова. Перевищення базових лімітів соціальної мережі призводить до тимчасового обмеження доступу до деяких дій. Наприклад, кількість проставлених лайків або доданих коментарів за годину більше, ніж допускають правила. За необережність адміністратори соціальної мережі карають. Яким із способів – залежить від ступеня тяжкості та кількості порушень за нещодавній період. Розрізняють три типи блокувань акаунта в Instagram:Блокування акаунта Instagram знімається через 3, 7, 24, 48 і 72 годинив залежності від кількості порушень за останній місяць. Вручну обійти обмеження не вийде.
 2. Тіньова. Поширена серед блогерів система впливу на профілі, коли вони своєрідно порушують правила соціальної мережі і вічно «знаходяться на межі». Тіньове блокування Instagram призводить до зниження показників соціальної активності в профілі, включаючи інформаційне охоплення і шанси потрапляння в «Рекомендовані». Також не будуть відображатися публікації і під час пошуку за хештегом. Від тіньових обмежень Instagram не рятує підтримкатільки час, проте скільки доведеться чекатиневідомо.
 3. Вічна. Якщо правила безпеки Instagram були порушені неодноразово, тоді у вас не вийде подивитися особисту сторінку – в мобільній версії на екрані соціальної мережі з’явиться помилка і пропозиція зазирнути за подробицями в «Довідку».

Розблокуємо акаунт інстаграм 

Текстове звернення в «Довідковий центр» Instagram для розблокування сторінки

Після блокування облікового запису в Instagram разом з повідомленням про порушення угоди користувача з’явиться пропозиція прочитати «Детальніше» про це. Якщо натиснути на кнопку, тоді вас перенаправить на сторінку «Довідкового центру» і ви побачите назву «Мій акаунт Instagram деактивовано».

Зібрані рекомендації виводяться у верхній частині інтерфейсу, а в нижній – представлена текстова форма, яку радять заповнити розробники. І, якщо ви вважаєте, що ваш обліковий запис був деактивовано за невідповідність Норм спільноти Instagram помилково і хочете, щоб розглянули вашу проблему, тоді заповніть форму детально.

Після блокування облікового запису в Instagram разом з повідомленням про порушення угоди користувача з'явиться пропозиція прочитати «Детальніше» про це. Якщо натиснути на кнопку, тоді вас перенаправить на сторінку «Довідкового центру» і ви побачите назву «Мій акаунт Instagram деактивовано». Зібрані рекомендації виводяться у верхній частині інтерфейсу, а в нижній – представлена текстова форма, яку радять заповнити розробники. І, якщо ви вважаєте, що ваш обліковий запис був деактивовано за невідповідність Норм спільноти Instagram помилково і хочете, щоб розглянули вашу проблему, тоді заповніть форму детально.

Як написати звернення для розблокування сторінки Instagram в «Довідковий центр»:

1. Заповніть форму, надану розробниками Instagram. Вводити інформацію рекомендується з комп’ютера: спілкуватися з підтримкою на сайті Instagram набагато продуктивніше, використовуючи клавіатуру, як і в подальшому листуватися через email.

2. Потрібно заповнити поля «Ім’я та прізвище», «Адреса електронної пошти», «Нікнейм в Instagram», «Номер мобільного телефону».
1. Заполните форму, предоставленную разработчиками Instagram. Вводить информацию рекомендуется с компьютера: общаться с поддержкой на сайте Instagram с клавиатуры намного продуктивнее, как и в дальнейшем переписываться через e-mail. 2. Заполнить предстоит поля «Имя и фамилия», «Адрес электронной почты», «Никнейм в Instagram», «Номер мобильного телефона»..
3. Натиснувши кнопку «Відправити» ваша оформлена заявка передається в технічну підтримку Instagram. Розглядається вона протягом 12-48 годин. Періодично, замість фахівця, повідомлення обробляються штучним інтелектом і в такому випадку, – не обійтися без додаткової перевірки особистості.

Важливо! Підготуйте селфі разом з листком паперу, на якому видно намальовані від руки цифри. Фотографії необхідно переслати адресату за допомогою кнопки «Відповісти» в поштовому клієнті, в іншому випадку ілюстрація загубиться.

Важливо! Підготуйте селфі разом з листком паперу, на якому видно намальовані від руки цифри. Фотографії необхідно переслати адресату за допомогою кнопки «Відповісти» в поштовому клієнті, в іншому випадку ілюстрація загубиться. 

4. Якщо запит на ідентифікацію особистості запитано з боку Facebook, тоді проігнорувати вимогу не вийде, оскільки через 12-24 години надійде повторне повідомлення – заявка не розглянута через те, що фотографія з кодом підтвердження не оброблена системою.

4. Якщо запит на ідентифікацію особистості запитано з боку Facebook, тоді проігнорувати вимогу не вийде, оскільки через 12-24 години надійде повторне повідомлення – заявка не розглянута через те, що фотографія з кодом підтвердження не оброблена системою.5. Якщо діяти відповідно до рекомендацій служби підтримки, тоді протягом 2-3 днів на електронну пошту надійде новий лист і ваш доступ до акаунту буде повернуто. Однак, якщо виникнуть додаткові питанння необхідно знову звертатися в «Довідковий центр» Instagram.

 

Відновлення рекламного акаунта через чат підтримки в Facebook

Якщо ваш рекламний аккаунт заблокований, крім відправки форми про помилкову деактивацію сторінки в «Довідковий центр» Instagram, також ви можете звернутися в технічну підтримку Facebook for Business.

Важливо! Відновлення сторінки через чат підтримки спрацює тільки в тому випадку, якщо ви адміністратор рекламного акаунта, пов’язаного з Facebook і Instagram.

Професійні акаунти Instagram підключені до сторінок Facebook. Це дозволяє використовувати професійний аккаунт для реклами, створеної на Facebook, а також інструменти для бізнесу максимально ефективно.

Порядок дій відновлення акаунта Instagram трохи заплутаний, проте призводить до результатів в рази швидше, ніж варіант з підготовкою звернення, відправленням селфі та очікуванням в 2-3 дні.

Для того, щоб зв’язатися з чатом підтримки в Facebook for Business вам потрібно:

1. На сторінці Довідкового центру Facebook for Business необхідно натиснути на кнопку «Почати» (авторизація обов’язкова – інакше на екрані з’явиться пошуковий рядок);

1. На сторінці Довідкового центру Facebook for Business необхідно натиснути на кнопку «Почати» (авторизація обов'язкова – інакше на екрані з'явиться пошуковий рядок); 2. Після переходу до нового меню потрібно вибрати розділ «Реклама»;

Після переходу до нового меню потрібно вибрати розділ «Реклама»;

3. Далі потрібно вибрати об’єкт по якому хочете отримати довідку. Це може бути: Рекламний акаунт, Сторінка Facebook, Business Manager, Акаунт Instagram, Всі типи об’єктів.

3. Далі потрібно вибрати об'єкт по якому хочете отримати довідку. Це може бути: Рекламний акаунт, Сторінка Facebook, Business Manager, Акаунт Instagram, Всі типи об'єктів.

4. Під час вибору об’єкта Акаунт Instagram, вам будуть запропоновані доступні варіанти акаунтів.

4. Під час вибору об'єкта Акаунт Instagram, вам будуть запропоновані доступні варіанти акаунтів. 

5. Після вибору об’єкта, наступний крок – «Вибір проблеми», з якою ви зіткнулися і хочете розібрати. В даному випадку, це «Мій акаунт Instagram був відключений».

5. Після вибору об'єкта, наступний крок – «Вибір проблеми», з якою ви зіткнулися і хочете розібрати. В даному випадку, це «Мій акаунт Instagram був відключений».

6. Після визначення проблеми, наступний крок – «Отримайте допомогу», де вам нададуть корисні посилання на Огляд і Налаштування вашого облікового запису. Однак, якщо цих даних буде недостатньо, ви можете вибрати кнопку, зазначену нижче, і «Зв’язатися зі службою підтримки».

6. Після визначення проблеми, наступний крок – «Отримайте допомогу», де вам нададуть корисні посилання на Огляд і Налаштування вашого облікового запису. Однак, якщо цих даних буде недостатньо, ви можете вибрати кнопку, зазначену нижче, і «Зв'язатися зі службою підтримки».

7. На етапі «Отримайте допомогу», необхідно підтвердити вашу електронну адресу, контактний номер телефону, надати інформацію, яка допоможе вивчити вашу проблему, додати знімки екрана або інші файли у вкладенні. Після заповнення всіх полів сміливо натискайте кнопку «Почати чат». Час для очікування спілкування зі службою підтримки зазначений в середньому 18 хвилин.

На етапі «Отримайте допомогу», необхідно підтвердити вашу електронну адресу, контактний номер телефону, надати інформацію, яка допоможе вивчити вашу проблему, додати знімки екрана або інші файли у вкладенні. Після заповнення всіх полів сміливо натискайте кнопку «Почати чат». Час для очікування спілкування зі службою підтримки зазначений в середньому – 18 хвилин.

8. Готово! Тепер ви можете спілкуватися з технічною підтримкою Facebook for Business.

Підтримка бізнесакаунтів в Instagram і Facebook обробляє запити в режимі реального часу і пропонує задавати питання майже в необмеженій кількості. Підтримка доступна і на мобільних операційних системахпорядок дій схожий.

Важливо! Якщо у вас виникли проблеми з відключеним рекламним акаунтом Facebook або Instagram, ви можете відправити запит на оскарження, отримати більше інформації та запросити повторну перевірку в розділі Якість акаунта.

 1. Відкрийте розділ Якість акаунта.
 2. У розділі Ось що можна зробити, виберіть Запросити перевірку.
 3. Дотримуйтесь інструкцій на екрані, щоб відправити свій ааунт на перевірку.

У розділі Якість акаунта Facebook також доступні інструменти:

 1. Перевірка проблем з об’єктами і акаунтами. Тут простіше відслідковувати акаунти і об’єкти, що вимагають вашої уваги. Ви також можете бачити статус поточних перевірок.
 2. Відстеження дозволених акаунтів. Коли ви запитуєте перевірку акаунтів з проблемами, тут будуть відображатися вже дозволені, які можна використовувати в роботі.
 3. Огляд статусу акаунта. Огляд статусу акаунта як і раніше доступний. Ви можете перевірити статус свого облікового запису Facebook і бізнес-акаунта, а також те, як вони впливають на ваші магазини, рекламні акаунти і можливості для реклами.

Важливо! Якщо у вас виникли проблеми з відключеним рекламним акаунтом Facebook або Instagram, ви можете відправити запит на оскарження, отримати більше інформації та запросити повторну перевірку в розділі Якість акаунта.

Важливо! Якщо у вас не було проблем з акаунтом за останні 30 днів, сервіс пропонує відкрити сторінку Огляд статусу акаунта. Перевірте нещодавні об’єкти і акаунти, яким потрібна увага, на предмет відповідності з Правилами рекламної діяльності та іншим стандартам.

Що можна зробити з відключеним рекламним акаунтом Facebook без можливості його відновлення?

 1. Для подальшого розміщення реклами використовуйте інший рекламний акаунт. Нові рекламні акаунти можна додати в налаштуваннях компанії.
 2. Перевірте статус інших ваших акаунтів.

Что можно сделать с отключенным рекламным аккаунтом Facebook без возможности его восстановления? Для дальнейшего размещения рекламы используйте другой рекламный аккаунт. Новые рекламные аккаунты можно добавить в настройках компании. Проверьте статус других ваших аккаунтов.

 

Часті питання та відповіді про акаунт Instagram (FAQ)

Frequently Asked Question (s) – загальна назва розділу на будь-якому сайті, де містяться відповіді на найбільш поширені питання по тій чи іншій темі. Як заміну абревіатури нерідко використовують і російськомовні аналоги – ЧАВО, ЧаВО, ЧЗВ, ФАК.

Ми вирішили зібрати актуальні питання по акаунту Instagram в одному місці, щоб позбавити вас від необхідності звертатися до фахівців підтримки. Якщо ви не хочете зайвий раз писати лист, вивчіть відповідний розділ з відповіддю на питання.

Якщо сторінка в Instagram ще знаходиться на стадії відновлення, а питання, пов’язані з подальшою долею профілю, лише додаються, тоді варто розібратися в деталях, таких як:

1. Як виглядає заблокована сторінка Instagram. Тимчасово недоступні акаунти знеособлені: нікнейм прихований, як і статистика публікацій, немає підписок і передплатників, а замість стрічки з публікаціями відображається попередження про недостатню активність.

 

На комп’ютері в браузері не завантажується навіть базова розмітка профілю Instagram: з’являється лише помилка «На жаль, ця сторінка недоступна».

2. Чи буде скинуто показники активності через блокування. Сторінки в Instagram під час блокування не переносять в кошик і не очищають, а тимчасово заморожують. Після звернення в службу підтримки і розблокування профілю повернуться проставлені лайки, опубліковані фотографії, і навіть листування в Direct. Також не повинно виникнути проблем з інформаційним охопленням або підписниками – показники лише ненадовго зависають в одній точці.

3. Як дізнатися причину деактивації акаунта Instagram. Навіть після звернення в службу підтримки фахівці не повідомляють з якої причини настало блокування. Подробиці про це тільки у виняткових ситуаціях з’являються всередині повідомлень, переданих на e-mail: як варіант – порушені інтереси правовласників або в стрічці були помічені недопустимі матеріали. Детальніше про це можна прочитати в Правилах спільноти.

4. Чи варто звертатися в підтримку англійською мовою. Міфи про мовні пріоритети під час розгляду заявок на розблокування не розвіяні, а лише вкорінюються в суспільстві. Багато користувачів досі вважають, що можна повернути доступ до профілю раніше, якщо продублювати повідомлення англійською мовою. На практиці різниця нульованіяких привілеїв для англомовної аудиторії не передбачено.

Часті питання та відповіді про акаунт Instagram (FAQ) 

Як не допустити блокування Instagram в майбутньому? Поради щодо безпеки акаунта

Як ми вже зазначили раніше, регламент соціальної мережі Instagram періодично поповнюється новими правилами. Розробники намагаються доступно розповісти про «Норми спільноти» і про те, яка поведінка неприпустима на соціальній платформі. Наприклад, яким контентом заборонено ділитися навіть через Direct. Офіційних рекомендацій предостатньо, проте багато розмитих формулювань чи неактуальних відомостей.

Тому, спеціалісти Webpromo підготували для вас кілька порад про те, як уникнути тимчасових блокувань Instagram в майбутньому

 1. Адміністратори соціальної мережі Instagram приймають скарги на коментарі, публікації в стрічці, Stories, а з недавніх пір ще й на повідомлення в Direct. Оновлення трохи суперечливе, проте давно вступило в силу. Наприклад, ви можете заслужити блокування за ворожі висловлювання в бік співрозмовника;
 2. Рекомендується перенести листування з Direct в сторонні месенджери. Наприклад, ваш чат з особистими повідомленнями або медіаконтентом в Telegram ризикує бути заблокованим тільки в разі спаму або особистого рішення користувача;
 3. Не використовуйте тіньові або сірі методи просування, пов’язані з масовим додаванням лайків і коментарів під публікаціями, оформленням підписок або сервісів накрутки: адміністрація Instagram відстежить показники і для безпеки спільноти – заблокує ваш акаунт;
 4. Бажано доповнити ваш акаунт в Instagram конфіденційною інформацією – номером телефону, адресою електронної пошти, посиланням на профіль в Facebook;
 5. Ви можете додатково підтримувати безпеку свого облікового запису. Наприклад, вибрати надійний пароль, регулярно його змінювати і не повідомляти людям, яких не знаєте. Instagram проводить автоматичні перевірки безпеки, в ході яких може виявити інформацію для входу, викрадену з інших сайтів. Змінивши скомпрометований пароль в Instagram і на інших сайтах, ви зможете захистити свій акаунт і уникнути зломів в майбутньому. Ось ще кілька порад:
 • Ввімкніть двухфакторну аутентифікацію.
 • Переконайтеся в безпеці свого акаунта електронної пошти.
 • Виходьте з акаунта Instagram, якщо використовуєте комп’ютер або телефон, яким користуються інші люди. Не встановлюйте прапорець “Запам’ятати мене”, якщо входите в систему з загальнодоступного комп’ютера (в іншому випадку вхід в акаунт буде виконаний, навіть коли ви закриєте браузер).
 • Будьте особливо уважні, надаючи стороннім додаткам доступ до свого облікового запису.

Дані поради допоможуть тим, хто зацікавлений в просуванні особистих сторінок, блогів, інтернет-магазинів без форс-мажорів, тимчасових або вічних блокувань акаунта.

Instagram стежить за безпекою та конфіденційністю, старанно перевіряє публікується контент і карає тих, хто порушує правила. Незважаючи на це, життя багатьох власників акаунтів, блогерів, власників інтернет-магазинів не зміниться: досить привітно спілкуватися з публікою в Direct, не додавати провокаційний контент в стрічку, і не намагатися обдурити систему екстремальними методами просування.

Як не допустити блокування Instagram в майбутньому? Поради щодо безпеки акаунта 

Висновки

 1. У довідковому центрі Instagram розписані функції платформи, управління акаунтом, конфіденційність і безпеку, правила і відправка скарг, Instagram for Business. Ознайомившись з правилами і нормами спільноти, ви зможете краще зрозуміти правила, якими керується співтовариство.
 2. Серед найчастіших причин блокування акаунта в Instagram виділяють підозрілу активність, заборонений контент, порушення інтересів правовласників, шахрайство і перевищення лімітів, накрутка показників активності.
 3. Розрізняють три типи блокувань акаунта в Instagram: тимчасова, тіньова, вічна.
 4. Для розблокування акаунта можна звернутися в «Довідковий центр» Instagram і заповнити відповідну форму, або скористатися чатом технічної підтримки Facebook for Business іє, якщо пов’язаний рекламний акаунт Instagram і Facebook).
 5. Cпеціалісти Webpromo підготували для вас кілька порад про те, як уникнути тимчасових блокувань Instagram в майбутньому, про це ви можете прочитати вище.

 

Також читайте інші статті в блозі Webpromo:

І підписуйтеся на наш Telegram-канал про маркетинг.

Последние материалы рубрики

Принцип роботи рекомендацій або персоналізація даних YouTube

Принцип роботи рекомендацій або персоналізація даних YouTube

Як працює система рекомендацій YouTube або персоналізований контент? Виявляється, YouTube використовує регламенти та “сигнали” 80 мільярдів...

Пошук можливостей для бізнесу — новий безкоштовний інструмент від Google в Україні

Пошук можливостей для бізнесу — новий безкоштовний...

Не використовуєте всі можливості вашого бізнесу? Перевірте дані про вашу компанію за допомогою нового інструменту Google в Україні...

Як можна дізнатися сторінку із завищеними показниками? 6 корисних сервісів для перевірки Instagram на накрутку

Як можна впізнати сторінку із завищеними показниками? 6...

Що таке Instagram накрутка? Як можна ефективно і швидко перевірити сторінку вручну або за допомогою спеціальних сервісів? Дізнайтеся також...

Як дізнатися движок сайту: 9 способів визначити CMS

Як дізнатися движок сайту: 9 способів визначити CMS

Як дізнатися движок сайту, не володіючи навиками веб-програмування і навіщо це потрібно? Представляємо 9 способів для визначення CMS...

Залишились питання?
Наші експерти готові відповісти на них

 

Зв’яжіться за вказаним нижче телефоном з нашим менеджером або скористайтеся послугою «Зателефонуйте мені». Ми зв’яжемося з вами найближчим часом.

Кожен в команді— майстер своєї справи
Ціную Webpromo за гнучкість
Команда Webpromo, як продовження нашого відділу маркетингу
Спокійний за просування своїх проєктів в інтернеті