Головна » Блог » Статистика TikTok: все, що потрібно знати про додаток (оновлюється)

Статистика TikTok: все, що потрібно знати про додаток (оновлюється)

16.08.2022

Редакція: Оля Сомова. Автор: Ольга Сомова


TikTok включає історію двох додатків. Спочатку китайська компанія Bytedance випустила Douyin для обміну відео у соціальній мережі. Додаток вийшов на міжнародний рівень та отримав назву TikTok. Поступово соціальна мережа набирає обертів та зростає у геометричній прогресії.

Статистика TikTokМи зібрали свіжу статистику, а також факти про популярний додаток для створення коротких відео. Дані періодично оновлюються.

 1. У TikTok 1 млрд активних користувачів на місяць станом на січень 2022 року. Статистика TikTok
 2. TikTok був встановлений на пристроях понад 3 мільярди разів по всьому світу. Він подолав позначку в один мільярд у лютому 2019 та два мільярди у квітні 2020. У середині 2021 року він досяг трьох мільярдів.
 3. Найбільш завантажений додаток згідно зі світовою статистикою у 2020 та 2021 роках. За даними Sensor Tower, TikTok досяг піку завантаження в першому кварталі 2020 року, коли його завантажили 318 мільйонів разів. Статистика TikTokЩомісячний пік завантажень припав на березень 2020 року — перший місяць пандемії коронавірусу. На кінець 2021 року TikTok набрав 745,9 мільйона установок в обох магазинах (App Store та Google Play) додатків у 2021 році. На графіку Statista також видно, як змінювалося кількість установок на рік з початку перших завантажень.
  Статистика TikTok 4. Китайській команді розробників знадобилося 200 днів, щоб створити оригінальну версію TikTok.
 5. Bytedance запустила Douyin у вересні 2016 року. У вересні 2017 року його перейменували на TikTok у зв’язку з виходом на міжнародний ринок.
 6. Користувачі проводять у TikTok в середньому 82 хвилини на день (дані за 2-й квартал 2022 року).
 7. 60% користувачів TikTok відносяться до покоління Z віком від 16 до 24 років.
 8. За ґендерною класифікацією аудиторія TikTok складається з 57% жінок та 43% чоловіків.
  Статистика TikTok
 9. 29% активних користувачів Google Play по всьому світу відкривають TikTok щодня. У рейтингу додаток посідає другий рядок, на першому місці Instagram 39%. Статистика TikTok
 10. До країн із найбільшою аудиторією TikTok станом на квітень 2022 р. належать США, Індонезія, Бразилія, росія, Мексика. Статистика TikTok
 11. 167 мільйонів відео TikTok, переглянутих за інтернет-хвилину (дані Statista).Статистика TikTok


 12. Розваги — найпопулярніша категорія в TikTok з переглядів хештегів. У п’ятірку лідерів входять: розваги 535 млрд переглядів хештегів; танці 181 млрд; розіграші 79 млрд; фітнес/спорт 57 млрд; зроби сам 39 млрд.
 13. TikTok доступний у більш ніж 150 країнах. Про це стверджує TikTok Creator Marketplace.
 14. TikTok «говорить» більш ніж 35 мовами (статистика TikTok Creator Marketplace).
 15. TikTok має найвищий рівень залучення в соціальних мережах на пост. Показовий приклад: Дженніфер Лопес опублікувала те саме відео в Twitter (45 мільйонів фоловерів) і TikTok (5 мільйонів фоловерів). Відео в Твіттері набрало 2 млн. переглядів, а в TikTok — 71 млн. переглядів. 
 16. Застосунок показує високий рівень охоплення. TikTok демонструє феноменальне зростання у країнах Перської затоки (GCC). Це Саудівська Аравія 87,9%, ОАЕ 81,3%, Кувейт 75,4%.
  Статистика TikTok
 17. Протягом першого кварталу 2022 року з платформи видалено близько 102,3 мільйонів відео TikTok, що приблизно на 19,25% більше, ніж у попередньому кварталі. 
 18. Найбільш обговорюваним брендом на TikTok у липні 2021 року став онлайн-рітейлер одягу та спорту Shein, його згадали 6,63 тисячі разів. Також до рейтингу потрапили Netflix і The Coldest Water з 4,88 тис. та 4,36 тис. згадок відповідно.
 19. У TikTok високий відсоток ROI. Статистика згідно з опитуванням, проведеним серед маркетологів B2B та B2C у США, Австралії, Канаді, Німеччині, Великобританії, Франції та Японії. 21% респондентів заявили, що Facebook є соціальною мережею із найвищою віддачею з інвестицій (ROI). 18% респондентів обрали Instagram 14% — LinkedIn 12% — TikTok 11% — YouTube.
 20. Щомісячні витрати користувачів становлять 110 мільйонів доларів. Доходи TikTok збільшувалися пропорційно до зростання його популярності. Як стверджує Sensor Tower, TikTok — найприбутковіший неігровий додаток у світі станом на лютий 2021 року. Користувальницькі витрати налічують понад 110 мільйонів доларів, що у 1,9 раза перевищує його дохід у лютому 2020 року. Статистика TikTok


 21. TikTok встановлений на 90% на Android пристроях. Друга операційна система з домінування на ринку смартфонів.
 22. За даними TechCrunch, виторг TikTok у четвертому кварталі 2019 року зріс на 300%+ порівняно з 2018-м.
 23. З другого кварталу 2020 року витрати користувачів перевищували 300 мільйонів доларів щокварталу. Споживчі витрати в TikTok зараз перевищили $2,5 млрд. Раніше такого результату досягали тільки Tinder, Netflix, YouTube і Tencent Video. Статистика TikTok
 24. Найпопулярніша пісня в додатку зазвичай стає хітом Spotify, що показує вплив соціальної мережі.
 25. TikTok збільшив тривалість відео з 3 до 10 хвилин (спочатку вона становила 1 хвилину).
 26. TikTok працює над новим форматом реклами з доповненою реальністю, яка буде доступна найближчим часом.
 27. Кількість активних щоденних користувачів у Китаї (переважно версії Douyin) перевищує 600 мільйонів.
 28. TikTok — найпопулярніший додаток для соціальних мереж для дітей віком від 4 до 15 років у всьому світі (41%). (Висновок з річного звіту Qustodio про цифрові звички дітей).
 29. Згідно з звітом Forbes про найбільш оплачуваних зірок TikTok, на першому місці Еддісон Рей займає з $5 млн доларів, друге місце — Чарлі Д’Амеліо з $4 млн, а її сестра Діксі — на третьому місці з $2,9 млн
 30. Facebook прямо конкурує з TikTok. У 2018 році Мета запустила додаток Lasso, яка мала стати аналогом TikTok. Однак, ідея не виправдала себе і в середині 2020 року додаток було ліквідовано. Статистика TikTok

Про статистику TikTok в Україні ми також писали у статті Статистика популярності соціальних мереж. Що обирає українська молодь? 

Команда Webpromo запускає рекламу в TikTok у різних форматах, відстежує та аналізує ефективність креативів. Для детальної інформації залишайте заявку.

Последние материалы рубрики

Аналоги Canva

Аналоги Canva: 8 зручних онлайн-сервісів для роботи з...

Графічний онлайн-редактор Canva — справжній фаворит багатьох digital-фахівців, які працюють із зображеннями чи презентаціями. Зважаючи на...

сума збитків, яких зазнав український бізнес внаслідок війни

Скільки складає загальна сума збитків, яких зазнав...

Скільки українських підприємств постраждало та яка сума збитків?

Практикуємо сторітелінг: як маркетологу створити історію, придумати персонажа та зацікавити потенційних клієнтів

Практикуємо сторітелінг: як маркетологу створити історію,...

Хочете навчитися зацікавлювати потенційних клієнтів? Тоді нова стаття від редакції Webpromo допоможе вам у цьому, адже ви швидко...

Арбітраж трафіка: що це таке і як на ньому заробити

Арбітраж трафіка: що це таке і як на ньому заробити

У новій статті ми не просто розповідаємо про потенціал і користь аффілейт-маркетингу, а пояснюємо, що таке арбітраж трафіка та як від...

Підпишіться на нашу розсилку
Будьте в курсі останніх новин та спецпропозицій
Підписка на розсилку в Telegram
Залишились питання?
Наші експерти готові відповісти на них

 

Зв’яжіться за вказаним нижче телефоном з нашим менеджером або скористайтеся послугою «Зателефонуйте мені». Ми зв’яжемося з вами найближчим часом.

Кожен в команді— майстер своєї справи
Ціную Webpromo за гнучкість
Команда Webpromo, як продовження нашого відділу маркетингу
Спокійний за просування своїх проєктів в інтернеті
Кратно зросли показники приросту органічного трафіку
Рекомендую Webpromo, як надійних партнерів
Серед багатьох, ми обрали Webpromo
Виконують всі задачі, досягаючи кращих КРІ

Ми використовуємо cookie-файли для надання найбільш актуальної інформації.

Продовжуючи використовувати сайт, Ви погоджуєтесь з використанням файлів cookie.

Політика конфіденційності